نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

قیمت فیلتر ساید جنرال الکتریک

قیمت فیلتر ساید جنرال الکتریک و نحوه تعمیر و تعویض آن

تعویض فیلتر ساید جنرال الکتریک جزو مهمترین مسائل برای حفظ سلامتی شما به حساب می آید. فیلتر های یخچال ساید توانایی گرفتن رسوب و املاح آب را دارند و شما دیگر آب سالم تری را می نوشید. قیمت فیلتر ساید جنرال الکتریک یکی دیگر از موضوعاتی به حساب می‌آید که افراد به آن توجه ویژه‌ای دارند اما به علت گران بودن یا فیک بودن فیلتر های ساید در بعضی مراکز اصولا افراد آن را با دقت بیشتر انتخاب میکند. حتی در بعضی مواقع تا زمانی که بگردند و فیلتر مورد نظر خود را پیدا کنند، طول میکشد و در این مدت آن ها نمیتوانند از یخچال ساید خود در این حوزه استفاده کنند. در ادامه برای شما به صورت کامل آموزش هایی از جمله تعویض فیلتر ساید جنرال الکتریک را همراه با لیستی از قیمت ها با توجه به نوع و مدل یخچال، شرح می دهیم.  اما قیمت ها دقیق و بروز نمی باشد و برای اطلاع از آخرین قیمت فیلتر یخچال جنرال الکتریک با شماره 26153912-021 تماس بگیرید.نکته‌ای که باید در تهیه فیلتر به آن دقت داشته باشید، اصل و اورجینال بودن قطعه است، چرا که شما باید هزینه‌ی به نسبت بیشتری را برای تهیه فیلتر اصل در مقایسه با تهیه فیلتر فیک بپردازید. با توجه به این موضوع و قیمت فیلتر ساید جنرال الکتریک، تماس با نمایندگی‌های این شرکت را پیشنهاد می‌دهیم، چرا که نمایندگی‌ها علاوه بر استفاده از قطعات با کیفیت، قیمت مناسبی نیز برای آن‌ها در نظر گرفته اند که باعث می‌شود شما با هزینه‌ی کمتر به تعویض فیلتر ساید جنرال الکتریک بپردازید.

قیمت فیلتر یخچال جنرال الکتریک – قیمت جدید سال 1402

فیلتر یخچال جنرال الکتریک، به دلیل آنکه یک قطعه وارداتی است؛ قیمت آن تحت تاثیر نوسانات ارزی بوده و متغیر می باشد. البته عوامل دیگری مثل: نوع یخچال جنرال الکتریک شما و نوع برند فیلتر یخچال نیز، بر قیمت آن تاثیر می گذارد. اما نکته مهمی که باید در خرید فیلتر یخچال جنرال الکتریک به آن توجه کنید، مرکزی است که از آن فیلتر را خریداری می کنید؛ زیرا فیلتر اصل و اورجینال جنرال الکتریک بسیار کمیاب بوده و فقط در نمایندگی های مجاز وجود دارد. به همین دلیل جنس تقلبی و فیک آن با قیمت ارزان در بازار، زیاد به فروش می رسد. گول این قیمت ارزان را نخورید؛ به شما  توصیه می کنیم فیلتر را از نمایندگی های معتبر و رسمی خریداری کنید تا هم از اصل بودن قطعه هم از قیمت مناسب آن نسبت به مراکز دیگر خیالتان آسوده باشد. شما می توانید برای خرید فیلتر و اطلاع از قیمت روز فیلتر یخچال جنرال الکتریک با نمایندگی مرکزی یخچال جنرال الکتریک تماس بگیرید 26153912_021. کارشناسان ما در قالب مشاوره رایگان به شما در خرید فیلتر یخچال جنرال الکتریک کمک خواهند کرد.

قیمت فیلتر ساید جنرال الکتریک – قیمت جدید سال 1402

همانطور که در مطالب فوق به این نکته اشاره شد، قیمت فیلتر ساید جنرال الکتریک با توجه به نوع یخچال جنرال متفاوت است؛ اینکه یخچال جنرال شما از نوع معمولی یا ساید بای ساید باشد، فیلتر مخصوص به خود را دارد. معمولا قیمت فیلتر ساید جنرال الکتریک نسبت به قیمت فیلتر یخچال جنرال الکتریک، کمی بالاتر و گران تر است اما نگران قیمت فیلتر یخچال جنرال الکتریک نباشید، شما می توانید با خرید فیلتر در نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک، مناسب ترین و پایین ترین هزینه را نسبت به نمایندگی های دیگر پرداخت کنید. پس همین حالا با نمایندگی ما 26153912_021 تماس بگیرید. و از آخرین قیمت فیلتر ساید جنرال الکتریک، مطلع شوید.

