نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

تعمیر مایکروفر پروفایل

تعمیر مایکروفر پروفایل

در این مقاله برای شما مطالبی در مورد تعمیر تخصصی مایکروفر پروفایل آماده کرده ایم. از مشکلاتی که ممکن است برای ماکروفر پیش بیاید به مواردی مانند : کار نکردن صفحه لمسی ماکروفر، خارج شدن صداهای غیرنرمال از ماکروفر، خاموش نشدن ماکروفر و روشن ماندن آن، گرم نشدن غذا توسط ماکروفر، روشن نشدن ماکروفر و … می توان اشاره کرد. در صورت بروز هر گونه مشکل برای ماکروفر، باید دلایل به وجود آمدن خرابی را بفهمید و آن را تعمیر کنید.

خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر پروفایل چیست؟

تعمیر تخصصی مایکروفر پروفایل در ظاهر کار سختی به نظر می آید اما با فرا گرفتن آموزش های صحیح در این زمینه که توسط نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر پروفایل ارائه می شود، تعمیر مایکروفر راحت می باشد. مدت زمانی که برای تعمیر تخصصی مایکروفر پروفایل نیاز دارید به طور میانگین 15 دقیقه می باشد، که با فرا گرفتن اطلاعات لازم، می توانید آن را تعمیر کنید. البته پیشنهاد می شود از تعمیرکاران با مهارت اعزامی نمایندگی ها مانند شرکت ما استفاده کنید. چرا که تعمیرکاران ما آموزش های تخصصی دیده اند و در این زمینه بسیار با مهارت هستند.

تعمیرکار ماکروفر پروفایل چه مشکلاتی را مورد بررسی قرار می دهد؟

تعمیرکار مایکروفر پروفایل هنگامی که در محل شما حاضر می شود، پس از انجام بررسی های لازم نکاتی که در ادامه خواهیم گفت را جهت تعمیر یا تعویض به شما خواهد گفت: اگر صفحه لمسی کار نکرد، ممکن است مشکل از قسمت هایی مانند: کلید ممبران یا برد کنترل باشد. در صورت کار نکردن دکمه های صفحه لمسی مشکل از کلید ممبران می باشد اما اگر عدد وارد نمی شود و صفحه نمایش روشن باشد مشکل از برد کنترل می باشد. در صورت خارج شدن صداهای غیر طبیعی از ماکروفر ممکن است مشکل از موتور محرک، لامپ مگنترون، کوپلر محرک، غلتک راهنما، ذیود ولتاژ بالا و یا فن خنک کننده، باشد. اگر مایکروفر شما خاموش نمی شود ممکن است مشکل از کلید قفل داخلی و یا برد هوشمند باشد : هنگامی که در ماکروفر باز شود اما ماکروفر خاموش نشود ممکن است کلید قفل داخلی دچار مشکل شده باشد، در صورت خراب شدن کلید قفل داخلی، زبانه ای در درب ماکروفر قرار دارد که باعث فعال شدن کلید در می شود، در صورت خراب شدن این قفل باید تعویض شود. هنگامی که ماکروفر با فشار دادن دکمه توقف خاموش نمی شود اما در صورت باز شدن در خاموش می شود احتمالا مشکل برد هوشمند باشد، در صورت خراب شدن برد هوشمند باید آن را تعویض کنید. اگر مایکروفر غذا را گرم نمی کند ممکن است مشکل مواردی مانند : دیود ولتاژ بالا، کلید در ماکروفرو مگنترون باشد. اگر مشکل از دیود ولتاژ بالا باشد ماکروفر روشن میشود اما غذا را گرم نمیکند، در صورت خراب بودن دیود باید تعویض شود اما در صورت سالم بودن دیود، احتمالا مدار ولتاژ بالا باعث خرابی شده باشد. اگر کلید در مایکروفر خراب شده باشد باید آن را تعویض کنید. اگر غذا در ماکروفر گرم نمیشود ممکن است مگنترون مشکل داشته باشد، مگنترون حرارت تولید می کند و در صورت خرابی باید تعویض شود. اگر مایکروفر روشن نمی شود مشکل ممکن است از : کلید در مایکروفر، فیوز سرامیکی، فیوز حرارتی یا قطع کننده و یا چفت در مایکروفر باشد. در صورت خراب شدن کلید در ماکروفر آن را تعویض کنید. در صورت روشن نشدن ماکروفر و خالی بودن صفحه نمایش ممکن است مشکل از فیوز سرامیکی باشد، در صورت خراب شدن فیوز سرامیکی به اجزای دیگر برق نمی رسد و ماکروفر روشن نمی شود.

