" />نمایندگی مجاز تعمیرات ظرفشویی پروفایل | تعمیر ظرفشویی پروفایل - profile

جهت درخواست تعمیر ظرفشویی پروفایل خود با نمایندگی تماس بگیرید. تماس با ما : ۸۸۷۷۰۳۵۵ - ۰۲۱

تعمیر ظرفشویی پروفایل

در این مقاله قصد داریم چگونگی تعمیر ظرفشویی پروفایل را مورد بررسی قرار دهیم. ممکن است هر وسیله ای مخصوصا وسایل خانگی و برقی بعد از مدتی به دلایل مختلف دچار مشکل و خرابی شوند، حال آنکه باید دانست برای رفع این مشکلات چه کار هایی باید انجام داد و به دلیل بروز مشکل پی برد، محصولات برند پروفایل نیز از این قاعده مستثنی نیستند. برند پروفایل یک شرکت چند ملیتی است که در سال 1976 در شهر استانبول تاسیس شد، این شرکت لوازم الکتریکی و خانگی مانند جاروبرقی، یخچال و... تولید می کند، که ماشین ظرفشویی نیز به عنوان یکی از تولیدات این برند شناخته شده است. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا به سوالات شما در این زمینه پاسخ دهیم: ۱- نمایندگی مجاز تعمیرات ظرف شویی پروفایل چه خدماتی را ارائه می کند؟ ۲- چه مشکلاتی منجر به سرویس ظرف شویی پروفایل می شوند؟

نمایندگی مجاز تعمیرات ظرفشویی پروفایل چه خدماتی را ارائه می کند؟

شرکت ما به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات ظرف شویی پروفایل برای آسودگی و اطمینان خاطر مشتریان خدمات متعددی را ارائه می کنیم، از جمله این خدمات استفاده از قطعات اصلی برای تعمیر ماشین ظرفشویی می باشد، چرا که استفاده از قطعات غیر اصلی یقینا آسیب های بسیار زیاد و جبران نشدنی را به ماشین ظرف شویی شما وارد خواهد کرد. خدمات حضوری یکی دیگر از سرویس هایی می باشد که برای راحتی و آسودگی مشتریان ارائه می شود، تنها با یک تماس تلفنی و بدون مراجعه به نمایندگی مجاز تعمیرات ، از خدمات تعمیر این نمایندگی ها بهره مند شوید. برای اطمینان و راحتی خاطر شما بعد از تعمیر دستگاه گارانتی و ضمانتی را ارائه می کنیم تا در صورت بروز دوباره مشکل نگرانی نداشته باشید و خیالتان از تعمیر ماشین ظرفشویی خود راحت باشد. همچنین در شرکت ما سرویس دوره ای برای کارایی بهتر و عمر طولانی تر وسایل ارائه می شود، البته این امر اختیاری است و شما تنها با پرداخت هزینه بسیار اندکی از خرابی و آسیب های احتمالی دستگاه خود جلوگیری می کنید.

چه مشکلاتی منجر به تعمیر ظرفشویی پروفایل می شوند؟

مشکلاتی که منجر به تعمیر ظرفشویی پروفایل می شوند، متعدد می باشند که هر یک دلایل و عواملی مختلفی دارند، برای رفع این مشکلات شما ابتدا باید علت آن را بیابید و برای رفع آن اقدام کنید در ادامه تعدادی از این مشکلات را برای شما شرح می دهیم.

1-ماشین ظرف شویی قادر به تخلیه آب نیست این موضوع یک موضوع جدی است که ممکن است به سبب ایراد در موتور یا پمپ، فیلتر تخلیه و یا مونتاژ سوپاپ دریچه باشد. 2-تمیز شسته نشدن ظرف ها این مشکل شاید به آن دلیل باشد که ماشین ظرف شویی تمیز نبوده است و در واشر در یا قسمت اسپری آب غذا و چربی چسبیده باشد. دیگر دلایل این مشکل رسوب ایجاد شده در ماشین ظرف شویی و فشار کم آب به دلایل مختلفی باشد. 3-ماشین ظرف شویی بوی بدی دارد این مشکل نیز به دلیل وجود چربی و پس ماند غذا در ماشین ظرف شویی به وجود می آید‌، باید یک بار ماشین ظرفویی را بدون قرار دادن ظرف روی شست و شو قرار دهیم، به این نکته نیز توجه کنید که قبل از قرار دادن ظرف ها داخل ماشین ظرفشویی تکه های بزرگ غذا را پاک کنید. 4-از ماشین ظرف شویی قطرات آب چکه می کنند

نمايندگي ماشین ظرفشویی پروفایل

چرا نمایندگی تعمیر ظرفشویی پروفایل؟

 • اعزام کارشناسان و تعمیرکاران ظرفشویی با ۱۵ سال سابقه
 • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل
 • اولین نمایندگی معتبر تعمیر ظرفشویی پروفایل
 • نمایندگی تعمیر ظرفشویی شما در محل
 • داشتن شعبات و نمایندگی های متعدد در تهران
 • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب
 • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

