جهت درخواست تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک خود با نمایندگی تماس بگیرید.

تماس با ما: 02122225007

تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک
نمایندگی تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک

تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک

در این مقاله قصد داریم در رابطه با موضوع تعمیر جارو برقی جنرال الکتریک بحث کنیم و اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان بدهیم، با ما همراه باشید. همه با کاربرد جارو برقی آشنا هستیم و می دانیم یکی از اجزای جدا نشدنی در زندگی ما می باشد؛ اما زمانی که این وسیله ی کاربردی با مشکلی مواجه شود، کار ما سخت شده و باید به دنبال راه حل تعمیر جارو برقی باشیم. اگر در رابطه با مارک جنرال الکتریک اطلاعاتی داشته باشید، حتما می دانید که متعلق به کشور آمریکا بوده و تولید کننده یکی از بهترین و پرطرفدارترین وسایل موجود در بازار می باشد.

نمايندگي تعمیرات جاروبرقی جنرال الكتريک

تعمیرات جارو برقی جنرال الکتریک شامل چه مواردی می باشد؟

اگر شما هم همه روزه از جارو برقی استفاده کنید، در بعضی از موارد متوجه عملکرد نادرست آن شده و به فکر تعمیرات جارو برقی خود می افتید. در این قسمت قصد داریم شما عزیزان را با انواع مشکلات جارو برقی ها آشنا کنیم، تا با اطلاع کامل برای تعمیر آن اقدام کنید. به طور مثال می توان به ساده ترین مشکل جارو برقی ها یعنی مکش کند و سرعت پایین آن ها اشاره کرد؛ که به علت تجمع اشغال یا برداشت یک قطعه بزرگ می باشد. از دیگر مشکلات جارو برقی می توان روشن نشدن، متوقف شدن پی در پی موتور، صدای اضافی موتور، کافی نبودن مکش موتور و همچنین اشکالاتی در عملکرد برس جارو برقی را نام برد. هر یک از موارد بالا نیازمند توضیحات بسیاری بوده و بعد از تشخیص آن باید برای تعمیرات اقدام کرد. در ادامه به بررسی هر یک از مشکلات نام برده شده می پردازیم.

مشکل خاموش شدن مکرر یا روشن نشدن جارو برقی جنرال الکتریک را چگونه می توان تعمیر کرد؟

در سطرهای بالاتر انواع مشکلات جارو برقی را بیان کرده و دانستیم در مواردی جارو برقی کلا روشن نمی شود؛ برای تعمیر این مشکل باید ابتدا کابل جارو برقی را چک کرده و پریز را تعویض کنیم، اگر باز هم مشکی وجود داشت، باید کابل را تعویض یا کلید روشن و خاموش خود دستگاه را بررسی کنیم؛ با این کارها می توان قطعه ی خراب را پیدا کرده و برای تعویض یا تعمیر آن اقدام کرد. برای این منظور می توانید با متخصصان ما در نمایندگی مجاز جاروبرقی جنرال الکتریک تماس بگیرید. یکی دیگر از مشکلاتی که برای جارو برقی پیش می آید، توقف یا به عبارتی دیگر خاموش روشن شدن، می باشد. شاید شما هم در حال جارو کشیدن متوجه خاموشی پی در پی جارو برقی خود شده و توقف آن آزارتان داده باشد؛ برای تعمیر این چنین مشکلاتی بهتر است، ابتدا کلید برق، کابل جارو برقی، فن جارو برقی و در نهایت موتور آن را بررسی کرده و در صورت مشاهد هر گونه ایرادی آن را برطرف کنید.

تعمیر جاروبرقی جنرال

نمایندگی غرب تهران 02144449690

نمایندگی جنوب تهران 02155186843

نمایندگی شرق تهران 02133324070

نمایندگی شمال تهران 02126153912

برای تعمیر جارو برقی جنرال الکتریک که موتورش صدای اضافی تولید می کند چه اقدامی را پیشنهاد می دهید؟

یکی دیگر از مهم ترین مشکلات نام برده شده در سطرهای بالا ایجاد صداهای اضافی از موتور جارو برقی بوده و برای تعمیر آن پیشنهاد می کنیم، در ابتدا محفظه ی جارو برقی خود را باز کرده و هر نوع کثیفی و اشغال را از داخل آن پاک کنید؛ در مرحله ی بعدی باید فیلتر جارو برقی را تعویض کرده، یا در صورت تازه بودن به تمیز کردن، آن اکتفا کنید. بعد از انجام مراحل بالا اگر مجدد صداهای اذیت کننده از موتور جارو برقی شما تولید شود، باید تسمه و فن را مورد بررسی قرار داده و بعد از تعویض قسمت های خراب، سعی کنید رابط فن و شفت موتور را کاملا محکم ببندید. در این صورت دیگر جارو برقی شما هیچگونه صدای اضافی را تولید نخواهد کرد. اگر باز هم مشکل حل نشد می توانید به راحتی با تعمیر کاران ما در نمایندگی مجاز جاروبرقی جنرال الکتریک تماس بگیرید.

