نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

هزینه تعمیر برد ساید جنرال الکتریک و قیمت برد پاور – نحوه تعمیر و تعویض آن

برد یکی از بخش‌های اصلی در تمامی یخچال‌ها محسوب می‌شود که می‌توان آن را قلب تپنده این دستگاه در نظر گرفت. یخچال جنرال الکتریک (GE) یکی از یخچال‌های آمریکایی محسوب می‌شود که از بهترین قطعات که کیفیت مناسبی دارند، شکل گرفته اند و با توجه به این موضوع طول عمر بالایی دارند. اما هزینه تعمیر برد ساید جنرال الکتریک با توجه به دلایل مختلف میتواند مفاوت باشد و بستگی به مدل و نوع دستگاه دارد. توصیه تکنسین های ما به شما این است که تا حد امکان اصلا خودتان دست به کار نشوید و با کمک یک فرد مجرب در این کار اقدام به تعمیر یا تعویض برد ساید خود بکنید. جالبه بدانید که دستور اجرای تمام فرایندها از طریق برد صادر می‌شود، بنابراین اگر برای این بخش مشکلی پیش آید، شما باید به سرعت به تعمیر یخچال جنرال الکتریک بپردازید.

هزینه تعمیر برد ساید جنرال الکتریک

برد ساید جنرال الکتریک به علت حساس بودن و مهم بودن جزو قطعاتی است که فیک آن در بازار زیاد است و حتی امکان دارد هزینه بیشتری را از شا بگیریند. به همین دلیل بهتره که این موضوع را از مراجع معتبر پیگیری کنید و اجازه دهیدکه مشاورین و تعمیرکاران همان مرکز به شما کمک کنند. اگر شما میخواهید برد یخچال جنرال الکتریک خود را به صورت غیرحضوری خریداری نمایید، فقط کافیست که با نمایندگی جنرال الکتریک 02126153912 تماس بگیرید تا ما در اسرع وقت بهترین ومناسب ترین قیمت آن را برایتان ارسال کنیم. همچنین برای تعویض این قطعه نمایندگی ما امکان اعزام تعمیرکار به محل شما را دارد.
همان طور که میدانید برند جنرال الکتریک برندی آمریکایی می باشد و قطعات آن مثل برد وارداتی است و وارد می شود، با توجه به وضعیت فعلی و نوسانات ارزی موجود در کشور ما نمی توانیم هزینه تعمیر برد ساید جنرال الکتریک را ثابت و مشخصی را برای این قطعه در نظر بگیریم. اما معمولاً شروع رنج قیمتی برد یخچال جنرال الکتریک از چهار ملیون و حداکثر تا پنج ملیون و پانصد هزار تومان می باشد. باز هم این قیمت ها با توجه به مدل یخچال فریزر و زمان تعویض آن متغیر می باشد.

آیا برد ساید جنرال الکتریک قابل تعمیر است؟

اینکه با اطمینان گفت برد ساید جنرال الکتریک شما  قابل تعمیر است یا نه یک چیز غیر قابل باور است و تا وقتی که برد دستگاه شما توسط متخصصین ما یا هر تکنسینی چک نشود. قابل تشخیص نیست که برد دستگاه شما تعمیر میشود یا نه. اما خوشبختانه در 60 درصد مواقع میتوان آن را تعمیر کرد و با هزینه های کمتر از شر این مشکل خلاص شد، طبق قانون نا نوشته ای که همه ما از آن خبر داریم تمامی وسایلی که تعمیر میشود احتمال خرابی مجدد و یا کیفیت قبل را به شما ارائه نمیدهد. البته این به کیفیت خود قطعه هم مربوط است و نمیتوان قاطع راجبع به آن حرفی زد.

آیا برد ساید جنرال الکتریک قابل تعمیر است؟

عواملی که بر خراب شدن برد یخچال جنرال الکتریک تاثیر دارد؟

عوامل و دلایل گوناگونی وجود دارد که می‌تواند باعث خرابی برد یخچال جنرال الکتریک شود؛ در ادامه این عوامل را برای شما ذکر می‌کنیم تا با آن‌ها آشنا شوید و تلاش خود را در جهت جلوگیری از رخ دادن این موضوع کنید.

