نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

علت ارور hrs – ساید جنرال – پروفایل – مابه – وایت هاوس

ارور hrs در یخچال ساید جنرال الکتریک نشان دهنده چیست؟ چگونه آنرا برطرف کنیم؟ هنگام مشاهده این ارور باید به کجا برای تعمیر مراجعه کنیم؟  اگر شما هم دچار این مشکل شده اید، لطفا با ما همراه باشید تا به تمامی سوالات شما پاسخ دهیم: یکی از رایج ترین ارورهای یخچال جنرال الکتریک، بروز ارور اچ ار اس است که بر روی نمایشگر یخچال نشان داده می شود. در یخچال های جنرال الکتریک  (برندهای زیر مجموعه جنرال : پروفایل، مابه و وایت هاوس ) کد “HRS” نشان می دهد که برد الکترونیکی اصلی ناقص بوده است. اگر کنترل پنل قفل شده باشد، خاموش کردن دستگاه به مدت 20 دقیقه به دستگاه اجازه می دهد “دوباره راه اندازی مجدد” شود و مجدداً کنترل پنل را کنترل کند. در صورت عدم موفقیت ، این بدان معنی است که برد یخچال از کار خود متوقف شده است یا اینکه ارتباط بین برد و بقیه مدارها از بین رفته است. زمانیکه این ارور در یخچال شما ایجاد می شود، یخچال به هیچ عنوان کار نمی‌کند و به صورت کامل از کار می افتد. تنها لامپ داخل یخچال روشن می شود. متاسفانه ارور hrs ساید جنرال الکتریک یکی از خطرناک ترین و مخرب‌ترین ارورهای یخچال ساید است.

ارور ساید جنرال

امکان اینکه شما در یخچال ساید خود اروری را مشاهده کنید که تا به حال ندیده اید و حتی ندانی که چرا ین ارور روی صفحه نمایش شما آمده و علت آن چیست بسیار زیاد است. البته که نیاز به دانش کامل نیست شما میتوانید به راحتی از مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی کمک بگیرید تا به سرعت ارور ساید جنرال الکتریک شما را رفع کند و باز هم بدون دردسر بتوانید از ساید خود استفاده کنید. در واق بلد بودن بعضی موارد در دنیای تعمیرات لوازم خانگی به شما کمک میکند تا به تعمیر کار خود کمک کنید تا نتیجه کار بهتری را مشاهده کنید. درضمن بعضی از ارور های ساید جنرال را هم میتوان به راحتی خودتان حل کنید. همه چیز بستگی به شرایط دارد.

علت ارور hrs در مانیتور یخچال جنرال الکتریک

ارور hrs یکی از خطاهای مهم و سخت در یخچال است که باعث از کار افتادن برد الکترونیکی یخچال میشود. زمانی که این ارور روی یخچال شما ظاهر میشود باعث از کار افتادن یخچال و از دست دادن سرمایش آن میشود، و طی گذشت 24 ساعت تمامی مواد غذایی داخل دستگاه فاسد میشود. در این حالت تنها قسمتی از یخچال که کار میکند لامپ های ان است و حتی میتوان گفت آب سرد کن هم از کار میافتند. هر قطعه الکترونیکی دارای یک طول عمر خاصی است که با گذشت زمان و تمام شدن طول عمر ان باعث از کار افتادن آن قطعه میشود. هرچند ضربات فیزیکی سوختن قطعه و نوسانات برق  نباید غافل شد، هر چیزی میتواند به قطعات برقی آسیب بزند و متاسفانه برد یخچال یکی از مهم ترین قسمت های یخچال است که در صورت هرگونه مشکل باعث از کار افتادن کل یخچال میشود، در این صورت تنها راه چاره فقط و فقط تعویض و در بعضی مواقع خیلی کم میتوان برد را تعمیر کرد. در صور بروز ارور hrs حتما با نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکترونیک تماس بگیرید و خودتان دست به کار نشود چون امکان آسیب به دبگر قسمت ها نیز هست. مواردی که در زیر برای شما بیان خواهیم نمود دلایل بروز ارور اچ آر اس (hrs) در یخچال می باشند که هر کدام را بصورت جداگانه برای شما بررسی خواهیم نمود. مقاله انواع ارور یخچال جنرال الکتریک نیز به بررسی تمام ارورها پرداخته است.

