" />تعمیر ماکروفر پروفایل | نمایندگی مجاز تعمیرات مایکروویو پروفایل

جهت درخواست تعمیر ماکروفر پروفایل خود با نمایندگی تماس بگیرید. تماس با ما : ۸۸۷۷۰۳۵۵ - ۰۲۱

تعمیر مایکروفر پروفایل

در این مقاله برای شما مطالبی در مورد تعمیر تخصصی مایکروفر پروفایل آماده کرده ایم. از مشکلاتی که ممکن است برای ماکروفر پیش بیاید به مواردی مانند : کار نکردن صفحه لمسی ماکروفر، خارج شدن صداهای غیرنرمال از ماکروفر، خاموش نشدن ماکروفر و روشن ماندن آن، گرم نشدن غذا توسط ماکروفر، روشن نشدن ماکروفر و ... می توان اشاره کرد. در صورت بروز هر گونه مشکل برای ماکروفر، باید دلایل به وجود آمدن خرابی را بفهمید و آن را تعمیر کنید.

خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر پروفایل چیست؟

تعمیر تخصصی مایکروفر پروفایل در ظاهر کار سختی به نظر می آید اما با فرا گرفتن آموزش های صحیح در این زمینه که توسط نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر پروفایل ارائه می شود، تعمیر مایکروفر راحت می باشد. مدت زمانی که برای تعمیر تخصصی مایکروفر پروفایل نیاز دارید به طور میانگین 15 دقیقه می باشد، که با فرا گرفتن اطلاعات لازم، می توانید آن را تعمیر کنید. البته پیشنهاد می شود از تعمیرکاران با مهارت اعزامی نمایندگی ها مانند شرکت ما استفاده کنید. چرا که تعمیرکاران ما آموزش های تخصصی دیده اند و در این زمینه بسیار با مهارت هستند.

تعمیرکار ماکروفر پروفایل چه مشکلاتی را مورد بررسی قرار می دهد؟

تعمیرکار مایکروفر پروفایل هنگامی که در محل شما حاضر می شود، پس از انجام بررسی های لازم نکاتی که در ادامه خواهیم گفت را جهت تعمیر یا تعویض به شما خواهد گفت: اگر صفحه لمسی کار نکرد، ممکن است مشکل از قسمت هایی مانند: کلید ممبران یا برد کنترل باشد. در صورت کار نکردن دکمه های صفحه لمسی مشکل از کلید ممبران می باشد اما اگر عدد وارد نمی شود و صفحه نمایش روشن باشد مشکل از برد کنترل می باشد. در صورت خارج شدن صداهای غیر طبیعی از ماکروفر ممکن است مشکل از موتور محرک، لامپ مگنترون، کوپلر محرک، غلتک راهنما، ذیود ولتاژ بالا و یا فن خنک کننده، باشد. اگر مایکروفر شما خاموش نمی شود ممکن است مشکل از کلید قفل داخلی و یا برد هوشمند باشد : هنگامی که در ماکروفر باز شود اما ماکروفر خاموش نشود ممکن است کلید قفل داخلی دچار مشکل شده باشد، در صورت خراب شدن کلید قفل داخلی، زبانه ای در درب ماکروفر قرار دارد که باعث فعال شدن کلید در می شود، در صورت خراب شدن این قفل باید تعویض شود. هنگامی که ماکروفر با فشار دادن دکمه توقف خاموش نمی شود اما در صورت باز شدن در خاموش می شود احتمالا مشکل برد هوشمند باشد، در صورت خراب شدن برد هوشمند باید آن را تعویض کنید. اگر مایکروفر غذا را گرم نمی کند ممکن است مشکل مواردی مانند : دیود ولتاژ بالا، کلید در ماکروفرو مگنترون باشد. اگر مشکل از دیود ولتاژ بالا باشد ماکروفر روشن میشود اما غذا را گرم نمیکند، در صورت خراب بودن دیود باید تعویض شود اما در صورت سالم بودن دیود، احتمالا مدار ولتاژ بالا باعث خرابی شده باشد. اگر کلید در مایکروفر خراب شده باشد باید آن را تعویض کنید. اگر غذا در ماکروفر گرم نمیشود ممکن است مگنترون مشکل داشته باشد، مگنترون حرارت تولید می کند و در صورت خرابی باید تعویض شود. اگر مایکروفر روشن نمی شود مشکل ممکن است از : کلید در مایکروفر، فیوز سرامیکی، فیوز حرارتی یا قطع کننده و یا چفت در مایکروفر باشد. در صورت خراب شدن کلید در ماکروفر آن را تعویض کنید. در صورت روشن نشدن ماکروفر و خالی بودن صفحه نمایش ممکن است مشکل از فیوز سرامیکی باشد، در صورت خراب شدن فیوز سرامیکی به اجزای دیگر برق نمی رسد و ماکروفر روشن نمی شود.

