" />تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس - نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی white-house

جهت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس خود با نمایندگی تماس بگیرید. تماس با ما : ۸۸۷۷۰۳۵۵ - ۰۲۱


تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس

با توجه به این نکته که محصولات در ایران بسیار محدود هستند و یک برند امریکایی هست بنابراین تعمیر و سرویس این محصول کار اسانی نیست. از سختی های ان به این دلیل است که لوازم یدکی این محصول در ایران بسیار به سختی یافت می شود البته این مشکل برای تنها تعمیرگاه های غیر مجاز و شخصی است اما برای نمایندگی دیجیتال سرویس این موضوغ سال هاست که حل شده است . این نمایندگی با شبکه بزرگی از تامین کننده های قطعات یدکی محصولات امریکایی در ارتباط بوده و می تواند خرابی های و قطعات مصرفی مصرف کنندگان این محصولات را در کمترین زمان ممکن تهیه و نصب کند.

اولین نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی وایت هاوس

ما به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس می توانیم انواع خدمات تعمیر را به شما در سراسر ایران ارائه دهیم. همچنین اگر شما به تازگی اقدام به خرید محصولات وایت هاوس کرده اید می توانید از مزایای کارت گارانتی ان که معتبر است استفاده کنید در غیر اینصورت می توانید با تماس با کارشناسان ما از خدمات انان بهره مند شوید و از قطعات اصلی این محصول استفاده کنید.

خرابی ها و تعمیر لباسشویی وایت هاوس

با توجه به این نکته که این محصولات در ایران بسیار محدود هستند و یک برند امریکایی هست بنابراین تعمیر و سرویس این محصول کار اسانی نیست. از سختی های ان به این دلیل است که لوازم یدکی این محصول در ایران بسیار به سختی یافت می شود البته این مشکل برای تنها تعمیرگاه های غیر مجاز و شخصی است اما برای نمایندگی دیجیتال سرویس این موضوغ سال هاست که حل شده است . این نمایندگی با شبکه بزرگی از تامین کننده های قطعات یدکی محصولات امریکایی در ارتباط بوده و می تواند خرابی های و قطعات مصرفی مصرف کنندگان این محصولات را در کمترین زمان ممکن تهیه و نصب کند.

باز و بست نشدن در ماشین لباسشویی وایت هاوس

علت های متنوعی برای این نوع خرابی می تواند باشد که از این علل می توان به مواردی همچون ، خرابی قفل درب ،طراز نبودن ماشین لباسشویی، خرابی میکروسویچ ، خراب بودن برد الکترونیکی اشاره کرد که بهتر است برای بررسی دقیق از کارشناسان ان کمک گرفت.

خارج شدن کف از درب ماشین لباسشویی هنگام کار کردن

برای یافتن علت این مشکل ، شما باید واشر درب لباسشویی خود را چک کنید و از سالم بودن ان اطمینان حاصل کنید همچنین ممکن است ایراد از کاربر باشد به این ترتیب که یا ممکن است لباس با حجم زیادی داخل لباسشویی گذاشته است و یا از پودر دستی در این نوع لباسشویی استفاده کرده که ممکن این مورد اتفاق بیافتد.

لباسشویی البسه را به خوبی ابگیری نمی کند

این مورد ممکن است به خاطر خارج شدن شلنگ تخلیه از جای خود باشد. یا از مسدود بودن لوله تخلیه باشد .همچنین محل اتصال شلنگ ورودی اب بین شلنگ و شیر اب و شلنگ و دستگاه را چک کنید. و تمام شلنگ های خارجی را چک کنید که یه وقت سوراخ نشده باشند.

نمایندگی ماشین لباسشویی وایت هاوس

چرا نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس ؟

  • اعزام کارشناسان و تعمیرکارانی با ۱۵ سال سابقه
  • خدمات رسانی ۲۴ ساعته در روزهای تعطیل
  • اولین نمایندگی معتبر تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس
  • انجام تعمیر ماشین لباسشویی شما در محل
  • داشتن شعبات متعدد در تهران
  • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب
  • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی


اگر که آب در بخش تخلیه، تخلیه نمی شود شلنگ را باز کنید و داخل آن را بررسی تا مانعی وجود نداشته باشد که جلوی تخلیه آب را بگیرد می توانید با یک سیخ یا میله اقدام به گرفتگی آن نمایید اما خیلی با دقت این کار را انجام دهید تا لوله آسیب نبیند و پاره شود جهت دریافت راهنمایی های بیشتر به دفترچه مربوطه مراجعه نمایید. و یا با یک تعمیر کار تماس بگیرید.
این بوی بد می تواند مربوط به رشد کپک ها در درز درب باشد برای برطرف شدن این مشکل باید درزگیر های درب را در آورده و با شوینده بشویید سپس داخل ماشین لباسشویی را از آب داغ پر کرده و با یک پاک کننده ی قوی اجازه دهید شروع به کار کند تا بوی بد رفع شود.
اگر جریان آب قطع نمی شود این مشکل به احتمال زیاد نشان می‌دهد که باید سوئیچ فشار یا شیر ورودی آب عوض شود و احتمالا گران است و به صرفه نیست ؛ پس خرید یک دستگاه ماشین لباسشویی جدید خیلی منطقی‌تر است.اما باز هم بهتر است که یک تعمیر کار ماهر بررسی نماید.
هنگامی که آب بر روی کف زمین جمع می شود می‌تواند به معنی نشتی شلنگ باشد. ابتدا تمامی اتصالات را چک کنید که محکم باشند. اگر که نشتی از پمپ تخلیه باشد، باید برای تعمیر ماشین لباسشویی با یک تعمیر کار تماس بگیرید.

نمایندگی جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز و مرکزی وایت هاوس

نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس با ارائه خدمات خود ، ۲۴ ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات ماشین لباسشویی کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز وایت هاوس انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

شماره تلفن های نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس