تعمیر کولر گازی اجنرال | نمایندگی تعمیر اسپلیت اجنرال

جهت درخواست تعمیر اسپلیت اجنرال خود با نمایندگی تماس بگیرید.

تماس با ما: 02122225007

تعمیر اسپلیت اجنرال

تعمیر کولر گازی اجنرال

تعمیر تخصصی کولر گازی اجنرال عموما بسیار حساس است و با کوچکترین اشتباهی در تعمیر، شما خسارات جبران ناپذیری را متحمل می شوید. بنابراین شما باید به نمایندگی مجاز تعمیر کولر گازی اجنرال مراجعه کنید و مطمئن شوید بعد از تعمیر تخصصی کولر گازی ogeneral، از نمایندگی یک گارانتی تعمیر بگیرید. چرا که با این گارانتی شما با خیال راحت می توانید تعمیر اسپلیت خود را به کارشناسان ما بسپارید. همچنین اگر در مدتی که گارانتی اعتبار دارد، کولر شما مجددا خراب شد، بدون پرداخت هزینه، تعمیرکاران ما وسیله شما را تعمیر خواهند کرد. در این مواقع تیم تعمیرکار کولر گازی اجنرال از نمایندگی ما در تهران، به محل شما اعزام شده و به صورت رایگان اقدام به تعمیر مجدد کولر خواهد کرد.

تعمیر اسپلیت اجنرال

برای تعمیرات کولر گازی اجنرال خود در تهران، کافی ست با نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی اجنرال تماس بگیرید. ما با داشتن تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه ، توانسته ایم بیشترین درصد رضایت مشتری را جذب کنیم. تعمیرکاران ما در کوتاه ترین زمان بعد از تماس شما در محل موردنظر حاضر شده و ایراد کولر گازی شما را برطرف خواهند کرد. جای نگرانی نیست، در هر جای تهران که هستید (شمال، جنوب، شرق، غرب) ، کافیست با ما تماس بگیرید. ما تعمیر اسپلیت اجنرال شما را در کمتر از ۱ ساعت انجام می دهیم.

همشهریان عزیز تهرانی جهت تعمیر اسپیلت اجنرال خود با ما در تماس باشید ارائه خدمات تعمیرات با 4 نمایندگی فعال بصورت شبانه روزی بود شماره تماس جهت پاسخگویی 24 ساعته 26153912-021

تعمیر اسپلیت اجنرال

تعمیر کولر گازی تهران

اگر در عملکرد دستگاه شما مشکلی به وجود آمد، بهترین کار تماس با یک مرکز معتیر برای تعمیر کولر گازی تهران می باشد. در صورتی که شما ساکن یکی از مناطق {شمال، جنوب، شرق و غرب} تهران هستید و از کولر اُجنرال استفاده می کنید نمایندگی ما یکی از بهترین نمایندگی های مجاز برای تعمیر کولر یا اسپلیت شما می باشد. در ادامه این مطلب نحوه تماس و درخواست تعمیر + لیست نمایندگی های تعمیر کولر گازی تهران برای شما آورده شده فقط کافیست تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. بهترین و حرفه ای ترین تعمیرکاران و تکنسین ها در مجموعه ما حضور دارند و آماده خدمات رسانی شبانه روزی + ارائه برگه ضمانت تعمیر می باشند. برای رفاه حال و سریع تر انجام شدن مراحل تعمیر از نزدیکترین شعبه به محل شما تعمیرکار اعزام خواهد شد. این موارد به اضافه سایر امتیازات مثبت مثل تجربه و تخصص بالای تعمیرکاران ما، رضایت خاطر و مشتری مداری، خدمات پشتیبانی و مشاوره رایگان همه و همه گواه بر صداقت کاری و مهارت و تجربه بالای نمایندگی ما می باشد که در صورت استفاده از خدمات ما آن را تجربه خواهید کرد. مهم نیست که شما در کدام منطقه و کجای تهران ساکن هستید نیروهای ما در اسرع وقت و با تجهیزات و ابزار کامل به محل شما می آیند و مشکل را برطرف خواهند کرد. فکر میکنم گزینه تعمیر در محل برای مشتری از هر چیز دیگری مهم تر باشد.

نکته دیگر اینکه با توجه به شرایط سخت اقتصادی و گرانی هایی که امروزه اکثر افراد با آن روبرو هستند نمایندگی تعمیر اجنرال با منصفانه ترین قیمت ها و حداقل هزینه ممکن اقدام به خدمات رسانی و حل مشکل شما خواهد کرد. پس به ما اعتماد کنید و نگران هزینه های تعمیر و یا تعویض قطعه نباشید.

تعمیر شبانه روزی کولر گازی اجنرالتعمیر شبانه روزی کولر گازی اجنرال

 

نحوه تماس با تعمیرگاه مرکزی کولر گازی اجنرال

اگر از کولر گازی اجنرال استفاده می کنید، حتما شماره تلفن تعمیرگاه مرکزی کولر گازی اجنرال را در تلفن همراه خود ذخیره داشته باشید تا در صورت نیاز برای تعمیر دستگاه خود تماس بگیرید.

کارشناسان مرکز تماس نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال، به صورت شبانه روزی و در همه ایام هفته، پاسخگوی شما عزیزان جهت ارائه مشاوره، عیب یابی و هماهنگی اعزام نیروی تکنسین به محل هستند.

برای تماس با این نمایندگی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته، درخواست خود را شرح دهید و آدرس محل سکونت را ثبت کنید تا در کمتر یک ساعت، تعمیرکار کولر گازی اجنرال به آدرس شما برسد.

شماره تماس: 02122225007

مهمترین بخش های سایت

شماره های نمایندگی تعمیر کولر گازی اُجنرال
تعمیر تخصصی کولر گازی اُجنرال
نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در تهران
سرویس کولر گازی اجنرال (ogeneral)
سوالات متداول درباره تعمیر کولر گازی اُجنرال

تعمیر کولر گازی تهران
کولر پنجره ای اجنرال

مزایای تعمیر کولر گازی اجنرال در نمایندگی تعمیرات اسپلیت اجنرال

زمانیکه کولر گازی شما خراب می شود، قبل از اینکه با نمایندگی تعمیرات کولر گازی تماس بگیرید، یک سری انتظارات به عنوان خدمات تعمیر از نمایندگی موردنظر دارید. ما برای شفاف کردن خدمات خود، موارد زیر را به عنوان مهم ترین خدمات نمایندگی مرکزی تعمیرات کولر گازی اجنرال ارائه می دهیم.

تعمیر کولر گازی با ضمانت

تمامی تعمیرات اسپلیت اجنرال در نمایندگی ما، با ضمانت تعمیر انجام می شود. به این صورت که اگر بعد از تعمیر تا مدت شش ماه دستگاه شما خراب شود، مسئولیت و هزینه تعمیر آن کاملا با نمایندگی ما می باشد.

تعمیر تخصصی اسپلیت اجنرال

با توجه به تیم تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه در نمایندگی ما، این ضمانت را به مشتریان عزیز می دهیم که تعمیرات کولرگازی در تعمیرگاه ما کاملا تخصصی و حرفه ای صورت می گیرد. تعمیرکاران در نمایندگی علاوه بر تجربه بلند مدت خود، زیر نظر کارشناسان ما، آموزش های فوق حرفه ای ای دیده و هر نوع خرابی کولر گازی اجنرال را به سرعت تشخیص داده و در کم ترین زمان به تعمیر آن می پردازند.

تعمیر کولر گازی در محل

جهت رفاه و آسایش حال مشتریان عزیز، ما تعمیرکاران خود را به محل تعمیر اعزام می نماییم و با اینکار در کاهش هزینه های مشتری عزیز جهت حمل وسیله تا تعمیرگاه کمک بزرگی می کنیم. از طرفی چون تعمیرات را از نزدیک مشاهده می نمایید دیگر نگرانی از بابت تعمیر بی کیفیت یا تعویض قطعات نامرغوب ندارید.

تعمیرکار کولر گازی اجنرال

نمایندگی پارسا سرویس، دارای تیمی حرفه ای متشکل از مجرب ترین تعمیرکاران اختصاصی برند اجنرال می باشد. ما در این نمایندگی همواره رضایت مشتریان را اولویت قرار داده ایم و در همین جهت، در استخدام نیروهای تعمیرکار حساسیت بالایی به خرج داده و علاوه بر تخصص بالا و برگزاری دوره های آموزشی تعمیر کولر گازی اجنرال، به مسائل اخلاقی نیز اهمیت زیادی می دهیم. از این رو یک تعمیرکار کولر گازی اجنرال در این نمایندگی، فردی متعهد، خوش قول، خوش رو و قابل اعتماد می باشد. پس از اتمام تعمیرات، کارشناسان مرکز تماس مجموعه با مشتریان تماس گرفته و میزان رضایت آن ها از عملکرد تعمیرکار را جویا می شوند و این گزارشات در نمودار عملکرد تکنسین ها ذخیره می شود. در ویدیو زیر نحوه سرویس و تعمیر کولر گازی اُجنرال توسط تعمیرکار کولر گازی اُجنرال را مشاهده می نمایید.