نمايندگی تعمیرات مایکروفر پروفایل

چرا نمایندگی تعمیر ماکروفر پروفایل؟

 • اعزام کارشناسان و تعمیرکارانی با ۱۵ سال سابقه
 • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل
 • اولین نمایندگی معتبر تعمیرات ماکروفر پروفایل
 • انجام تعمیر ماکروفر شما در محل
 • داشتن شعبات و نمایندگی های متعدد در تهران
 • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب
 • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

موارد رایجی که ماکروفر پروفایل شما نیاز به تعمیر پیدا می کند

وقتی چفت های قفل درب دستگاه خراب شود، لامپ ماکروفر روشن نمی شود. چفت ها معمولا دو قلاب دارند که در بیرون ماکروفر قرار دارند و در میکرو سويیچ های نگه دارنده درب ماکروفر چفت می شوند. این قلاب ها به سويیچ های درب وصل می شوند تا کار هدایت برق را انجام دهند و وفتی این قسمت دچار اختلال شود، عملا دیگر برقی وجود ندارد در این قسمت که لامپ را روشن نگهدارد.
در صورتی که موتور یا برد داخل ماکروفر دچار مشکل شده باشد ممکن است ماکروفر روشن نشود. ممکن است قطعه ی خراب شده نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد که با استفاده از دستگاه های مخصوص عیب یابی میتوان قطعه ی خراب شده را پیدا نمود.
در صورت مشاهده هر گونه جرقه در دستگاه، اولین کار واجب خاموش کردن ماکروفر است. در مرحله بعد باید ظرف غذا را از دستگاه خارج کنید. چون اگر ظروف داخل ماکروفر، فلزی یا آلومینیومی باشد ، مایکروفر جرقه می زند. اگر جنس ظرف فلزی نبود باید به بررسی خازن، مگنترون و یا پایه فلزی داخل پرداخت.
یکی ازدلایل اصلی نچرخیدن سینی گردان ماکروفر، خرابی موتور آن است. باید موتورکاملا بررسیشود و در صورت نیاز تعویض موتور صورت گیرد. که برای تعویض قطعاتی مانند موتور ماکروفر پیشنهاد می کنیم حتما به نمایندگی های مجاز تعمیر ماکروفر پروفایل مراجعه کنید تا با توجه به برند دستگاه قطعات اصل و با کیفیت ارائه دهند.

لوگو وایت هاوس

نمایندگی مجاز و مرکزی پروفایل

نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر پروفایل با ارائه خدمات خود ۲۴ ساعت شبانه روز و روزهای تعطیل در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات ماکروفر پروفایل کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز نمایندگی پروفایل انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

.

مشکلات متداول ماکروفر پروفایل

رایج ترین مشکلاتی که مشتریان با آن روبه رو می شوند موارد زیر است که در صورت برخورد با هر کدام با تعمیرگاه مجاز، مرکزی و شبانه روزی تعمیر ماکروفر پروفایل تماس بگیرید.

