جهت درخواست تعمیر لباسشویی پروفایل خود با نمایندگی ما تماس بگیرید.

تماس با ما: 02122225007

تعمیر لباسشویی پروفایل

در این مقاله قصد داریم شما را با « تعمیر تخصصی لباسشویی پروفایل » آشنا نماییم. انسان ها همیشه به دنبال راحتی در انجام کارها بوده اند به همین دلیل از وسایلی مانند لباسشویی، ظرفشویی و … استفاده می کنند و کمتر خانه ای را می توانید پیدا کنید که از لباسشویی استفاده نمی کنند، ما هم امروز قصد داریم اطلاعاتی درباره برند معروف پروفایل و همینطور تعمیر تخصصی لباسشویی پروفایل را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. با ما همراه باشید. ممکن است سوالات زیر را درباره تعمیر تخصصی لباسشویی پروفایل داشته باشید که به آن ها پاسخ خواهیم داد: 1. برند پروفایل متعلق به کدام کشور است؟ 2. خدمات پس از فروش در نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی پروفایل به چه صورتی است؟ 3. تعمیر لباسشویی از طریق تعمیرکار لباسشویی پروفایل چه مزایایی دارد؟ 4. معمولا در لباسشویی ها چه مشکلاتی بروز می کند؟

خدمات پس از فروش در نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی پروفایل به چه صورتی است؟

اگر لباسشویی پروفایل شما خراب شد و با مشکلاتی نظیر روشن نشدن، ارور دادن، صداهای عجیب و … مواجه شدید با ما که نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی پروفایل هستیم، تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان، فردی متخصص که در نمایندگی های مجاز تعمیرات لباسشویی پروفایل ما فعالیت می کند را به محل شما اعزام کنیم. ما به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی پروفایل، خدمات پس از فروش را به بهترین شکل ممکن ارائه می کنیم و در عین حال هر قطعه ای را که در لباسشویی شما جایگزین قطعه معیوب کنیم، کیفیت بالایی داشته و برای آن قطعه نیز گارانتی با زمان مناسب قرار می دهیم که معمولا این گارانتی 1 ساله می باشد. همچنین ما به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی پروفایل ، مناسب ترین هزینه را مطابق نرخ تعیین شده از شما دریافت می کنیم که با خیال آسوده می توانید مشکل لباسشویی پروفایل خود را با نمایندگی تعمیر لباسشویی پروفایل در میان بگذارید.

تعمیر لباسشویی از طریق تعمیرکار لباسشویی پروفایل چه مزایایی دارد؟

تعمیر لباسشویی به وسیله تعمیرکار لباسشویی پروفایل مزایا بسیاری دارد. برای مثال با وجود اینکه لباسشویی پروفایل ساخت آمریکا است و ممکن است قطعات اصل لباسشویی پروفایل در اختیار سایر تعمیرکاران نباشد ولی تعمیرکاران ما قطعات اصل را در اختیار داشته و برای شما استفاده می کند. بنابراین اگر مشکلی در لباسشویی پروفایل به وجود آمد، با بخش تعمیرکاران ما تماس بگیرید ، تا قطعات با کیفیت را جایگزین قطعات معیوب کنند . از آنجایی که معمولا برای تعمیر لباسشویی به منزل شما می آیند تعمیرکار لباسشویی پروفایل که در نمایندگی های ما فعالیت می کند قابل اطمینان هستند و ضمانت امنیت آنها انجام شده است.

نمايندگي تعمیر لباسشویی پروفایل

قیمت تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک

هزینه کمتر تعمیرات لباسشویی پروفایل

برای تعمیر هر وسیله ای نیازمند متخصص حرفه ای همان وسیله می باشیم. هنگامی که افراد بی تجربه و نا وارد ماشین لباسشویی شما را تعمیر می کنند، ممکن است موجب وارد شدن خسارات و بالا رفتن هزینه شود. با استفاده از مراکز معتبر و نمایندگی ها و افراد آموزش دیده، کمک به صرف هزینه های کمتر و انجام بهتر تعمیرات خواهید شد
تعمیر فوری لوازم خانگی جنرال الکتریک