  • بر روی بدنه‌ی و پشت یخچال مایعات ریخته شود.
  • بروز اتصال‌های داخلی
  • نوسانات شدید برق
  • از کار افتادن برد یخچال بر اثر عمر زیاد دستگاه
  • سوختن خازن یا AC برد یخچال
  • اتصال در سیم کشی داخلی یخچال
  • دست‌کاری برد یخچال توسط افراد نابلد

هر یک از موارد بالا می‌تواند دلیلی بر خرابی برد یخچال جنرال الکتریک باشد؛ بنابراین اگر این مشکلات برای یخچال شما پیش آمد، منتظر خرابی برد یخچال خود باشید و اگر از طرفی این مشکلات دیده شدند، سریعا اقدام به تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک کنید تا بتوانید مشکل را در کوتاه ترین زمان برطرف کنید، چرا که یخچال یکی از مهمترین لوازم محیط آشپزخانه محسوب می‌شود.

عواملی که بر خراب شدن برد یخچال جنرال الکتریک تاثیر دارد؟

چگونه می‌توان از خرابی برد ساید جنرال الکتریک جلوگیری کرد؟

از آنجایی که برد یخچال جنرال الکتریک یکی از مهمترین قسمت و طبق گفته بالا به دیگر قسمت های یخچال از برد فرمان میرود و به نوعی حکم مغز ساید شما را اجرا میکند. و به همین دلیل امکان دارد هزینه تعمیر برد ساید جنرال الکتریک شما زیا باشد. پس بهتره که تمام سعی خود را بکنید تا جایی که امکان دارد از آن به درستی استفاده و حتی در بعضی مواقع محافظت کنید، اما برایرعایت این موارد باید شیوه و روش‌های محافظت از آن را یاد بگیرید. در ادامه برای شما شیوه‌هایی را بیان می‌کنیم که با انجام آن‌ها می‌توانید از خراب شدن برد یخچال جنرال الکتریک جلوگیری کنید.

چگونه می‌توان از خرابی برد ساید جنرال الکتریک جلوگیری کرد؟

1. از محافظ برق استفاده کنید!

همانطور که گفته شد نوسانات برق یکی از عوامل تاثیرگذار بر خرابی برد محسوب می‌شود، بنابراین شما می‌توانید با استفاده از یک محافظ برق این مشکل را برطرف کنید، چرا که محافظ از ورود جریان‌های غیرمجاز به برد جلوگیری می‌کند. اگر شما از این محافظ استفاده نکنید، جریان برق به صورت مستقیم و کنترل نشده به برد می‌رسد و باعث سوختن این قطعه می‌شود.

2. اگر تخصص ندارید به تعمیر این قطعه دست نزنید

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک خود را به دست فردی بسپارید که در این کار تخصص دارد. در بسیاری از مواقع دیده شده است که افراد تعمیر برد یخچال را خودشان انجام می‌دهند، اما باید گفت این تعمیر یک کار تخصصی محسوب می‌شود و اگر شما این قطعه را به اشتباه دستکاری کنید، امکان دارد مشکلات و خرابی‌های بیشتری را برای دستگاه به وجود آورید. با توجه به این موضوعات، تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک را به متخصصان نمایندگی این برند واگذار کنید تا به درستی انجام شود.

3. جلوگیری از آسیب‌های فیزیکی به یخچال

گاهی اوقات در زمان‌های جابه‌جایی یخچال، به آن آسیب‌های بسیاری وارد می‌شود که در برخی مواقع این آسیب به قدری زیاد است که می‌تواند برد یخچال را به طور کامل از بین ببرد و شما را مجبور به تعویض این قطعه کند؛ بنابراین برای جلوگیری از چنین موضوعی، در زمان حمل و نقل یخچال بسیار دقت داشته باشید.

در چه مواقعی برد ساید جنرال الکتریک تعویض می‌شود؟

در بیشتر مواقع به احتمال زیا شما خودتان متوجه خرابی برد ساید جنرال الکتریک میشود و نیازی به بررسی خاصی نیست، اما قسمت مهم این اسن که شما متوجه شوید که این خرابی از کجای ساید شما نشات میگیرد. چون امکان ارد شما برد ساید جنرال الکتریک خود را تعمیر یا تعویض کنید و باز هم برد خراب بشود. درواقع برد یخچال با توجه به آسیب‌هایی که به آن وارد می‌شود، مشکلات متفاوتی پیدا می‌کند. برای مثال در برخی از مواقع آسیب وارد شده به صورتی است که متخصصان نمایندگی جنرال الکتریک می‌توانند این قطعه را تعمیر کنند، اما گاهی اوقات شرایط به این طریق نیست و برد باید به طور کامل عوض شود، چرا که یا امکان تعمیر وجود ندارد یا تعمیر به صرفه نخواهد بود.

