آیکون مایکروفر جنرال الکتریک تعمیر مایکروفر جنرال الکتریکآیکون جاروبرقی جنرال الکتریک

تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک

آیکون تعمیر اسپیلت

تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک


آیکون یخچال وایت هاوس

تعمیر یخچال و فریزر جنرال الکتریک

آیکون ماشین ظرفشویی وایت هاوس

تعمیر ظرفشویی جنرال الکتریک

آیکون ساید وایت هاوس

تعمیر ساید جنرال الکتریک

آیکون لباسشویی

تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک

 

تعمیر جنرال الکتریک شرق تهران > در این صفحه لیستی از تمامی نمایندگی جنرال الکتریک در شرق تهران به شما ارائه می شود. لیست پایین به شما کمک می کندتا بتوانید به راحتی نزدیک ترین نمایندگی به محل سکونت خود را پیدا و با آن تماس بگیرید. دقت داشته باشید که تمامی تعمیرگاه ها زیر، نمایندگی جنرال الکتریک شرق تهران هستند و به دنبال مناطق دیگر هستید، وارد صفحه مورد نظر شوید.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک شرق تهران

اگر به تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در شرق تهران احتیاج دارید اصلا نگران نباشید. شماره هایی که در این صفحه قرار دارند متعلق به نمایندگی های این منطقه تهران می باشند. محلات تهران پارس، مینی سیتی، حشمتیه، وحیدیه، پیروزی، افسریه و … جزو محله های تحت پوشش این تعمیرگاه قرار میگیرند. برای تماس با ما و درخواست تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شرق تهران، از طریق شماره ها موجود در سایت با ما تماس بگیرید. تمامی خدمات تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک، تعویض فن و … توسط تکنسین های ما انجام می شود.

تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک در شرق تهران

اگر در شرق تهران سکونت دارید و به دنبال تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در شرق تهران هستید، با استفاده از شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما پس از مشاوره رایگان، بهترین تعمیرکاران را در اختیار شما قرار دهند تا تعمیرات در محل سکونت تان انجام  شود. تمامی مشکلات به وجود آمده از رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی تا به سخت ترین شان توسط این متخصصین با تجربه حل و تعمیر می شوند.

تعمیر ظرفشویی جنرال الکتریک در شرق تهران

ماشین ظرفشویی یکی از محبوب ترین و جدیدترین لوازم خانگی به حساب می آید که طرفداران زیادی به خصوص در بین خانوم های ایرانی دارد. برای تعمیر ظرفشویی جنرال الکتریک در شرق تهران می توانید با استفاده از لیست شماره تماس های سایت با ما تماس بگیرید. کلیه خدمات تعمیرات ظرفشویی جنرال الکتریک در شرق تهران مانند تعمیر برد و … توسط این تعمیرگاه انجام می شود. پس از تماس شما، کارشناسان ما شما را راهنمایی کرده و در صورت نیاز تعمیرکاران شرق تهران را به منزل اعزام می کنند.

بیشتر بخوانید:  علت زنگ زدگی و سوراخ شدن کف ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

تعمیر ساید جنرال الکتریک در شرق تهران

نمایندگی تعمیر ساید جنرال الکتریک در شرق تهران، به صورت تضمینی و با پایین ترین قیمت، تمامی خدمات تعمیراتی شما را در کمترین زمان انجام خواهد داد. یکی از مشکلات رایج در ساید بای سایدهای جنرال الکتریک، مشکل توزیع اب در ساید جنرال الکتریک می باشد. همه این مشکلات توسط متخصصین ماهر در نمایندگی جنرال الکتریک در شرق تهران انجام می شود. برای دسترسی به همه خدمات، از طریق شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.


تمامی تعمیرات یخچال و فریزر جنرال الکتریک، لباسشویی جنرال الکتریک، ظرفشویی جنرال الکتریک، ساید جنرال الکتریک و کولر گازی جنرال الکتریک بصورت شبانه روزی در نمایندگی های در تهران انجام میشود 22225007-021

تعمیرات شبانه روزی ساید جنرال الکتریک


ویژگی های نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در شرق تهران

تعمیر در محل

تمامی تعمیرات برای رفاه حال مشتریان گرامی در محل و منزل انجام می شود. در گذشته یکی از مشکلاتی که برای مشتریان پیش می آمد، زحمت حمل و نقل وسایل آشپزخانه به نمایندگی و منتظر ماند تا زمانی که تعمیرات انجام شود. اما حالا دیگر با وجود این امکان، مشکل از بین رفته است و تعمیرات در محل سکونت شما و در کمترین زمان ممکنه در هفت روز هفته و به صورت 24 ساعته انجام می شود.

قیمت تعمیرات مصوب

تمامی خدماتی که در نمایندگی جنرال الکتریک شرق تهران ارائه می شود، دارای هزینه و قیمت مصوب شده توسط اتحادیه تعمیرکاران می باشد و هیچ هزینه اضافی از شما گرفته نمی شود.

قطعات اورجینال و اصلی

یکی از دغدغه های اصلی مشتریان ما در هنگام مراجعه به نمایندگی، استفاده از قطعات اورجینال و اصلی می باشد. قطعات اورجینال از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند زیرا هم دیرتر دچار خرابی می شوند و هم به قطعات دیگر آسیب نمی رسانند. تمامی قطعات مورد استفاده توسط تعمیرکاران ما اصلی میباشد و جای هیچ نگرانی نیست.

تلفن نمایندگی جنرال الکتریک در شرق تهران:

تهرانپارس، پیروزی، رسالت، نارمک، امام حسین، دماوند، نیروهوایی، سید خندان، نظام آباد، مجدیه، سهروردی

021-77725710

021-33324070

021-77725711