علت ارور hrs در مانیتور یخچال جنرال الکتریک

نشانه های بروز ارور hrs

به جز نمایش ارور روی صفحه نمایش راه های اعلام دیگیری هم هست که نشان دهنده بروز این ارور روی یخچال شماست، در ادامه باهم به برسی ان میپردازیم:

• خاموش شدن درجه تنظیم دما • عدم کارکرد یخساز، آب سردکن و خنک کننده • سر و صدای اضافی و تیک تیک کردن یخچال • گرم شدن فضای داخل یخچال و خنک نشدن مواد داخل آن

خرابی برد یخچال ساید جنرال الکتریک

در بیشترین مواقعی که برد ساید جنرال الکتریک دچار مشکل می شود، ارور hrs در نمایشگر ساید نمایان می شود. این ارور نشان دهنده این است که شما باید اقدام به تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک که این خرابی با سوختگی برد یخچال ساید به دلیل نوسانات پی در پی برق یخچال اتفاق می افتد. توصیه همیشگی ما به شما این است که هیچوقت یخچال یا ساید بای ساید خود را بدون محافظ به برق متصل نکنید، چون ممکن است با کوچکترین نوسان برق، برد یخچال شما کاملا از کار بیفتد و عملا بسوزد.

فرسوده شدن یخچال

در بعضی مواقع قطعات دیگر توانایی ادامه دادن ندارند در صورتیکه عمر زیادی از یخچال شما می گذرد طول عمر قطعات به پایان رسیده، یا اینکه یخچال بدلیل قرار گرفتن در محیط های آلوده و آسیب فیزیکی در هنگام جابه جایی سریع تر از موعد خود دچار فرسودگی شده باشد،و برد یخچال دیگر توان انتفال دستورات صحیح به قطعات یخچال را ندارد. به همین دلیل، رفته رفته برد یخچال شروع به خرابی می کند. بنابراین بهتر است هر چند وقت یکبار یخچال خود را توسط نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک سرویس کنید. تا قبل از مواجحه شدن به صورت یهویی با یک یخچالی که به هیچ عنوان کار نمیکند بتوانید مشکل را پیشگیری کنید.

سوختن کندانسور فریزر

گاهی علت ارور hrs یخچال جنرال الکتریک بدلیل سوختن کندانسور فریزر است. وقتی کندانسور یخچال فریزر می سوزد، فن ها از کار می‌افتد و نمیتوانند سرمایش کافی رو به قسمت های مورد نظر برساند (توجه کنید که یخچال ها 1 تا 5 فن داردند که با پیشرفته شدن یخچال ها تعداد آنها بالاتر رفته) و در نتیجه با نرسیدن خنکی کافی به قسمت ها داخلی و ختک نشدن برد، به برد فشار حرارتی وارد شده و در نهایت برد یخچال از کار افتاده و ارور hrs یخچال ساید نمایان می شود.

سوختن کندانسور فریزر

علت تیک تیک کردن یخچال جنرال الکتریک چیست؟

تمامی یخچال ها دارای برد الکترونیکی هستند و به نحوی حکم مغز را در یخچال اجرا میکنند. در یخچال های قدیمی مانیتوری برای نشان دادن این ارور وجود ندارد. و شاید برای شما سوال شود که چگونه متوجه شوید که مشکل شما از برد است یا دیگر قسمت ها صدای تیک تیک از داخل یخچال یکی از اصلی ترین نشانه ها و علائم ارور اچ آر اس در یخچال فریزر جنرال الکتریک غیر از نشان دادن ارور روی مانیتور، سر و صدای اضافی و تیک تیک کردن یخچال می باشد. در صورتی که احساس کردید یخچال فریزر شما صدای تیک تیک می دهد، حتما با کارشناس مربوطه جهت تعمیر یخچال جنرال الکتریک تماس بگیرید. تا در سریع ترین زمان مشکل ان را حل کنند توجه کنی که یخچال بیشتر 10 ساعت توانایی حفظ سرمای دورن خود را ندارد و بعد از گذشت زمان مواد غذایی شروع به فاسد شدن و بو گرفتن میکنند.

چقدر زمان برای رفع ارور hrs لازم است؟

برای رفع این ارور باید اول علت ارور hrs را متوجه بشیم یعنی توجه کنیم که از چه قسمتی به برد یخچال آسیب رسیده و چه چیزی موجب افتادن این اتفاق شده است. پس از بررسی های لازم میانگین شاید 20 الی 30 دقیقه نیاز به تعمیر یا تعویض برد دستگاه لازم است که برای این کار میتوانید از نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک کمک بگیرید.

نشان دادن ارور hrs بر روی مانیتور یخچال پروفایل

ارور hrs یکی از خطاهای اختصاصی در یخچال و ساید بای ساید های پروفایل است و سایر برندها برای نمایش این ارور از نام دیگری استفاده می‌نمایند. ارور hrs در 90 درصد مواقع بدلیل ایرادات برد الکترونیکی یخچال پروفایل پیش می آید. به همین دلیل باید در اولین فرصت با یک تعمیرکار ساید بای ساید پروفایل تماس حاصل فرمایید تا جهت تشخیص عیب یخچال به محل شما آمده و در کوتاه ترین زمان ممکن یخچال شما را تعمیر کند. همچنین دلیل دیگر این ارور به علت خرابی فن های خنک کننده یخچال است که نباید آنهارا نادیده گرفت.

