تعمیر یخچال مابه


جهت درخواست تعمیر یخچال مابه خود با نمایندگی تماس بگیرید. تماس با ما : ۸۸۷۷۰۳۵۵ - ۰۲۱

شرکت مابه

مابه شرکت بزرگی است که در کشور مکزیک قرار گرفته است و اقدام به تولید لوازم خانگی می نماید همچنین تولیدات و محصولات خود را به بیش از 70 کشور در دنیا ارسال می کند.

شرکت مابه از ساتل 1946 در مکزیکوسیتی بنیان گذاری شده است و بیشتر از 50 درصد بازار لوازم خانگی را در مکرزیک در دست گرفته است.

همچنین در سال 1986 با برند جنرال الکتریک شریک شد تا بتواند برای بازار آمریکا نیز به تولید لوازم خانگی بپردازد. سهم شرکت جنرال الکتریک از این شرکت 46 درصد است و در حال حاضر 95 درصد از تولیدات شرکت جنرال الکتریک در شرکت مابه تولید می شود.

یکی از محصولات با ارزش و مهم شرکت مابه یخچال مابه است. علی رغم مرغوب بودن این برند ممکن است دچار خرابی و مشکلات شود. مهم بودن و شهرت این یخچال به دلیل بالا بودن کیفیت و مرغوب بودن آن است.

یخچال یکی از مهمترین وسایل مصرفی در زندگی است که نبودن آن یا خراب شدن آن زندگی انسان ها را مختل می کند چرا که با پیشرفت علم و مدرن شدن زندگی ها دیگر زندگی بدون یخچال غیر ممکن است.

اگر یخچال شما معیوب شود مطمئنا مشکلات زیادی را برایتان به وجود می آورد. خراب شدن یخچال مابه اتفاق استرس زا و پر تنشی است مخصوصا اگر در ساعاتی از شب رخ دهد چرا که تمامی مواد غذایی ممکن است پس از چند ساعت آب شدن رو به خرابی و فاسد شدن روند اما نگران نباشید!

ما به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال مابه همیشه و همه جا 24 ساعته به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل آماده ی خدمات رسانی به شما هستیم.

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیرات یخچال مابه سالیان سال است که خدمات تعمیر خود را با ضمانت نامه ارائه می دهد. همچنین جهت انجام تعمیرات از تکنسین ها و تعمیرکاران مجرب و خبره بهره می گیرد.

اگر یخچال مابه شما نیاز به تعمیر پیدا کرد حتما با نمایندگی تعمیرات یخچال مابه تماس بگیرید چرا که تماس با ما شامل مزایای زیادی می شود. یکی از این مزایا صرفه جویی در وقت شماست. ما با داشتن شعبات مختلف در سراسر تهران آماده ی خدمات رسانی با سرعت بالا هستیم.

خدمات پس از فروش تعمیر یخچال مابه

اگر شما دارای برگه ی گارانتی می باشید و تاریخ آن هنوز اعتبار دارد ما به عنوان نمایندگی تعمیرات مابه خدمات پس از فروش (ضمانتنامه) ارائه می دهیم اما اگر تاریخ گارانتی وسیله ی شما به اتمام رسیده است نگران نباشید با ما تماس بگیرید تا وسیله ی شما را بهتر از روز اول تعمیر کنیم.

اگر یخچال شما کار نمی کند و یاد دارای خطا و ارور است ما سریع ترین گزینه برای انتخاب شما هستیم. لازم به ذکر است تمامی تعمیرکاران ما حرفه ای و دارای تجربه ی بالایی در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی هستند. همچنین ما برای آسوده شدن و اعتماد مشتریان در قبال لوازم تعمیر شده 6 ماه ضمانت ارائه می دهیم.

هزینه تعمیرات یخچال مابه

شما می توانید هنگام تماس تلفنی از همکاران ما هزینه را سوال فرمائید اما ممکن است همکاران خیلی دقیق نتوانند پاسخ شما را بدهند و حدودی قیمت را تعیین کنند چرا که می بایست متخصص تعمیرات لوازم خانگی مابه ابتدا یخچال را مشاهده و قیمت تعمیرات را تعیین کند.

