جهت درخواست تعمیرات اسپیلت جنرال الکتریک خود با نمایندگی تماس بگیرید.

تماس با ما: 02122225007

تعمیر اسپلیت جنرال الکتریک
تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک

تعمیر اسپیلت جنرال الکتریک

در این مقاله قصد داریم شما را با موضوع « تعمیر اسپیلت جنرال الکتریک » آشنا نماییم. کولرگازی های جنرال الکتریک یا اسپیلت جنرال الکتریک از پرطرفدارترین محصولات برند جنرال الکتریک هستند، کولر گازی جنرال الکتریک با اینکه کیفیت عالی دارد ولی باز هم امکان بروز مشکلات در آن ها به دلایل مختلف وجود دارد، در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی درباره برند محبوب جنرال الکتریک و همینطور تعمیر اسپلیت جنرال الکتریک را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. ممکن است سوالات زیر را درباره تعمیر اسپیلت جنرال الکتریک داشته باشید که به آن ها پاسخ خواهیم داد: 1. برند جنرال الکتریک چه محصولاتی عرضه می کند؟ 2. در تعمیرات اسپلیت جنرال الکتریک باید به چه مواردی توجه کرد؟ 3. متخصصان نمایندگی ها که اسپلیت جنرال الکتریک را تعمیر می کنند دارای چه ویژگی هایی هستند؟

تعمیر اسپلیت جنرال الکتریک در سریع ترین زمان

اسپلیت جنرال الکتریک، یکی از محبوب ترین محصولات این برند می باشد که در فصل های گرم، از فروش قابل توجهی برخوردار است. با توجه به محبوبیت بالای این محصول، تعمیر اسپلیت جنرال الکتریک از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که درخواست خدمات تعمیر از نیروی تعمیرکار ناشی می تواند شما را متحمل هزینه های سنگینی بکند.

برند جنرال الکتریک چه محصولاتی عرضه می کند؟

بسیاری از افراد نام جنرال الکتریک (General Electric) را بارها شنیده اند، این برند معروف متعلق به کشور آمریکا است و تقریبا در تمام کشورهای جهان می توانید محصولات برند جنرال الکتریک را ببینید، برند جنرال الکتریک همیشه در بین برترین برندهای جهان قرار داشته و محصولات باکیفیتی مانند یخچال، گاز، لباسشویی، ظرفشویی، کولرگازی و … را تولید می کند، شرکت جنرال الکتریک با محصولات بی نظیرش توانسته رضایت بیشتر مشتریان خود را به دست آورد. کولر گازی جنرال الکتریک در بین انواع برندهای کولر گازی در بین بهترین ها قرار دارد، برند جنرال الکتریک با توجه به کیفیت عالی محصولاتش قیمت مناسبی برای آن ها در نظر گرفته است و همچنین باید گفت که میانگین عمر محصولات جنرال الکتریک بسیار زیاد می باشد.

در تعمیرات اسپلیت جنرال الکتریک باید به چه مواردی توجه کرد؟

در تعمیر اسپیلت جنرال الکتریک یا اسپلیت جنرال الکتریک باید به نکات بسیاری توجه کنید برای مثال حتما از متخصصان نمایندگی جنرال الکتریک برای تعمیر اسپیلت جنرال الکتریک کمک بگیرید، متخصصان تعمیر اسپلیت جنرال الکتریک از قطعات اصل و با کیفیت برای تعمیر اسپلیت شما استفاده می کنند. اگر مشکلی در کولر گازی شما به وجود آمد با ما به عنوان نمایندگی تعمیرات اسپیلت جنرال الکتریک تماس بگیرید، ما در زمان کمی نماینده حرفه ای خود را برای تعمیرات اسپلیت شما به محل اعزام می کنیم، متخصصان در نمایندگی ما به عنوان تعمیر اسپلیت جنرال الکتریک سابقه زیادی دارند و کاملا قابل اعتماد هستند، شما می توانید با خیال راحت کولر گازی خود را برای تعمیر به آن ها بسپارید. همچنین شرکت ما به عنوان نمایندگی کولر گازی جنرال الکتریک برای تعمیرات اسپلیت جنرال الکتریک شما علاوه بر بکار بردن قطعات اصل جنرال الکتریک، برای قطعاتی که برای شما استفاده می کنیم، ضمانت چند ماهه ارائه می کنیم، ضمن اینکه ما (نمایندگی اسپیلت یا اسپلیت جنرال الکتریک ) در طول شبانه روز فعالیت داریم به همین دلیل کولر گازی شما هر زمان که با مشکلی مواجه شد می توانید با ما تماس بگیرید.

متخصصان سرویس کولر گازی دارای چه ویژگی هایی هستند؟

افرادی که از طرف نمایندگی پارسا سرویس برای تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک به محل شما اعزام می شوند دارای ویژگی های زیر هستند: * متخصص در زمینه اسپلیت * باتجربه * مسئولیت پذیر * وقت شناس * مورد اعتماد می باشند و در صورت هر گونه درخواست هزینه اضافی و خطا در تعمیرات کولر گازی جنرال الکتریک، مشمول جریمه های سنگینی می شوند که همین امر، تعهد آنان را چند برابر کرده است. نمایندگی مرکزی کولر گازی جنرال الکتریک، همواره رضایت مشتریان را مهم ترین اصل در خدمات خود قرار داده است.

