نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

ایرادات یخچال جنرال الکتریک و نحوه برطرف کردن آن ها

ایرادات یخچال جنرال الکتریک و نحوه برطرف کردن آن ها

جنرال الکتریک، یکی از برندهای مطرح لوازم خانگی آمریکایی می باشد که محبوبیت بسیار بالایی در سراسر جهان و علی الخصوص ایران دارد. پرفروش ترین محصول جنرال الکتریک، یخچال فریزر می باشد که مدل های مختلف آن، مشکلات مشترکی دارند که معمولا نیاز به تعمیر پیدا می کنند. یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک علیرغم کیفیت بالای قطعات به کار رفته، در موارد رایجی نیاز به تعمیر پیدا می کنند و طول عمر خاص خود را دارند. در این مقاله قصد داریم شما را با ایرادات یخچال جنرال الکتریک و نحوه برطرف کردن آن ها آشنا کنیم.

یخچال جنرال الکتریک خنک نمی کند

در این راهنمای تعمیر یخچال جنرال الکتریک (GE) شما با مراحل تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک تولید شده در سال 2002 یا بعد از آن که خنک نمی کنند آشنا خواهید شد. این مورد از رایج ترین ایرادات یخچال جنرال الکتریک می باشد.

در سال 2002، یخچال و فریزرهای ساید بای ساید جنرال الکتریک جدید خود را مجدد طراحی کرد. با این طراحی مجدد چالش هایی برای تعمیرکاران به وجود آمد، زیرا متفاوت از هر یخچالی که تا کنون دیده ایم، تولید شده بود. جنرال الکتریک این یخچال را طراحی کرد تا بازدهی بیشتری داشته باشد و یکی از راه های انجام این کار با استفاده از یخ زدگی سازگار بود.

این به این معنی است که یخچال تا جایی که به آن نیاز داشت عملیات یخ زدن را ادامه می داد. آنها همچنین موتورهای فن را برای استفاده در جریان DC تغییر دادند تا بتوانند سرعت موردنیاز موتورهای خود را تغییر دهند.

آنها همچنین یک دمپر الکتریکی اضافه کرده اند که جریان هوا بین بخش تازه مواد غذایی و فریزر را تنظیم کند. به جای استفاده از کنترل سرد، آنها شروع به استفاده از ترمیستورها کردند.

تمام این تغییرات جدید می باشد و این راهنما برای تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک تولید شده در سال 2002 یا جدیدتر است که به اندازه کافی خنک نمی کنند.

متخصصین ما در نمایندگی جنرال الکتریک آمادگی لازم برای تعمیر ساید جنرال الکتریک و تمام لوازم خانگی جنرال الکتریک را دارند.

یخچال جنرال الکتریک خنک نمی کند

ارور hrs و خنک نکردن یخچال جنرال الکتریک

یکی از اصلی ترین دلایل خنک نکردن یخچال جنرال الکتریک، ارور hrs می باشد. ارور hrs در یخچال جنرال الکتریک یک هشدار جدی در این دستگاه به شمار می آید و در صورت مشاهده آن بر روی مانیتور دستگاه، باید فورا آن را از برق کشیده و با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید. پس از به نمایش درآمدن این ارور که علت اصلی آن خرابی برد یخچال می باشد، دستگاه دیگر خنک نمی کند و از کار می افتد و فقط چراغ داخل آن روشن می شود.

ارور hrs و خنک نکردن یخچال جنرال الکتریک

مشکل برفک زدن یخچال جنرال الکتریک

بدون شک، برفک زدن یکی از شایع ترین ایرادات یخچال جنرال الکتریک و سایر یخچال فریزرها می باشد. این بخش از این راهنمای تعمیر یخچال جنرال الکتریک به مسائل مربوط به برفک زدایی یخچال می پردازد. شایع ترین دلیل این مشکل در یخچال های جنرال الکتریک (GE) این است که به طور مناسبی برفک زدایی نمی کنند. عدم برفک زدایی می تواند یکی از دلایل کاهش سرمایش و گرم شدن یخچال جنرال الکتریک باشد. برای چک کردن آن درب فریزر را باز کنید و به پشت فریزر نگاه کنید تا ببینید که آیا برفک بیش از حد وجود دارد. اگر بیش از یک لایه نازک از برفک در شبکه پشت فریزر وجود داشته باشد، نشانه آن است که به طور مناسب برفک زدایی نمی کند.

