" />نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی پروفایل | تعمیر لباسشویی پروفایل تهران - profile

جهت درخواست تعمیر لباسشویی پروفایل خود با نمایندگی ما تماس بگیرید. تماس با ما : ۸۸۷۷۰۳۵۵ - ۰۲۱

تعمیر تخصصی لباسشویی پروفایل

در این مقاله قصد داریم شما را با « تعمیر تخصصی لباسشویی پروفایل » آشنا نماییم. انسان ها همیشه به دنبال راحتی در انجام کارها بوده اند به همین دلیل از وسایلی مانند لباسشویی، ظرفشویی و ... استفاده می کنند و کمتر خانه ای را می توانید پیدا کنید که از لباسشویی استفاده نمی کنند، ما هم امروز قصد داریم اطلاعاتی درباره برند معروف پروفایل و همینطور تعمیر تخصصی لباسشویی پروفایل را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. با ما همراه باشید. ممکن است سوالات زیر را درباره تعمیر تخصصی لباسشویی پروفایل داشته باشید که به آن ها پاسخ خواهیم داد: 1. برند پروفایل متعلق به کدام کشور است؟ 2. خدمات پس از فروش در نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی پروفایل به چه صورتی است؟ 3. تعمیر لباسشویی از طریق تعمیرکار لباسشویی پروفایل چه مزایایی دارد؟ 4. معمولا در لباسشویی ها چه مشکلاتی بروز می کند؟

خدمات پس از فروش در نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی پروفایل به چه صورتی است؟

اگر لباسشویی پروفایل شما خراب شد و با مشکلاتی نظیر روشن نشدن، ارور دادن، صداهای عجیب و ... مواجه شدید با ما که نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی پروفایل هستیم، تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان، فردی متخصص که در نمایندگی های مجاز تعمیرات لباسشویی پروفایل ما فعالیت می کند را به محل شما اعزام کنیم. ما به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی پروفایل، خدمات پس از فروش را به بهترین شکل ممکن ارائه می کنیم و در عین حال هر قطعه ای را که در لباسشویی شما جایگزین قطعه معیوب کنیم، کیفیت بالایی داشته و برای آن قطعه نیز گارانتی با زمان مناسب قرار می دهیم که معمولا این گارانتی 1 ساله می باشد. همچنین ما به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی پروفایل ، مناسب ترین هزینه را مطابق نرخ تعیین شده از شما دریافت می کنیم که با خیال آسوده می توانید مشکل لباسشویی پروفایل خود را با نمایندگی تعمیر لباسشویی پروفایل در میان بگذارید.

تعمیر لباسشویی از طریق تعمیرکار لباسشویی پروفایل چه مزایایی دارد؟

تعمیر لباسشویی به وسیله تعمیرکار لباسشویی پروفایل مزایا بسیاری دارد. برای مثال با وجود اینکه لباسشویی پروفایل ساخت آمریکا است و ممکن است قطعات اصل لباسشویی پروفایل در اختیار سایر تعمیرکاران نباشد ولی تعمیرکاران ما قطعات اصل را در اختیار داشته و برای شما استفاده می کند. بنابراین اگر مشکلی در لباسشویی پروفایل به وجود آمد، با بخش تعمیرکاران ما تماس بگیرید ، تا قطعات با کیفیت را جایگزین قطعات معیوب کنند . از آنجایی که معمولا برای تعمیر لباسشویی به منزل شما می آیند تعمیرکار لباسشویی پروفایل که در نمایندگی های ما فعالیت می کند قابل اطمینان هستند و ضمانت امنیت آنها انجام شده است.

نمايندگي تعمیر لباسشویی پروفایل

چرا نمایندگی تعمیر تخصصی لباسشویی پروفایل؟

 • اعزام کارشناسان و تعمیرکاران با سابقه
 • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل
 • اولین نمایندگی معتبر تعمیر لباسشویی پروفایل
 • انجام تعمیر وسایل شما در محل
 • داشتن شعبات و نمایندگی های متعدد در تمام نقاط تهران
 • عیب یابی با کمک وسایل مختلف رفع عیب
 • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

