پروفایل که یکی از برندهای زیرمجموعه جنرال الکتریک محسوب می‌شود از کیفیت و قطعات مرغوبی برخوردار است و به ندرت امکان دارد برای آن مشکلی به وجود آید؛ اما می‌توان گفت این موضوع غیر ممکن نیست و این یخچال نیز امکان دارد دچار مشکل و نقص شود. یکی از مشکلاتی که امکان دارد برای یخچال‌های پروفایل پیش آید را می‌توان مربوط به برد آن در نظر گرفت. برد یخچال پروفایل یکی از مهمترین بخش‌هایی محسوب می‌شود که برای این دستگاه در نظر گرفته شده و شما باید به سلامت آن توجه داشته باشید. در ادامه تصمیم داریم اطلاعاتی در رابطه با هزینه تعمیر برد پروفایل در اختیارتان قرار دهیم تا به خوبی با این موضوع آشنا شوید.

این شرکت با اطمینان کامل تمامی فعالیت های خود ه فروش و چه تعمیرات را با خدمات پس از فروش پروفایل تظمین میکند.

هزینه تعمیر برد پروفایل

در رابطه با هزینه تعمیر برد پروفایل نمی‌توان اطلاعات دقیقی در اختیارتان قرار داد، چرا که امروزه در شرایطی هستیم که ارز قیمت ثابتی ندارد و امکان دارد این قطعه هر لحظه قیمت متفاوتی داشته باشد؛ از همین جهت توصیه می‌شود اگر برای برد یخچال شما مشکلی پیش آمد، تنها با نمایندگی‌های این شرکت تماس بگیرید و در همان لحظه از قیمت برد یخچال پروفایل مطلع شوید و سپس یخچال خود را به دست آن‌ها بسپارید تا اقدامات لازم بر روی آن‌ انجام شود.

برد جزو قطعات اصلی مهم در یخچال های است  در صورت خرابی آن تقریبا یخچال پروفایل شما قابل استفاده نیست. پشنهاد تکنسین های نمایندگی پروفایل این است که حتما در هنگام خرید و تعویض یا تعمیر از افراد طمئن و مراکز مطمئنی کمک بگیرید.

همینطور شما میتوانید با شماره تلفن 02122225007 تماس بگیرید و از مشاورین شرکت پروفایل هزینه تعمیر برد پروفایل را به صورت کامل سوال کنید تا اطلاعات را به صورت دقیق داشته باشید.

چگونه متوجه شویم برد یخچال پروفایل آسیب دیده است؟

در بسیاری از شرایط، کاربران این یخچال با نمایندگی‌های این شرکت تماس می‌گیرند و شرایطی را ذکر می‌کنند که بسیاری از آن‌ها نشان‌دهنده‌ی خرابی برد یخچال پروفایل است. در ادامه به شایع ترین عواملی که نشان دهنده خرابی این قسمت از یخچال است اشاره می‌کنیم تا اگر با چنین مواردی روبرو شدید بدانید که مشکل از چیست.

  • ارور hrs یکی از مواردی محسوب می‌شود که زمان خرابی برد به نمایش گذاشته می‌شود.
  • یخچال شما به درستی کار نمی‌کند و در سرمایش و گرمایش آن مشکل پیش بیاید.
  • خاموش شدن یخچال و روشن نشدن آن

چگونه متوجه شویم برد یخچال پروفایل آسیب دیده است؟

هر یک از مواد بالا نشان‌دهنده‌ی خرابی برد یخچال پروفایل شما هستند. شما باید به محض مشاهده هر یک از این موارد با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال پروفایل این شرکت تماس بگیرید و از آن‌ها بخواهید متخصص و نیروی ماهری را برای عیب یابی دستگاه شما بفرستند تا هر چه زودتر مشکل پیش آمده برطرف شود.

