جهت درخواست تعمیر ماکروفر مابه خود با نمایندگی تماس بگیرید.

تماس با ما: 02122225007

تعمیر مایکروفر مابه

احتمالا هنگام خواندن این صفحه شما دچار مشکل یا خرابی مایکروفر مابه شده اید و حالا دستگاه شما نیاز به تعمیر دارد. اولین اقدام مهم شما پیدا کردن یک نمایندگی مطمئن با نیروهای متخصص است . بهتر است که هنگام خرید محصولات مابه از نمایندگی های مورد اطمینان خرید کنید تا یک ضمانت نامه مورد تایید به شما ارائه شود که بعد ها بدلیل هرگونه خرابی بتوانید با تماس با نمایندگی ماکروفر خود را تعمیر کنید. در عین حال می توانید با ما به عنوان نمایندگی رسمی محصولات مابه تماس بگیرید.

بهترین نمایندگی مجاز تعمیرات مایکروفر مابه

آیا نیاز به تعمیرات مایکروفر مابه دارید؟ ماکروفرها تعمیرات پیچیده ای دارند و باید در تعمیرات این دستگاه دقت زیادی شود چون در صورت بی دقتی و تعمیر نادرست ااحتمال آسیب و خسارت بیشتر دستگاه پیش می آید. اگر دستگاه ماکروفر یا مایکروویو مابه شما دچار نقص فنی شده باشد ، احتمالا نیاز به تعویض قطعه وجود دارد ، در این مواقع حتما این کار را به تعمیرگاه یا نمایندگی مجاز تعمیرات مایکروفرمابه بسپارید چون اولا تعمیر آن به دست تعمیرکاران متخصص می افتد و ثانیا خیالتان در اصل و اورجینال بودن قطعات مصرفی در تعمیر و همچنین ضمانت بعد از تعمیرات راحت می شود. ما به عنوان اولین و معتبرترین نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر مابه در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز هستیم.

ویژگی های تعمیرگاه مجاز ماکروفر مابه

از جمله دلایل محبوبیت ما نزد مشتریان عزیز و وفادارمان سه دلیل زیر است که سبب تمایز بین ما و سایر تعمیرکاران شده:

تعمیر تخصصی ماکروفر

تعمیر تخصصی مایکروفر مابه توسط تعمیرکاران متخصص، حرفه ای و یک ضمانت و اطمینان قوی به مشتریان است که دستگاه آنها بعد از تعمیر، هیچ عیب و ایرادی نداشته باشد.، بزرگترین دلیل این ادعا این است که تمامی تعمیرکاران سابقه چندین ساله در تعمیرات محصولات مابه را دارند و جای نگرانی وجود ندارد.

تعمیر مایکروفر در محل

وقتی یکی از لوازم خانگی خراب می شود، جلوتر از هر چیزی به این فکر میکنیم که چطور وسیله خود را تا تعمیرگاه برسانیم؟ نکند در حین مسیر آسیب بیشتر ببیند؟ و… ما این مشکل و دغدغه شما را حل کرده ایم. وقتی مایکروفر شما خراب می شود اولین کار تماس با نمایندگی ما است و بعد از تماس شما، تعمیرکاران ما در اسرع وقت خود را به شما رسانده و مشغول تعمیر سریع وسیله شما می شوند. پس نیازی نیست نگران این موضوع باشید و وسیله خود را فقط با یک تماس به ما بسپارید.

تعمیر با ضمانت

لازم است این نکته را ذکر کنیم که در همه تعمیرات لوازم مابه بعد از اتمام تعمیر یک ضمانت شش ماهه به مشتریان عزیز ارائه می گردد که اگر در این بازه زمانی ایراد و مشکل خاصی برای دستگاه شما پیش بیاید، مشتریان می توانند با ارائه ضمانت نامه خود درخواست تعمیر مجدد کاملا رایگان را داشته باشند.