انواع فیلتر ساید جنرال الکتریک

در ابتدا باید به این موضوع اشاره کرد که تعویض فیلتر یخچال جنرال الکتریک یک کار تخصصی محسوب می‌شود و شما باید برای این موضوع تنها از نمایندگی این برند درخواست کمک داشته باشید، چرا که نمایندگی جنرال الکتریک از متخصصینی استفاده کرده است که در این زمینه مهارت کامل دارند و می‌توانند به خوبی این امور را انجام دهند.

از قابلیت بیشتر یخچال‌ ساید بای ساید جنرال الکتریک می‌توان به این موضوع اشاره کرد که این یخچال‌ها قابلیت اتصال به آب شهری را دارند، از همین جهت نصب فیلتر برای این یخچال‌ها یک امر ضروری به حساب می‌آید؛ همچنین توجه داشته باشید که اگر لوله کشی به درستی برای این یخچال انجام نشود، می‌تواند مشکلات بسیاری را در توزیع آب به وجود آورد.

 عوامل تاثیر گذار برای تعویض فیلتر ساید جنرال الکتریک

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چرا و به چه علت نیاز به تعویض فیلتر ساید است؟ قبل از هر چیزی باید به شما بگویم که به هیچ وجه فیلتر ها قابل تعمیر نیستد و باید تعویض شوند و به محض اینکه متوجه شدید فیلتر یخچال ساید جنرال الکتریک شما قابل استفاده نیست دست از استفاده آن بردارید و فیلتر جدیدی نصب کنید چون استفاده از فیلتری که عمر خود را کرده بیشتر از آبی که فیلتر نشده به شما آسیب میزند.

بسیاری از یخچال های ساید بای ساید جنرال الکتریک قابلیت این را دارند که مستقیم به آب شهری وصل شوند. این یخچال ها شیر برداشت آب دارند. در اغلب یخچال های جنرال الکتریک محلی برای برداشت یخ نیز تعبیه شده است. چون یخچال جنرال الکتریک می تواند به آب شهری وصل شود، باید فیلتر یخچال برای آن نصب شود. لوله کشی نامناسب می تواند موجب مشکل توزیع آب در یخچال ساید جنرال الکتریک شود.

به این دلیل که اکثر نقاط جهان آب لوله کشی همزمان برای مصارف شستشو، آبیاری، استحمام و… استفاده می شود، ممکن است دارای مشکلاتی چون وجود شن و ماسه، گل و لای، کلر، رنگ و…باشد. این مشکلات می تواند سیستم لوله کشی آب یخچال جنرال الکتریک را دچار مشکل کند. لوله های داخلی یخچال جنرال الکتریک اغلب آکنده از شن و ماسه و ذرات ریز می شوند، که مسیر عبور آب را مسدود می کنند. این موضوع باعث می شود که فیلتر یخچال جنرال الکتریک به مرور زمان از بین برود و قابلیت تصفیه خود را از دست بدهد. به همین دلیل فیلتر آب یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک باید هر شش ماه یا بعد از هر 200 گالن آب خروجی عوض شود. اگر جریان آب ورودی به آب سردکن یخچال کم باشد، فیلتر را باید زودتر عوض کرد.

در ادامه به شما توضیح میدهیم که در صرت فیلتر شدن چه اتفاقی برای آب آشامیدنی شما می افتد.

 1. آب معدنی میشود
 2. آب آنتی باکتریال میشود
 3. بو و طعم بد آب را میگیرد
 4. از رسوب بستن یخچال جلوگیری میکند
 5. کلر آب را میگیرد
 6. مانع از خرابی آبسرد کن ساید جنرال الکتریک میشود
 7. و …

مقالات مرتبط: مشکل توزیع آب در یخچال ساید جنرال الکتریک

اهمیت استفاده از فیلتر برای یخچال ساید

اهمیت استفاده از فیلتر برای یخچال ساید

فیلتر یخچال جنرال الکتریک از اهمیت بالایی برخوردار است، به طوری که توصیه می‌شود اگر یخچال شما فیلتر تصفیه ندارد، از آب و یخساز دستگاه استفاده نکنید. فیلترهای استفاده شده در یخچال جنرال الکتریک از انواع گوناگونی برخوردار هستند که  وظیفه‌ی اصلی آن‌ها تصفیه آب موجود در لوله کشی یخچال که به مصرف می‌رسد است.

