تعمیر ظرفشویی مابه

جهت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی مابه خود با نمایندگی تماس بگیرید.

تماس با ما: 02122225007

تعمیر ظرفشویی مابه

تعمیر ظرفشویی مابه در تهران

علل خرابی ماشین ظرفشویی متعدد است. اما مواردی مانند ضربه به دستگاه، قطع و وصلی برق، سرویس و تعمیرات اشتباه، بی احتیاطی در استفاده می تواند از جمله دلایل اصلی خرابی ظرفشویی شما باشد. اگر ماشین ظرفشویی شما از برند مابه است، و با خرابی ظرفشویی مواجه شده اید، اصلا نگران نباشید. کافی ست با ما به عنوان نمایندگی تعمیرات ظرفشویی مابه در تهران تماس بگیرید. متخصصان ما به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز تهرانی هستند.

ویژگی های نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مابه

ما به جرعت می توانیم بگوییم که یکی از معتبرترین نمایندگی های مجاز تعمیرات ظرفشویی مابه در تهران هستیم. از جمله دلایلی که سبب جلب رضایت مشتری برای ما شده است، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم. ما همیشه قبل از خود، نیاز و خواسته مشتریان عزیز را درنظر می گیریم. بنابراین خدمات زیر را مسئولیت همیشگی خود در قبال مشتریان مان می دانیم:

تعمیر با ضمانت

هنگام تعمیرات، چیزی که خیلی برای مشتریان می تواند نگران کننده باشد، این است که آیا بعد از تعمیر، دستگاه من سالم می ماند؟ آیا امکان خرابی مجدد دارد؟ اگر خراب شود باید چکار کرد؟ آیا از قطعات اورجینالی جهت تعویض قطعه استفاده شد است؟ از کجا بدانم تعمیرات به نحو احسن انجام شده؟ اینها همگی سوالاتی ست که در ذهن هر کسی می تواند پیش بیاید. برای همین موضوع، ما با ارائه هدمات تعمیر با ضمانت، خیال مشتری خود را راحت می کنیم و این اطمینان را به او میدهیم که تعمیرات اولا با کیفیت و اصولی انجام شده، ثانیا در صورت بروز هرگونه ایراد بعد از تعمیر، مسئولیت تمام و کمال تعمیرات به عهده نمایندگی ظرفشویی مابه است.

تعمیرات شبانه روزی ظرفشویی مابه با 6 نمایندگی فعال در استان تهران

تعمیرات شبانه روزی ماشین ظرفشویی مابه

تعمیر ارزان ظرفشویی مابه

بدلیل اعلام قیمت تعمیر ظرفشویی مابه از سوی اتحادیه صنف تعمیرکاران ظرفشویی، ما به صورت جدی این موضوع را درنظر داریم که هزینه اضافه و بالایی در خصوص تعمیرات ظرفشویی از مشتریان عزیز دریافت نکنیم. به همین دلیل شما هنگام اعزام تعمیرکار به محل ، پس از عیب یابی دستگاه شما توسط تعمیرکار، می توانید هزینه دقیق و تمام شده تعمیر ماشین ظرفشویی خود را سوال کنید. همچنین قبل از مراجعه تعمیرکار به شما، از طریق یک تماس تلفنی با نمایندگی مجاز تعمیر ظرفشویی مابهريال قیمت حدودی تعمیر را سوال کنید.

چه زمانی به تعمیرگاه ظرفشویی مابه مراجعه کنیم؟

اگر ماشین ظرفشویی شما خراب شد چکار باید کرد؟ اگر ظرفشویی شما ظروف را تمیز نمی شوید، ظرف ها چرب هستند و آثار لکه ها بر روی ظروف مشخص است. یا زمان شستشوی ظروف بسیار طولانی شد و یا آبگیری ظرفشویی دچار اختلال شده و ظرف ها خیس هستند، باید با یک تعمیرکار حرفه ای و متخصص در این زمینه در ارتباط باشید. گر شما به دنبال تعمیر، نگهداری و تعویض قطعه ی آن هستید، نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مابه می تواند به شما کمک کند. ما بهترین، سریع ترین، قابل اطمینان ترین شرکت ارائه خدمات برای تعمیرات ماشین ظرفشویی شما هستیم.