بیشتر بخوانید:  علت آب دادن ساید جنرال الکتریک،پروفایل،مابه و وایت هاوس

راه‌های جلوگیری از خراب شدن برد یخچال پروفایل

بدون شک یکی از پرهزینه ترین تعمیراتی که برای یخچال وجود دارد، تعمیر برد آن است؛ چرا که قیمت برد یخچال پروفایل به نسبت دیگر قطعات بیشتر خواهد بود؛ از همین جهت توصیه می‌شود شیوه و روش‌هایی را برای محافظت از این بخش در نظر بگیرید تا مجبور به پرداخت هزینه‌ی اضافی نشوید. در ادامه برخی از مواردی که با انجام آن‌ها می‌توانید جلوی آسیب دیدن برد یخچال را بگیرید، برای شما معرفی می‌شود تا با انجام آن‌ها جلوی درست شدن هزینه‌های هنگفت را بگیرید.

راه‌های جلوگیری از خراب شدن برد یخچال پروفایل

1. پیشگیری از تعمیر برد پروفایل: استفاده از محافظ برق

نوسانات برق یکی از موضوعاتی محسوب می‌شود که می‌تواند به برد یخچال شما آسیب وارد کند، از همین جهت توصیه می‌شود برای یخچال خود از محافظ مخصوص یخچال استفاده کنید. قطعا هزینه خرید یک محافظ خیلی کمتر از هزینه تعمیر برد پروفایل شماست، با رعایت و کنترل برق با روش های سالم و استانداردد میتوانید به میزان بسیار چشم گیری از ایجاد مشکل برای برد و ایجاد هزینه اضافی جلوگیری کنید.

2.پیشگیری از تعمیر برد پروفایل: به برد یخچال دست نزنید

یکی از موضوعاتی که می‌تواند منجر به آسیب جدی برای برد شود، می‌توان به تعمیر و دست‌کاری برد توسط خود فرد یا شخص غیر ماهر دیگری اشاره کرد. توجه داشته باشید که اگر برد یخچال پروفایل شما آسیب دیده است، باید تعمیر و تعویض آن را به متخصصین این کار واگذار کنید. چرا که این موضوع نه تنها میتواند آسیب های مالی بیشتری را به وجود بیاورد و به دیگر قسمت های یخچال شما را هم خراب کند بلکه میتواند آسیب های جانی را هم به وجود بیاورد پس تا حد امکان از تکنسین های مجرب کمک بگیرید.

3.پیشگیری از تعمیر برد پروفایل: جابه‌جایی یخچال

جابه‌جایی نادرست یخچال یکی از دلایل آسیب دیدن برد یخچال محسوب می‌شود. گاهی اوقات ضربه‌هایی که به یخچال در هنگام جابه‌جایی وارد می‌شود، به برد آن آسیب‌های جدی وارد می‌کند، به طوری که امکان دارد مشکل پیش آمده با تعمیر حل نشود و شما مجبور به تعویض این قطعه شوید. بهتره برای جا به جایی دستگاه خود اصول جا به جایی را رعایت کنید و با دقت فراوان دستگاه خود را به کمک چند نفر از جایی به جای دیگر انتقال دهید.

تعمیر یا تعویض برد یخچال پروفایل؟

یکی از سوال هایی که امکان دارد برای بسیاری از کاربران این یخچال پیش بیاید، در رابطه با تعمیر یا عوض کردن برد یخچال پروفایل است. در رابطه با این موضوع باید گفت که پیش از عیب یابی امکان اظهار نظر وجود ندارد، چرا که گاهی اوقات آسیب وارد شده به برد بسیار است و امکان تعمیر آن وجود ندارد و شما باید هزینه‌ای را در جهت تعویض برد بپردازید. طبیعی است که هزینه تعمیر برد یخچال پروفایل در مقایسه با تعویض آن کمتر خواهد بود، بنابراین توصیه می‌شود مراقبت‌های لازم را از یخچال خود انجام دهید.

تعمیر یا تعویض برد یخچال پروفایل؟

سوالات متداول

هزینه تعمیر برد پروفایل بیشتر از تعویض آن است؟

نمیتوان آن را پیش بیی کرد بستگی به شرایط دارد، اما در بیشتر مواقع تعویض بیشتر از تعمیر هزینه دارد.

آیا ضربه میتواند موجب خرابی برد شود؟

بله، در جا به جایی ها به شدت احتیاط کنید.

چگونه از خرابی برد خود مطلع شویم؟

راه های زیادی است اما اصلی ترین و مهم ترین آن میتوان به کار نکردن و سرد شدن یخچال اشاره کرد.

به این صفحه امتیاز دهید