خدمات سریع تعمیر ماشین لباسشویی پروفایل

وقتی وسیله ای احتیاج به تعمیر پیدا می کند چند روز بعد به شما وقت تعمیر داده می شود اما کارشناسان نمایندگی لباسشویی پروفایل در کوتاه ترین زمان به محل شما آمده و اقدام به تعمير لباسشویی پروفایل شما خواهند کرد. دلیل این سرعت داشتن شعبات نمایندگی پروفایل در سراسر تهران است.
تعمیرکار جنرال الکتریک

کارشناسان تخصصی تعمیر لباسشویی

ما به عنوان نمایندگی تعمیر تخصصی لباسشویی پروفایل با اعزام کارشناسان متخصص و با تجربه و دانش مربوط به تعمیر لباسشویی پروفایل، به بهترین نحو ممکن اقدام به تعمیر می نماییم. کمک گرفتن از افراد غیر متخصص در بعضی از مواقع باعث آسیب دیدن وسیله مورد تعمیر خواهد شد.
تعمیر لباسشویی پروفایل

چرا نمایندگی تعمیر تخصصی لباسشویی پروفایل؟

 • اعزام کارشناسان و تعمیرکاران با سابقه
 • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل
 • اولین نمایندگی معتبر تعمیر لباسشویی پروفایل
 • انجام تعمیر وسایل شما در محل
 • داشتن شعبات و نمایندگی های متعدد در تمام نقاط تهران
 • عیب یابی با کمک وسایل مختلف رفع عیب
 • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

موارد رایجی که لباسشویی شما نیاز به تعمیر پیدا می کند

ممکن است با دست زدن به بدنه لباسشویی برق را احساس کنید که وجود برق در بدنه علت های مختلفی دارد برای مثال سوختن موتور لباسشویی و خرابی در برقکشی باعث ایجاد برق در بدنه شده و علت های دیگری نظیر شکستگی لولا در، نشت برق در خازن پارازیتگیر و … باعث بروز این مشکل می شوند.
مهم ترین علت ها در روشن نشدن لباسشویی، خرابی در برق کشی و همینطور خرابی موتور لباسشویی و برد آن می باشد و دلایل دیگری نظیر خرابی کلید و برق نداشتن پریز و … وجود دارد و متخصصی که به محل شما اعزام می کنند به راحتی مشکل روشن نشدن لباسشویی را تشخیص داده و مشکل را برطرف خواهد کرد.
معمولا مشکل باز نشدن در لباسشویی کمتر اتفاق می افتد و اگر دیدید در لباسشویی باز نمی شود، علت آن خرابی در میکروسوئیچ لباسشویی است، که با تماس با ما به عنوان نمایندگی مجاز لباسشویی پروفایل، تعمیرکاران در سریع ترین زمان به محل شما آمده و میکروسوئیچ را تعویض خواهند کرد.
آبگیری نکردن لباسشویی از مشکلاتی است که در لباسشویی ها اتفاق می افتد و علت های بسیاری دارد برای مثال قطعی آب شهر، بسته بودن شیر، ایجاد پیچ در شیلنگ آب، خرابی در هیدروستات و … از علت های آبگیری نکردن لباسشویی می باشد.

لوگو جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز و مرکزی پروفایل

نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی پروفایل با ارائه خدمات خود ۲۴ ساعت شبانه روز و روزهای تعطیل در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات لباسشویی کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز نمایندگی پروفایل انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

بیشترین مشکلاتی که در لباسشویی رخ میدهد

بیشترین درصد مشکلاتی که مشتریان با آن روبه رو می شوند موارد زیر است که در صورت برخورد با هر کدام با تعمیرگاه مجاز، مرکزی و شبانه روزی تعمیر لباسشویی پروفایل تماس بگیرید.