برای تعمیر جارو برقی جنرال الکتریک که برس آن مشکل دارد چه اقدامی را باید انجام داد؟

یکی دیگر از آزار دهنده ترین مشکلات جارو برقی این است، که برس آن بروی فرش کرک ایجاد می کند. برای تعمیر این مشکل باید در ابتدا میزان شل یا سفت بودن تسمه را کنترل کرد و در صورت شل بودن آن را تعویض کنید؛ بعد از این کار هم با بررسی غلتک برس و تمیز کردن آن، سعی کنید در جای خودش دقیقا تنظیم شود.

مراحل کلی تعمیر جارو برقی جنرال الکتریک به چه شکلی است؟

در قسمت های قبلی انواع مشکلات جارو برقی را نام برده و همچنین با نحوه ی تعمیر آن ها آشنا شدیم. اکنون قصد داریم در رابطه با مراحل تعمیر جارو برقی به شما اطلاعاتی بدهیم. در ابتدا باید جارو برقی را باز کرده و پیچ و مهره های آن را جدا کنید. در مرحله ی بعدی جارو برقی را کاملا برعکس کرده و پیچ های پشت آن را هم باز می کنیم، تا بتوانیم بدنه ی آن را به سمت بالا بکشیم. اگر تمایل به جدا کردن موتور جارو برقی دارید، باید بعد از انجام مراحل نام برده شده در سطر بالا تسمه و غلتک برس را جدا کنید. در مرحله ی آخر باید پیچ های مربوط به موتور را هم باز کرد، در انجام این کار دقت کنید که واشرها آسیب نبینند. البته به شما پیشنهاد اکید می کنیم که در صورت بروز هر گونه مشکل در محصولات جنرال الکتریک از متخصصان بسیار حرفه ای ما در نمایندگی جنرال الکتریک بهره ببرید. تا با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت مشکل دستگاه شما حل شود.

قیمت تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک

هزینه کمتر تعمیر جاروبرقی جنرال

با توجه به اینکه متخصصین پارسا سرویس توسط خود نمایندگی تعلیم دیده اند، به همین دلیل نیاز شما با بار اول برطرف خواهد شد و نیازی به انجام کار دوباره نیست. با توجه به این موارد هزینه ی تعمیر جاروبرقی جنرال شما به کمترین حالت ممکن خواهد رسید.

تعمیر فوری لوازم خانگی جنرال الکتریک

خدمات سریع تعمیر جاروبرقی

ما در تمام ایام و بصورت ۲۴ ساعته به شما خدمات ارائه خواهیم نمود. با توجه به اینکه ما تنها نمایندگی تعمیرات جاروبرقی جنرال الکتریک هستیم، بهمین دلیل در سریع ترین زمان ممکن متخصصین این محصول را برای شما ارسال خواهیم نمود

تعمیرکار جنرال الکتریک

کارشناسان تخصصی تعمیر جاروبرقی

ما به عنوان نمایندگی تعمیر تخصصی جاروبرقی جنرال الکتریک با اعزام کارشناسان متخصص و با تجربه و دانش مربوط به تعمیر جاروبرقی، به بهترین نحو ممکن اقدام به تعمیر می نماییم. کمک گرفتن از افراد غیر متخصص در بعضی از مواقع باعث آسیب دیدن وسیله مورد تعمیر خواهد شد.

تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک

چرا نمایندگی تعمیرات جاروبرقی جنرال الکتریک ؟

  • اعزام کارشناسان و تعمیرکاران جاروبرقی با ۱۵ سال سابقه
  • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل
  • اولین نمایندگی معتبر تعمیر تخصصی جاروبرقی جنرال الکتریک در تهران
  • انجام تعمیر جاروبرقی شما در محل
  • داشتن شعبات و نمایندگی های متعدد در تهران
  • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب
  • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

موارد رایجی که جاروبرقی جنرال الكتریك شما نیاز به تعمیر پیدا می کند

در صورتی که لوله ی جاروبرقی و یا موتور جاروبرقی دچار گرفتگی شده باشد (وسیله یا آشغال) داخل جاروبرقی گیر کرده باشد ممکن است مکش جاروبرقی کم شود. همچنین پر شدن کیسه جاروبرقی هم می تواند دلیل این اتفاق باشد.
زمانی که جاروبرقی شما روشن نمیشود ممکن است مشکل از موتور این وسیله باشد و یا برد مخصوص به آن دچار مشکل شده باشد. اما برای اینکه دقیق تر مشکل بررسی شود، نیاز است که تعمیرکار جاروبرقی جنرال الکتریک با استفاده از دستگاه های مخصوص تست وضعیت جاروبرقی شما را بررسی نماید.
در صورتی که دسته ی جاروبرقی دچار مشکل شود، ما آن را برای شما بطور کامل تعویض خواهیم نمود و دسته ی جدید ونو مانند روز اول برای شما نصب خواهیم کرد.
اگر لوله ی جاروبرقی جنرال الکتریک شما دچار مشکل شده است. جای هیچگونه نگرانی نیست. ما تمام لوازم مخصوص به جاروبرقی جنرال الکتریک را بصورت اورجینال داریم و این محصولات را برای شما تعویض خواهیم نمود.
تعمیر شبانه روزی جاروبرقی جنرال الکتریک

تعمیر شبانه روزی جاروبرقی جنرال الکتریک

لوگو جنرال الکتریکنمایندگی مجاز و مرکزی جاروبرقی جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک با ارائه خدمات خود ۲۴ ساعت شبانه روز و روزهای تعطیل در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات جاروبرقی جنرال الکتریک کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز نمایندگی جنرال الکتریک انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

شماره تلفن های نمایندگی تعمیرات جاروبرقی جنرال الکتریک

  تلفن نمایندگی تعمیرات جاروبرقی جنرال الکتریک شمال تهران:

لواسانات،شمیرانات& نیاوران، ولنجک، الهیه، تجریش، شریعتی، فرمانیه، کامرانیه، چیذر، زعفرانیه، منظریه، ازگل، دربند، دزاشیب، محمودیه، پل رومی، پاسداران، ظفر، میرداماد، جردن، دروس، پارک وی، شهرک غرب، سعادت آباد، ملاصدرا

021-22225007 

021-88770355 

021-26153912

تلفن نمایندگی تعمیرات جاروبرقی جنرال الکتریک غرب تهران:

آیت الله کاشانی، باغ فیض، بلوار فردوس، آریا شهر، جنت آباد، پونک، صادقیه، اکباتان، شهرک آپادانا، شهرزیبا، شهرک آزادی، مرزداران، شهرآرا، پاتریس، جلال آل احمد، سردار جنگل، شهرک راه آهن، میدان المپیک

021-44449690  

021-44768306 

021-44768325

تلفن نمایندگی تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک شرق تهران:

تهرانپارس، پیروزی، رسالت، نارمک، امام حسین، دماوند، نیروهوایی، سید خندان، نظام آباد، مجدیه، سهروردی

021-77725710

021-33324070

021-77725711

تلفن نمایندگی تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک شمال شرق تهران:

گیشا، فاطمی، آرژانتین، عباس آباد، مطهری، فلسطین، توانیر، یوسف آباد، گاندی، امیرآباد

021-88779587

021-44768294

021-44768278

تلفن نمایندگی تعمیرات جاروبرقی جنرال الکتریک جنوب تهران:

راه آهن، مولوی، شوش، میدان قزوین، منیریه، حسن آباد، بعثت، افسریه، نازی آباد

 021-55186843

تلفن نمایندگی تعمیرات جاروبرقی جنرال الکتریک مرکز تهران:

ستارخان، توحید، جمهوری، رودکی، مرتضوی، جیحون، آذربایجان، انقلاب، مهرآباد، استاد معین، جمالزاده، کارگر

 021-66555774

Summary
تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک
Service Type
تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک
Provider Name
generalelectricrepairco,
نیاوران، خیابان جبلی، کوچه شهاب، ساختمان یاس, Telephone No.00982126153912
Area
منطقه 13 تهران
Description
تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک | نمایندگی رسمی تعمیرات جارو برقی جنرال الکتریک در تهران