در چه مواقعی برد ساید جنرال الکتریک تعویض می‌شود؟

هزینه تعمیر برد ساید وایت هاوس

متاسفانه از مواردی که نمیتوان آن را بدوون بررسی دیدن از نزدیک قیمت گذاری کرد. هر یخچالی نصبت به مدل و نوع آن هزینه تعمیر بردش هم متفاوته و نمیتوان ندیده آن را قیمت گذاری کرد. اما توصیه ما به شما این است که حتما تعمیرکاران متخصص و بلد کار کمک بگیرید و برای خرید برد هم از مرکز های معتبر خرید کنید که برد ساید وایت هاوس شما گارانتی داشته باشد و بتوانید در صورت بروز هرگونه مشکل خسارت یا تعمیرات رایگانی ر دریافت کنید. درضمن استفاده از قطعات فیک نه تنها باعث دردسر دوباره برای خرید و تعمیر می اندازد بلکه باعث میشود به دیگر قسمت های ساید شما هم آسیب برسد.

سخن پایانی

در رابطه با هزینه تعمیر برد ساید جنرال الکتریک نمی توان قیمت دقیق و مشخصی داد؛ همچنین هزینه تعمیر نیز به عوامل گوناگونی بستگی دارد و طبیعی است هر چه برد یخچال آسیب بیشتری دیده باشد نیاز به تعمیرات بیشتر و طبیعتا هزینه بالاتر دارد؛ اما در کل توصیه می‌شود این امور را به نمایندگی برند جنرال الکتریک واگذار کنید، چرا که آن‌ها بهترین قطعات را در بهترین کیفیت در اختیار دارند و خدماتی که ارائه می‌دهند نیز بی نقص است. همچنین اگر تصمیم دارید از قیمت برد یخچال جنرال الکتریک مطلع شوید، می‌توانید با نمایندگی این شرکت تماس بگیرید و از قیمت آن در همان لحظه مطلع شوید. همچنین شرکت نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در تعمیر و تعویض به شما کمک میکند.

سوالات متداول

آیا هزینه تعمیر برد ساید جنرال الکتریک ثابت است؟

خیر با توجه ب مدل و نوع یخچال و یا حتی دلیل خرابی یخچال شما هزینه آن هم متغیر است.

آیا برد ساید جنرال الکتریک را میتوان تعمیر کرد؟

متاسفانه این موضوع تا بررسی نشود جواب قاطع ای ندارد، اما در 60 درصد مواقع میتوان آن را تعمیر کرد؟

آیا راهی برای جلو گیری از خرابی برد ساید جنرال الکتریک است؟

بله شما میتواند با مواردی مثل کنترل نوسان برق و دوری از آب و… در نگهداری برد یخچال خود کوشا باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + ده =

من این متن را مطالعه کردم واقعا کاربردی بود ممنون از زحمات شما، برای تعمیر یخچال با شماره نمایندگی تماس میگیرم.
نام و نام خانوادگی
عنوان

جدول محتوا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سایر مقالات

ارور-یخچال-فریزر-جنرال-الکتریک-کد-خطای-FF-شاخص
ارور یخچال فریزر جنرال الکتریک کد خطای FF
تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی
علت تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی
ارور tc| tF یخچال جنرال الکتریک
ارور tc| tF یخچال جنرال الکتریک + و راهکاریی برای رفع آنها
آبگیری-نکردن-لباسشویی-مابه-شاخص
عیب یابی و رفع مشکل آبگیری نکردن لباسشویی
چرا-دور-تند-ماشین-لباسشویی-کار-نمی-کند-شاخص
چرا دور تند ماشین لباسشویی کار نمی کند؟
راهنمای فارسی لباسشویی جنرال الکتریک
راهنمای فارسی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک
علت بوی سوختگی از ماشین لباسشویی
علل بوی سوختگی از ماشین لباسشویی
ارور DF یخچال فریزر جنرال الکتریک
ارور DF یخچال فریزر جنرال الکتریک
سنسور دیفراست یخچال
خرابی سنسور دیفراست یخچال
خرابی رله اورلود یخچال؛ علت و راهکارهای رفع آن
علائم خرابی رله اورلود یخچال و راه های تعمیر آن