" />نمایندگی مجاز تعمیرات ساید بای ساید پروفایل | تعمیر ساید پروفایل - profile

جهت درخواست تعمیر ظرفشویی پروفایل خود با نمایندگی تماس بگیرید. تماس با ما : ۸۸۷۷۰۳۵۵ - ۰۲۱

تعمیر ساید بای ساید پروفایل

در این مقاله قصد داریم به بررسی موضوع تعمیر ساید بای ساید پروفایل بپردازیم. تعمیرگاه ها یا نمایندگی های مجاز تعمیر ساید بای ساید بصورت 24 ساعته در تمام طول هفته آماده به سرویس دهی هستند. نمایندگی های موجود در سطح استان از قطعات اصلی در تعمیرات خود استفاده می کنند که این امر موجب جلب رضایت بیشتر مشتری می شود. با توجه به این موضوع که کارشناسان شعبه های موجود در سطح شهر و یا شهرستان ها در کمترین زمان ممکن نسبت به تعمیر ساید بای ساید ها اقدام می کنند و حال برای توضیح بیشتر با ما همراه باشید که به سوالات زیر پاسخگو باشیم. * نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید پروفایل مجاز به ارائه چه خدماتی می باشد؟ * وظایف تعمیرکار ساید بای ساید پروفایل چیست ؟ * نحوه برقراری ارتباط با کارشناسان و یا متخصصان نمایندگی چگونه است؟

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید پروفایل مجاز به ارائه چه خدماتی می باشد؟

ما نمایندگی های مجاز ساید بای ساید پروفایل هستیم که ارائه دهنده خدماتی همچون سرویس در محل و یا خانه ، استفاده از قطعات اصلی، ارائه یک ضمانت نامه، قیمت مناسب و مشخص نمودن یک بازه زمانی برای سرویس دهی رایگان می باشیم. تعمیر کاران ساید بای ساید پروفایل با توجه به 10 سال سابقه کاری و تجربه ای که در کسب و کار خود به دست آورده اند توانسته در یکی از شعبات مختص به این نمایندگی فعالیت کرده و خدماتی را تحت عنوان نمایندگی اصلی به مشتری ارائه دهد. شعبات زیادی از این نمایندگی در سطح استان و یا شهرستان فعالیت می کنند که هر کدام در یک نقطه از سطح شهر می باشد.

وظایف تعمیرکار ساید بای ساید پروفایل چیست ؟

تعمیرکار ساید پروفایل موظف است که کار خود را به درستی انجام دهد و برای تعمیر محصولات از قطعات اصل استفاده کند . که به طور مجدد برای کاربر یا همان مشتری دردسر ساز نشود. همه تعمیرکارانی که از نمایندگی ما برای تعمیر ساید بای ساید اعزام شوند، از گارانتی یخچال استفاده می کنند و در صورتی که گارانتی تمام شده باشد و یا قطعه مورد نیاز جزو گارانتی نباشد باید مشتری هزینه نصب و قطعه را به طور جداگانه پرداخت کند.

نمايندگي تعمیر ساید پروفایل

چرا نمایندگی تعمیر ساید بای ساید پروفایل؟

 • اعزام کارشناسان و تعمیرکاران با ۱۵ سال سابقه
 • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل
 • اولین نمایندگی معتبر تعمیر ساید پروفایل
 • نمایندگی تعمیر ساید بای ساید شما در محل
 • داشتن شعبات و نمایندگی های متعدد در تهران
 • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب
 • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

موارد رایجی که ساید پروفایل شما نیاز به تعمیر پیدا می کند

ممکن است این مورد بدلیل خراب شدن لاستیک های دور ساید باشد که باید در این حالت واشر دور در ساید بای ساید را تعویض نمود. این مورد توسط تعمیرکاران ما تعویض و برای شما درست میشوند.
این مورد ممکن است مربوط به برد ساید پروفایل شما باشد و یا ممکن است موتور ساید از کار افتاده باشد. کارشناسان ما با استفاده از دستگاه های مختلف موارد مختلف را بررسی و مشکل شما را برطرف می کنند.
این مورد هم میتواند بدلیل گیر کردن قطعات داخلی ساید به یکدیگر باشد که باید مشخص شود صدا از کدام بخش است، سپس به رفع این ایراد پرداخته شود، در صورتی که صدا از موتور ساید باشد باید موتور باز و بررسی شود.
ممکن است ترموستات ساید پروفایل شما خراب شده باید در این حالت نیاز است که این مورد برطرف شود. در صورتی که این اتفاق افتاده باشد تنها راه تشخیص از طریق دستگاه های مخصوص برای چک کردن ساید بای ساید می باشد.

