نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک

تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک

در این مقاله قصد داریم در رابطه با موضوع تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک بحث کنیم و اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان بدهیم، با ما همراه باشید. همه با کاربرد جارو برقی آشنا هستیم و می دانیم یکی از اجزای جدا نشدنی در زندگی ما می باشد؛ اما زمانی که این وسیله ی کاربردی با مشکلی مواجه شود، کار ما سخت شده و باید به دنبال راه حل تعمیر جاروبرقی باشیم. اگر در رابطه با مارک جنرال الکتریک اطلاعاتی داشته باشید، حتما می دانید که متعلق به کشور آمریکا بوده و تولید کننده یکی از بهترین و پرطرفدارترین وسایل موجود در بازار می باشد.

جهت درخواست تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک خود با نمایندگی تماس بگیرید.

تعمیرات جارو برقی جنرال الکتریک شامل چه مواردی می باشد؟

اگر شما هم همه روزه از جارو برقی استفاده کنید، در بعضی از موارد متوجه عملکرد نادرست آن شده و به فکر تعمیرات جارو برقی خود می افتید. در این قسمت قصد داریم شما عزیزان را با انواع مشکلات جارو برقی ها آشنا کنیم، تا با اطلاع کامل برای تعمیر آن اقدام کنید. به طور مثال می توان به ساده ترین مشکل جارو برقی ها یعنی مکش کند و سرعت پایین آن ها اشاره کرد؛ که به علت تجمع اشغال یا برداشت یک قطعه بزرگ می باشد. از دیگر مشکلات جارو برقی می توان روشن نشدن، متوقف شدن پی در پی موتور، صدای اضافی موتور، کافی نبودن مکش موتور و همچنین اشکالاتی در عملکرد برس جارو برقی را نام برد. هر یک از موارد بالا نیازمند توضیحات بسیاری بوده و بعد از تشخیص آن باید برای تعمیرات اقدام کرد. در ادامه به بررسی هر یک از مشکلات نام برده شده می پردازیم.

مشکل خاموش شدن مکرر یا روشن نشدن جارو برقی جنرال الکتریک را چگونه می توان تعمیر کرد؟

در سطرهای بالاتر انواع مشکلات جارو برقی را بیان کرده و دانستیم در مواردی جارو برقی کلا روشن نمی شود؛ برای تعمیر این مشکل باید ابتدا کابل جارو برقی را چک کرده و پریز را تعویض کنیم، اگر باز هم مشکی وجود داشت، باید کابل را تعویض یا کلید روشن و خاموش خود دستگاه را بررسی کنیم؛ با این کارها می توان قطعه ی خراب را پیدا کرده و برای تعویض یا تعمیر آن اقدام کرد. برای این منظور می توانید با متخصصان ما در نمایندگی مجاز جاروبرقی جنرال الکتریک تماس بگیرید. یکی دیگر از مشکلاتی که برای جارو برقی پیش می آید، توقف یا به عبارتی دیگر خاموش روشن شدن، می باشد. شاید شما هم در حال جارو کشیدن متوجه خاموشی پی در پی جارو برقی خود شده و توقف آن آزارتان داده باشد؛ برای تعمیر این چنین مشکلاتی بهتر است، ابتدا کلید برق، کابل جارو برقی، فن جارو برقی و در نهایت موتور آن را بررسی کرده و در صورت مشاهد هر گونه ایرادی آن را برطرف کنید.

برای تعمیر جارو برقی جنرال الکتریک که موتورش صدای اضافی تولید می کند چه اقدامی را پیشنهاد می دهید؟

یکی دیگر از مهم ترین مشکلات نام برده شده در سطرهای بالا ایجاد صداهای اضافی از موتور جارو برقی بوده و برای تعمیر آن پیشنهاد می کنیم، در ابتدا محفظه ی جارو برقی خود را باز کرده و هر نوع کثیفی و اشغال را از داخل آن پاک کنید؛ در مرحله ی بعدی باید فیلتر جاروبرقی را تعویض کرده، یا در صورت تازه بودن به تمیز کردن، آن اکتفا کنید. بعد از انجام مراحل بالا اگر مجدد صداهای اذیت کننده از موتور جارو برقی شما تولید شود، باید تسمه و فن را مورد بررسی قرار داده و بعد از تعویض قسمت های خراب، سعی کنید رابط فن و شفت موتور را کاملا محکم ببندید. در این صورت دیگر جارو برقی شما هیچگونه صدای اضافی را تولید نخواهد کرد. اگر باز هم مشکل حل نشد می توانید به راحتی با تعمیر کاران ما در نمایندگی مجاز جاروبرقی جنرال الکتریک تماس بگیرید.

