ارور اچ آر اس hrs یخچال ساید جنرال الکتریک نشان دهنده چیست؟ چگونه آنرا برطرف کنیم؟ هنگام مشاهده این ارور باید به کجا برای تعمیر مراجعه کنیم؟  اگر شما هم دچار این مشکل شده اید، لطفا با ما همراه باشید تا به تمامی سوالات شما پاسخ دهیم: یکی از رایج ترین ارورهای یخچال جنرال الکتریک، بروز ارور hrs است که بر روی نمایشگر یخچال نشان داده می شود. در یخچال های جنرال الکتریک  (برندهای زیر مجموعه جنرال : پروفایل، مابه و وایت هاوس ) کد “HRS” نشان می دهد که برد الکترونیکی اصلی ناقص بوده است. اگر کنترل پنل قفل شده باشد، خاموش کردن دستگاه به مدت 20 دقیقه به دستگاه اجازه می دهد “دوباره راه اندازی مجدد” شود و مجدداً کنترل پنل را کنترل کند. در صورت عدم موفقیت ، این بدان معنی است که برد یخچال از کار خود متوقف شده است یا اینکه ارتباط بین برد و بقیه مدارها از بین رفته است. زمانیکه این ارور در یخچال شما ایجاد می شود، یخچال به هیچ عنوان کار نمی‌کند و به صورت کامل از کار می افتد. تنها لامپ داخل یخچال روشن می شود. متاسفانه ارور hrs ساید جنرال الکتریک یکی از خطرناک ترین و مخرب‌ترین ارورهای یخچال ساید است.

ارور اچ آر اس

علت بروز ارور اچ آر اس hrs در یخچال جنرال الکتریک

مواردی که در زیر برای شما بیان خواهیم نمود دلایل بروز ارور اچ آر اس (hrs) در یخچال می باشند که هر کدام را بصورت جداگانه برای شما بررسی خواهیم نمود:

خرابی برد یخچال ساید جنرال الکتریک

در بیشترین مواقعی که برد ساید جنرال الکتریک دچار مشکل می شود، ارور hrs در نمایشگر ساید نمایان می شود. که این خرابی با سوختگی برد یخچال ساید به دلیل نوسانات پی در پی برق یخچال اتفاق می افتد. توصیه همیشگی ما به شما این است که هیچوقت یخچال یا ساید بای ساید خود را بدون محافظ به برق متصل نکنید، چون ممکن است با کوچکترین نوسان برق، برد یخچال شما کاملا از کار بیفتد و عملا بسوزد.

فرسوده شدن یخچال

در صورتیکه عمر زیادی از یخچال شما می گذرد یا اینکه یخچال بدلیل قرار گرفتن در محیط های آلوده سریع تر از موعد خود دچار فرسودگی شده باشد، برد یخچال دیگر توان انتفال دستورات صحیح به قطعات یخچال را ندارد. به همین دلیل، رفته رفته برد یخچال شروع به خرابی می کند. بنابراین بهتر است هر چند وقت یکبار یخچال خود را توسط نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک سرویس کنید.

سوختن کندانسور فریزر

گاهی علت ارور hrs یخچال جنرال الکتریک بدلیل سوختن کندانسور فریزر است. وقتی کندانسور یخچال فریزر می سوزد، فن ها از کار می‌افتد و در نتیجه با افزایش دمای یخچال، به برد فشار حرارتی وارد شده و در نهایت برد یخچال از کار افتاده و ارور hrs یخچال ساید نمایان می شود.

نشانه های ارور اچ آر اس (hrs) یخچال ساید جنرال الکتریک

  1. نمایش ارور بر روی نمایشگر یخچال
  2. تیک تیک کردن یخچال
  3. روشن بودن لامپ داخل یخچال و عدم نمایش اعداد و درجات روی نمایشگر

روش های تعمیر ارور hrs یخچال جنرال الکتریک

 شما میتوانید برای تعمیر ارور HRS در یخچال ساید جنرال الکتریک، برد یخچال را تعویض کنید، البته اینکار ساده نیست و باید حتما به دست یک تعمیرکار حرفه ای یخچال جنرال الکتریک سپرده شود. بنابراین حتما این نکته را درنظر داشته باشید که بدلیل گرانی و کمیاب بودن برد یخچال جنرال الکتریک، حتما جهت تعویض برد یخچال خود، نزد نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک بروید.  همچنین ممکن است نیاز به تعمیر کندانسور و فن های یخچال داشته باشید. پس در اولین فرصت باید دلیل نمایش ارور hrs بر روی نمایشگر یخچال شما مشخص شود تا بعد اقدام به تعویض قطعات یخچال کرد. لطفا از سپردن تعمیر یخچال خود در این مواقع به دست تعمیرکاران متفرقه و نابلد بپرهیزید، چون ممکن است علاوه بر حل نکردن ارور اچ آر اس hrs ، خسارت دیگری هم به یخچال وارد کنند.

درباره ارور hrs

ارور hrs یکی از خطاهای اختصاصی در یخچال و ساید بای ساید های جنرال الکتریک است و سایر برندها برای نمایش این ارور از نام دیگری استفاده می‌نمایند. ارور hrs در 90 درصد مواقع بدلیل ایرادات برد الکترونیکی یخچال ساید پیش می آید. به همین دلیل باید در اولین فرصت با یک تعمیرکار متخصص یخچال جنرال الکتریک تماس حاصل فرمایید تا جهت تشخیص عیب یخچال به محل شما آمده و در کوتاه ترین زمان ممکن یخچال شما را تعمیر کند. همچنین دلیل دیگر این ارور به علت خرابی فن های خنک کننده یخچال است ک نباید آنهارا نادیده گرفت.

جلوگیری از ارور hrs

موثرترین کار برای جلوگیری از نمایان شدن ارور hrs یخچال این است که همیشه در زمانی که شاهد تغییر صدای موتور یخچال بودید در سریعترین زمان ممکن به سرویس یخچال خود بپردازید و با تعمیرکاران مجاز تماس حاصل فرمایید. رفع سریع ایرادات مربوط به فن و کندانسور باعث میشود تا جلوی وارد شدن آسیب به برد های الکتریکی گرفته شود و شاهد خطای Hrs نباشید.

تعمیرات ارور HRS یخچال یا ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران


تعمیر ارور hrs یخچال جنرال الکتریک در تهران توسط نمایندگی جنرال الکتریک پارسا سرویس انجام می‌پذیرد .ما با تکنسین های مجرب و حرفه ای آماده خدمت رسانی همه روزه و بیس و چار ساعته (بدون تعطیلی) به شما عزیزان هستیم. کافی ست با ما تماس بگیرید.

مراحل ثبت درخواست تعمیر ارور یخچال جنرال الکتریک در تهران

میپردازیم به مراحل ثبت درخواست برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک برای ثبت درخواست ابتدا با توجه به محلی که سکونت دارید میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا به کارشناسان بخش پشتیبانی وصل شوید. بعد از برقراری تماس، کارشناسان ما با توجه به مشکل دستگاه شما تعمیرکار مربوطه را از نزدیک ترین شعبه به محل شما اعزام خواهند کرد و قبل از حضور تعمیرکار در محل شما، هماهنگی های لازم جهت روز دقیق مراجعه و ساعتی که تعمیرکار به محل شما اعزام میشود با شما هماهنگی انجام میشود تا در آن زمان در محل باشید. تعمیرکار با استفاده از دستگاه های مخصوص دلیل بوجود آمدن ارور اچ آر اس یخچال شما را بررسی خواهد کرد و ثبت مشکل و هزینه ی برطرف کردن این ایراد را خواهد گفت، بعد از رضایت شما مشکل برطرف خواهد شد و در صورتی که نیاز به تعویض قطعات یخچال باشد نیز تعمیرکار از قطعات اورجینال و نو برای اینکار استفاده خواهد نمود.