 • ماکروفر پروفایل اصلا کار نمی کند
 • ماکروفر پروفایل گرم نمی کند.
 • ماکروفر روشن نمی شود
 • ماکروفر صدای زیادی می دهد.
 • درب ماکروفر خراب است.
 • سینی گریل ماکروفر کار نمی کند.
 • ماکروفر جرقه می زند .
 • ماکروفر بعذ از چند ثانیه خاموش می شود
 • درب ماکروفر باز نمی شود
 • صفحه نمایش ماکروفر کار نمی کند

سوالات متداول

1-جهت تعمیر ماکروفر پروفایل باید به کجا مراجعه کنیم؟
برای تعمیر لوازم خانگی پروفایل باید به نمایندگی تعمیرات پروفایل مراجعه نمائید و یا با مجموعه تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. نمایندگی تعمیر ماکروفر پروفایل واقع در تهران است که خدمات خود را در تهران و اطراف تهران ارائه می دهد. جهت ارتباط با این نمایندگی کافی است با شماره تلفن 22225007-021 تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمائید.
2- نحوه ی مراجعه ی متخصص (تعمیرکار) چگونه است؟
نحوه ی مراجعه تعمیر کار برای تعمیرات لوازم پروفایل از سوی مرکز به گونه ای است که ابتدا زمان حدودی مراجعه مشخص می گردد. همچنین قبل از مراجعه قطعی مجددا با تماس می گیریم و از حضور و آمادگی شما اطمینان حاصل می کنیم.
3-اگر قطعه ی تعمیر شده مجددا دچار مشکل شود آیا باید هزینه ای بپردازم؟
خیر اگر مشکل همان بخش قبلی که باشد که به وسیله ی ما تعمیر شده بود، ما موظف هستیم که مشکل را برطرف کنیم چون در قبال کارمان ضمانت داریم.
4-چه تضمینی برای حفاظت حریم خصوصی اشخاص وجود دارد؟
تعمیرکاران ما در این مجموعه دارای سوابق زیادی هستند و تجربه ی برخورد با مشتریان زیادی را داشته اند همچنین از سوی مراکز انتظامی دارای مدارک تائید شده هستند.
5-چگونه و چطور باید هزینه را پرداخت کنیم؟
شما قادر هستید هزینه ی تعمیرات را به دو صورت پرداخت نمائید : زمانی که کار تعمیرات لوازم پروفایل شما به پایان رسید و مشکل برطرف شد می توانید هزینه را به حساب شرکت و یا به حسای خود شخص تعمیر کار پرداخت نمائید.
6-آیا شما قطعات را به صورت جداگانه هم می فروشید؟
خیر، این نمایندگی به هیچ عنوان قطعات یدکی را به صورت جداگانه نمی فروشد، فقط و فقط این قطعات جهت تعمیرات لوازم پروفایل شما به کار می رود.

مقالات تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک

فوریه 25, 2020
تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

راهنمای جامع تعمیر برد یخچال

برد الکتریکی یخچال یا “مادر برد”  بدلیل وظیفه سنگین خود، یکی از قطعات بسیار حساس و البته گران قیمت هر یخچالی است. این قطعه وظیفه کنترل […]
فوریه 16, 2020
خرابی برد یخچال پروفایل

درباره ارور hrs یخچال پروفایل چه می دانید؟

در یخچال های جنرال الکتریک  (برندهای زیر مجموعه جنرال : پروفایل، مابه و وایت هاوس ) کد “HRS” نشان می دهد که برد الکترونیکی اصلی ناقص […]
فوریه 15, 2020
علت ارور hrs یخچال مابه

علت ارور hrs یخچال مابه

علت بروز اروز hrs  یخچال مابه چیست؟ آیا تعمیر می شود؟ هزینه تعمیر این ارور چقدر است؟ چه زمانی اقدام به تعمیر این ارور کنیم؟ آیا […]