نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

افزایش سرمای کولر گازی

راه های افزایش سرمای کولر گازی اجنرال

 استراحت و نشستن در زیر باد خنک کولر گازی قطعا یکی از بهترین و لذت بخش ترین کار هایی است که در روز های گرم و داغ تابستانی انجام می دهید. قطعا اگر میزان سرمای دستگاهتان در چنین روز هایی کم باشد از شدت گرما کلافه و اذیت خواهید شد.

به همین دلیل قصد داریم امروز در این مقاله برایتان راهکار هایی را در رابطه با افزایش سرمای کولر گازی اجنرال بیان کنیم تا اطلاعات مورد نیاز را بدست آورید و بتوانید بدون کمک دیگران میزان سرمای کولر گازیتان را تنظیم کنید. پس تا انتها همراه نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال باشید و مطالب را موشکافانه مطالعه نمایید.

برای افزایش سرمای کولر گازی چه کار هایی انجام دهیم؟

1- از تنظیمات روی ریموت کنترل استفاده نمایید: اگر قصد افزایش سرمای کولر گازیتان را دارید حتما تنظیمات دستگاه را بررسی کنید و مطمئن شوید که دستگاه در حالت کول قرار گرفته است. در صورتی که درجه کولر گازی را بین 18 تا 22 بگذارید، دمای خنک تری را ایجاد خواهید کرد.
2- سوراخ های پنل فیلتر را چک کنید: برای خنک تر کردن دمای کولر گازی بهتر است هر چند وقت یکبار و به طور منظم فیلتر دستگاه را چک کنید. در صورتی که سوراخ های آن مسدود شده بود در اسرع وقت مشکل را برطرف نمایید در غیر این صورت با انسداد مسیر خروجی باد کولر گازی، جریان هوا کندتر و گرم تر خواهد شد.
3- گاز کولر گازی را شارژ کنید: ممکن است گاهی اوقات متوجه شوید که کولر گازیتان به اندازه کافی محیط اطراف را خنک نمی کند و عملکرد آن نسبت به گذشته ضعیف تر شده است. در اینجور مواقع حتما میزان گاز دستگاه را بررسی نمایید و در صورت نیاز شارژ گاز را انجام دهید. کم بودن و کاهش گاز کولر گازی در خنک نبودن دما تاثیر بسیار زیادی می گذارد.

برای افزایش سرمای کولر گازی چه کار هایی انجام دهیم؟

مقالات مرتبط : چگونه از قابلیت گرمایش کولر گازی در زمستان استفاده کنیم؟

چه عوامل محیطی نقش مهمی در سرمای کولر گازی دارند؟

1- یکی از عواملی که تاثیر بسیار زیادی در سرمای کولر گازی می گذارد، دمای محیط است. شما باید همواره سعی کنید تا با بستن درز پنجره ها و مسدود کردن راه های ورود هوای گرم، دمای فضای داخل خانه را خنک تر نگه دارید. همچنین اگر از رنگ روشن برای پرده های خود استفاده نمایید میزان کمتری از نور و گرمای خورشید جذب خواهد شد.
2- در فصل تابستان همیشه پرده ها را بسته نگه دارید تا هوای گرم کمتری وارد خانه شما شود.
3- توصیه می کنیم هنگام آشپزی از هود استفاده کنید تا از تجمع و پخش هوای گرم در محیط خانه جلوگیری شود.
4- تابش مستقیم نور خورشید به کولر گازی و فن آن باعث تولید هوای گرم تر می شود، در نتیجه بهتر است محل نصب دستگاه دارای سایه بان باشد.
5- هیچ وقت چند وسیله ی برقی را به صورت همزمان روشن نکنید زیرا این کار باعث افزایش میزان گرما در محیط خانه خواهد شد. همیشه لامپ های اضافی را خاموش کنید تا هم در مصرف برق صرفه جویی شود و هم گرمای کمتری تولید شود.
6- فن کولر گازی را همیشه در قسمت شمالی ساختمان نصب کنید زیرا تابش نور خورشید کمتر خواهد بود و همانطور که در پاراگراف های بالا بیان کردیم با خنک بودن قسمت خارجی دستگاه، میزان سرما افزایش خواهد یافت.
7- همیشه ظرفیت کولر گازیتان را با توجه به فضای خودتان انتخاب نمایید. به طور مثال اگر در طبقه آخر ساختمانی زندگی می کنید قطعا علاوه بر دیوارها، نور خورشید از سقف هم به داخل خانه شما نفوذ می کند. در نتیجه باید توان دستگاه هم بیشتر باشد.
امروز در این مقاله راهکار هایی را در رابطه با زیاد کردن سرمای کولر گازی اجنرال بیان کردیم و امیدواریم با خواندن مطالب، اطلاعات مورد نیاز را بدست آورده باشید. از امروز به بعد می توانید با رعایت نکاتی که نام بردیم در روز های گرم، میزان سرمای دستگاه را افزایش دهید و برای همیشه از مشکل کاهش برودت در تابستان خلاص شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + هشت =

من این متن را مطالعه کردم واقعا کاربردی بود ممنون از زحمات شما، برای تعمیر یخچال با شماره نمایندگی تماس میگیرم.
نام و نام خانوادگی
عنوان

جدول محتوا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سایر مقالات

نحوه-چیدمان-مواد-غذایی-در-یخچال-جنرال-الکتریک-شاخص
راهنمای چیدمان داخل یخچال فریز
 لباسشویی تک شیر و دو شیر چه تفاوتی با هم دارند؟
 لباسشویی تک شیر و دو شیر چه تفاوتی با هم دارند؟
تعمیر و تعویض فیلتر یخچال پروفایل
تعویض فیلتر یخچال پروفایل
شستن پتو با لباسشویی
چگونه پتو را با لباسشویی بشوییم؟
ترموستات یخچال
ترموستات یخچال
در-مورد-برچسب-انرژی-چقدر-میدانید-شاخص
در مورد برچسب انرژی چقدر میدانید؟
تنظیم سختی آب در ماشین ظرفشویی
تنظیم سختی آب در ماشین ظرفشویی
 مزایا و معایب قرص ماشین ظرفشویی
 مزایا و معایب قرص ماشین ظرفشویی
راهنمای خرید بهترین مایع لباسشویی
راهنمای خرید بهترین مایع لباسشویی
تاثیر-قطعی-برق-بر-لوازم-خانگی-شاخص
تاثیر قطعی برق بر لوازم خانگی