این نمایندگی قیمت های تمامی تعمیرات را با قیمت های دریافتی از اتحادیه صنف تعمیرکاران یخچال مابه اعلام می کند.و به هیچ عنوان قیمت دلخواه به مشتری اعلام نمی گردد.

نمايندگي يخچال مابه

چرا نمایندگی مابه؟

 • اعزام کارشناسان و تعمیرکارانی با ۱۵ سال سابقه
 • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل
 • اولین نمایندگی معتبر تعمیر یخچال مابه
 • انجام تعمیر یخچال شما در محل
 • داشتن شعبات و نمایندگی های متعدد در تهران
 • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب
 • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

موارد رایجی که یخچال مابه شما نیاز به تعمیر پیدا می کند

اگر مواد غذایی در بخش فریزر یخچال مابه شما از حالت فریز خارج شده اند و یخ فریزر در حال آب شدن است و یخچال به صورت مستقیم بدون سه راهی و سیار متصل به برق باشد و آب شدن فریزر به دلیل قطع شدن برق نباشد حتما با نمایندگی تعمیرات یخچال مابه تماس بگیرید.
اگر لامپ داخل یخچال روشن باشد و بر روی صفحه ی نمایشگر پیغام خطا را مشاهده کنید باید با نمایندگی تعمیر یخچال مابه تماس بگیرید اگر اینگونه نباشد پریز برق را بررسی کنید و جهت مطمئن شدن از پریز برق می توانید یک سشوار را به برق متص کنید تا مشخص گردد برق دارد یا نه مورد بعدی کنترل کنید از سه راهی جهت رساندن برق استفاده نشده باشد چون ممکن است چون ممکن است سه راهی مشکل داشته باشد و یا دوشاخه دفرمه شده باشد.
اگر یخ زدگی به صورت یک تیکه باشد و به اندازه ی یک تا نیم سانتی متر و یا بیشتر مشاهده گردد باید با تعمیرگاه مجاز و مرکزی تعمیرات یخچال مابه تماس بگیرید.. اما اگر برفک ها به صورت قطرات آب یخ زده باشد و بر روی دیواره و سقف مشاهده گردد این امر کاملا طبیعی است به دلیل آنکه با باز شدن درب فریزر رطوبت موجود در هوا جذرب فریزر می شود. اگر در داخل مواد غذایی برفک مشاهده شود کاملا طبیعی است و مشکلی ندارد. اگر یخ زدگی پوسته ای نازک باشد و بتوان با دستمال آن را برطرف نمود مشکلی ندارد و کاملا طبیعی است که اغلب در فصل تابستان رخ می دهد.
اگر گرما مربوط به بدنه، کنار، درب، پشت یخچال و ستون میانی می باشد کاملا طبیعی است و مشکلی ندارد اما کناره ها و پشت یخچال را از دیوار و اطراف فاصله دهید. کناره ها 5 سانتی متر و از پشت 10 سانتی متر و از سقف 30 سانتی متر فاصله داشته باشد. در غیر این صورت با نمایندگی تعمیرات یخچال مابه تماس بگیرید. مواد غذایی در داخل یخچال مابه یخ می زند. ابتدا بررسی گردد که تنظیم دما به صورت صحیح انجام گرفته است. جهت راهنمایی به قسمت تنظیم دما به صورت صحیح انجام گرفته است. جهت راهنمایی به قسمت تنظیم دما مراجعه شود. خنک ترین بخش یخچال در قسمت تنظیم دما مراجعه شود. خنک ترین بخش یخچال در قسمت بالای یخچال می باشد. پس میوه و سبزیجات و لبنیات را در قسمت بالای یخچال می باشد. پس میوه و سبزیجات و لبنیات را در قسمت بالای یخچال قرار دهید هر چه از درب یخچال به سمت بخش های عقب تر یخچال نزدیک می شوید خنکی بیشتری دارد. میوه جات و سبزیجات را حتما در کشوی جا میوه ای قرار دهید چنانچه با انجام دادن موارد فوق همچنان مواد غذایی یخ می زنند با نمایندگی تعمیرات یخچال مابه تماس بگیرید.

لوگو وایت هاوس

نمایندگی مجاز و مرکزی مابه

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال مابه با ارائه خدمات خود ۲۴ ساعت شبانه روز و روزهای تعطیل در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات یخچال مابه کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز نمایندگی مابه انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

.