نمایندگی تعمیرات اسپیلت جنرال الکتریک

قیمت تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک

هزینه کمتر تعمیر اسپلیت جنرال الکتریک

تمامی افرادی که در نمایندگی تعمیرات اسپلیت جنرال الکتریک حضور دارند توسط خود شرکت جنرال الکتریک آموزش دیده اند و میتوانند مشکلات اسپیلت شما را بسرعت و با کمترین هزینه برطرف نمایند.
تعمیر فوری لوازم خانگی جنرال الکتریک

خدمات سریع تعمیر اسپلیت جنرال الکتریک

وقتی وسیله ای احتیاج به تعمیر پیدا می کند چند روز بعد به شما وقت تعمیر داده می شود اما کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان به محل شما آمده و اقدام به تعمیراسپیلت جنرال الکتریک شما خواهند کرد. دلیل این سرعت داشتن شعبات نمایندگی جنرال الکتریک در سراسر تهران است.
تعمیرکار جنرال الکتریک

کارشناسان تعمیر اسپلیت جنرال الکتریک

ما به عنوان نمایندگی تعمیر اسپیلت جنرال الکتریک با اعزام کارشناسان متخصص و با تجربه و دانش مربوط به تعمیر اسپیلت، به بهترین نحو ممکن اقدام به تعمیر می نماییم. کمک گرفتن از افراد غیر متخصص در بعضی از مواقع باعث آسیب دیدن وسیله مورد تعمیر خواهد شد.
تعمیرات اسپلیت جنرال الکتریک
تعمیر کولرگازی جنرال الکتریک

چرا نمایندگی تعمیرات اسپلیت جنرال الکتریک ؟

  • اعزام کارشناسان و تعمیرکارانی با ۱۵ سال سابقه
  • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل
  • اولین نمایندگی معتبر تعمیرات اسپلیت جنرال الکتریک
  • انجام تعمیر اسپیلت شما در محل
  • داشتن شعبات متعدد در تهران
  • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب
  • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

مشکلات رایج ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

در صورتی که اسپیلت باد خنک نمیزند ممکن است ترموستات موجود در این وسیله از کار افتاده باشد که باید این مورد یا با تویض و یا با استفاده از تعمیر برطرف نمود.
در صورتی که اسپیلت شما روشن نمیشود ممکن است موتور آن و یا برد داخلی اسپیلت سوخته باشد که با استفاده از دستگاه های مخصوص میتوان تشخیص داد که مشکل دقیقاً از چه بخشی است و این بخش را میتوان تعویض نمود
این مورد یکی از رایجترین موارد در بین خرابی های انواع اسپیلت است که ممکن است بدلیل شکستن پره های داخلی اسپیلت و یا گیر کردن لوازم اسپیلت به یکدیگر اتفاق افتاده باشد. که باید توسط تعمیرکار مورد بررسی قرار بگیرد.

لوگو جنرال الکتریکنمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز تعمیر اسپلیت جنرال الکتریک با ارائه خدمات خود ۲۴ ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات اسپیلت جنرال الکتریک کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز جنرال الکتریک انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

شماره تلفن های نمایندگی تعمیرات اسپلیت جنرال الکتریک

تلفن نمایندگی تعمیرات اسپیلت جنرال الکتریک غرب تهران:

آیت الله کاشانی، باغ فیض، بلوار فردوس، آریا شهر، جنت آباد، پونک، صادقیه، اکباتان، شهرک آپادانا، شهرزیبا، شهرک آزادی، مرزداران، شهرآرا، پاتریس، جلال آل احمد، سردار جنگل، شهرک راه آهن، میدان المپیک

021-44449690   021-44768306  021-44768325

  تلفن نمایندگی تعمیرات اسپیلت جنرال الکتریک شمال تهران:

لواسانات، نیاوران، ولنجک، الهیه، تجریش، شریعتی، فرمانیه، کامرانیه، چیذر، زعفرانیه، منظریه، ازگل، دربند، دزاشیب، محمودیه، پل رومی، پاسداران، ظفر، میرداماد، جردن، شمیرانات، دروس، پارک وی، شهرک غرب، سعادت آباد، ملاصدرا

021-22225007  021-88770355  021-26153912

تلفن نمایندگی تعمیر اسپیلت جنرال الکتریک شرق تهران:

تهرانپارس، پیروزی، رسالت، نارمک، امام حسین، دماوند، نیروهوایی، سید خندان، نظام آباد، مجدیه، سهروردی

021-77725710   021-33324070   021-77725711

تلفن نمایندگی تعمیر اسپیلت جنرال الکتریک شمال شرق تهران:

گیشا، فاطمی، آرژانتین، عباس آباد، مطهری، فلسطین، توانیر، یوسف آباد، گاندی، امیرآباد

021-88779587   021-44768294  021-44768278

تلفن نمایندگی تعمیرات اسپیلت جنرال الکتریک جنوب تهران:

راه آهن، مولوی، شوش، میدان قزوین، منیریه، حسن آباد، بعثت، افسریه، نازی آباد

 021-55186843

تلفن نمایندگی تعمیرات اسپیلت جنرال الکتریک مرکز تهران:

ستارخان، توحید، جمهوری، رودکی، مرتضوی، جیحون، آذربایجان، انقلاب، مهرآباد، استاد معین، جمالزاده، کارگر

 021-66555774

Summary
تعمیر اسپلیت جنرال الکتریک
Service Type
تعمیر اسپلیت جنرال الکتریک
Provider Name
generalelectricrepairco,
نیاوران، خیابان جبلی، کوچه شهاب، ساختمان یاس, Telephone No.00982155186843
Area
منطقه 15 تهران
Description
تعمیر اسپلیت جنرال الکتریک | نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال الکتریک در تهران