خدمات پس از فروش ظرفشویی مابه

ما با اعزام کارشناسانی که دارای مدرک معتبر، تجربه و مهارت بوده و تضمین می کنیم که قادر به رفع مشکل ماشین ظرفشویی شما خواهند بود. ما چندین شعبه و چندین تعمیر کار ماهر در نزدیکی محل سکونت افراد در محله های مختلف داریم که در مواقع ضروری در محل حاضر شده و به رفع مشکل مشتریان می پردازند. ما در خصوص اقلام خانگی مابه، توصیه ها و کمک هایی برای ماشین ظرفشویی شما در طول عمر مفید آن ارائه می دهیم. اگر شما قصد تعمیر و حل مشکل را به طور شخصی دارید یا می خواهید یک برنامه ریزی منظم برای بازدید و تعمیر آن توسط کارشناسان معتبر ما ایجاد کنید یا یک قطعه جهت تعویض سفارش دهید ما می توانیم مسیر درست را به شما نشان دهیم.

قیمت تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک

هزینه کمتر تعمیر ماشین ظرفشویی مابه

هر کدام از لوازم برقی نیاز به تعمیرکاران متخصص دارد. و زمانیکه از تعمیرکاران متفرقه و کم تجربه در تعمیرات ماشین ظرفشویی استفاده شود ممکن است خسارات بیشتری را متحمل شوید . هزینه تعمیرات شما بالاتر برود. بنابراین از نمایندگی های مجاز تعمیرات استفاده کنید و تعمیر ظرفشویی مابه خود را به دست نمایندگی ما بسپارید.
تعمیر فوری لوازم خانگی جنرال الکتریک

خدمات سریع تعمیر ماشین ظرفشویی مابه

عموما تعمیر یک وسیله برقی اندکی زمان بر است. اما کارشناسان نمایندگی ما در کوتاه ترین زمان به محل شما آمده و اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی مابه شما خواهند کرد. این سرعت عمل بدلیل وجود شعبات نمایندگی در سراسر تهران است. شما در هر جای تهران که باشید می توانید با نزدیکترین نمایندگان تعمیرات مابه در ارتباط باشید.
تعمیرکار جنرال الکتریک

کارشناسان تعمیر ماشین ظرفشویی مابه

ما به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مابه با اعزام کارشناسان متخصص و با تجربه و دانش مربوط به تعمیر ظرفشویی، به بهترین نحو ممکن اقدام به تعمیر می نماییم. کمک گرفتن از افراد غیر متخصص در بعضی از مواقع باعث آسیب دیدن وسیله مورد تعمیر خواهد شد.
تعمیر ماشین ظرفشویی مابه

چرا نمایندگی تعمیرات مابه؟

  • اعزام کارشناسان و تعمیرکارانی با ۱۵ سال سابقه
  • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل
  • اولین نمایندگی معتبر تعمیر ماشین ظرفشویی مابه
  • انجام تعمیر ماشین ظرفشویی شما در محل
  • داشتن شعبات متعدد در تهران
  • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب
  • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

موارد رایجی که ماشین ظرفشویی مابه شما نیاز به تعمیر پیدا می کند

علت تمیز نشدن ظرف ها می تواند به عوامل مختلفی مثل کم قدرت شدن بازوی آیپاشی، خرابی فیلترهای تمیز کننده و اسپینر شستشو ممکن است فرسوده شده باشد یا شکسته باشد. همچنین شیر ورودی آب ممکن است مشکل داشته باشد که آب را پر نمی کند یا اینکه پخش کننده ی مواد شوینده مسدود شده باشد.

دلیل از کار افتادن ماشین ظرفشویی می تواند مربوط خرابی رله، فیوز حرارتی، مدارهای تایمر یا کنترل های الکترونیکی باشد و یا احتمال دارد که موتور ظرفشویی خراب شده باشد. اما قبل از هر کاری مطمئن شوید که برق دستگاه مشکلی ندارد و دکمه های پاور روشن می شوند را کاملا بررسی کنید.

مشکل چکه کردن آب از ماشین ظرفشویی می تواند مربوط به پوسیده شدن یا شکستن واشر دور درب باشد که باید عوض شود و یا ممکن است درب ماشین ظرفشویی درست ننظیم و بسته نشده که در این صورت دستگاه را روشن کنید و درب را مجددا فشار دهید.

