حل مشکل صدا دادن یخچال جنرال الکتریک

صدا دادن یخچال یکی از معضلات بزرگی ست که خیلی از ما تجربه آن را داشته ایم. در بسیاری موارد یخچال ها بعد از چند سال کار کردن شروع به صدا دادن می کنند. اگر جزو کسانی هستید که از یخچال جنرال الکتریک استفاده می کنید و با مشکل صدا دادن یخچال جنرال الکتریک روبه رو شده اید، این مقاله را از دست ندهید:

دلایل صدا دادن یخچال

صدای یخچال دلایل مختلفی دارد. برای مثال ممکن است بدلیل خرابی یکی از قطعات برقی مانند سیم ها باشد.  یا اینکه یکی از قطعات یخچال از کار افتاده و یا اینکه آسیب دیده است. در این مواقع شما باید دراولین فرصت با نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک تماس بگیرید. در ادامه ما به اشاره تمامی دلایل تق تق کردن یا صدا دادن یخچال می پردازیم و با اینکار شما را کمی آگاه تر می نماییم تا به هنگام مواجه با این مشکل ، حداقل حدس و احتمالات خود را هنگام تماس با تعمیرکار بازگو کنید

ضعیف بودن ولتاژ برق

اگر صدا دادن یخچال شما در ساعات افت ولتاژ برق رخ دهد، مشکل از ضعیف بودن برق است. برای رخ ندادن این مشکل باید از محافظ برق یخچال استفاده کرد.

خرابی اورلود

برای اینکه مطمئن شوید صدای یخچال بدلیل خرابی اورلود است، قبل از تعویض اورلود یخچال باید ابتدا اورلود را از برد جدا کنید و یک دستگاه آمپرمتر در مسیر مدار یخچال بگذارید. در این زمان اگر جریان برق یخچال استاندارد و نرمال بود می توانید اقدام به تعویض اورلود یخچال کنید .

بیشتر بخوانید:  مهم ترین ارور های ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

موتور نیم سوز شده است

اگر هنگام تعویض اورلود یخچال،  متوجه افزایش جریان برق دریافتی از موتور یخچال شدید،  ممکن است بدلیل خرابی یا مشکل اتصال حلقه یا کلاف در سیم پیچ های استاتور باشد که در این شرایط قطعا موتور یخچال نیم سوز شده است.

خرابی ترموستات

یکی دیگر از عوامل ایجاد صدا دادن یخچال جنرال الکتریک ، خراب شدن ترموستات است. هزینه تعویض ترموستات ارزان است و اگر دلیل صدا دادن یخچال شما، به این دلیل باشد شما می توانید با تعویض ترموستات یخچال خود مشکل را حل کنید. البته نباید خود سرانه به تعویض ترموستات اقدام نمایید.  بهتر است ازکارشناسان تعمیرگاه یخچال جنرال الکتریک کمک بگیرید.

خرابی برد الکتریکی

تعمیر یا تعویض برد یخچال امری پر هزینه است . اما یکی از دلایل اصلی صدا دادن یخچال شما همین خرابی برد است.  تعویض برد یکی از تعمیرات حساس یخچال است که بایستی بدست تعمیرکار حرفه ای سپرد. زیرا با تعویض بردهای تقلبی یخچال، مشکلات یخچال شما دوبرابر می شود.

تعمیرات یخچال شما با ما

اگر یخچال جنرال الکتریک دارید و یخچال شما خراب شده است، اصلا نگران نباشید. فقط کافی ست با نمایندگی مجاز تعمیرات جنرال الکتریک ما تماس حاصل فرمایید تا تعمیرکاران ما در کم تر یک روز کاری خود را به شما برسانند و تمامی مشکلات یخچال شما را حل کنند. توصیه ما به شما این است که تعمیرات یخچال فریزر خود را به دست هر تعمیرکار متفرقه ای نسپارید.