نمايندگی تعمیرات مایکروفر پروفایل

کارشناسان تخصصی تعمیر ماکروفر

کلیه تعمیرکاران و کارشناسان ما بعنوان تنها نمایندگی تعمیر ماکروفر آموزش دیده از خود شرکت پروفایل هستند و سابقه ی کاری بیش از ۱۵ سال در حوزه ی تعمیرات دارند. این افراد براحتی مشکل ماکروفر پروفایل شما را برطرف خواهند کرد.

خدمات سریع تعمیر ماکروفر

لازم به ذکر است که کارشناسان نمایندگی تعمیر ماکروفر پروفایل در کوتاه ترین زمان به محل موردنظر شما آمده و اقدام به تعمير ماکروفر شما خواهند کرد. دلیل این سرعت داشتن شعبات نمایندگی پروفایل در سراسر تهران است.

هزینه کمتر تعمیر مایکروفر پروفایل

استفاده از متخصصان این حوزه میتواند باعث کاهش هزینه تعمیر مایکروفر پروفایل شما شود. همچنین این افراد با توجه به اینکه آموزش دیده از شرکت پروفایل هستند و سابقه ی کار زیادی با وسایل این شرکت دارند میتوانند سریع تر دستگاه شما را تعمیر نمایند.

چرا نمایندگی تعمیر ماکروفر پروفایل؟

 • اعزام کارشناسان و تعمیرکارانی با ۱۵ سال سابقه
 • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل
 • اولین نمایندگی معتبر تعمیرات ماکروفر پروفایل
 • انجام تعمیر ماکروفر شما در محل
 • داشتن شعبات و نمایندگی های متعدد در تهران
 • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب
 • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی
چرا نمایندگی تعمیر ماکروفر پروفایل؟

موارد رایجی که ماکروفر پروفایل شما نیاز به تعمیر پیدا می کند

نمایندگی مجاز و مرکزی پروفایل

نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر پروفایل با ارائه خدمات خود ۲۴ ساعت شبانه روز و روزهای تعطیل در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات ماکروفر پروفایل کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز نمایندگی پروفایل انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

مشکلات متداول ماکروفر پروفایل

رایج ترین مشکلاتی که مشتریان با آن روبه رو می شوند موارد زیر است که در صورت برخورد با هر کدام با تعمیرگاه مجاز، مرکزی و شبانه روزی تعمیر ماکروفر پروفایل تماس بگیرید.

 • ماکروفر پروفایل اصلا کار نمی کند
 • ماکروفر پروفایل گرم نمی کند.
 • ماکروفر روشن نمی شود
 • ماکروفر صدای زیادی می دهد.
 • درب ماکروفر خراب است.
 • سینی گریل ماکروفر کار نمی کند.
 • ماکروفر جرقه می زند .
 • ماکروفر بعذ از چند ثانیه خاموش می شود
 • درب ماکروفر باز نمی شود
 • صفحه نمایش ماکروفر کار نمی کند

سوالات متداول

برای تعمیر لوازم خانگی پروفایل باید به نمایندگی تعمیرات پروفایل مراجعه نمائید و یا با مجموعه تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. نمایندگی تعمیر ماکروفر پروفایل واقع در تهران است که خدمات خود را در تهران و اطراف تهران ارائه می دهد. جهت ارتباط با این نمایندگی کافی است با شماره تلفن 22225007-021 تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمائید.

نحوه ی مراجعه تعمیر کار برای تعمیرات لوازم پروفایل از سوی مرکز به گونه ای است که ابتدا زمان حدودی مراجعه مشخص می گردد. همچنین قبل از مراجعه قطعی مجددا با تماس می گیریم و از حضور و آمادگی شما اطمینان حاصل می کنیم.

خیر اگر مشکل همان بخش قبلی که باشد که به وسیله ی ما تعمیر شده بود، ما موظف هستیم که مشکل را برطرف کنیم چون در قبال کارمان ضمانت داریم.

تعمیرکاران ما در این مجموعه دارای سوابق زیادی هستند و تجربه ی برخورد با مشتریان زیادی را داشته اند همچنین از سوی مراکز انتظامی دارای مدارک تائید شده هستند.

شما قادر هستید هزینه ی تعمیرات را به دو صورت پرداخت نمائید : زمانی که کار تعمیرات لوازم پروفایل شما به پایان رسید و مشکل برطرف شد می توانید هزینه را به حساب شرکت و یا به حسای خود شخص تعمیر کار پرداخت نمائید.

خیر، این نمایندگی به هیچ عنوان قطعات یدکی را به صورت جداگانه نمی فروشد، فقط و فقط این قطعات جهت تعمیرات لوازم پروفایل شما به کار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − ده =