سرویس کولر گازی اجنرال (ogeneral)

اگر کولر گازی اجنرال شما مانند قبل خنک نمی کند، احتمالا نیاز به سرویس دارد. یکی از نکات مهم در نگهداری کولر گازی، سرویس منظم آن می باشد تا همیشه به خوبی روز اول کار کند و بازدهی داشته باشد. نمایندگی ما آماده اعزام تکنسین به محل شما جهت سرویس کولر گازی اجنرال می باشد.

خدمات سرویس کولر گازی اجنرال در این مرکز شامل شارژ کولر گازی، عیب یابی و تعمیرات، تعویض قطعات و تقویت بازدهی دستگاه شما می باشد. با سرویس کولر گازی اجنرال به طور منظم، طول عمر دستگاه تا حد زیادی افزایش پیدا خواهد کرد.

خدمات نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در تهران

نمایندگی ogeneral تعمیر انواع مختلفی از کولر گازی را تحت پوشش قرار می دهد که عبارتند از:

تعمیر اسپلیت دیواری اجنرال

پر فروش ترین و رایج ترین نوع کولر گازی ogeneral، مدل های اسپلیت دیواری می باشد  که به دو صورت اینورتر و سرمایشی با ظرفیت های 12000، 18000 و 30000 در بازار موجود می باشند. بیشترین آمار تماس با این مرکز نیز در مورد تعمیر اسپلیت دیواری اجنرال می باشد که به دلیل کاربرد بیشتر در فضاهای کوچک مانند منازل، اتاق های هتل، مغازه ها و واحد های اداری استفاده می شود.

خدمات نمایندگی تعمیر اسپیلت اجنرال

تعمیر کولر گازی سقفی اجنرال

اسپلیت سقفی یا کاستی اجنرال مناسب برای فضاهای بزرگ و راهروها می باشد که هم قابلیت سرمایش و هم گرمایش دارد. کمپرسور این مدل معمولا مارک تکامسه آمریکا است. اسپلیت کاستی اجنرال در تایلند مونتاژ می شود. بیشترین طولی که این مدل می تواند با کندانسور بیرونی فاصله داشته باشد، بین 10 الی 25 متر است.

تعمیر کولر گازی سقفی اجنرال

تعمیر کولر گازی داکت اسپلیت اجنرال

کولر گازی داکت اسپلیت ogeneral، نسبت به سایر مدل های این برند از محموبیت کمتری برخوردار است و دلیل آن هم طراحی نامناسب این محصول است. داکت اسپلیت اجنرال که به دو صورت اینورتر و معمولی در ظرفیت های 9000 الی 25000 در بازار موجود است. به علت کانال کشی ضعیف در طراحی این دستگاه، ممکن است نیاز به تعمیرات آن پیدا کنید که در این صورت کافیست با نمایندگی مجاز تعمیرات اسپلیت اجنرال تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی داکت اسپلیت اجنرال

کولر پنجره ای اجنرال

همان گونه که از نام کولر پنجره ای اجنرال معلوم است نصب این کولر در پنجره صورت می گیرد. به طوری که نصف کولر داخل و نصف دیگر آن بیرون از اتاق قرار می گیرد. کولر پنجره ای اجنرال از ابتدایی ترین نوع کولر ها می باشد و بیشتر در جاهایی که آب و هوای بسیارگرم و حاره ای دارد استفاده می شود. تمام قطعات سیکل تبرید مثل کمپرسور و فن در داخل آن قرار می گیرد. کولر پنجره ای اجنرال 18000 از کمپرسور روتاری و گاز مبرد R22 بهره مند می باشد و مناسب جاهای گرم و خشک و فضای 45 متر مربع است.