روش های تعمیر ارور hrs یخچال پروفایل

شما میتوانید برای تعمیر ارور اچ آر اس در یخچال پروفایل، برد یخچال را تعویض کنید، البته اینکار ساده نیست و باید حتما به دست یک تعمیرکار حرفه ای یخچال پروفایل سپرده شود. بنابراین حتما این نکته را درنظر داشته باشید که بدلیل گرانی و کمیاب بودن برد یخچال پروفایل، حتما جهت تعویض برد یخچال خود، نزد نمایندگی مجاز تعمیر یخچال پروفایل بروید.  همچنین ممکن است نیاز به تعمیر کندانسور و فن های یخچال داشته باشید. پس در اولین فرصت باید دلیل نمایش ارور hrs بر روی نمایشگر یخچال شما مشخص شود تا بعد اقدام به تعویض قطعات یخچال کرد. لطفا از سپردن تعمیر یخچال خود در این مواقع به دست تعمیرکاران متفرقه و نابلد بپرهیزید، چون ممکن است علاوه بر حل نکردن ارور اچ آر اس hrs ، خسارت دیگری هم به یخچال وارد کنند.

جلوگیری از ارور hrs در یخچال فریزر پروفایل

موثرترین کار برای جلوگیری از نمایان شدن ارور hrs یخچال فریزر پروفایل این است که همیشه در زمانی که شاهد تغییر صدای موتور یخچال بودید در سریعترین زمان ممکن به سرویس یخچال خود بپردازید و با تعمیرکاران مجاز تماس حاصل فرمایید. رفع سریع ایرادات مربوط به فن و کندانسور باعث میشود تا جلوی وارد شدن آسیب به برد های الکتریکی گرفته شود و شاهد خطای hrs نباشید.

نشان دادن ارور hrs بر روی مانیتور یخچال پروفایل

نشان دادن ارور hrs در مانیتور یخچال مابه

مابه، یک برند آمریکایی زیر مجموعه شرکت جنرال الکتریک می باشد که لوازم خانگی متنوعی را به بازار عرضه کرده است. یکی از پرفروش ترین محصولات مابه (mabe)، یخچال فریزر مابه می باشد. این محصول علرغم کیفیت بالای قطعات به کار رفته، گاها نیاز به تعمیر پیدا می کند که باید با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر مابه تماس بگیرید. همانند سایر یخچال ها، ارور hrs در یخچال مابه نیز مربوط به خرابی برد می باشد و در صورت مشاهده، باید فورا اقدام به تعویض برد یخچال بنمایید.

برای حل ارور hrs  در یخچال مابه چکار باید کرد؟

یخچال و فریزر را از منبع تغذیه جدا کنید. سپس در اولین فرصت با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال مابه تماس بگیرید. تاکید می نماییم خودسرانه به تعمیر دستگاه خود نپردازید، زیرا با ارور hrs  یخچال پروفایل، دستگاه شما در معرض خرابی کامل است و با کوچکترین اشتباهی، برای همیشه یخچال شما ممکن است از کار بیفتد. بنابراین اینگونه تعمیرات را حتما به یک تعمیرکار حرفه ای و با تجربه بسپارید.

تعمیرات ارور اچ آر اس یخچال یا ساید بای ساید مابه (mabe) در تهران

تعمیر ارور hrs یخچال یا ساید مابه در تهران توسط نمایندگی جنرال الکتریک انجام می‌پذیرد .ما با تکنسین های مجرب و حرفه ای آماده خدمت رسانی همه روزه و بیس و چار ساعته (بدون تعطیلی) به شما عزیزان هستیم. کافی ست با ما تماس بگیرید.

نشان دادن ارور hrs در مانیتور یخچال مابه

مراحل ثبت درخواست تعمیر ارور یخچال مابه در تهران

برای ثبت درخواست ابتدا با توجه به محلی که سکونت دارید میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا به کارشناسان بخش پشتیبانی وصل شوید. بعد از برقراری تماس، کارشناسان ما با توجه به مشکل دستگاه شما تعمیرکار مربوطه را از نزدیک ترین شعبه به محل شما اعزام خواهند کرد و قبل از حضور تعمیرکار در محل شما، هماهنگی های لازم جهت روز دقیق مراجعه و ساعتی که تعمیرکار به محل شما اعزام میشود با شما هماهنگی انجام میشود تا در آن زمان در محل باشید. تعمیرکار با استفاده از دستگاه های مخصوص دلیل بوجود آمدن ارور اچ آر اس یخچال شما را بررسی خواهد کرد و ثبت مشکل و هزینه ی برطرف کردن این ایراد را خواهد گفت، بعد از رضایت شما مشکل برطرف خواهد شد و در صورتی که نیاز به تعویض قطعات یخچال باشد نیز تعمیرکار از قطعات اورجینال و نو برای اینکار استفاده خواهد نمود. در صورت بروز این ارور در ساید بای ساید مابه نیز این نمایندگی با اعزام تعمیرکار ساید بای ساید مابه به محل، به بررسی و رفع مشکل شما خواهد پرداخت.

