تعمیر ساید پروفایل | نمایندگی تعمیرات یخچال ساید پروفایل

جهت درخواست تعمیر ساید بای ساید پروفایل خود با نمایندگی تماس بگیرید.

تماس با ما: 02122225007

تعمیر ساید پروفایل

تعمیر ساید بای ساید پروفایل در تهران

در این مقاله قصد داریم به بررسی موضوع تعمیر ساید پروفایل در تهران و نمایندگی تعمیرات یخچال ساید پروفایل بپردازیم. تعمیرگاه ها یا نمایندگی های مجاز تعمیر ساید بای ساید بصورت 24 ساعته در تمام طول هفته آماده به سرویس دهی هستند. نمایندگی های موجود در سطح استان از قطعات اصلی در تعمیرات خود استفاده می کنند که این امر موجب جلب رضایت بیشتر مشتری می شود. با توجه به این موضوع که کارشناسان شعبه های موجود در سطح شهر و یا شهرستان ها در کمترین زمان ممکن نسبت به تعمیر یخچال ساید پروفایل اقدام می کنند و حال برای توضیح بیشتر با ما همراه باشید که به سوالات زیر پاسخگو باشیم. نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید پروفایل مجاز به ارائه چه خدماتی می باشد؟ * وظایف تعمیرکار ساید بای ساید پروفایل چیست ؟  نحوه برقراری ارتباط با کارشناسان و یا متخصصان نمایندگی چگونه است؟ برای تماس و درخواست تعمیرکار از طریق شماره شرکت پروفایل 02122225007 با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید پروفایل

ما به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال ساید پروفایل دارای خدماتی همچون تعمیر یخچال پروفایل و سرویس در محل و یا خانه ، استفاده از قطعات اصلی، ارائه یک ضمانت نامه، قیمت مناسب و مشخص نمودن یک بازه زمانی برای سرویس دهی رایگان می باشیم. تعمیر کاران ساید بای ساید پروفایل با توجه به 10 سال سابقه کاری و تجربه ای که در کسب و کار خود به دست آورده اند توانسته در یکی از شعبات مختص به این نمایندگی فعالیت کرده و خدماتی را تحت عنوان نمایندگی اصلی به مشتری ارائه دهد. شعبات زیادی از این نمایندگی در سطح استان و یا شهرستان فعالیت می کنند که هر کدام در یک نقطه از سطح شهر می باشد.

وظایف تعمیرکار ساید پروفایل چیست ؟

تعمیرکار ساید پروفایل موظف است که کار خود را به درستی انجام دهد و برای تعمیر محصولات از قطعات اصل استفاده کند . که به طور مجدد برای کاربر یا همان مشتری دردسر ساز نشود. همه تعمیرکارانی که از نمایندگی ما برای تعمیر ساید بای ساید اعزام شوند، از گارانتی یخچال استفاده می کنند و در صورتی که گارانتی تمام شده باشد و یا قطعه مورد نیاز جزو گارانتی نباشد باید مشتری هزینه نصب و قطعه را به طور جداگانه پرداخت کند.

قیمت تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک

هزینه کمتر تعمیر ساید بای ساید پروفایل

برای اینکه هزینه های تعمیر لوازم خانگی خودتان را کاهش دهید شما نیاز به یک متخصص دارید. تمامی تعمیرکاران ساید پروفایل در نمایندگی ما دارای مجوز های لازم برای تعمیر ساید شما هستند. این افراد آموزش دیده اند و ایرادات ساید بای ساید شما را در کمترین زمان و با کمترین هزینه برطرف خواهند کرد.
تعمیر فوری لوازم خانگی جنرال الکتریک

خدمات سریع تعمیر تخصصی ساید پروفایل

شما میتوانید بصورت ۲۴ ساعته در تمام روزها حتی ایام تعطیل نیز با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا ما برای شما در سریعترین زمان ممکن تعمیرکار ساید پروفایل را ارسال نمایید تا با بهترین کیفیت ساید بای ساید شما را تعمیر نماید
تعمیرکار جنرال الکتریک

تعویض قطعات ساید

در صورتی که در حین تعمیر نیاز باشد که قطعه ای از ساید تعویض شود جای هیچگونه نگرانی نیست و ما تمامی لوازم مربوط به تعمیرات لوازم پروفایل را در اختیار داریم و قطعه ی شما را با اورجینال تعویض خواهیم نمود.
تعمیر ساید پروفایل

چرا نمایندگی تعمیر ساید بای ساید پروفایل؟

 • اعزام کارشناسان و تعمیرکاران با ۱۵ سال سابقه
 • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل
 • اولین نمایندگی معتبر تعمیر ساید پروفایل
 • نمایندگی تعمیر ساید بای ساید شما در محل
 • داشتن شعبات و نمایندگی های متعدد در تهران
 • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب
 • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

تعمیر شبانه روزی یخچال ساید پروفایل

 پاسخگویی 24 ساعته با شماره 26153912-021

یخچال ساید بای ساید پروفایل

موارد رایجی که ساید پروفایل شما نیاز به تعمیر پیدا می کند

ممکن است این مورد بدلیل خراب شدن لاستیک های دور ساید باشد که باید در این حالت واشر دور در ساید بای ساید را تعویض نمود. این مورد توسط تعمیرکاران ما تعویض و برای شما درست میشوند.
این مورد ممکن است مربوط به برد ساید پروفایل شما باشد و یا ممکن است موتور ساید از کار افتاده باشد. کارشناسان ما با استفاده از دستگاه های مختلف موارد مختلف را بررسی و مشکل شما را برطرف می کنند.
این مورد هم میتواند بدلیل گیر کردن قطعات داخلی ساید به یکدیگر باشد که باید مشخص شود صدا از کدام بخش است، سپس به رفع این ایراد پرداخته شود، در صورتی که صدا از موتور ساید باشد باید موتور باز و بررسی شود.
ممکن است ترموستات ساید پروفایل شما خراب شده باید در این حالت نیاز است که این مورد برطرف شود. در صورتی که این اتفاق افتاده باشد تنها راه تشخیص از طریق دستگاه های مخصوص برای چک کردن ساید بای ساید می باشد.