نمايندگی تعمیرات مایکروفر مابه

قیمت تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک

هزینه کمتر تعمیر مایکروفر پروفایل

با استفاده از متخصصان تعمیرات ماکروفر مابه در هزینه های خود صرفه جویی کنید. با توجه به اینکه تعمیرکاران ما آموزش های اختصاصی در حوزه تعمیرات مایکروفر شرکت مابه را دیده اند و همچنین با سابقه ی کار زیادی که دارند، میتوانند سریع تر دستگاه شما را تعمیر نمایند.
تعمیر فوری لوازم خانگی جنرال الکتریک

خدمات سریع تعمیر ماکروفر

لازم به ذکر است که کارشناسان نمایندگی تعمیر ماکروفر مابه در کوتاه ترین زمان به محل موردنظر شما آمده و اقدام به تعمير ماکروفر شما خواهند کرد. دلیل این سرعت داشتن شعبات نمایندگی مابه در سراسر تهران است. و دیگر نیازی نیست شما در هرکجای تهران هستید مسافت طولانی تا رسیدن به تعمیرگاه را طی کنید.
تعمیرکار جنرال الکتریک

کارشناسان تخصصی تعمیر ماکروفر

تمامی کارشناسان تعمیر در نمایندگی ما به طور مداوم آموزش های اختصاصی زیادی جهت تعمیر تخصصی مایکروهای مابه دیده اند و با سابقه 15 ساله خود، هر نوع مشکل و ایراد ماکروویو ها را به راحتی تشخیص داده و تعمیر می کنند. بنابراین شما با خیال راحت می توانید به تعمیرکاران ما اعتماد کنید.
تعمیرات مایکروفر مابه

چرا نمایندگی تعمیر ماکروفر مابه؟

  • اعزام کارشناسان و تعمیرکارانی با ۱۵ سال سابقه
  • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل
  • اولین نمایندگی معتبر تعمیرات ماکروفر مابه
  • انجام تعمیر ماکروفر شما در محل
  • داشتن شعبات و نمایندگی های متعدد در تهران
  • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب
  • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

موارد رایجی که ماکروفر مابه شما نیاز به تعمیر پیدا می کند

وقتی چفت های قفل درب دستگاه خراب شود، لامپ ماکروفر روشن نمی شود. چفت ها معمولا دو قلاب دارند که در بیرون ماکروفر قرار دارند و در میکرو سويیچ های نگه دارنده درب ماکروفر چفت می شوند. این قلاب ها به سويیچ های درب وصل می شوند تا کار هدایت برق را انجام دهند و وفتی این قسمت دچار اختلال شود، عملا دیگر برقی وجود ندارد در این قسمت که لامپ را روشن نگهدارد.
در صورتی که موتور یا برد داخل ماکروفر دچار مشکل شده باشد ممکن است ماکروفر روشن نشود. ممکن است قطعه ی خراب شده نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد که با استفاده از دستگاه های مخصوص عیب یابی میتوان قطعه ی خراب شده را پیدا نمود.
یکی ازدلایل اصلی نچرخیدن سینی گردان ماکروفر، خرابی موتور آن است. باید موتورکاملا بررسیشود و در صورت نیاز تعویض موتور صورت گیرد. که برای تعویض قطعاتی مانند موتور ماکروفر پیشنهاد می کنیم حتما به نمایندگی های مجاز تعمیر ماکروفر مابه مراجعه کنید تا با توجه به برند دستگاه قطعات اصل و با کیفیت ارائه دهند.
اگر گرما مربوط به بدنه، کنار، درب، پشت یخچال و ستون میانی می باشد کاملا طبیعی است و مشکلی ندارد اما کناره ها و پشت یخچال را از دیوار و اطراف فاصله دهید. کناره ها 5 سانتی متر و از پشت 10 سانتی متر و از سقف 30 سانتی متر فاصله داشته باشد. در غیر این صورت با نمایندگی تعمیرات یخچال مابه تماس بگیرید. مواد غذایی در داخل یخچال مابه یخ می زند. ابتدا بررسی گردد که تنظیم دما به صورت صحیح انجام گرفته است. جهت راهنمایی به قسمت تنظیم دما به صورت صحیح انجام گرفته است. جهت راهنمایی به قسمت تنظیم دما مراجعه شود. خنک ترین بخش یخچال در قسمت تنظیم دما مراجعه شود. خنک ترین بخش یخچال در قسمت بالای یخچال می باشد. پس میوه و سبزیجات و لبنیات را در قسمت بالای یخچال می باشد. پس میوه و سبزیجات و لبنیات را در قسمت بالای یخچال قرار دهید هر چه از درب یخچال به سمت بخش های عقب تر یخچال نزدیک می شوید خنکی بیشتری دارد. میوه جات و سبزیجات را حتما در کشوی جا میوه ای قرار دهید چنانچه با انجام دادن موارد فوق همچنان مواد غذایی یخ می زنند با نمایندگی تعمیرات یخچال مابه تماس بگیرید.

