تعمیر تخصصی لباسشویی مابه


جهت درخواست تعمیر لباسشویی مابه خود با نمایندگی تماس بگیرید. تماس با ما : ۸۸۷۷۰۳۵۵ - ۰۲۱

تعمیر لباسشویی مابه

در این مقاله قصد داریم شما را با موضوع « تعمیر تخصصی لباسشویی مابه » آشنا نماییم. هر خانه ای نیاز به یک لباسشویی دارد، برندهای مختلفی اقدام به تولید لباسشویی می کنند که یکی از این برندهای معروف و باکیفیت برند مابه است. امروز قصد داریم اطلاعاتی درباره برند مابه و تعمیر تخصصی لباسشویی مابه، در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. با ما همراه باشید. ممکن است سوالات زیر را درباره تعمیر تخصصی لباسشویی مابه داشته باشید که به آن ها پاسخ خواهیم داد: 1. برند مابه متعلق به کدام کشور است و چه تاریخچه ای دارد؟ 2. نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی مابه چه خدماتی به خریداران ارائه می کند؟ 3. تعمیرکار لباسشویی مابه چه ویژگی هایی دارد؟ 4. چه مشکلاتی ممکن است برای لباسشویی پیش آید؟

برند مابه متعلق به کدام کشور است و چه تاریخچه ای دارد؟

برند مابه در تاریخ 1946 میلادی در کشور مکزیک راه اندازی شد، شرکت مابه در اوایل فعالیتش اقدام به ساخت مبلمان مخصوص آشپزخانه کرد که پس از چند سال و در سال 1950 تولید لوازم خانگی را شروع کرد. این برند در ابتدا گاز و یخچال تولید می کرد و سپس به سراغ لباسشویی رفت، شرکت مابه توانست از رقیبان خود در مکزیک پیشی گرفته و بالای 50 درصد از بازار لوازم آشپزخانه در مکزیک را از آن خود کند. شرکت مابه برای پیشرفت بیشتر، شرکت جنرال الکتریک را در سال 1986 شریک خود کرد تا به بازار آمریکا راه پیدا کند و 48 درصد از سهام مابه را به شرکت جنرال الکتریک سپرد. این قرارداد برای دو طرف بسیار مهم بود چرا که شرکت مابه به بزرگترین و مهم ترین بازار جهان راه پیدا کرد و شرکت جنرال الکتریک نیز نیروهای ارزان مکزیک را به دست آورد. در اوایل دهه 90 بالای 90 درصد از لوازم آشپزخانه آمریکایی ها متعلق به شرکت مابه بود که بیشتر آن ها با نام جنرال الکتریک به فروش گذاشته می شدند . اکنون نیز محصولات مابه به بیش از 70 کشور جهان صادر می شود. در ایران نیز برند مابه بسیار پرفروش است و به غیر از نام مابه با نام هایی مانند جنرال الکتریک، وایت هاوس و اکسپریال به فروش گذاشته می شود.

نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی مابه چه خدماتی به خریداران ارائه می کند؟

ما به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی مابه، خدمات بسیار مناسبی را برای خریداران محصولات خود در نظر گرفته ایم، که با خرید محصولات باکیفیت مابه خدمات پس از فروش نیز به شما ارائه خواهد شد. همچنین ما به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی مابه دارای وب سایت هستیم که می توانید به صورت مجازی مشکل را با متخصصان این نمایندگی در میان بگذارید یا با مسئولان ما در نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی مابه تماس بگیرید و در صورتی که از زمان گارانتی نگذشته باشد به صورت رایگان به منزل شما آمده و مشکل را برطرف خواهند کرد. اگر زمان گارانتی تمام شده باشد، باز هم با کارمندان بخش های مختلف ما در نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی مابه ، تماس بگیرید تا مشکل را برطرف کنند چرا که کیفت خدمات ارائه شده بسیار بالا بوده و مبلغ منصفانه ای از شما دریافت خواهیم کرد.

نمايندگي لباسشویی مابه

چرا نمایندگی مابه؟

 • اعزام کارشناسان و تعمیرکاران لباسشویی مابه با ۱۵ سال سابقه
 • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل
 • اولین نمایندگی معتبر تعمیر لباسشویی مابه
 • انجام تعمیر لباسشویی شما در محل
 • داشتن شعبات و نمایندگی های متعدد در تهران
 • عیب یابی با استفاده از دستگاه های مدرن
 • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

موارد رایجی که لباسشویی مابه شما نیاز به تعمیر پیدا می کند

مواردی نظیر باز بودن در لباسشویی، خرابی در هیدروستات و همینطور خرابی در میکروسوئیچ و ... سبب عدم آبگیری لباس ها یا آبگیری نامناسب می شود.
در صورتی که ماشین لباسشویی شما روشن نمیشود این مورد ممکن است بدلیل موارد مختلفی از جمله مشکل در برق رسانی ماشین لباسشویی باشد، همچنین برد ماشین لباسشویی و موتور لباسشویی هم میتواند باعث روشن نشدن لباسشویی شوند.
مواردی نظیر آلودگی در فیلتر شیر الکتریکی، آلودگی در جاپودری، بکار بردن پودرهای غیراستاندارد و ریختن پودر بسیار زیاد باعث عدم استفاده از مواد شوینده در لباسشویی شده یا اینکه مواد شوینده را به خوبی بکار نمی برد.
عدم چرخش در لباسشویی علت های زیادی دارد مانند خرابی در موتور و سیستم قفل در و همینطور تسمه محرک که تشخیص آن توسط متخصص لباسشویی امکان پذیر است.

لوگو وایت هاوس

نمایندگی مجاز و مرکزی مابه

نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی مابه با ارائه خدمات خود ۲۴ ساعت شبانه روز و روزهای تعطیل در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات لباسشویی مابه کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز نمایندگی مابه انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

.

مشکلات رایج لباسشویی مابه

 • روشن نشدن لباسشویی مابه
 • عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی
 • نچرخیدن لباسشویی
 • درست نشتن لباس ها
 • کف نکردن آب لباسشویی
 • صدا های غیر طبیعی در لباسشویی
 • طولانی شدن مدت شستشو
 • وجود نشتی در لباسشویی
 • عدم کار کردن خشک کن
 • ترک برداشتن شیشه ماشین لباسشویی

سوالات متداول

جهت تعمیر لباسشویی مابه باید به کجا مراجعه کرد؟
در صورتی که لباسشویی مابه شما نیاز به تعمیر دارد تنها کافیست با تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید تا بهترین متخصص های نمایندگی تعمیرات لباسشویی مابه به محل شما اعزام شوند و وسیله ی شما را تعمیر نمایند. توجه داشته باشید در حال حاظر تنها سرویس دهی این نمایندگی در شهر تهران است.
نحوه ی مراجعه ی متخصص (تعمیرکار) چگونه است؟
جهت مراجعه برای تعمیر لوازم مابه شما، از سوی مرکز زمان حدودی مراجعه با شما فیکس می گردد و همچنین علاوه بر مشخص شدن زمان حدودی، قبل از مراجعه مجددا تماس گرفته و از آمادگی و حضور شما در منزل مطمئن خواهیم شد.
اگر قطعه ی تعمیر شده مجددا دچار مشکل شود آیا باید هزینه ای بپردازم؟
خیر اگر مشکل همان بخش قبلی که باشد که به وسیله ی ما تعمیر شده بود، ما موظف هستیم ت مشکل را برطرف کنیم چون در قبال کارمان ضمانت داریم.
چه تضمینی برای حفاظت حریم خصوصی اشخاص وجود دارد؟
باید بگوئیم تکنسین ها و تعمیرکاران ما در این نمایندگی سالیان سال است که مشغول به کار هستند و از سوی مرکز آموزش های لازم برای برخورد و رعایت حفظ حریم خصوصی مشتریان را دیده اند، به علاوه تمامی افراد از سوی مراجع انتظامی دارای مدارک تائید شده می باشند.
چگونه و چطور باید هزینه را پرداخت کنیم؟
شما قادر هستید هزینه ی تعمیرات را به دو صورت پرداخت نمائید : زمانی که کار تعمیرات لوازم مابه شما به پایان رسید و مشکل برطرف شد می توانید هزینه را به حساب شرکت و یا به حساب خود شخص تعمیرکار لباسشویی پرداخت نمائید.
آیا شما قطعات را به صورت جداگانه هم می فروشید؟
خیر، این نمایندگی به هیچ عنوان قطعات یدکی را به صورت جداگانه نمی فروشد، فقط و فقط این قطعات جهت تعمیرات لوازم مابه شما به کار می رود.

مقالات تعمیرات سایر لوازم خانگی جنرال الکتریک

ژوئن 23, 2018
نکاتی مهم درباره تعمیر ماشین لباسشویی جنرال

نکاتی مهم درباره ماشین لباسشویی جنرال

تصور کنید که در یک روز پایان هفته، وقتی می‌خواهید از شر سبد انبوه لباس چرک‌ها به کمک ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خود راحت شوید؛ متوجه […]
می 14, 2018
تعویض فیلتر آب یخچال جنرال الکتریک

تعویض فیلتر آب در یخچال جنرال الکتریک

همان طور که میدانید، فیلتر آب یخچال ساید بای ساید باید هر شش ماه یا بعد از هر ۲۰۰ گالن آب خروجی عوض شود. اگر جریان […]
می 7, 2018
رفع مشکل تجمع آب داخل ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

رفع مشکل تجمع آب داخل ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

چگونگی برطرف کردن مشکل تجمع آب داخل ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک جمع شدن آب داخل ماشین ظرفشویی، یکی از مشکلات رایجی است که در رابطه با […]

???????