جهت درخواست تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس خود با نمایندگی تماس بگیرید.

تماس با ما: 02122225007

تعمیر ساید وایت هاوس

تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس

اگر بدنبال یک مرکز تخصصی جهت تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس می گردید، باید این مژده را به شما بدهیم که متخصصان حرفه‌ای و باتجربه ما در نمایندگی مجاز تعمیرات ساید بای ساید وایت هاوس، در سریعترین زمان ممکن به شما کمک می کنند تا مشکلات دستگاه شما برطرف شود. تعمیرات ساید بای ساید یکی از خدمات حساس و دقیقی است که شما را ملزم می کند هنگام خرابی دستگاه خود، حتما نزد نمایندگی رسمی تعمیرات ساید بروید. سرویس شبانه روزی نمایندگی ما با تعمیرکاران ماهر، در تمام نقاط شهر تهران ارائه خدمات تخصصی به شهروندان گرامی هستند. کافی است با مجموعه با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در اسرع وقت در محل شما حاضر شوند و ایراد دستگاه را عیب یابی کرده شما تماس بگیرند و در حضور شما به تعمیر و در صورت نیاز، اقدام به تعویض قطعه کنند و در نتیجه شما شما بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن وسیله خود را تعمیر شده تحویل بگیرید.

ویژگی های نمایندگی مجاز تعمیرات ساید وایت هاوس

در نمایندگی مجاز تعمیرات ساید بای ساید وایت هاوس امتیازات ویژه ای برای مشتریان در نظر گرفته است. به صورتی که در کمتر از یک روز، همه تعمیرات لازم دستگاه را انجام می دهند و همه این کارها با با اعزام تعمیرکاران به منزل و در مقابل شما انجام می گردد و نیازی نیست تا شما ساید بای ساید وایت هاوس خود را به تعمیرگاه ارسال کنید تا هزینه اضافی برای تان داشته باشد. همچنین بعد از بررسی و ارزیابی های لازم اگر نیازی به تعویض قطعات ساید بای ساید شما باشد، تمامی تعویض ها با قطعات اورجینال و اصلی تعویض می گردند. پس در هرجای تهران هستید، نگران نباشید تعمیرات ساید بای ساید خود را به ما بسپارید.

همشهریان عزیز تهرانی جهت تعمیر ساید وایت هاوس خود با ما در تماس باشید ارائه خدمات تعمیرات با 4 نمایندگی فعال بصورت شبانه روزی بود شماره تماس جهت پاسخگویی 24 ساعته 26153912-021

تعمیر شبانه روزی یخچال ساید وایت هاوس

 پاسخگویی 24 ساعته با شماره 26153912-021

یخچال ساید وایت هاوس

مهم ترین خدمات نمایندگی تعمیر ساید بای ساید white house

در نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید white house ، خدماتی همچون سرویس و تعمیر در محل یا منزل ، تعویض قطعات اورجینال و اصلی، ارائه ضمانت نامه پس از تعمیر، تعمیر با قیمت مناسب تعمیر در زمان کوتاه، ارائه می گردد. تعمیر کاران ساید بای ساید وایت هاوس جزء با تجربه ترین و حرفه ای ترین در زمینه تعمیرات ساید بای ساید هستند و بهترین و بی نقص ترین خدمات تعمیر را به شما مشتریان عزیز ارائه می کنند. کافی ست در هرجای تهران هستید فقط با نمایندگی ما تماس حاصل فرمایید.

تعمیرکار ساید وایت هاوس

مهم ترین وظیفه تعمیرکار ساید وایت هاوس تعمیر اصولی و بی نقص ساید بای ساید مشتری است. و باید هنگام تعویض قطعات دستگاه، از قطعات اصلی استفاده کند. که نیازی به تعمیر مجدد دستگاه برای کاربر درد نباشد. همه تعمیرکاران نمایندگی ما، برای خدمات تعمیر و سروس ساید، از گارانتی یخچال استفاده می کنند و در صورتی که ضمانت نامه تمام شده باشد و یا قطعه مورد نیاز جزو گارانتی نباشد، وظیفه مشتری است که هزینه نصب و قطعه را به طور جداگانه پرداخت کند.

نمايندگي تعمیر تخصصی ساید وایت هاوس

قیمت تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک

هزینه کمتر تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس

برای کاهش هزینه های تعمیر لوازم خانگی خود، نیاز به یک متخصص دارید. تمامی تعمیرکاران ساید وایت هاوس در نمایندگی ما دارای مجوز های لازم هستند. این افراد آموزش دیده اند و ایرادات ساید بای ساید شما را با کمترین هزینه برطرف خواهند کرد
تعمیر فوری لوازم خانگی جنرال الکتریک

خدمات سریع تعمیر تخصصی ساید

شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز در ایام تعطیل با شماره تلفن های نمایندگی تعمیرات ساید وایت هاووس ما در سایت تماس بگیرید تا ما تعمیرکاران متخصص خود را در سریعترین زمان ممکن ارسال نماییم. تا با بهترین کیفیت ساید بای ساید شما را تعمیر نمایند
تعمیرکار جنرال الکتریک

تعویض قطعات ساید بای ساید

در صورتی که هنگام تعمیر، نیاز به تعویض قطعات ساید بای ساید شما باشد، اصلا نگران نباشید ما تمامی قطعات اورجینال تعمیرات ساید white house را در اختیار داریم و قطعه ی شما را با قطعه اورجینال تعویض خواهیم نمود
تعمیر ساید وایت هاوس

چرا نمایندگی تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس؟

 • اعزام کارشناسان و تعمیرکاران با ۱۵ سال سابقه
 • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل
 • اولین نمایندگی معتبر تعمیر ساید وایت هاوس
 • نمایندگی تعمیر ساید بای ساید شما در محل
 • داشتن شعبات و نمایندگی های متعدد در تهران
 • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب
 • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

موارد رایجی که ساید وایت هاوس شما نیاز به تعمیر پیدا می کند

زمانیکه لاستیک های دور ساید، خراب و فرسوده می شوند، باید واشر دور در ساید بای ساید را عوض کرد. این مورد توسط تعمیرکاران نمایندگی ما درست میشود.
زمانی که ساید بای ساید واینت هاوس یکسره کار میکند ممکن است به دلیل نشتی گاز یخچال باشد. یکی دیگر از دلایل یکسره کارکردن ساید بای ساید شما خراب شدن ترموستات یا سنسور است که بها این مشکل، تمامی مواد غذایی داخل قسمت یخچال هم یخ می کند.
درهم رفتگی و گیر کردن قطعات داخل ساید به یکدیگر از جمله دلایل صدا دادن ساید است. که باید مشخص شود صدا از کدام بخش است. زمانیکه صدا از موتور ساید باشد باید موتور باز و بررسی شود.
زمانیکه ترموستات ساید شما خراب شود، یخچال شروع به گرم کردن می کند. در این حالت نیاز است که این مورد برطرف شود. در صورتی که این اتفاق افتاده باشد تنها راه تشخیص از طریق دستگاه های مخصوص برای چک کردن ساید بای ساید در نمایندگی می باشد.

نمایندگی تعمیرات وایت هاوس

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ساید وایت هاوس

نمایندگی مجاز تعمیر ساید وایت هاوس با ارائه خدمات خود ۲۴ ساعت شبانه روز و روزهای تعطیل در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات یخچال ساید کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز نمایندگی وایت هاوس انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

مشکلات متداول ساید وایت هاوس

بیشترین درصد مشکلاتی که مشتریان با آن روبه رو می شوند موارد زیر است که در صورت برخورد با هر کدام با تعمیرگاه مجاز، مرکزی و شبانه روزی تعمیر ساید وایت هاوس تماس بگیرید.