کولر پنجره ای اجنرال صرفاً کاربرد سرمایشی دارد و با ظرفیت  18000 BTU/h عمل می کند و به دلیل امتیازهای مثبتی که دارد مثل نصب و حمل آسان و راحت و سرمای بالا به نسبت اسپلیت های دیواری بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. کولر پنجره ای اجنرال در قیاس با کولرهای گازی و یا اسپلیت کمتر خراب می شود و در عوض سر و صدا و مصرف انرژی بیشتری دارد. به صورت کلی نیز قیمت کولر پنجره ای اجنرال به نسبت اسپلیت پایینتر است. درجه و رده مصرف انرژی کولر پنجره ای اجنرال B می باشد و همانطور که گفته شد به دلیل حمل و نقل راحت و یکپارچه بودن طرفداران خاص خودش را دارد. خرید و فروش این نوع کولر ها در بازار امروز بسیار داغ است و شما پس از چند وقت کار کردن با آن می توانید به عنوان کولر دست دوم آن را به فروش برسانید.

تعمیر کولر گازی پنجره ای اجنرال

یکی دیگر از محصولات پرفروش اجنرال، کولر گازی پنجره ای می باشد که در ظرفیت های 9000 الی 24000 در بازار موجود است. دلیل این محبوبیت هم طراحی آن است که باعث شده کمپرسور و فن کندانسور داخل یک پنل قرار بگیرند. یک توصیه مهم ما به شما این است که اگر از کولر گازی پنجره ای اجنرال استفاده می کنید، برای مصرف برق آن کنتوری جداگانه در نظر بگیرید. چرا که برق مصرفی این مدل، تک فاز بوده و پریز های برق خانگی مناسب آن نیستند.

تعمیر کولر گازی پنجره ای اجنرال

نمایندگی تعمیرات اسپیلت اجنرال

قیمت تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک

قیمت مناسب و پایین

با توجه به تعمیرات تخصصی کولرگازی و همچنین استفاده از قطعات مرغوب و اصل و همچنین ارائه گارانتی تعمیر اسپلیت، هزینه های حمل دستگاه به تعمیرگاه، تعمیرات مجدد و تعویض دوباره قطعات، همگی تقریبا صفر شده، با هزینه اعلام شده ازسوی اتحادیه صنف تعمیرات کولر گازی است. تعمیر خود را انجام می دهید
تعمیر فوری لوازم خانگی جنرال الکتریک

خدمات سریع

ما با دارا بودن تعمیرکاران متعدد در شعبات مختلف نمایندگی خود در تهران ، تمام سعی خود را می کنیم، تعمیرات کولر گازی مشتریان عزیز را در کوتاه ترین زمان انجام بدهیم. و مشتری را مدت زمان کمتری منتظر نگه داریم. چراکه دقت و سرعت بالای تعمیرکاران ما این انتظار را به حداقل می رسانند
تعمیرکار جنرال الکتریک

کارشناسان با تجربه

تمامی تعمیرکاران در نمایندگی مجاز تعمیر کولر گازی اجنرال، دوره های تخصصی آموزش تعمیر انواع اسپلیت یا کولر گازی را گذارنده اند. همچنین دارای سابقه کار طولانی مدت در زمینه تعمیرات کولر گازی دارند و افرادی وقت شانس، دقیق و با نظم هستند و در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات سرویس کولر گازی شما را انجام می دهند
نمایندگی کولر گازی جنرال الکتریک

چرا نمایندگی Ogeneral؟

  • دارای تعمیرکاران با ۱۵ سال سابقه
  • خدمات رسانی بصورت شبانه روزی و در روزهای تعطیل
  • اولین نمایندگی معتبر تعمیرات اسپلیت اجنرال
  • انجام تعمیر اسپیلت شما در محل
  • شعبات متعدد در سراسر تهران
  • عیب یابی سریع
  • نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی اجنرال

۳ مشکل رایج در تعمیر اسپیلت یا کولرگازی

از جمله دلایل خنک نکردن کولر گازی می توان به خرابی یا آسیب ترموستات کولر اشاره کرد که باید تعمیر و در صورت لزوم تعویض شود.
زمانیکه کولر گازی شما روشن نمی شود ممکن است بدلیل خرابی موتور یا برد داخلی اسپیلت باشد .که با استفاده از دستگاه های مخصوص تشخیص ایراد، می توان دقیقا تشخیص داد که مشکل دقیقاً از چه بخشی است و این بخش را میتوان تعویض یا تعمیر کرد.
اول از هرکاری، کولر گازی خود را خاموش کنید. احتملا مسیر تخلیه آب ممکن است گرفته شده باشد. پس ابتدا سعی کنید گرفتگی مسیر تخلیه آب را باز کنید، اگر مشکل برطرف نشد ، تشت تخلیه اسپلیت شما زنگ زده است. و یا پمپ کولر گازی شکسته است. در این موارد تعمیرکاران متخصص ما می توانند قطعه های آسیب دیده کولر گازی شما را تعمیر و یا تعویض کنند.