اگر گرما مربوط به بدنه، کنار، درب، پشت یخچال و ستون میانی می باشد کاملا طبیعی است و مشکلی ندارد اما کناره ها و پشت یخچال را از دیوار و اطراف فاصله دهید. کناره ها 5 سانتی متر و از پشت 10 سانتی متر و از سقف 30 سانتی متر فاصله داشته باشد. در غیر این صورت با نمایندگی تعمیرات یخچال مابه تماس بگیرید. مواد غذایی در داخل یخچال مابه یخ می زند. ابتدا بررسی گردد که تنظیم دما به صورت صحیح انجام گرفته است. جهت راهنمایی به قسمت تنظیم دما به صورت صحیح انجام گرفته است. جهت راهنمایی به قسمت تنظیم دما مراجعه شود. خنک ترین بخش یخچال در قسمت تنظیم دما مراجعه شود. خنک ترین بخش یخچال در قسمت بالای یخچال می باشد. پس میوه و سبزیجات و لبنیات را در قسمت بالای یخچال می باشد. پس میوه و سبزیجات و لبنیات را در قسمت بالای یخچال قرار دهید هر چه از درب یخچال به سمت بخش های عقب تر یخچال نزدیک می شوید خنکی بیشتری دارد. میوه جات و سبزیجات را حتما در کشوی جا میوه ای قرار دهید چنانچه با انجام دادن موارد فوق همچنان مواد غذایی یخ می زنند با نمایندگی تعمیرات یخچال مابه تماس بگیرید.

لوگو جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز و مرکزی ظرفشویی مابه

نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی مابه با ارائه خدمات خود ۲۴ ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان محترم است. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات ماشین ظرفشویی مابه کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز مابه انجام می شود.

شماره تلفن های نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مابه

  تلفن نمایندگی تعمیرات ظرفشویی مابه شمال تهران:

لواسانات، شمیرانات، نیاوران، ولنجک، الهیه، تجریش، شریعتی، فرمانیه، کامرانیه، چیذر، زعفرانیه، منظریه، ازگل، دربند، دزاشیب، محمودیه، پل رومی، پاسداران، ظفر، میرداماد، جردن، دروس، پارک وی، شهرک غرب، سعادت آباد، ملاصدرا

021-22225007 

021-88770355 

021-26153912

تلفن نمایندگی تعمیرات ظرفشویی مابه غرب تهران:

آیت الله کاشانی، باغ فیض، بلوار فردوس، آریا شهر، جنت آباد، پونک، صادقیه، اکباتان، شهرک آپادانا، شهرزیبا، شهرک آزادی، مرزداران، شهرآرا، پاتریس، جلال آل احمد، سردار جنگل، شهرک راه آهن، میدان المپیک

021-44449690  

021-44768306 

021-44768325

تلفن نمایندگی تعمیرات ظرفشویی مابه شرق تهران:

تهرانپارس، پیروزی، رسالت، نارمک، امام حسین، دماوند، نیروهوایی، سید خندان، نظام آباد، مجدیه، سهروردی

021-77725710

021-33324070

021-77725711

تلفن نمایندگی تعمیرات ظرفشویی مابه شمال شرق تهران:

گیشا، فاطمی، آرژانتین، عباس آباد، مطهری، فلسطین، توانیر، یوسف آباد، گاندی، امیرآباد

021-88779587

021-44768294

021-44768278

تلفن نمایندگی تعمیر ظرفشویی مابه جنوب تهران:

راه آهن، مولوی، شوش، میدان قزوین، منیریه، حسن آباد، بعثت، افسریه، نازی آباد

 021-55186843

تلفن نمایندگی تعمیرات ظرفشویی مابه مرکز تهران:

ستارخان، توحید، جمهوری، رودکی، مرتضوی، جیحون، آذربایجان، انقلاب، مهرآباد، استاد معین، جمالزاده، کارگر

 021-66555774

Summary
تعمیر ظرفشویی مابه (Mabeh)
Service Type
تعمیر ظرفشویی مابه (Mabeh)
Provider Name
generalelectricrepairco,
نیاوران، خیابان جبلی، کوچه شهاب، ساختمان یاس, Telephone No.00982144768306
Area
منطقه 5 تهران
Description
تعمیر ظرفشویی مابه (Mabeh) | نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مابه در تهران