برای تعمیر جارو برقی جنرال الکتریک که برس آن مشکل دارد چه اقدامی را باید انجام داد؟

یکی دیگر از آزار دهنده ترین مشکلات جارو برقی این است، که برس آن بروی فرش کرک ایجاد می کند. برای تعمیر این مشکل باید در ابتدا میزان شل یا سفت بودن تسمه را کنترل کرد و در صورت شل بودن آن را تعویض کنید؛ بعد از این کار هم با بررسی غلتک برس و تمیز کردن آن، سعی کنید در جای خودش دقیقا تنظیم شود.

مراحل کلی تعمیر جارو برقی جنرال الکتریک به چه شکلی است؟

در قسمت های قبلی انواع مشکلات جارو برقی را نام برده و همچنین با نحوه ی تعمیر آن ها آشنا شدیم. اکنون قصد داریم در رابطه با مراحل تعمیر جارو برقی به شما اطلاعاتی بدهیم. در ابتدا باید جارو برقی را باز کرده و پیچ و مهره های آن را جدا کنید. در مرحله ی بعدی جارو برقی را کاملا برعکس کرده و پیچ های پشت آن را هم باز می کنیم، تا بتوانیم بدنه ی آن را به سمت بالا بکشیم. اگر تمایل به جدا کردن موتور جارو برقی دارید، باید بعد از انجام مراحل نام برده شده در سطر بالا تسمه و غلتک برس را جدا کنید. در مرحله ی آخر باید پیچ های مربوط به موتور را هم باز کرد، در انجام این کار دقت کنید که واشرها آسیب نبینند. البته به شما پیشنهاد اکید می کنیم که در صورت بروز هر گونه مشکل در محصولات جنرال الکتریک از متخصصان بسیار حرفه ای ما در نمایندگی جنرال الکتریک بهره ببرید. تا با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت مشکل دستگاه شما حل شود.

چرا نمایندگی تعمیرات جاروبرقی جنرال الکتریک ؟

  • اعزام کارشناسان و تعمیرکاران جاروبرقی با ۱۵ سال سابقه
  • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل
  • اولین نمایندگی معتبر تعمیر تخصصی جاروبرقی جنرال الکتریک در تهران
  • انجام تعمیر جاروبرقی شما در محل
  • داشتن شعبات و نمایندگی های متعدد در تهران
  • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب
  • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

موارد رایجی که جاروبرقی مابه شما نیاز به تعمیر پیدا می کند

نمایندگی مجاز و مرکزی جاروبرقی جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک با ارائه خدمات خود، ۲۴ ساعت شبانه روز و روزهای تعطیل در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات جاروبرقی کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز نمایندگی مابه انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

سوالات متداول

آیا تعمیرات جاروبرقی جنرال الکتریک تحت گارانتی است؟

بله، تمامی تعمیرات در نمایندگی جنرال الکتریک تحت ضمانت نامه 180 روزه کتبی است.

آیا از قطعات یدکی اصلی برای تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک استفاده می شود؟

بله، تمامی قطعات تعویضی اصل و اورجینال بوده و دارای کارت گارانتی 6 ماهه هستند.

چه مدت زمان برای تعمیر جاروبرقی GE نیاز است؟

زمان تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک بستگی به نوع مشکل فنی دستگاه دارد. اما معمولاً تعمیرات ساده می‌تواند در یک تا دو ساعت انجام شود، در حالی که مشکلات پیچیده‌تر ممکن است بیشتر از چند ساعت زمان ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =