برد یکی از بخش‌های اصلی در تمامی یخچال‌ها محسوب می‌شود که می‌توان آن را قلب تپنده این دستگاه در نظر گرفت. یخچال جنرال الکتریک (GE) یکی از یخچال‌های آمریکایی محسوب می‌شود که از بهترین قطعات که کیفیت مناسبی دارند، شکل گرفته اند و با توجه به این موضوع طول عمر بالایی دارند. دستور اجرای تمام فرایندها از طریق برد صادر می‌شود، بنابراین اگر برای این بخش مشکلی پیش آید، شما باید به سرعت به تعمیر یخچال جنرال الکتریک بپردازید.

قیمت جدید 1399 برد یخچال جنرال الکتریک

اگر شما میخواهید برد یخچال جنرال الکتریک خود را به صورت غیرحضوری خریداری نمایید، فقط کافیست که با نمایندگی جنرال الکتریک 02126153912 تماس بگیرید تا ما در اسرع وقت بهترین ومناسب ترین قیمت آن را برایتان ارسال کنیم. همچنین برای تعویض این قطعه نمایندگی ما امکان اعزام تعمیرکار به محل شما را دارد.
همان طور که میدانید برند جنرال الکتریک برندی آمریکایی می باشد و قطعات آن مثل برد وارداتی است و وارد می شود، با توجه به وضعیت فعلی و نوسانات ارزی موجود در کشور ما نمی توانیم قیمت ثابت و مشخصی را برای این قطعه در نظر بگیریم. اما معمولاً شروع رنج قیمتی برد یخچال جنرال الکتریک از چهار ملیون و حداکثر تا پنج ملیون و پانصد هزار تومان می باشد. باز هم این قیمت ها با توجه به مدل یخچال فریزر و زمان تعویض آن متغیر می باشد.

عواملی که بر خراب شدن برد یخچال جنرال الکتریک تاثیر دارد؟

عوامل و دلایل گوناگونی وجود دارد که می‌تواند باعث خرابی برد یخچال جنرال الکتریک شود؛ در ادامه این عوامل را برای شما ذکر می‌کنیم تا با آن‌ها آشنا شوید و تلاش خود را در جهت جلوگیری از رخ دادن این موضوع کنید.

  • بر روی بدنه‌ی و پشت یخچال مایعات ریخته شود.
  • بروز اتصال‌های داخلی
  • نوسانات شدید برق
  • از کار افتادن برد یخچال بر اثر عمر زیاد دستگاه
  • سوختن خازن یا AC برد یخچال
  • اتصال در سیم کشی داخلی یخچال
  • دست‌کاری برد یخچال توسط افراد نابلد

هر یک از موارد بالا می‌تواند دلیلی بر خرابی برد یخچال جنرال الکتریک باشد؛ بنابراین اگر این مشکلات برای یخچال شما پیش آمد، منتظر خرابی برد یخچال خود باشید و اگر از طرفی این مشکلات دیده شدند، سریعا اقدام به تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک کنید تا بتوانید مشکل را در کوتاه ترین زمان برطرف کنید، چرا که یخچال یکی از مهمترین لوازم محیط آشپزخانه محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید:  دکمه های روی مایکروفر به چه معنی هستند؟

چگونه می‌توان از خرابی برد یخچال جنرال الکتریک جلوگیری کرد؟

از آنجایی که برد یخچال جنرال الکتریک یکی از مهمترین قسمت و بخش‌های یخچال شما محسوب می‌شود، باید شیوه و روش‌های محافظت از آن را یاد بگیرید. در ادامه برای شما شیوه‌هایی را بیان می‌کنیم که با انجام آن‌ها می‌توانید از خراب شدن برد یخچال جنرال الکتریک جلوگیری کنید.

از محافظ برق استفاده کنید!

همانطور که گفته شد نوسانات برق یکی از عوامل تاثیرگذار بر خرابی برد محسوب می‌شود، بنابراین شما می‌توانید با استفاده از یک محافظ برق این مشکل را برطرف کنید، چرا که محافظ از ورود جریان‌های غیرمجاز به برد جلوگیری می‌کند. اگر شما از این محافظ استفاده نکنید، جریان برق به صورت مستقیم و کنترل نشده به برد می‌رسد و باعث سوختن این قطعه می‌شود.

اگر تخصص ندارید به تعمیر این قطعه دست نزنید

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک خود را به دست فردی بسپارید که در این کار تخصص دارد. در بسیاری از مواقع دیده شده است که افراد تعمیر برد یخچال را خودشان انجام می‌دهند، اما باید گفت این تعمیر یک کار تخصصی محسوب می‌شود و اگر شما این قطعه را به اشتباه دستکاری کنید، امکان دارد مشکلات و خرابی‌های بیشتری را برای دستگاه به وجود آورید. با توجه به این موضوعات، تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک را به متخصصان نمایندگی این برند واگذار کنید تا به درستی انجام شود.

جلوگیری از آسیب‌های فیزیکی به یخچال

گاهی اوقات در زمان‌های جابه‌جایی یخچال، به آن آسیب‌های بسیاری وارد می‌شود که در برخی مواقع این آسیب به قدری زیاد است که می‌تواند برد یخچال را به طور کامل از بین ببرد و شما را مجبور به تعویض این قطعه کند؛ بنابراین برای جلوگیری از چنین موضوعی، در زمان حمل و نقل یخچال بسیار دقت داشته باشید.

در چه مواقعی برد یخچال جنرال الکتریک تعویض می‌شود؟

برد یخچال با توجه به آسیب‌هایی که به آن وارد می‌شود، مشکلات متفاوتی پیدا می‌کند. برای مثال در برخی از مواقع آسیب وارد شده به صورتی است که متخصصان نمایندگی جنرال الکتریک می‌توانند این قطعه را تعمیر کنند، اما گاهی اوقات شرایط به این طریق نیست و برد باید به طور کامل عوض شود، چرا که یا امکان تعمیر وجود ندارد یا تعمیر به صرفه نخواهد بود.

در رابطه با قیمت برد یخچال جنرال الکتریک نمی‌توان قیمت دقیق و مشخصی داد؛ همچنین هزینه تعمیر نیز به عوامل گوناگونی بستگی دارد و طبیعی است هر چه برد یخچال آسیب بیشتری دیده باشد نیاز به تعمیرات بیشتر و طبیعتا هزینه بالاتر دارد؛ اما در کل توصیه می‌شود این امور را به نمایندگی برند جنرال الکتریک واگذار کنید، چرا که آن‌ها بهترین قطعات را در بهترین کیفیت در اختیار دارند و خدماتی که ارائه می‌دهند نیز بی نقص است. همچنین اگر تصمیم دارید از قیمت برد یخچال جنرال الکتریک مطلع شوید، می‌توانید با نمایندگی این شرکت تماس بگیرید و از قیمت آن در همان لحظه مطلع شوید.