لوگو وایت هاوس

نمایندگی مجاز و مرکزی پروفایل

نمایندگی مجاز تعمیر ساید پروفایل با ارائه خدمات خود ۲۴ ساعت شبانه روز و روزهای تعطیل در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات یخچال ساید پروفایل کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز نمایندگی پروفایل انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

.

مشکلات متداول ساید پروفایل

بیشترین درصد مشکلاتی که مشتریان با آن روبه رو می شوند موارد زیر است که در صورت برخورد با هر کدام با تعمیرگاه مجاز، مرکزی و شبانه روزی تعمیر ساید پروفایل تماس بگیرید.
 • یخساز ساید کار نمیکند
 • پمپ آب ساید خراب شده است
 • چراغ ساید سوخته است
 • در ساید خراب شده است
 • بدنه ساید زخمی شده است
 • بدنه ساید گرم است
 • در ساید باز نمیشود
 • ساید کار نمیکند
 • فن ساید بعد از بستن در خاموش میشود
 • ساید بای ساید صدای زیادی دارد

سوالات متداول

1-جهت تعمیر ساید پروفایل باید به کجا مراجعه کنیم؟
برای تعمیر لوازم خانگی پروفایل باید به نمایندگی تعمیرات پروفایل مراجعه نمائید و یا با مجموعه تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. نمایندگی تعمیر ساید پروفایل واقع در تهران است که خدمات خود را در تهران و اطراف تهران ارائه می دهد. جهت ارتباط با این نمایندگی کافی است با شماره تلفن 22225007-021 تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمائید.
2- نحوه ی مراجعه ی متخصص (تعمیرکار) چگونه است؟
نحوه ی مراجعه تعمیر کار برای تعمیرات لوازم پروفایل از سوی مرکز به گونه ای است که ابتدا زمان حدودی مراجعه مشخص می گردد. همچنین قبل از مراجعه قطعی مجددا با تماس می گیریم و از حضور و آمادگی شما اطمینان حاصل می کنیم.
3-اگر قطعه ی تعمیر شده مجددا دچار مشکل شود آیا باید هزینه ای بپردازم؟
خیر اگر مشکل همان بخش قبلی که باشد که به وسیله ی ما تعمیر شده بود، ما موظف هستیم که مشکل را برطرف کنیم چون در قبال کارمان ضمانت داریم.
4-چه تضمینی برای حفاظت حریم خصوصی اشخاص وجود دارد؟
تعمیرکاران ما در این مجموعه دارای سوابق زیادی هستند و تجربه ی برخورد با مشتریان زیادی را داشته اند همچنین از سوی مراکز انتظامی دارای مدارک تائید شده هستند.
5-چگونه و چطور باید هزینه را پرداخت کنیم؟
شما قادر هستید هزینه ی تعمیرات را به دو صورت پرداخت نمائید : زمانی که کار تعمیرات لوازم پروفایل شما به پایان رسید و مشکل برطرف شد می توانید هزینه را به حساب شرکت و یا به حسای خود شخص تعمیر کار پرداخت نمائید.
6-آیا شما قطعات را به صورت جداگانه هم می فروشید؟
خیر، این نمایندگی به هیچ عنوان قطعات یدکی را به صورت جداگانه نمی فروشد، فقط و فقط این قطعات جهت تعمیرات لوازم پروفایل شما به کار می رود.

مقالات تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک

فوریه 25, 2020
تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

راهنمای جامع تعمیر برد یخچال

برد الکتریکی یخچال یا “مادر برد”  بدلیل وظیفه سنگین خود، یکی از قطعات بسیار حساس و البته گران قیمت هر یخچالی است. این قطعه وظیفه کنترل […]
فوریه 16, 2020
خرابی برد یخچال پروفایل

درباره ارور hrs یخچال پروفایل چه می دانید؟

در یخچال های جنرال الکتریک  (برندهای زیر مجموعه جنرال : پروفایل، مابه و وایت هاوس ) کد “HRS” نشان می دهد که برد الکترونیکی اصلی ناقص […]
فوریه 15, 2020
علت ارور hrs یخچال مابه

علت ارور hrs یخچال مابه

علت بروز اروز hrs  یخچال مابه چیست؟ آیا تعمیر می شود؟ هزینه تعمیر این ارور چقدر است؟ چه زمانی اقدام به تعمیر این ارور کنیم؟ آیا […]