 • بدنه ساید گرم است
 • در ساید باز نمیشود
 • ساید کار نمیکند
 • فن ساید بعد از بستن در خاموش میشود
 • ساید بای ساید صدای زیادی دارد
 • یخساز ساید کار نمیکند
 • پمپ آب ساید خراب شده است
 • چراغ ساید سوخته است
 • در ساید خراب شده است
 • بدنه ساید زخمی شده است

سوالات متداول تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس

برای تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس باید به نمایندگی تعمیرات وایت هاوس مراجعه نمائید و یا با مجموعه تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. خدمات ما در تهران و اطراف تهران ارائه می گردد. جهت ارتباط با ما کافی است با شماره تلفن 22225007-021 تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمائید.
نحوه ی مراجعه تعمیر کار برای تعمیرات لوازم وایت هاوس از سوی مرکز به گونه ای است که ابتدا زمان حدودی مراجعه مشخص می گردد. همچنین قبل از مراجعه قطعی مجددا با تماس می گیریم و از حضور و آمادگی شما اطمینان حاصل می کنیم.
خیر اگر مشکل همان بخش قبلی که باشد که به وسیله ی ما تعمیر شده بود، ما موظف هستیم که مشکل را برطرف کنیم چون در قبال کارمان ضمانت داریم.
تعمیرکاران ما در این مجموعه دارای سوابق زیادی هستند و تجربه ی برخورد با مشتریان زیادی را داشته اند همچنین از سوی مراکز انتظامی دارای مدارک تائید شده هستند.
شما قادر هستید هزینه ی تعمیرات را به دو صورت پرداخت نمائید : زمانی که کار تعمیرات لوازم وایت هاوس شما به پایان رسید و مشکل برطرف شد می توانید هزینه را به حساب شرکت و یا به حسای خود شخص تعمیر کار پرداخت نمائید.
خیر، این نمایندگی به هیچ عنوان قطعات یدکی را به صورت جداگانه نمی فروشد، فقط و فقط این قطعات جهت تعمیرات لوازم وایت هاوس شما به کار می رود.

شماره تلفن های نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید وایت هاوس

تلفن نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید وایت هاوس غرب تهران:

آیت الله کاشانی، باغ فیض، بلوار فردوس، آریا شهر، جنت آباد، پونک، صادقیه، اکباتان، شهرک آپادانا، شهرزیبا، شهرک آزادی، مرزداران، شهرآرا، پاتریس، جلال آل احمد، سردار جنگل، شهرک راه آهن، میدان المپیک

021-44449690   021-44768306  021-44768325

  تلفن نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید وایت هاوس شمال تهران:

لواسانات، نیاوران، ولنجک، الهیه، تجریش، شریعتی، فرمانیه، کامرانیه، چیذر، زعفرانیه، منظریه، ازگل، دربند، دزاشیب، محمودیه، پل رومی، پاسداران، ظفر، میرداماد، جردن، شمیرانات، دروس، پارک وی، شهرک غرب، سعادت آباد، ملاصدرا

021-22225007  021-88770355  021-26153912

تلفن نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید وایت هاوس شرق تهران:

تهرانپارس، پیروزی، رسالت، نارمک، امام حسین، دماوند، نیروهوایی، سید خندان، نظام آباد، مجدیه، سهروردی

021-77725710   021-33324070   021-77725711

تلفن نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید وایت هاوس شمال شرق تهران:

گیشا، فاطمی، آرژانتین، عباس آباد، مطهری، فلسطین، توانیر، یوسف آباد، گاندی، امیرآباد

021-88779587   021-44768294  021-44768278

تلفن نمایندگی تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس جنوب تهران:

راه آهن، مولوی، شوش، میدان قزوین، منیریه، حسن آباد، بعثت، افسریه، نازی آباد

 021-55186843

تلفن نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید وایت هاوس مرکز تهران:

ستارخان، توحید، جمهوری، رودکی، مرتضوی، جیحون، آذربایجان، انقلاب، مهرآباد، استاد معین، جمالزاده، کارگر

 021-66555774

Summary
تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس
Service Type
تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس
Provider Name
generalelectricrepairco,
نیاوران، خیابان جبلی، کوچه شهاب، ساختمان یاس, Telephone No.00982188779587
Area
منطقه 18 تهران
Description
تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس | نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر ساید بای ساید وایت هاوس در تهران