لوگو جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز و مرکزی پروفایل

نمایندگی مجاز تعمیر ساید پروفایل با ارائه خدمات خود ۲۴ ساعت شبانه روز و روزهای تعطیل در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات یخچال ساید پروفایل کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز نمایندگی پروفایل انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

مشکلات متداول ساید پروفایل

بیشترین درصد مشکلاتی که مشتریان با آن روبه رو می شوند موارد زیر است که در صورت برخورد با هر کدام با تعمیرگاه مجاز، مرکزی و شبانه روزی تعمیر ساید پروفایل تماس بگیرید.

 • بدنه ساید گرم است
 • در ساید باز نمیشود
 • ساید کار نمیکند
 • فن ساید بعد از بستن در خاموش میشود
 • ساید بای ساید صدای زیادی دارد
 • یخساز ساید کار نمیکند
 • پمپ آب ساید خراب شده است
 • چراغ ساید سوخته است
 • در ساید خراب شده است
 • بدنه ساید زخمی شده است

سوالات متداول

برای تعمیر لوازم خانگی پروفایل باید به نمایندگی تعمیرات پروفایل مراجعه نمائید و یا با مجموعه تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. نمایندگی تعمیر ساید پروفایل واقع در تهران است که خدمات خود را در تهران و اطراف تهران ارائه می دهد. جهت ارتباط با این نمایندگی کافی است با شماره تلفن 22225007-021 تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمائید.
نحوه ی مراجعه تعمیر کار برای تعمیرات ساید پروفایل از سوی مرکز به گونه ای است که ابتدا زمان حدودی مراجعه مشخص می گردد. همچنین قبل از مراجعه قطعی مجددا با تماس می گیریم و از حضور و آمادگی شما اطمینان حاصل می کنیم.
خیر اگر مشکل همان بخش قبلی که باشد که به وسیله ی ما تعمیر شده بود، ما موظف هستیم که مشکل را برطرف کنیم چون در قبال کارمان ضمانت داریم.
تعمیرکاران ما در این مجموعه دارای سوابق زیادی هستند و تجربه ی برخورد با مشتریان زیادی را داشته اند همچنین از سوی مراکز انتظامی دارای مدارک تائید شده هستند.
شما قادر هستید هزینه ی تعمیرات را به دو صورت پرداخت نمائید : زمانی که کار تعمیرات لوازم پروفایل شما به پایان رسید و مشکل برطرف شد می توانید هزینه را به حساب شرکت و یا به حسای خود شخص تعمیر کار پرداخت نمائید.
خیر، این نمایندگی به هیچ عنوان قطعات یدکی را به صورت جداگانه نمی فروشد، فقط و فقط این قطعات جهت تعمیرات لوازم پروفایل شما به کار می رود.

شماره تلفن های نمایندگی تعمیرات ساید پروفایل در تهران

تلفن نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید پروفایل غرب تهران:

آیت الله کاشانی، باغ فیض، بلوار فردوس، آریا شهر، جنت آباد، پونک، صادقیه، اکباتان، شهرک آپادانا، شهرزیبا، شهرک آزادی، مرزداران، شهرآرا، پاتریس، جلال آل احمد، سردار جنگل، شهرک راه آهن، میدان المپیک

021-44449690   021-44768306  021-44768325

  تلفن نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید پروفایل شمال تهران:

لواسانات، نیاوران، ولنجک، الهیه، تجریش، شریعتی، فرمانیه، کامرانیه، چیذر، زعفرانیه، منظریه، ازگل، دربند، دزاشیب، محمودیه، پل رومی، پاسداران، ظفر، میرداماد، جردن، شمیرانات، دروس، پارک وی، شهرک غرب، سعادت آباد، ملاصدرا

021-22225007  021-88770355  021-26153912

تلفن نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید پروفایل شرق تهران:

تهرانپارس، پیروزی، رسالت، نارمک، امام حسین، دماوند، نیروهوایی، سید خندان، نظام آباد، مجدیه، سهروردی

021-77725710   021-33324070   021-77725711

تلفن نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید پروفایل شمال شرق تهران:

گیشا، فاطمی، آرژانتین، عباس آباد، مطهری، فلسطین، توانیر، یوسف آباد، گاندی، امیرآباد

021-88779587   021-44768294  021-44768278

تلفن نمایندگی تعمیر ساید بای ساید پروفایل جنوب تهران:

راه آهن، مولوی، شوش، میدان قزوین، منیریه، حسن آباد، بعثت، افسریه، نازی آباد

 021-55186843

تلفن نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید پروفایل مرکز تهران:

ستارخان، توحید، جمهوری، رودکی، مرتضوی، جیحون، آذربایجان، انقلاب، مهرآباد، استاد معین، جمالزاده، کارگر

 021-66555774

Summary
تعمیر ساید بای ساید پروفایل
Service Type
تعمیر ساید بای ساید پروفایل
Provider Name
generalelectricrepairco,
نیاوران، خیابان جبلی، کوچه شهاب، ساختمان یاس, Telephone No.00982177725711
Area
منطقه 7 تهران
Description
تعمیر ساید بای ساید پروفایل | نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر ساید بای ساید پروفایل