موارد رایجی که لباسشویی شما نیاز به تعمیر پیدا می کند

ممکن است با دست زدن به بدنه لباسشویی برق را احساس کنید که وجود برق در بدنه علت های مختلفی دارد برای مثال سوختن موتور لباسشویی و خرابی در برقکشی باعث ایجاد برق در بدنه شده و علت های دیگری نظیر شکستگی لولا در، نشت برق در خازن پارازیتگیر و ... باعث بروز این مشکل می شوند.
مهم ترین علت ها در روشن نشدن لباسشویی، خرابی در برق کشی و همینطور خرابی موتور لباسشویی و برد آن می باشد و دلایل دیگری نظیر خرابی کلید و برق نداشتن پریز و ... وجود دارد و متخصصی که به محل شما اعزام می کنند به راحتی مشکل روشن نشدن لباسشویی را تشخیص داده و مشکل را برطرف خواهد کرد.
معمولا مشکل باز نشدن در لباسشویی کمتر اتفاق می افتد و اگر دیدید در لباسشویی باز نمی شود، علت آن خرابی در میکروسوئیچ لباسشویی است، که با تماس با ما به عنوان نمایندگی مجاز لباسشویی پروفایل، تعمیرکاران در سریع ترین زمان به محل شما آمده و میکروسوئیچ را تعویض خواهند کرد.
آبگیری نکردن لباسشویی از مشکلاتی است که در لباسشویی ها اتفاق می افتد و علت های بسیاری دارد برای مثال قطعی آب شهر، بسته بودن شیر، ایجاد پیچ در شیلنگ آب، خرابی در هیدروستات و ... از علت های آبگیری نکردن لباسشویی می باشد.

لوگو وایت هاوس

نمایندگی مجاز و مرکزی پروفایل

نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی پروفایل با ارائه خدمات خود ۲۴ ساعت شبانه روز و روزهای تعطیل در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات لباسشویی کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز نمایندگی پروفایل انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

.

بیشترین مشکلاتی که در لباسشویی رخ میدهد

 • بدنه لباسشویی برق دارد
 • در ماشین لباسشویی باز نمی شود
 • لباسشویی کف تولید نمی کند
 • خشک کن لباسشویی کار نمی کند
 • کار ماشین بیشتر از عدد نوشته شده طول می کشد
 • موتور لباسشویی کار نمی کند.
 • لباسشویی آب را تخلیه نمی کند
 • درب لباسشویی باز نمیشود
 • آب وارد ماشین لباسشویی نمیشود

سوالات متداول

1-جهت در خواست تعمیرکار لباسشویی از چه طریقی باید اقدام نماییم؟
در صورتی که شما ساکن تهران هستید و نیاز به تعمیرکار لباسشویی دارید. تنها کافیست با شماره های نوشته شده در سایت تماس بگیرید تا تیم پشتیبانی ما در کمترین زمان ممکن متخصص مربوط به لوازم خانگی شما را به محل شما اعزام نمایند.
2- نحوه ی مراجعه ی متخصص (تعمیرکار) چگونه است؟
نحوه ی مراجعه تعمیر کار برای تعمیرات لوازم پروفایل از سوی مرکز به گونه ای است که ابتدا زمان حدودی مراجعه مشخص می گردد. همچنین قبل از مراجعه قطعی مجددا با تماس می گیریم و از حضور و آمادگی شما اطمینان حاصل می کنیم.
3-اگر قطعه ی تعمیر شده مجددا دچار مشکل شود آیا باید هزینه ای بپردازم؟
خیر اگر مشکل همان بخش قبلی باشد که به وسیله ی ما تعمیر شده بود، ما موظف هستیم که مشکل را برطرف کنیم چون در قبال کارمان ضمانت داریم.
4-چه تضمینی برای حفاظت حریم خصوصی اشخاص وجود دارد؟
تعمیرکاران ما در این مجموعه دارای سوابق زیادی هستند و تجربه ی برخورد با مشتریان زیادی را داشته اند همچنین از سوی مراکز انتظامی دارای مدارک تائید شده هستند.
5-چگونه و چطور باید هزینه را پرداخت کنیم؟
شما قادر هستید هزینه ی تعمیرات را به دو صورت پرداخت نمائید : زمانی که کار تعمیرات لوازم پروفایل شما به پایان رسید و مشکل برطرف شد می توانید هزینه را به حساب شرکت و یا به حسای خود شخص تعمیر کار پرداخت نمائید.
6-آیا شما قطعات را به صورت جداگانه هم می فروشید؟
خیر، این نمایندگی به هیچ عنوان قطعات یدکی را به صورت جداگانه نمی فروشد، فقط و فقط این قطعات جهت تعمیرات لوازم پروفایل شما به کار می رود.

مقالات مربوط به لوازم خانگی مختلف

فوریه 25, 2020
تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

راهنمای جامع تعمیر برد یخچال

برد الکتریکی یخچال یا “مادر برد”  بدلیل وظیفه سنگین خود، یکی از قطعات بسیار حساس و البته گران قیمت هر یخچالی است. این قطعه وظیفه کنترل […]
فوریه 16, 2020
خرابی برد یخچال پروفایل

درباره ارور hrs یخچال پروفایل چه می دانید؟

در یخچال های جنرال الکتریک  (برندهای زیر مجموعه جنرال : پروفایل، مابه و وایت هاوس ) کد “HRS” نشان می دهد که برد الکترونیکی اصلی ناقص […]
فوریه 15, 2020
علت ارور hrs یخچال مابه

علت ارور hrs یخچال مابه

علت بروز اروز hrs  یخچال مابه چیست؟ آیا تعمیر می شود؟ هزینه تعمیر این ارور چقدر است؟ چه زمانی اقدام به تعمیر این ارور کنیم؟ آیا […]