موارد رایجی که ظرفشویی پروفایل شما نیاز به تعمیر پیدا می کند

ممکن است سیستم شستشو ظرفشویی دچار مشکل شده باشد و یا آب را داغ نکند، همچنین در مواردی هم مشاهده شده سیستم آبپاشی ظرفشویی دچار ایراد شده و ظرفشویی نمیتواند به درستی ظرف ها را تمیز نماید. البته ممکن است سایر بخش ها نیز دچار مشکل باشد که باید با استفاده از دستگاه های مخصوص این مورد بررسی شود
در صورتی که ماشین ظرفشویی شما روشن نمیشود ممکن است برد ظرفشویی و یا سیستم برق رسانی با مشکل مواجه شده باشد. ما به شما پیشنهاد میکنیم که در این مواقع به سایر موارد دست نزنید زیرا ممکن است مشکل بدتر شود و باید در این موارد از متخصصان کمک گرفت.
در صورتی که این مشکل برای شما پیش آمده باشد باید با متخصصین ما ارتباط برقرار نمایید زیرا این مورد بسیار مهم است و ممکن است باعث برق گرفتگی شود زیرا در آب موجود در ظرفشویی برق وجود دارد و این مورد میتواند مشکل ایجاد نماید.
لاستیک های دور درب ماشین ظرفشویی که برای جلوگیری از خارج شدن آب از ماشین ظرفشویی پروفایل ساخته شده اند ممکن است دچار پارگی یا خرابی شده باشند، در نتیجه درب ظرفشویی باز نمیشود و این مورد میتواند باعث مشکل شود.

لوگو وایت هاوس

نمایندگی مجاز و مرکزی پروفایل

نمایندگی مجاز تعمیر ظرفشویی پروفایل با ارائه خدمات خود ۲۴ ساعت شبانه روز و روزهای تعطیل در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات ماشین ظرفشویی پروفایل کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز نمایندگی پروفایل انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

.

مشکلات متداول یخچال پروفایل

بیشترین درصد مشکلاتی که مشتریان با آن روبه رو می شوند موارد زیر است که در صورت برخورد با هر کدام با تعمیرگاه مجاز، مرکزی و شبانه روزی تعمیر ظرفشویی پروفایل تماس بگیرید.
 • ظرف ها درست شسته نمیشوند
 • آب ظرفشویی درست تخیله نمی شود
 • ظرفشویی زیاد صدا میدهد
 • مدت انجام کار ماشین زیاد است
 • ظرفشویی از موارد شوینده استفاده نمیکند
 • آب موجود در ظرفشویی سرد است.
 • موتور ظرفشویی کار نمی کند.
 • در ظرفشویی باز نمیشود
 • ریل های ظرفشویی خراب شده اند
 • واشر دور ظرفشویی پاره شده است

سوالات متداول

1-جهت تعمیر ظرفشویی پروفایل باید به کجا مراجعه کنیم؟
برای تعمیر لوازم خانگی پروفایل باید به نمایندگی تعمیرات پروفایل مراجعه نمائید و یا با مجموعه تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. نمایندگی تعمیر ظرفشویی پروفایل واقع در تهران است که خدمات خود را در تهران و اطراف تهران ارائه می دهد. جهت ارتباط با این نمایندگی کافی است با شماره تلفن 22225007-021 تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمائید.
2- نحوه ی مراجعه ی متخصص (تعمیرکار) چگونه است؟
نحوه ی مراجعه تعمیر کار برای تعمیرات لوازم پروفایل از سوی مرکز به گونه ای است که ابتدا زمان حدودی مراجعه مشخص می گردد. همچنین قبل از مراجعه قطعی مجددا با تماس می گیریم و از حضور و آمادگی شما اطمینان حاصل می کنیم.
3-اگر قطعه ی تعمیر شده مجددا دچار مشکل شود آیا باید هزینه ای بپردازم؟
خیر اگر مشکل همان بخش قبلی که باشد که به وسیله ی ما تعمیر شده بود، ما موظف هستیم که مشکل را برطرف کنیم چون در قبال کارمان ضمانت داریم.
4-چه تضمینی برای حفاظت حریم خصوصی اشخاص وجود دارد؟
تعمیرکاران ما در این مجموعه دارای سوابق زیادی هستند و تجربه ی برخورد با مشتریان زیادی را داشته اند همچنین از سوی مراکز انتظامی دارای مدارک تائید شده هستند.
5-چگونه و چطور باید هزینه را پرداخت کنیم؟
شما قادر هستید هزینه ی تعمیرات را به دو صورت پرداخت نمائید : زمانی که کار تعمیرات لوازم پروفایل شما به پایان رسید و مشکل برطرف شد می توانید هزینه را به حساب شرکت و یا به حسای خود شخص تعمیر کار پرداخت نمائید.
6-آیا شما قطعات را به صورت جداگانه هم می فروشید؟
خیر، این نمایندگی به هیچ عنوان قطعات یدکی را به صورت جداگانه نمی فروشد، فقط و فقط این قطعات جهت تعمیرات لوازم پروفایل شما به کار می رود.

مقالات تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک

فوریه 25, 2020
تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

راهنمای جامع تعمیر برد یخچال

برد الکتریکی یخچال یا “مادر برد”  بدلیل وظیفه سنگین خود، یکی از قطعات بسیار حساس و البته گران قیمت هر یخچالی است. این قطعه وظیفه کنترل […]
فوریه 16, 2020
خرابی برد یخچال پروفایل

درباره ارور hrs یخچال پروفایل چه می دانید؟

در یخچال های جنرال الکتریک  (برندهای زیر مجموعه جنرال : پروفایل، مابه و وایت هاوس ) کد “HRS” نشان می دهد که برد الکترونیکی اصلی ناقص […]
فوریه 15, 2020
علت ارور hrs یخچال مابه

علت ارور hrs یخچال مابه

علت بروز اروز hrs  یخچال مابه چیست؟ آیا تعمیر می شود؟ هزینه تعمیر این ارور چقدر است؟ چه زمانی اقدام به تعمیر این ارور کنیم؟ آیا […]