تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک


جهت درخواست تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک خود با نمایندگی تماس بگیرید. تماس با ما : ۸۸۷۷۰۳۵۵ - ۰۲۱


نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعداد محدودی از کارخانجات لوازم خانگی، سالیان طولانی اقدام به تولید لوازم خانگی می کنند، یکی از این شرکت ها که بیش از صد سال در این زمینه فعالیت دارد و جزو پیشگامان این صنعت می باشد شرکت جنرال الکتریک می باشد که در تولید انواع مختلفی از لوازم آشپزخانه و منزل، اولین شرکتی است که شروع به تولید این محصولات کرده است.

کارخانجات جنرال الکتریک دارای سابقه طولانی در تولید یخچال ساید بای ساید می باشد، این شرکت از پیشروهای صنعت لوازم خانگی می باشد، بصورتی که در سال 1949 اولین یخچال دو درب را تولید نمود، که انقلابی در صنعت لوازم سرما ساز در منزل بحساب می آمد.

بعد از 20 سال تولید موفق و کسب تجارب زیاد در سال 1969 اولین یخچال ساید بای ساید دارای آب سرد کن و یخ ساز را روانه بازار مصرف نمود. این شرکت دارای نوآوری های زیادی در تولید لوازم خانگی است. شرکت جنرال الکتریک در سال 1984 اولین یخچال مجهز به بوق (در صورت باز بودن درب یخچال) را ساخت.

فروش و تعمیر ساید جنرال الکتریک

لوازم تولید شده در این شرکت بخاطر سابقه طولانی در تولید و کیفیت بالا و استفاده از تکنولوژی روز، هم خیلی دیر خراب می شوند و هم در صورت خراب شدن احتیاج به تعمیر کار حرفه ای دارند.

بهترین جایی که در صورت بروز مشکل به بهترین نحوه آن اشکال را می تواند برطرف کند، نمایندگی جنرال الکتریک می باشد. نمایندگی های شرکت دارای افراد متخصص در تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک می باشند.

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک

نمایندگی جنرال الکتریک از قطعات یدکی اصل و مرغوب استفاده می کند و این باعث می شود عمر مفید ساید بای ساید جنرال الکتریک شما بیشتر شود. قسمت های آب سرد کن و یا یخ ساز ساید بای ساید جنرال الکتریک چون نیاز به آب بندی دارند اگر از تعمیرکاران متفرقه و یا قطعات یدکی نامرغوب استفاده کنیم باعث می شود که آب بندی آن بهم بخورد و احتیاج به تعمیر مجدد پیدا کند.

در بسیاری از مواقع باید مبلغ خیلی بیشتر از حالت عادی را پرداخت کنیم. نمایندگی شرکت با استخدام افرادی مجرب و با برگذاری آموزش های تخصصی برای آنها و با جدیدترین دانش روز دنیا آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم می باشد، این نمایندگی طی همکاری با شرکت تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس توانسته رضایت مشتری را بدست آورد.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

چرا نمایندگی تعمیر ساید جنرال الکتریک ؟

  • اعزام کارشناسان و تعمیرکارانی با ۱۵ سال سابقه
  • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل
  • اولین نمایندگی معتبر تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک
  • انجام تعمیر ساید بای ساید شما در محل
  • داشتن شعبات متعدد در تهران
  • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب

مواردی که یخچال ساید بای ساید شما نیاز به تعمیر پیدا می کند

اگر یخ ساز شما دیگر یخ نمی ساز احتمال دارد موتور یخ ساز شما خراب شده باشد ممکن است که شیر ورودی آب شما گرفته باشد ممکن است که صفحه ی نمایش یا فیلتر خراب شده باشد اگر مشکل از این ها نبود باید با یک تعمیر کار یخچال ساید بای ساید که حتما نمایندگی باشد تماس بگیرید.
اگر دمای یخچال ساید بای ساید سرد نمی شود حتما مشکل از ترموستات است و باید عوض شود . ابتدا یخچال را از برق بکشید و کویل‌های کندانسور را با یک برس یا جاروبرقی تمیز کنید. اگر مشکل برطرف نشد با نمایندگی تعمیر یخچال خود تماس بگیرید.
احتمالا جعبه کنترل به دلیل قطعی مکرر برق، فرسودگی و یا مدارهای باز آسیب دیده و ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد.برای تعمیریخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک خود باید از تعمیرکاران نمایندگی ها کمک بگیرید.

نمایندگی جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز و مرکزی جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک با ارائه خدمات خود در به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز جنرال الکتریک انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

مقالات تعمیرات لوازم خانگی

ژوئن 23, 2018
نکاتی مهم درباره تعمیر ماشین لباسشویی جنرال

نکاتی مهم درباره ماشین لباسشویی جنرال

تصور کنید که در یک روز پایان هفته، وقتی می‌خواهید از شر سبد انبوه لباس چرک‌ها به کمک ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خود راحت شوید؛ متوجه […]
می 14, 2018
تعویض فیلتر آب یخچال جنرال الکتریک

تعویض فیلتر آب در یخچال جنرال الکتریک

همان طور که میدانید، فیلتر آب یخچال ساید بای ساید باید هر شش ماه یا بعد از هر ۲۰۰ گالن آب خروجی عوض شود. اگر جریان […]
می 7, 2018
رفع مشکل تجمع آب داخل ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

رفع مشکل تجمع آب داخل ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

چگونگی برطرف کردن مشکل تجمع آب داخل ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک جمع شدن آب داخل ماشین ظرفشویی، یکی از مشکلات رایجی است که در رابطه با […]
???????