علت نشان دادن ارور hrs بر روی مانیتور یخچال وایت هاوس چیست؟

همانطور که میدانید برند وایت هاوس نیز زیر مجموعه برند جنرال الکتریک می باشد، به همین دلیل شما ارور اچ آر اس و تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس را نیز خواهید دید. در صورتی که شما در یخچال وایت هاوس خودتان دچار این ارور شوید خواهید دید که یخچال بطور کلی خاموش شده و دیگر نمیتوانید از آن استفاده نمایید تا زمانی که مشکل برطرف شود.

عمده ترین دلایلی که میتواند باعث بوجود آمدن ارور hrs در یخچال های وایت هاوس شود خرابی برد اصلی یخچال است که البته نسبت به خرابی سایر موارد یخچال هزینه ی بیشتری دارد. در صورتی که برد یخچال به دلایل مختلفی از جمله نوسانات برق، برخورد آب به برد و سایر موارد بطور کلی خراب شود نیاز است که برد یخچال بصورت کامل تعویض شود و برد جدیدی برروی یخچال وایت هاوس شما نصب شود.

البته به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است ارور اچ آر اس بدلایل مختلفی نیز بوجود بیاید و بطور عمده مشکل اصلی بدلیل خرابی برد یخچال می باشد. همچنین دلیل دیگری که میتواند باعث بوجود آمدن ارور hrs در یخچال وایت هاوس شود میتواند خرابی ۲ قطعه از یخچال بصورت همزمان باشد.

علت نشان دادن ارور hrs بر روی مانیتور یخچال وایت هاوس چیست؟

سوالات متداول

علت ارور hrs در یخچال چیست؟

ارور اچ آر اس در یخچال فریزر های مختلف دلایل گوناگونی دارد ولی در یخچال فریزرها و ساید بای ساید های جنرال الکتریک، پروفایل، مابه و وایت هاوس معمولا به دلیل خرابی برد اتفاق می افتد.

دلیل تیک تیک کردن یخچال جنرال الکتریک چیست؟

یکی از نشانه های ارور hrs در یخچال فریزر، صدای تیک تیک می باشد که سریعا باید تعمیر گردد.

برای تعمیر و رفع ارور hrs یخچال با کجا تماس بگیریم؟

برای رفع ارور یخچال فریزر پروفایل، مابه، جنرال الکتریک و وایت هاوس با شماره 0212225007 تماس بگیرید.

با وجود ارور اچ آر اس چه اتفاقی برای یخچال فریزر و ساید می افتد؟

اگر ارور hrs را مشاهده کرده و اقدام به تعمیر ننمایید، در مدت کوتاهی یخچال سرمایش خود را از دست داده و تفاوتی با کمد نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − ده =

من این متن را مطالعه کردم واقعا کاربردی بود ممنون از زحمات شما، برای تعمیر یخچال با شماره نمایندگی تماس میگیرم.
نام و نام خانوادگی
عنوان

جدول محتوا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سایر مقالات

تعویض فیلتر ساید بای ساید
تعویض فیلتر ساید بای ساید
چند ساعت بعد از جابجایی یخچال را به برق بزنیم؟
راهنمای کامل روشن کردن یخچال بعد از جابجایی
رله اورلود یخچال
همه چیز درباره رله اورلود یخچال: علائم خرابی، نحوه تست و تعویض
کدام درجه یخچال سردتر است؟
کدام درجه یخچال سردتر است؟
تعمیر و تعویض فیلتر یخچال پروفایل
تعویض فیلتر یخچال پروفایل
شستن پتو با لباسشویی
چگونه پتو را با لباسشویی بشوییم؟
ترموستات یخچال
ترموستات یخچال
در-مورد-برچسب-انرژی-چقدر-میدانید-شاخص
در مورد برچسب انرژی چقدر میدانید؟
تنظیم سختی آب در ماشین ظرفشویی
تنظیم سختی آب در ماشین ظرفشویی
 مزایا و معایب قرص ماشین ظرفشویی
 مزایا و معایب قرص ماشین ظرفشویی