" />تعمیر کولر گازی اجنرال در تهران | اولین نمایندگی مجاز تعمیرات اسپلیت اجنرال

جهت درخواست تعمیرات اسپلیت اجنرال خود با نمایندگی تماس بگیرید. تماس با ما : ۸۸۷۷۰۳۵۵ - ۰۲۱


تعمیر کولر گازی اجنرال

تعمیر کولر گازی عموما بسیار حساس است و با کوچکترین اشتباهی در تعمیر، شما خسارات جبران ناپذیری را متحمل می شوید. بنابراین شما باید به نمایندگی مجاز تعمیر کولر گازی اجنرال مراجعه کنید و مطمئن شوید بعد از تعمیر کولر گازی، از نمایندگی یک گارانتی تعمیر بگیرید. چرا که با این گارانتی شما با خیال راحت می توانید تعمیر اسپلیت خود را به کارشناسان ما بسپارید. همچنین اگر در مدتی که گارانتی اعتبار دارد، کولر شما مجددا خراب شد، بدون پرداخت هزینه، تعمیرکاران ما وسیله شما را تعمیر خواهند کرد. در این مواقع تیم تعمیرکار کولر گازی اجنرال از نمایندگی ما در تهران، به محل شما اعزام شده و به صورت رایگان اقدام به تعمیر مجدد کولر خواهد کرد.

نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی یا اسپلیت اجنرال

برای تعمیر کولر گازی مارک اجنرال خود در تهران، کافی ست با نمایندگی ما تماس بگیرید. ما با داشتن تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه ، توانسته ایم بیشترین درصد رضایت مشتری را جذب کنیم. تعمیرکاران ما در کوتاه ترین زمان بعد از تماس شما در محل موردنظر حاضر شده و ایراد کولر گازی شما را برطرف خواهند کرد. جای نگرانی نیست، در هر جای تهران که هستید، کافیست با ما تماس بگیرید. ما تعمیرات اسپلیت اجنرال شما را در کمتر از ۱ ساعت انجام می دهیم.

مهم ترین خدمات تعمیر کولر گازی اجنرال

زمانیکه کولر گازی شما خراب می شود، قبل از اینکه با نمایندگی تعمیرات کولر گازی تماس بگیرید، یک سری انتظارات به عنوان خدمات تعمیر از نمایندگی موردنظر دارید. ما برای شفاف کردن خدمات خود، موارد زیر را به عنوان مهم ترین خدمات نمایندگی مرکزی تعمیرات کولر گازی اجنرال ارائه می دهیم.

تعمیر کولر گازی با ضمانت

تمامی تعمیرات اسپلیت اجنرال در نمایندگی ما، با ضمانت تعمیر انجام می شود. به این صورت که اگر بعد از تعمیر تا مدت شش ماه دستگاه شما خراب شود، مسئولیت و هزینه تعمیر آن کاملا با نمایندگی ما می باشد.

تعمیر تخصصی اسپلیت اجنرال

با توجه به تیم تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه در نمایندگی ما، این ضمانت را به مشتریان عزیز می دهیم که تعمیرات کولرگازی در تعمیرگاه ما کاملا تخصصی و حرفه ای صورت می گیرد. تعمیرکاران در نمایندگی علاوه بر تجربه بلند مدت خود، زیر نظر کارشناسان ما، آموزش های فوق حرفه ای ای دیده و هر نوع خرابی کولر گازی اجنرال را به سرعت تشخیص داده و در کم ترین زمان به تعمیر آن می پردازند.

تعمیر کولر گازی در محل

جهت رفاه و آسایش حال مشتریان عزیز، ما تعمیرکاران خود را به محل تعمیر اعزام می نماییم و با اینکار در کاهش هزینه های مشتری عزیز جهت حمل وسیله تا تعمیرگاه کمک بزرگی می کنیم. از طرفی چون تعمیرات را از نزدیک مشاهده می نمایید دیگر نگرانی از بابت تعمیر بی کیفیت یا تعویض قطعات نامرغوب ندارید.

نمایندگی تعمیرات اسپیلت اجنرال

چرا نمایندگی کولرگازی اجنرال؟

  • دارای تعمیرکاران با ۱۵ سال سابقه
  • خدمات رسانی بصورت شبانه روزی و در روزهای تعطیل
  • اولین نمایندگی معتبر تعمیرات اسپلیت اجنرال
  • انجام تعمیر اسپیلت شما در محل
  • شعبات متعدد در سراسر تهران
  • عیب یابی سریع
  • نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی اجنرال

۳ مشکل رایج در تعمیر اسپیلت یا کولرگازی

از جمله دلایل خنک نکردن کولر گازی می توان به خرابی یا آسیب ترموستات کولر اشاره کرد که باید تعمیر و در صورت لزوم تعویض شود.
زمانیکه کولر گازی شما روشن نمی شود ممکن است بدلیل خرابی موتور یا برد داخلی اسپیلت باشد .که با استفاده از دستگاه های مخصوص تشخیص ایراد، می توان دقیقا تشخیص داد که مشکل دقیقاً از چه بخشی است و این بخش را میتوان تعویض یا تعمیر کرد.
اول از هرکاری، کولر گازی خود را خاموش کنید. احتملا مسیر تخلیه آب ممکن است گرفته شده باشد. پس ابتدا سعی کنید گرفتگی مسیر تخلیه آب را باز کنید، اگر مشکل برطرف نشد ، تشت تخلیه اسپلیت شما زنگ زده است. و یا پمپ کولر گازی شکسته است. در این موارد تعمیرکاران متخصص ما می توانند قطعه های آسیب دیده کولر گازی شما را تعمیر و یا تعویض کنند.


نمایندگی جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیرات اسپیلت اجنرال

نمایندگی مجاز تعمیر اسپلیت اجنرال با ارائه خدمات خود در۲۴ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات اسپیلت کاملا اصل بوده، و تعمیرات توسط متخصصان مجاز انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

شماره تلفن های نمایندگی تعمیرات کولر گازی اجنرال