مشکلات متداول یخچال مابه

بیشترین مشکلاتی که ممکن است مشتریان محترم با آن رو به رو شوند به شرح زیر می باشد که در صورت رو به رو شدن با هر کدام با تعمیرگاه مجاز و مرکزی مابه تماس بگیرید.

 • تعمیر یا تعویض کمپرسور مابه
 • رفع مشکلات صفحه نمایش
 • شارژ گاز یخچال مابه
 • تعویض لاستیک دور درب یخچال
 • تعمیر یا تعویض اورلود
 • رفع مشکلات مربوط به یخچال مابه
 • موتور یخچال مابه کار نمی کند
 • یخچال به طور مداوم کار می کند
 • یخچال مابه برفک می زند
 • یخچال عمل انجماد را انجام نمی دهد

سوالات متداول

جهت تعمیر یخچال مابه باید به کجا مراجعه کرد؟
جهت تعمیرات لوازم خانگی وستینگهاوس باید با نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیرات وستینگهاوس تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمائید. نمایندگی تعمیرات شرکت مابه در تهران می باشد که بر اساس خط مشی های بهترین خدمات را ارائه می دهد. جهت ارتباط با ما کافی است با شماره هایی که در سایت می بینید تماس بگیرید همچنین می توانید با شماره 22225007-021 که خط شبانه روزی این مجموعه است تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام کنید.
نحوه ی مراجعه ی متخصص (تعمیرکار) چگونه است؟
جهت مراجعه برای تعمیر لوازم مابه شما، از سوی مرکز زمان حدودی مراجعه با شما فیکس می گردد و همچنین علاوه بر مشخص شدن زمان حدودی، قبل از مراجعه مجددا تماس گرفته و از آمادگی و حضور شما در منزل مطمئن خواهیم شد.
اگر قطعه ی تعمیر شده مجددا دچار مشکل شود آیا باید هزینه ای بپردازم؟
خیر اگر مشکل همان بخش قبلی که باشد که به وسیله ی ما تعمیر شده بود، ما موظف هستیم ت مشکل را برطرف کنیم چون در قبال کارمان ضمانت داریم.
چه تضمینی برای حفاظت حریم خصوصی اشخاص وجود دارد؟
باید بگوئیم تکنسین ها و تعمیرکاران ما در این نمایندگی سالیان سال است که مشغول به کار هستند و از سوی مرکز آموزش های لازم برای برخورد و رعایت حفظ حریم خصوصی مشتریان را دیده اند، به علاوه تمامی افراد از سوی مراجع انتظامی دارای مدارک تائید شده می باشند.
چگونه و چطور باید هزینه را پرداخت کنیم؟
شما قادر هستید هزینه ی تعمیرات را به دو صورت پرداخت نمائید : زمانی که کار تعمیرات لوازم مابه شما به پایان رسید و مشکل برطرف شد می توانید هزینه را به حساب شرکت و یا به حسای خود شخص تعمیر کار پرداخت نمائید.
آیا شما قطعات را به صورت جداگانه هم می فروشید؟
خیر، این نمایندگی به هیچ عنوان قطعات یدکی را به صورت جداگانه نمی فروشد، فقط و فقط این قطعات جهت تعمیرات لوازم مابه شما به کار می رود.

مقالات تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک

ژوئن 23, 2018
نکاتی مهم درباره تعمیر ماشین لباسشویی جنرال

نکاتی مهم درباره ماشین لباسشویی جنرال

تصور کنید که در یک روز پایان هفته، وقتی می‌خواهید از شر سبد انبوه لباس چرک‌ها به کمک ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خود راحت شوید؛ متوجه […]
می 14, 2018
تعویض فیلتر آب یخچال جنرال الکتریک

تعویض فیلتر آب در یخچال جنرال الکتریک

همان طور که میدانید، فیلتر آب یخچال ساید بای ساید باید هر شش ماه یا بعد از هر ۲۰۰ گالن آب خروجی عوض شود. اگر جریان […]
می 7, 2018
رفع مشکل تجمع آب داخل ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

رفع مشکل تجمع آب داخل ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

چگونگی برطرف کردن مشکل تجمع آب داخل ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک جمع شدن آب داخل ماشین ظرفشویی، یکی از مشکلات رایجی است که در رابطه با […]

???????