سوالات متداول درباره تعمیر کولر گازی اُجنرال

تعمیر کولر گازی اُجنرال چقدر هزینه دارد؟

هزینه تعمیر کولر گازی اُجنرال با توجه به علت های مختلف خرابی آن وعیب یابی و تعمیر یا تعویض قطعه می تواند متغیر باشد.

آیا هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار کولر گازی اُجنرال با مشتری است؟

خیر. هزینه ایاب و ذهاب با نمایندگی می باشد و از آنجایی که در سطح شهر تهران دارای شعب متعددی می باشیم تعمیرکار از نزدیکترین نمایندگی به محل شما فرستاده خواهد شد.

آیا خدماتی که شما ارائه می دهید گارانتی هم دارد؟

بله تمامی خدمات مجموعه ما دارای گارانتی 180 روزه می باشد و اگر بعد از تعمیر همان مشکل مجددا بروز نماید به صورت رایگان تعمیر خواهد شد.

چطور می توان درخواست تعمیر کولر گازی اجنرال را ثبت کرد؟

ثبت درخواست تعمیر به صورت رایگان است و شما می توانید هم آنلاین و هم از طریق تماس تلفنی درخواست خود را ثبت نمایید.

لوگو جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیرات اسپیلت اجنرال

نمایندگی مجاز تعمیر اسپلیت اجنرال / نمایندگی ogeneral  با ارائه خدمات خود در۲۴ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات اسپیلت کاملا اصل بوده، و تعمیرات توسط متخصصان مجاز انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

شماره تلفن های نمایندگی تعمیرات اسپلیت اجنرال

تلفن نمایندگی تعمیرات اسپلیت اجنرال شمال تهران:

لواسانات، شمیرانات، نیاوران، ولنجک، الهیه، تجریش، شریعتی، فرمانیه، کامرانیه، چیذر، زعفرانیه، منظریه، ازگل، دربند، دزاشیب، محمودیه، پل رومی، پاسداران، ظفر، میرداماد، جردن، دروس، پارک وی، شهرک غرب، سعادت آباد، ملاصدرا

021-22225007

021-88770355

021-26153912

تلفن نمایندگی تعمیرات اسپلیت اجنرال غرب تهران:

آیت الله کاشانی، باغ فیض، بلوار فردوس، آریا شهر، جنت آباد، پونک، صادقیه، اکباتان، شهرک آپادانا، شهرزیبا، شهرک آزادی، مرزداران، شهرآرا، پاتریس، جلال آل احمد، سردار جنگل، شهرک راه آهن، میدان المپیک

021-44449690  

021-44768306 

021-44768325

تلفن نمایندگی تعمیرات اسپلیت اجنرال شرق تهران:

تهرانپارس، پیروزی، رسالت، نارمک، امام حسین، دماوند، نیروهوایی، سید خندان، نظام آباد، مجیدیه، سهروردی

021-77725710

021-33324070

021-77725711

تلفن نمایندگی تعمیرات اسپلیت اجنرال شمال شرق تهران:

گیشا، فاطمی، آرژانتین، عباس آباد، مطهری، فلسطین، توانیر، یوسف آباد، گاندی، امیرآباد

021-88779587

021-44768294

021-44768278

تلفن نمایندگی تعمیر اسپلیت اجنرال جنوب تهران:

راه آهن، مولوی، شوش، میدان قزوین، منیریه، حسن آباد، بعثت، افسریه، نازی آباد

 021-55186843

تلفن نمایندگی تعمیرات اسپلیت اجنرال مرکز تهران:

ستارخان، توحید، جمهوری، رودکی، مرتضوی، جیحون، آذربایجان، انقلاب، مهرآباد، استاد معین، جمالزاده، کارگر

 021-66555774

Summary
تعمیر کولرگازی اجنرال
Service Type
تعمیر کولرگازی اجنرال
Provider Name
generalelectricrepairco,
نیاوران، خیابان جبلی، کوچه شهاب، ساختمان یاس, Telephone No.00982144768278
Area
منطقه 5 تهران
Description
تعمیر کولرگازی اجنرال | تعمیرگاه مجاز کولر گازی اجنرال در تهران