برای حل ارور hrs  در یخچال پروفایل چکار باید کرد؟

یخچال و فریزر را از منبع تغذیه جدا کنید. سپس در اولین فرصت با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال پروفایل تماس بگیرید. تاکید می نماییم خودسرانه به تعمیر دستگاه خود نپردازید، زیرا با ارور hrs  یخچال پروفایل، دستگاه شما در معرض خرابی کامل است و با کوچکترین اشتباهی، برای همیشه یخچال شما ممکن است از کار بیفتد. بنابراین اینگونه تعمیرات را حتما به یک تعمیرکار حرفه ای و با تجربه بسپارید.

ارور اچ آر اس یخچال وایت هاوس

همانطور که میدانید برند وایت هاوس نیز زیر مجموعه برند جنرال الکتریک می باشد، بهمین دلیل شما ارور اچ آر اس یخچال وایت هاوس را نیز خواهید دید. در صورتی که شما در یخچال وایت هاوس خودتان دچار این ارور شوید خواهید دید که یخچال بطور کلی خاموش شده و دیگر نمیتوانید از آن استفاده نمایید تا زمانی که مشکل برطرف شود.

عمده ترین دلایلی که میتواند باعث بوجود آمدن ارور hrs در یخچال های وایت هاوس شود خرابی برد اصلی یخچال است که البته نسبت به خرابی سایر موارد یخچال هزینه ی بیشتری دارد. در صورتی که برد یخچال به دلایل مختلفی از جمله نوسانات برق، برخورد آب به برد و سایر موارد بطور کلی خراب شود نیاز است که برد یخچال بصورت کامل تعویض شود و برد جدیدی برروی یخچال وایت هاوس شما نصب شود.

البته به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است ارور اچ آر اس بدلایل مختلفی نیز بوجود بیاید و بطور عمده مشکل اصلی بدلیل خرابی برد یخچال می باشد. همچنین دلیل دیگری که میتواند باعث بوجود آمدن ارور hrs در یخچال وایت هاوس شود میتواند خرابی ۲ قطعه از یخچال بصورت همزمان باشد.

سوالات متداول

ارور hrs در یخچال جنرال الکتریک چیست؟

یکی از رایج ترین ارورهای یخچال جنرال الکتریک، بروز ارور hrs است که بر روی نمایشگر یخچال نشان داده می شود. زمانیکه این ارور در یخچال شما ایجاد می شود، یخچال به هیچ عنوان کار نمی‌کند و به صورت کامل از کار می افتد. تنها لامپ داخل یخچال روشن می شود. متاسفانه ارور hrs ساید جنرال الکتریک یکی از خطرناک ترین و مخرب‌ترین ارورهای یخچال ساید است.

راه های جلوگیری از ارور hrs

موثرترین کار برای جلوگیری از نمایان شدن ارور hrs یخچال این است که همیشه در زمانی که شاهد تغییر صدای موتور یخچال بودید در سریعترین زمان ممکن به سرویس یخچال خود بپردازید و با تعمیرکاران مجاز تماس حاصل فرمایید. رفع سریع ایرادات مربوط به فن و کندانسور باعث میشود تا جلوی وارد شدن آسیب به برد های الکتریکی گرفته شود و شاهد خطای Hrs نباشید.

نشانه های ارور hrs

نمایش ارور بر روی نمایشگر یخچال تیک تیک کردن یخچال روشن بودن لامپ داخل یخچال و عدم نمایش اعداد و درجات روی نمایشگر

تعمیر ارور hrs یخچال جنرال الکتریک

شما میتوانید برای تعمیر ارور HRS در یخچال ساید جنرال الکتریک، برد یخچال را تعویض کنید، البته اینکار ساده نیست و باید حتما به دست یک تعمیرکار حرفه ای یخچال جنرال الکتریک سپرده شود.