در ابتدا، شما باید برفک اضافی را حذف کنید. پوشش را که با برفک پوشانده شده است را از بین ببرید و یخچال را از برق بکشید و سپس با استفاده از سشوار برفک را از شبکه لوله های خنک کننده بزدایید.

این امر به طور موقت تعمیر یخچال را برای حدود 2-3 هفته انجام می شود، فقط تا زمانی که قطعه مورد نیاز را خریداری کنید. چهار چیز وجود دارد که می تواند این مشکل را ایجاد کند.

مشکل برفک زدن یخچال جنرال الکتریک

صفحه اصلی، ترمیستور در بالای سیم پیچ بخش، ترموستات و بخاری یخچال می تواند علت اصلی این مشکل در یخچال ساید جنرال الکتریک باشند.

اگر یکی از آنها بد کار می کند باید آن را تعویض کنید، اما اگر همه آنها خوب کار می کند، صفحه اصلی را باید تعویض کنید.
در بیشتر موارد صفحه اصلی این مشکل را به وجود آورده است و ترمیستورها نیز گاهی اوقات این مشکل را ایجاد می کنند.

ترموستات برفک نیز می تواند عامل این مشکل باشد، اما به اندازه بخش های دیگر، شایع نیست. گرمکن برفک به احتمال زیاد مشکل شما است. گرمکن برفک را با یک اهم متر بررسی کنید و اگر مشکل دارد آن را تعویض کنید.

در موارد معدودی، علت برفک زدن یخچال جنرال الکتریک، خرابی فن آن می باشد. در این صورت باید اقدام به تعمیر و یا تعویض فن یخچال جنرال الکتریک بنمایید.

توجه داشته باشید که گرمکن برفک ممکن است متفاوت از مدل قدیمی شما باشد، اما دستورالعمل هایی را که همراه با گرمکن آمده است دنبال کنید و مطمئن باشید با مشکلی مواجه نخواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − هفت =

من این متن را مطالعه کردم واقعا کاربردی بود ممنون از زحمات شما، برای تعمیر یخچال با شماره نمایندگی تماس میگیرم.
نام و نام خانوادگی
عنوان

جدول محتوا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سایر مقالات

اجزاء یخچال فریزر جنرال الکتریک
اجزاء یخچال فریزر جنرال الکتریک
سرد نکردن یخچال
7 دلیل سرد نکردن یخچال
صدا-دادن-یخچال-وایت-هاوس-شاخص
صدا دادن یخچال وایت هاوس
نحوه-تراز-کردن-یخچال-فریزر-شاخص
نحوه تراز کردن یخچال فریزر
راهکارهای-افزایش-عمر-مفید-ظرفشویی-پروفایل-شاخص
راهنمای جامع افزایش طول عمر ماشین ظرفشویی
قفل کودک ماشین ظرفشویی
نحوه فعال سازی و غیرفعال سازی قفل کودک در ماشین ظرفشویی
راهنمای-فارسی-ظرفشویی-جنرال-الکتریک-شاخص
راهنمای فارسی ظرفشویی جنرال الکتریک
ارور-یخچال-فریزر-جنرال-الکتریک-کد-خطای-FF-شاخص
ارور یخچال فریزر جنرال الکتریک کد خطای FF
تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی
علت تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی
ارور tc| tF یخچال جنرال الکتریک
ارور tc| tF یخچال جنرال الکتریک + و راهکاریی برای رفع آنها