نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

برد الکتریکی یخچال یا “مادر برد” بدلیل وظیفه سنگین خود، یکی از قطعات بسیار حساس و البته گران قیمت هر یخچالی است. این قطعه وظیفه کنترل و نظارت دو بخش اصلی یخچال، یعنی کمپرسور و فن یخچال را دارد. در این مقلاله قرار است درباره چگونگی تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک توضیح دهیم. اینکه هزینه و شرایط تعمیرات برد یخچال فریزر جنرال الکتریک چگونه است، با ما همراه باشید.

تعمیر برد جنرال الکتریک

صفحه کنترل الکترونیکی  یا برد یخچال ، حکم مغز یخچال را دارد. اگر برد کنترل الکترونیکی خراب شود ، یخچال و فریزر نمی تواند به درستی خنک کند. بر روی هر برد یخچال، چند چیپست نصب شده است که هر کدام وظیفه نقل و انتقال اطلاعات پردازشی از بخش های مختلف را به برد انجام می دهند. به دلیل همین چیسپست های ریز که بسیار ظریف هستند، برد جنرال الکتریک بسیار حساس و آسیب پذیر در مقابل ضربه است. در یکی از شایع ترین موارد، اگر رله برد یخچال جنرال اکتریک شما که کمپرسور را روشن می کند ، به هیچ وجه خنک نمی شود ، مشکل  از برد یخچال است (سایر قسمت های خراب شده می توانند مانع از اجرای صفحه کنترل مانند دستگاه استارت یا فیوز اضافه بار شوند). ) یکی دیگر از نشانه های خرابی برد یخچال جنرال الکتریک  این است که فن ها ، چراغ ها یا سایر اجزای دیگر کار نمی کنند. برای تشخیص درست ایراد یخچال خود در این مواقع، تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک خود را بهتر است به یک تکنسین  حرفه ای یا تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک بسپارید.

تعمیر برد جنرال الکتریک

نشانه های خرابی برد یخچال فریزر جنرال الکتریک

  • یخچال سرد نمی کند ، هر دو فن کار میکند ولی کمپرسور آن از کار افتاده است.
  • یخچال گرم است و فن ها کار نمی کنند.
  • سر و صدای زیاد فن های خنک کننده یخچال
  • یخچال گرم است و سرو صدای زیاد دارد.
  • یخچال برفک زیادی می بندد.

نشانه های خرابی برد یخچال فریزر جنرال الکتریک

علل خرابی برد یخچال general electric

آب خوردگی

هنگام شست و شوی آشپزخانه یا تمیز کردن یخچال، توجه کنید به پشت یخچال آب نخورد. چرا که این عمل می تواند منجر به اتصالی بین قطعات یخچال شده و در نهایت یخچال بسوزد.

نوسانات شدید برق

با قطع و وصلی مداوم جریان برق، اتصال برق بین قطعات یخچال بوجود می آید و همین امر موجب سوختن برد یخچال جنرال الکتریک می شود.

ضربه شدید به یخچال

هنگام جابه جایی یخچال دقت کنید که به یخچال ضربه محکمی نخورد و تا حد امکان در کل ضربه ای به آن وارد نشود. بدلیل ضریف بودن برد یخچال، حتی با یک ضربه کوچک می تواند موجب از کار افتادن برد یخچال شود.

علل خرابی برد یخچال general electric

فرسودگی یخچال

وقتی طول عمر یخچال زیاد می شود، به مرور یخچال و قطعات آن همانند برد یخچال شروع به خراب شدن و کهنه شدن می کند. این عمر باعث می شود بعد از مدتی شما نیاز به تعمیرات برد یخچال جنرال الکتریک یا حتی تعویض آن داشته باشید.

خرابی بعضی از قطعات جانبی برد

با خرابی بعضی از قطعات یخچال، مرکز اصلی یخچال یعنی برد آن ، تحت تاثیر این خرابی می گردد و به مرور برد یخچال از کار می افتد. به این صورت که وقتی برای مثال کمپسرسور یخچال از کار بیفتد، دیگر چیپست برد، اطلاعاتی از فرآیند کمپرسور ندارد . به مرور تک تک قطعات از کار می افتد و در نهایت برد یخچال نیز برای همیشه خراب می شود. تا اینکه اقدام به تعویض برد نمایید.

خرابی بعضی از قطعات جانبی برد

تعویض برد یخچال جنرال الکتریک

اگر قصد تعویض برد یخچال جنرال الکتریک را دارید جهت اطلاع از هزینه آن، مقاله قیمت برد یخچال جنرال الکتریک را مطالعه نمایید. جهت تعویض برد الکترونیکی یخچال خود، بهترین گزینه برای شما ارتباط با نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک است . به این دلیل که هرگونه خرابی و تعمیرات یخچال جنرال الکتریک را بهتر از هر کس دیگری می دانند. پس سعی کنید با نمایندگی تماس بگیرید و تقاضای کمک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 6 =

من این متن را مطالعه کردم واقعا کاربردی بود ممنون از زحمات شما، برای تعمیر یخچال با شماره نمایندگی تماس میگیرم.
نام و نام خانوادگی
عنوان

جدول محتوا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سایر مقالات

نحوه-چیدمان-مواد-غذایی-در-یخچال-جنرال-الکتریک-شاخص
راهنمای چیدمان داخل یخچال فریز
 لباسشویی تک شیر و دو شیر چه تفاوتی با هم دارند؟
 لباسشویی تک شیر و دو شیر چه تفاوتی با هم دارند؟
تعمیر و تعویض فیلتر یخچال پروفایل
تعویض فیلتر یخچال پروفایل
شستن پتو با لباسشویی
چگونه پتو را با لباسشویی بشوییم؟
ترموستات یخچال
ترموستات یخچال
در-مورد-برچسب-انرژی-چقدر-میدانید-شاخص
در مورد برچسب انرژی چقدر میدانید؟
تنظیم سختی آب در ماشین ظرفشویی
تنظیم سختی آب در ماشین ظرفشویی
 مزایا و معایب قرص ماشین ظرفشویی
 مزایا و معایب قرص ماشین ظرفشویی
راهنمای خرید بهترین مایع لباسشویی
راهنمای خرید بهترین مایع لباسشویی
تاثیر-قطعی-برق-بر-لوازم-خانگی-شاخص
تاثیر قطعی برق بر لوازم خانگی