نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

تعمیرات لباسشویی وایت هاوس

فهرست مطالب

تعمیرات لباسشویی وایت هاوس​

با توجه به این نکته که لباسشویی های برند وایت هاوس در ایران بسیار محدود هستند و همچنین یک برند امریکایی نیز می باشند، بنابراین تعمیرات لباسشویی وایت هاوس و سرویس این محصول کار اسانی نیست. از سختی های ان به این دلیل است که لوازم یدکی این محصول در ایران بسیار به سختی یافت می شود. البته این مشکل برای تنها تعمیرگاه های غیر مجاز و شخصی است اما برای نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی وایت هاوس این موضوع سال هاست که حل شده است . این نمایندگی با شبکه بزرگی از تامین کننده های قطعات یدکی محصولات امریکایی در ارتباط بوده و می تواند خرابی های و قطعات مصرفی مصرف کنندگان این برند را در کمترین زمان ممکن تهیه و نصب کند.

بنابراین، اگر ماشین لباسشویی وایت هاوس شما دچار مشکل شده است، برای تعمیر آن به نمایندگی مجاز مراجعه کنید. این امر باعث می شود که مشکل لباسشویی شما به صورت اصولی و تضمینی برطرف شود.

نمایندگی مرکزی لباسشویی وایت هاوس در تهران

اگر شما نیز صاحب یک ماشین لباسشویی وایت هاوس هستید و با خرابی آن مواجه شده‌اید، بهتر است برای تعمیر آن به نمایندگی مرکزی تعمیرات لباسشویی وایت هاوس مراجعه کنید. ما به عنوان نمایندگی مرکزی لباسشویی وایت هاوس می توانیم انواع خدمات تعمیر را به شما در سراسر تهران ارائه دهیم. این نمایندگی متشکل از متخصصان و تکنسین های مجرب است که به صورت تخصصی در زمینه تعمیرات لباسشویی وایت هاوس فعالیت می کنند. این افراد با دانش و تجربه کافی، قادر به رفع تمامی مشکلات لباسشویی وایت هاوس هستند. نمایندگی مرکزی تعمیرات لباسشویی وایت هاوس، کلیه خدمات مربوط به تعمیر، سرویس دوره‌ای و نصب ماشین لباسشویی وایت هاوس را ارائه می‌دهد. این خدمات شامل موارد زیر است:

 • تعمیر خرابی درب ماشین لباسشویی
 • تعمیر خرابی موتور ماشین لباسشویی
 • تعمیر خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی
 • تعمیر خرابی المنت گرمایشی ماشین لباسشویی
 • تعمیر خرابی برد الکترونیکی ماشین لباسشویی
 • و سایر خرابی‌های احتمالی

نمایندگی شبانه روزی تعمیرات لباسشویی وایت هاوس غرب تهران

021-44449690 | 021-44768306 | 021-44768325

نمایندگی شبانه روزی تعمیرات لباسشویی وایت هاوس شرق تهران

021-77725710 | 021-33324070 | 021-77725711

نمایندگی شبانه روزی تعمیرات لباسشویی وایت هاوس مرکزی تهران

021-66555774

نمایندگی شبانه روزی تعمیرات لباسشویی وایت هاوس شمال تهران

021-22225007 | 021-88770355 | 021-26153912

نمایندگی شبانه روزی تعمیرات لباسشویی وایت هاوس جنوب تهران

021-55186843

نمایندگی شبانه روزی تعمیرات لباسشویی وایت هاوس شمال شرق تهران

021-88779587 | 021-44768294 | 021-44768278

کارشناسان تخصصی تعمیرات لباسشویی وایت هاوس

ما به عنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی وایت هاوس، با اعزام تعمیرکاران متخصص و با تجربه و دانش مربوط به تعمیر لباسشویی وایت هاوس، به بهترین نحو ممکن اقدام به تعمیر می نماییم. کمک گرفتن از افراد غیر متخصص در بعضی از مواقع باعث آسیب دیدن وسیله مورد تعمیر خواهد شد

خدمات تعمیر لباسشویی در محل

وقتی وسیله ای احتیاج به تعمیر پیدا می کند چند روز بعد به شما وقت تعمیر داده می شود اما کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان به محل شما آمده و اقدام به تعمیرات لباسشویی وایت هاوس شما خواهند کرد. دلیل این سرعت داشتن شعبات نمایندگی وایت هاوس در سراسر تهران است

هزینه کمتر تعمیر ماشین لباسشویی

در حالت کلی، هزینه تعمیر لباسشویی در نمایندگی مرکزی تعمیرات لباسشویی وایت هاوس نسبت به سایر مراکز تعمیرات، مناسب‌تر است. این امر به دلیل استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت، دستمزد عادلانه‌ی تعمیرکاران و ارائه‌ی خدمات پس از فروش است.

