" />نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مابه در تهران| نمایندگی مجاز mabe

جهت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی مابه خود با نمایندگی تماس بگیرید. تماس با ما : ۸۸۷۷۰۳۵۵ - ۰۲۱


نمایندگی تعمیرات ظرفشویی مابه

ماشین ظرفشویی یکی از وسایل پر کاربردی است که امروزه یک نقش بسیار پر رنگ در آشپزخانه ی بسیاری از خانه ها دارد . لوازم و کالاهای برقی ممکن از بعد از گذشت مدت زمانی ، دچار مشکل شده یا نتواند دیگر با سرعت و دقت قبل کار خود را انجام دهد . در این مواقع در صورتی که کالای شما دارای کارت گارانتی با اعتبار باشد ، اولین گام مراجعه به نمایندگی تعمیرات ظرفشویی مابه و در میان گذاشتن مشکل خود با آن هاست . بعد از آن ، تعمیرکاران و متخصصان این حوزه ، دستگاه شما را بررسی کرده و مناسب ترین تعمیر نخصصی ماشین ظرفشویی را بر روی آن ها انجام خواهند داد .

در چه هنگام لازم است که برای تعمیر طرفشویی مابه اقدام کرد ؟

بعد ازگذشت مدت زمانی که دستگاه کار می کند، ممکن است به دلایل بسیار زیادی اعم از : استفاده ی ناصحیح از دستگاه ، تقلبی بودن آن و . . . . دیگر دستگاه کیفیت قبل را نداشته باشد و دچار مشکل شده باشد . در این هنگام است که با بروز علائم و نشانه هایی شما باید متوجه شوید که نسبت به تعمیر آن ها اقدام نمایید . این نسانه ها به شرح زیر است :

مشکلات حاصل از خرابی ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی یک دغدغه و نگرانی بزرگ برای هر خانواده است. کارهای خانه امروزه به قدری زیاد شده است که زمانی که برای شستن دستی ظروف خود صرف می کنید را می توانید صرف خوش گذرانی در کنار اعضای خانواده خود کنید.

اگر شما به دنبال تعمیر، نگهداری و تعویض قطعه ی آن هستید، نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مابه می تواند به شما کمک کند. ما بهترین، سریع ترین، قابل اطمینان ترین شرکت ارائه خدمات برای تعمیرات ماشین ظرفشویی شما هستیم.

اگر این ماشین شما دارای نشتی اب از جداره ها می باشد یا ظروف شما به طور کامل و مناسبی تمیز نمی شود، ما شما را با بهترین تکنسین و کارشناس ها در این عرصه آشنا خواهیم کرد. کارشناسانی که دارای مدرک معتبر، تجربه و مهارت بوده و تضمین می کنند که قادر به رفع مشکل ماشین ظرفشویی شما خواهند بود.

ما چندین شعبه و چندین تعمیر کار ماهر در نزدیکی محل سکونت افراد در محله های مختلف داریم که در مواقع ضروری در محل حاضر شده و به رفع مشکل مشتریان می پردازند. ما در خصوص اقلام خانگی مابه، توصیه ها و کمک هایی برای ماشین ظرفشویی شما در طول عمر مفید آن ارائه می دهیم.

اگر شما قصد تعمیر و حل مشکل را به طور شخصی دارید یا می خواهید یک برنامه ریزی منظم برای بازدید و تعمیر آن توسط کارشناسان معتبر ما ایجاد کنید یا یک قطعه جهت تعویض سفارش دهید ما می توانیم مسیر درست را به شما نشان دهیم.

نمایندگی ماشین ظرفشویی مابه

چرا نمایندگی تعمیرات مابه؟

  • اعزام کارشناسان و تعمیرکارانی با ۱۵ سال سابقه
  • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل
  • اولین نمایندگی معتبر تعمیر ماشین ظرفشویی مابه
  • انجام تعمیر ماشین ظرفشویی شما در محل
  • داشتن شعبات متعدد در تهران
  • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب
  • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

مشکلات رایج در تعمیر ماشین ظرفشویی

علت تمیز نشدن ظرف ها می تواند به عوامل مختلفی مثل کم قدرت شدن بازوی آیپاشی، خرابی فیلترهای تمیز کننده و اسپینر شستشو ممکن است فرسوده شده باشد یا شکسته باشد. همچنین شیر ورودی آب ممکن است مشکل داشته باشد که آب را پر نمی کند یا اینکه پخش کننده ی مواد شوینده مسدود شده باشد.
دلیل از کار افتادن ماشین ظرفشویی می تواند مربوط خرابی رله، فیوز حرارتی، مدارهای تایمر یا کنترل های الکترونیکی باشد و یا احتمال دارد که موتور ظرفشویی خراب شده باشد. اما قبل از هر کاری مطمئن شوید که برق دستگاه مشکلی ندارد و دکمه های پاور روشن می شوند را کاملا بررسی کنید.
مشکل چکه کردن آب از ماشین ظرفشویی می تواند مربوط به پوسیده شدن یا شکستن واشر دور درب باشد که باید عوض شود و یا ممکن است درب ماشین ظرفشویی درست ننظیم و بسته نشده که در این صورت دستگاه را روشن کنید و درب را مجددا فشار دهید.


نمایندگی جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز و مرکزی مابه

،نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی مابه با ارائه خدمات خود ۲۴ ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان محترم است. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات ماشین ظرفشویی مابه کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز مابه انجام می شود.

شماره تلفن های نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مابه