" />تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس | نمایندگی مجاز تعمیرات ساید بای ساید وایت هاوس در تهران

جهت درخواست تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس خود با نمایندگی تماس بگیرید. تماس با ما : ۸۸۷۷۰۳۵۵ - ۰۲۱

تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس

اگر بدنبال یک مرکز تخصصی جهت تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس می گردید، باید این مژده را به شما بدهیم که متخصصان حرفه‌ای و باتجربه ما در نمایندگی مجاز تعمیرات ساید بای ساید وایت هاوس، در سریعترین زمان ممکن به شما کمک می کنند تا مشکلات دستگاه شما برطرف شود. تعمیرات ساید بای ساید یکی از خدمات حساس و دقیقی است که شما را ملزم می کند هنگام خرابی دستگاه خود، حتما نزد نمایندگی رسمی تعمیرات ساید بروید. سرویس شبانه روزی نمایندگی ما با تعمیرکاران ماهر، در تمام نقاط شهر تهران ارائه خدمات تخصصی به شهروندان گرامی هستند. کافی است با مجموعه با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در اسرع وقت در محل شما حاضر شوند و ایراد دستگاه را عیب یابی کرده شما تماس بگیرند و در حضور شما به تعمیر و در صورت نیاز، اقدام به تعویض قطعه کنند و در نتیجه شما شما بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن وسیله خود را تعمیر شده تحویل بگیرید.

ویژگی های نمایندگی مجاز تعمیرات ساید وایت هاوس

در نمایندگی مجاز تعمیرات ساید بای ساید وایت هاوس امتیازات ویژه ای برای مشتریان در نظر گرفته است. به صورتی که در کمتر از یک روز، همه تعمیرات لازم دستگاه را انجام می دهند و همه این کارها با با اعزام تعمیرکاران به منزل و در مقابل شما انجام می گردد و نیازی نیست تا شما ساید بای ساید وایت هاوس خود را به تعمیرگاه ارسال کنید تا هزینه اضافی برای تان داشته باشد. همچنین بعد از بررسی و ارزیابی های لازم اگر نیازی به تعویض قطعات ساید بای ساید شما باشد، تمامی تعویض ها با قطعات اورجینال و اصلی تعویض می گردند. پس در هرجای تهران هستید، نگران نباشید تعمیرات ساید بای ساید خود را به ما بسپارید.

مهم ترین خدمات نمایندگی تعمیر ساید بای ساید white house

در نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید white house ، خدماتی همچون سرویس و تعمیر در محل یا منزل ، تعویض قطعات اورجینال و اصلی، ارائه ضمانت نامه پس از تعمیر، تعمیر با قیمت مناسب تعمیر در زمان کوتاه، ارائه می گردد. تعمیر کاران ساید بای ساید وایت هاوس جزء با تجربه ترین و حرفه ای ترین در زمینه تعمیرات ساید بای ساید هستند و بهترین و بی نقص ترین خدمات تعمیر را به شما مشتریان عزیز ارائه می کنند. کافی ست در هرجای تهران هستید فقط با نمایندگی ما تماس حاصل فرمایید.

وظایف تعمیرکار ساید بای ساید وایت هاوس چیست ؟

مهم ترین وظیفه تعمیرکار ساید وایت هاوس تعمیر اصولی و بی نقص ساید بای ساید مشتری است. و باید هنگام تعویض قطعات دستگاه، از قطعات اصلی استفاده کند. که نیازی به تعمیر مجدد دستگاه برای کاربر درد نباشد. همه تعمیرکاران نمایندگی ما، برای خدمات تعمیر و سروس ساید، از گارانتی یخچال استفاده می کنند و در صورتی که ضمانت نامه تمام شده باشد و یا قطعه مورد نیاز جزو گارانتی نباشد، وظیفه مشتری است که هزینه نصب و قطعه را به طور جداگانه پرداخت کند.

نمايندگي تعمیر تخصصی ساید وایت هاوس

چرا نمایندگی تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس؟

 • اعزام کارشناسان و تعمیرکاران با ۱۵ سال سابقه
 • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل
 • اولین نمایندگی معتبر تعمیر ساید وایت هاوس
 • نمایندگی تعمیر ساید بای ساید شما در محل
 • داشتن شعبات و نمایندگی های متعدد در تهران
 • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب
 • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

موارد رایجی که ساید وایت هاوس شما نیاز به تعمیر پیدا می کند

زمانیکه لاستیک های دور ساید، خراب و فرسوده می شوند، باید واشر دور در ساید بای ساید را عوض کرد. این مورد توسط تعمیرکاران نمایندگی ما درست میشود.
زمانی که ساید بای ساید واینت هاوس یکسره کار میکند ممکن است به دلیل نشتی گاز یخچال باشد. یکی دیگر از دلایل یکسره کارکردن ساید بای ساید شما خراب شدن ترموستات یا سنسور است که بها این مشکل، تمامی مواد غذایی داخل قسمت یخچال هم یخ می کند.
درهم رفتگی و گیر کردن قطعات داخل ساید به یکدیگر از جمله دلایل صدا دادن ساید است. که باید مشخص شود صدا از کدام بخش است. زمانیکه صدا از موتور ساید باشد باید موتور باز و بررسی شود.
زمانیکه ترموستات ساید شما خراب شود، یخچال شروع به گرم کردن می کند. در این حالت نیاز است که این مورد برطرف شود. در صورتی که این اتفاق افتاده باشد تنها راه تشخیص از طریق دستگاه های مخصوص برای چک کردن ساید بای ساید در نمایندگی می باشد.

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ساید وایت هاوس

نمایندگی مجاز تعمیر ساید وایت هاوس با ارائه خدمات خود ۲۴ ساعت شبانه روز و روزهای تعطیل در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات یخچال ساید کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز نمایندگی وایت هاوس انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

.

مشکلات متداول ساید پروفایل

بیشترین درصد مشکلاتی که مشتریان با آن روبه رو می شوند موارد زیر است که در صورت برخورد با هر کدام با تعمیرگاه مجاز، مرکزی و شبانه روزی تعمیر ساید پروفایل تماس بگیرید.
 • یخساز ساید کار نمیکند
 • پمپ آب ساید خراب شده است
 • چراغ ساید سوخته است
 • در ساید خراب شده است
 • بدنه ساید زخمی شده است
 • بدنه ساید گرم است
 • در ساید باز نمیشود
 • ساید کار نمیکند
 • فن ساید بعد از بستن در خاموش میشود
 • ساید بای ساید صدای زیادی دارد

سوالات متداول

1-جهت تعمیر ساید وایت هاوس باید به کجا مراجعه کنیم؟
برای تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس باید به نمایندگی تعمیرات وایت هاوس مراجعه نمائید و یا با مجموعه تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. خدمات ما در تهران و اطراف تهران ارائه می گردد. جهت ارتباط با ما کافی است با شماره تلفن 22225007-021 تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمائید.
2- نحوه ی مراجعه ی متخصص (تعمیرکار) چگونه است؟
نحوه ی مراجعه تعمیر کار برای تعمیرات لوازم پروفایل از سوی مرکز به گونه ای است که ابتدا زمان حدودی مراجعه مشخص می گردد. همچنین قبل از مراجعه قطعی مجددا با تماس می گیریم و از حضور و آمادگی شما اطمینان حاصل می کنیم.
3-اگر قطعه ی تعمیر شده مجددا دچار مشکل شود آیا باید هزینه ای بپردازم؟
خیر اگر مشکل همان بخش قبلی که باشد که به وسیله ی ما تعمیر شده بود، ما موظف هستیم که مشکل را برطرف کنیم چون در قبال کارمان ضمانت داریم.
4-چه تضمینی برای حفاظت حریم خصوصی اشخاص وجود دارد؟
تعمیرکاران ما در این مجموعه دارای سوابق زیادی هستند و تجربه ی برخورد با مشتریان زیادی را داشته اند همچنین از سوی مراکز انتظامی دارای مدارک تائید شده هستند.
5-چگونه و چطور باید هزینه را پرداخت کنیم؟
هزینه تعمیرات هنگام تماس تلفنی، توسط تیم پشتیبانی ما به صورت حدودی توسط حدس و احتمال تعمیرات ساید شما، اعلام می شود . و زمانیکه تعمیرکار در محل حضور پیدا کرد با دیدن دستگاه از نزدیک و عیب یابی آن، هزینه تعمیر را دقیقا اعلام می کند.
6-آیا شما قطعات را به صورت جداگانه هم می فروشید؟
خیر، این نمایندگی به هیچ عنوان قطعات یدکی را به صورت جداگانه نمی فروشد، فقط و فقط این قطعات جهت تعمیرات لوازم پروفایل شما به کار می رود.

مقالات تعمیرات لوازم خانگی

فوریه 25, 2020
تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

راهنمای جامع تعمیر برد یخچال

برد الکتریکی یخچال یا “مادر برد”  بدلیل وظیفه سنگین خود، یکی از قطعات بسیار حساس و البته گران قیمت هر یخچالی است. این قطعه وظیفه کنترل […]
فوریه 16, 2020
خرابی برد یخچال پروفایل

درباره ارور hrs یخچال پروفایل چه می دانید؟

در یخچال های جنرال الکتریک  (برندهای زیر مجموعه جنرال : پروفایل، مابه و وایت هاوس ) کد “HRS” نشان می دهد که برد الکترونیکی اصلی ناقص […]
فوریه 15, 2020
علت ارور hrs یخچال مابه

علت ارور hrs یخچال مابه

علت بروز اروز hrs  یخچال مابه چیست؟ آیا تعمیر می شود؟ هزینه تعمیر این ارور چقدر است؟ چه زمانی اقدام به تعمیر این ارور کنیم؟ آیا […]