چرا تعمیرگاه مرکزی لباسشویی وایت هاوس؟

 • اعزام کارشناسان و تعمیرکارانی با ۱۵ سال سابقه
 • خدمات رسانی ۲۴ ساعته در روزهای تعطیل
 • اولین نمایندگی معتبر تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس
 • انجام تعمیر ماشین لباسشویی شما در محل
 • داشتن شعبات متعدد در تهران
 • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب
 • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

مشکلات رایج لباسشویی وایت هاوس​

تعمیر برد لباسشویی وایت هاوس​

قبل از هرچیزی باید بگوییم که برد تمامی دستگاه های الکترونیکی به نوعی قلب آن دستگاه حساب می شوند برای همین اگر هر گونه نقص یا ایرادی در برد پیش بیاید ممکن است دردسر ساز و هزینه بردار شود.

البته باید بگوییم که بروز هر مشکلی در لباسشویی را نباید از برد دانست، لباسشویی علاوه بر برد قطعه های دیگری هم دارد که ممکن است دلیل خرابی و مشکل باشند. پس قبل از اینکه دست به هر اقدامی بزنید ابتدا از علت مشکل مطمئن شوید. مثلا یکی از موارد مهم که معمولاً در هنگام خرابی ماشین لباسشویی پیش می آید نشان دادن علامت هشدار روی دستگاه است.

از آنجایی که علت بیشتر خرابی ها و مشکلات لباسشویی، برد آن می باشد جهت اطلاعات کامل در مورد آن می توانید مقاله تعمیر برد لباسشویی وایت هاوس را مطالعه کنید.

تعمیر برد لباسشویی وایت هاوس​​

نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی وایت هاوس

نمایندگی تعمیرات لباسشویی وایت هاوس، با ارائه خدمات خود ، ۲۴ ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات ماشین لباسشویی کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز وایت هاوس انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد. از دیگر مزایا استفاده از خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی وایت هاوس:

استفاده از قطعات اصلی:

یکی از مهم ترین مزایای استفاده از خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی وایت هاوس، استفاده از قطعات اصلی است. قطعات اصلی، کیفیت و کارایی بالاتری نسبت به قطعات غیر اصلی دارند و باعث افزایش طول عمر دستگاه می شوند.

تعمیر باکیفیت:

تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات لباسشویی وایت هاوس، با دانش و تجربه کافی، دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر می کنند. آنها از جدیدترین تجهیزات و ابزارها برای تعمیر دستگاه استفاده می کنند و تمام تلاش خود را می کنند تا مشکل دستگاه شما را در اسرع وقت و با کمترین هزینه برطرف کنند.

گارانتی تعمیرات:

تعمیرات انجام شده در تعمیرگاه مرکزی لباسشویی وایت هاوس، دارای گارانتی 180 روزه هستند. این گارانتی، تضمین می کند که در صورت بروز مجدد مشکل، تعمیر رایگان انجام شود.

ارائه خدمات در محل:

یکی از مهم ترین مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی وایت هاوس، ارائه خدمات در محل است. این خدمات باعث می شود که شما نیازی به حمل و نقل دستگاه به تعمیرگاه نداشته باشید و در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.

قیمت مناسب:

هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیرات لباسشویی وایت هاوس، با توجه به نرخ اتحادیه تعیین می شود. این هزینه، کاملاً منطقی و مقرون به صرفه است.

سوالات متداول

هزینه تعمیرات لباسشویی وایت هاوس چقدر است؟

هزینه تعمیر لباسشویی وایت هاوس، با توجه به نوع و شدت خرابی، متفاوت است. برای اطلاع از هزینه تعمیر لباسشویی خود، می توانید با نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی وایت هاوس تماس بگیرید.

گارانتی تعمیرات لباسشویی وایت هاوس چقدر است؟

نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی وایت هاوس معمولاً برای تعمیرات خود گارانتی 180 روزه ارائه می دهد. 

مدت زمان تعمیر لباسشویی وایت هاوس چقدر است؟

مدت زمان تعمیر لباسشویی وایت هاوس با توجه به نوع خرابی و شدت آن متفاوت است. در برخی موارد، تعمیرات می تواند در همان روز انجام شود. اما در برخی موارد دیگر، ممکن است نیاز به تعویض قطعه باشد که در این صورت، مدت زمان تعمیر بیشتر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 18 =