 • موتور لباسشویی کار نمی کند.
 • لباسشویی آب را تخلیه نمی کند
 • درب لباسشویی باز نمیشود
 • آب وارد ماشین لباسشویی نمیشود
 • بدنه لباسشویی برق دارد
 • در ماشین لباسشویی باز نمی شود
 • لباسشویی کف تولید نمی کند
 • خشک کن لباسشویی کار نمی کند
 • کار ماشین بیشتر از عدد نوشته شده طول می کشد

سوالات متداول مشکلات لباسشویی پروفایل

در صورتی که شما ساکن تهران هستید و نیاز به تعمیرکار لباسشویی دارید. تنها کافیست با شماره های نوشته شده در سایت تماس بگیرید تا تیم پشتیبانی ما در کمترین زمان ممکن متخصص مربوط به لوازم خانگی شما را به محل شما اعزام نمایند.
نحوه ی مراجعه تعمیر کار برای تعمیرات لوازم پروفایل از سوی مرکز به گونه ای است که ابتدا زمان حدودی مراجعه مشخص می گردد. همچنین قبل از مراجعه قطعی مجددا با تماس می گیریم و از حضور و آمادگی شما اطمینان حاصل می کنیم.
خیر اگر مشکل همان بخش قبلی که باشد که به وسیله ی ما تعمیر شده بود، ما موظف هستیم که مشکل را برطرف کنیم چون در قبال کارمان ضمانت داریم.
تعمیرکاران ما در این مجموعه دارای سوابق زیادی هستند و تجربه ی برخورد با مشتریان زیادی را داشته اند همچنین از سوی مراکز انتظامی دارای مدارک تائید شده هستند.
شما قادر هستید هزینه ی تعمیرات را به دو صورت پرداخت نمائید : زمانی که کار تعمیرات لوازم پروفایل شما به پایان رسید و مشکل برطرف شد می توانید هزینه را به حساب شرکت و یا به حسای خود شخص تعمیر کار پرداخت نمائید.
خیر، این نمایندگی به هیچ عنوان قطعات یدکی را به صورت جداگانه نمی فروشد، فقط و فقط این قطعات جهت تعمیرات لوازم پروفایل شما به کار می رود.

شماره تلفن های نمایندگی تعمیرات لباسشویی پروفایل

  تلفن نمایندگی تعمیرات لباسشویی پروفایل شمال تهران:

لواسانات، شمیرانات، نیاوران، ولنجک، الهیه، تجریش، شریعتی، فرمانیه، کامرانیه، چیذر، زعفرانیه، منظریه، ازگل، دربند، دزاشیب، محمودیه، پل رومی، پاسداران، ظفر، میرداماد، جردن، دروس، پارک وی، شهرک غرب، سعادت آباد، ملاصدرا

021-22225007 

021-88770355 

021-26153912

تلفن نمایندگی تعمیرات لباسشویی پروفایل غرب تهران:

آیت الله کاشانی، باغ فیض، بلوار فردوس، آریا شهر، جنت آباد، پونک، صادقیه، اکباتان، شهرک آپادانا، شهرزیبا، شهرک آزادی، مرزداران، شهرآرا، پاتریس، جلال آل احمد، سردار جنگل، شهرک راه آهن، میدان المپیک

021-44449690 

  021-44768306 

021-44768325

تلفن نمایندگی تعمیرات لباسشویی پروفایل شرق تهران:

تهرانپارس، پیروزی، رسالت، نارمک، امام حسین، دماوند، نیروهوایی، سید خندان، نظام آباد، مجدیه، سهروردی

021-77725710

021-33324070

021-77725711

تلفن نمایندگی تعمیرات لباسشویی پروفایل شمال شرق تهران:

گیشا، فاطمی، آرژانتین، عباس آباد، مطهری، فلسطین، توانیر، یوسف آباد، گاندی، امیرآباد

021-88779587

021-44768294

021-44768278

تلفن نمایندگی تعمیر لباسشویی پروفایل جنوب تهران:

راه آهن، مولوی، شوش، میدان قزوین، منیریه، حسن آباد، بعثت، افسریه، نازی آباد

 021-55186843

تلفن نمایندگی تعمیرات لباسشویی پروفایل مرکز تهران:

ستارخان، توحید، جمهوری، رودکی، مرتضوی، جیحون، آذربایجان، انقلاب، مهرآباد، استاد معین، جمالزاده، کارگر

 021-66555774

Summary
تعمیر ماشین لباسشویی پروفایل
Service Type
تعمیر ماشین لباسشویی پروفایل
Provider Name
generalelectricrepairco,
نیاوران، خیابان جبلی، کوچه شهاب، ساختمان یاس, Telephone No.00982177725710
Area
منطقه 10 تهران
Description
تعمیر لباسشویی پروفایل | نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی پروفایل