علت بروز ارور hrs  یخچال مابه چیست؟ آیا تعمیر می شود؟ هزینه تعمیر این ارور چقدر است؟ چه زمانی اقدام به تعمیر این ارور کنیم؟ آیا مشکل هزینه بری است؟ علائم نشاندهنده این مشکل چیست؟ تمامی جواب این مشکلات به دست ماست. با ما همراه باشید تا به تک تک سوالات شما در خصوص ارور hrs  یخچال مابه پاسخ دهیم.

نشانه های خرابیhrs   یخچال

خاموش شدن یخچال

از کار افتادن کامل یخچال

قطعی برق در سراسر یخچال بجز لامپ های داخل یخچال

گرم شدن مواد غذایی داخل یخچال

صدای تیک تیک آمدن از پشت یخچال

صدا دادن یخچال مابه

دلایل ارور hrs  یخچال مابه

ارو HRSدر یخچال مابه بیشتر به دو دلیل اتفاق می افتد، که هر کدام نوعی مشکل بزرگ در سلامت یخچال بوجود می آورند و در تهایت سبب خاموش شدن یخچال مابه می شود. در صورت مشاهده این ارور بر روی ساید بای ساید مابه، با نمایندگی تعمیر ساید مابه تماس بگیرید.

  • طول عمر و فرسودگس بالای یخچال و برد الکترونیکی یخچال
  • قطع و وصلی شدید برق یخچال

طول عمر بالای برد یخچال

هر وسیله برقی بعد از چند سال کار کردن به مرور خراب می شود. و این موضوع کاملا طبیعی است. با وجود اینکه یخچال های جنرال الکتریک طول عمر بالایی دارند، ممکن است دچار خرابی برد شوند. وقتی برد یخچال خراب می شود، ممکن است بر روی صفحه دیجیتالی یخچال خود، ارور hrs یخچال را مشاهده کنید .که البته یکی از ارورهای مهم و خطرناک یخچال است. چرا که با دیدن این ارور ، صد در صد یخچال شما خاموش شده است و دیگر روشن نمی شود . مگر اینکه بدست تعمیرکار حرفه ای تعمیر اساسی شود.

بیشتر بخوانید:  نمایندگی جنرال الکتریک در شمال تهران

نوسانات شدید برق در یخچال

با نوسانات برقی، قطعا هر وسیله برقی دچار آسیب می شود. به همین  دلیل تعمیرکاران ما همیشه استفاده از محافظ برق را ضروری می دانند. با افزایش نوسانات برق، جرقه یی از جریان برق ولتاژ بالا، وارد برد الکترونیکی می شود و همین امر باعث صدمه شدید در برد یخچال می شود.

تعمیر ارور HRS یخچال مابه چگونه است؟

برای تعمیر ارور  HRS یخچال مابه، باید برد الکترونیکی توسط نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال مابه بررسی و تست گردد. متاسفانه تنها راه حل خطای HRS تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی یخچال می باشد.