لوگو جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ماکروفر مابه

نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر مابه با خدمات خود شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل در خدمت مشتریان محترم ساکن تهران است. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات ماکروفر پروفایل کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصین مجاز نمایندگی مابه انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

سوالات متداول

برای تعمیر لوازم خانگی مابه باید به نمایندگی تعمیرات پروفایل مراجعه نمائید و یا با مجموعه تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. نمایندگی تعمیر ماکروفر مابه واقع در تهران است که خدمات خود را در تهران و اطراف تهران ارائه می دهد. جهت ارتباط با این نمایندگی کافی است با شماره تلفن 22225007-021 تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمائید.
نحوه ی مراجعه تعمیر کار برای تعمیرات لوازم مابه از سوی مرکز به گونه ای است که ابتدا زمان حدودی مراجعه مشخص می گردد. همچنین قبل از مراجعه قطعی مجددا با تماس می گیریم و از حضور و آمادگی شما اطمینان حاصل می کنیم.
خیر اگر مشکل همان بخش قبلی که باشد که به وسیله ی ما تعمیر شده بود، ما موظف هستیم که مشکل را برطرف کنیم چون در قبال کارمان ضمانت داریم.
تعمیرکاران ما در این مجموعه دارای سوابق زیادی هستند و تجربه ی برخورد با مشتریان زیادی را داشته اند همچنین از سوی مراکز انتظامی دارای مدارک تائید شده هستند.
شما قادر هستید هزینه ی تعمیرات را به دو صورت پرداخت نمائید : زمانی که کار تعمیرات لوازم پروفایل شما به پایان رسید و مشکل برطرف شد می توانید هزینه را به حساب شرکت و یا به حسای خود شخص تعمیر کار پرداخت نمائید.
خیر، این نمایندگی به هیچ عنوان قطعات یدکی را به صورت جداگانه نمی فروشد، فقط و فقط این قطعات جهت تعمیرات لوازم مابه شما به کار می رود.

شماره تلفن های نمایندگی تعمیرات مایکروفر مابه

تلفن نمایندگی تعمیرات مایکروفر مابه غرب تهران:

آیت الله کاشانی، باغ فیض، بلوار فردوس، آریا شهر، جنت آباد، پونک، صادقیه، اکباتان، شهرک آپادانا، شهرزیبا، شهرک آزادی، مرزداران، شهرآرا، پاتریس، جلال آل احمد، سردار جنگل، شهرک راه آهن، میدان المپیک

021-44449690   021-44768306  021-44768325

  تلفن نمایندگی تعمیرات مایکروفر مابه شمال تهران:

لواسانات، نیاوران، ولنجک، الهیه، تجریش، شریعتی، فرمانیه، کامرانیه، چیذر، زعفرانیه، منظریه، ازگل، دربند، دزاشیب، محمودیه، پل رومی، پاسداران، ظفر، میرداماد، جردن، شمیرانات، دروس، پارک وی، شهرک غرب، سعادت آباد، ملاصدرا

021-22225007  021-88770355  021-26153912

تلفن نمایندگی تعمیرات مایکروفر مابه شرق تهران:

تهرانپارس، پیروزی، رسالت، نارمک، امام حسین، دماوند، نیروهوایی، سید خندان، نظام آباد، مجدیه، سهروردی

021-77725710   021-33324070   021-77725711

تلفن نمایندگی تعمیرات مایکروفر مابه شمال شرق تهران:

گیشا، فاطمی، آرژانتین، عباس آباد، مطهری، فلسطین، توانیر، یوسف آباد، گاندی، امیرآباد

021-88779587   021-44768294  021-44768278

تلفن نمایندگی تعمیر مایکروفر مابه جنوب تهران:

راه آهن، مولوی، شوش، میدان قزوین، منیریه، حسن آباد، بعثت، افسریه، نازی آباد

 021-55186843

تلفن نمایندگی تعمیرات مایکروفر مابه مرکز تهران:

ستارخان، توحید، جمهوری، رودکی، مرتضوی، جیحون، آذربایجان، انقلاب، مهرآباد، استاد معین، جمالزاده، کارگر

 021-66555774

Summary
تعمیر ماکروفر مابه (Mabeh)
Service Type
تعمیر ماکروفر مابه (Mabeh)
Provider Name
generalelectricrepairco,
نیاوران، خیابان جبلی، کوچه شهاب، ساختمان یاس, Telephone No.00982133324070
Area
منطقه 21 تهران
Description
تعمیر ماکروفر مابه (Mabeh) | نمایندگی مجاز تعمیرات مایکروفر مابه در تهران