با توجه به اهمیت فیلتر یخچال، شما باید هر از چند گاهی این قسمت را بررسی کنید تا خرابی و مشکلی برای آن وجود نداشته باشد، حتی گاهی اوقات شما مشاهده می‌کنید که آلارم تعویض فیلتر روشن می‌شود؛ در چنین شرایطی شما باید در کوتاه ترین زمان به تعویض فیلتر ساید اقدام کنید. دقت داشته باشید که اگر تعویض فیلتر یخچال جنرال الکتریک به موقع و درستی انجام نشود مشکلات متفاوتی را ایجاد خواهد کرد.

 اهمیت فیلتر تصفیه آب جنرال الکتریک به اندازه ایست که پیشنهاد می شود بدون فیلتر یخچال، از آب و یخ آن استفاده نکنید. فیلتر یخچال جنرال الکتریک یک فیلتر ساده یا ترکیبی است که وظیفه تصفیه آب را در یخچال به عهده دارد.

فیلتر یخچال جنرال الکتریک انواع مختلفی دارد. فیلتر  GSWF ، نمونه ای از فیلتر سر باریک یا موشکی است. فیلتر گروه MWF / MWFA ، که کوتاه و گرد بوده و با نام فیلتر لیوانی جنرال الکتریک شناخته می شوند.

اگر فیلتر یخچال جنرال الکتریک شما خراب شد یا آلارم تعویض فیلتر روشن شد، توصیه می کنیم اقدام به تعمیر فیلتر یخچال جنرال الکتریک کنید یا آن را تعویض کنید.

مشکلات عدم تعویض فیلتر ساید جنرال الکتریک

در ادامه به کمک تعمیرکاران ساید جنرال الکتریک دلایلی که موجب تعویض فیلتر یخچال ساید جنرال الکتریک میشوند را به صورت کامل به شما آموزش میدهیم:

آب، بو و مزه ای نامطبوع میگیرد

آب، به دلیل رشد باکتری های مضر، بو و مزه ای نامطبوع میگیرد. آبی که از فیلتر خارج می شود، مانند روز اول پاکیزه نخواهد بود و املاح سفید رنگی دارد که در آن قابل مشاهده است.

کم شدن فشار آب سردکن جنرال الکتریک

هنگامی که آلارم تعویض فیلتر یخچال جنرال الکتریک روشن شد باید فیلتر را تعویض کرد. اگر به آن توجهی نشود، فشار آب سردکن 50% کم می شود. درنتیجه برای پر شدن یک لیوان آب زمان طولانی تری باید صرف کرد. این امر موجب می شود به دستگاه فشار بیشتری بیاید.

یخ ساز ساید بای ساید جنرال الکتریک به درستی کار نمی کند

به مرور زمان عدم توجه به تعویض فیلتر یخچال جنرال الکتریک باعث می شود مدت زمان یخ سازی به شدت افزایش پیدا کند و یخ ها کیفیت گذشته را نداشته باشند. اصلی ترین دلیل مشکل یخساز ساید بای ساید جنرال الکتریک، همین مورد می باشد.

به دلیل عدم تعویض فیلتر، آب به سختی وارد فیلتر شده و عمل یخ سازی به کندی صورت میگیرد. این امر باعث می شود فشار زیادی به موتور یخساز بیاید.

لوله کشی داخل یخچال جنرال الکتریک دچار پوسیدگی می شود

اگر تعویض فیلتر ساید جنرال الکتریک را طی یک مدت طولانی انجام ندهید موجب پوسیدگی شلنگ های داخلی آن می شود. با توجه به موارد بالا، اگر آلارم تعویض فیلتر یخچال جنرال الکتریک شما روشن شد، با توجه به دستورالعمل زیر آن را تعویض کنید.

نحوه تعویض فیلتر ساید جنرال الکتریک

ابتدا با مشاهده ویدیو زیر با نحوه تعویض فیلتر یخچال آشنا شوید و سپس توضیحات لازم را در ادامه بخوانید.

موقعیت فیلتر آب یخچال، بر اساس نوع مدل یخچال تغییر می کند. فیلتر در گوشه بالا سمت چپ است یا اگر مدل یخچال شما جنرال الکتریک مدل فیریز پایین بود، میتوانید فیلتر را در درب سمت چپ یخچال مشاهده کنید.

به آرامی در وسط درب دکمه مربوطه را فشار دهید، تا عایق فیلتر جدا گردد. برای تعویض فیلتر یخچال جنرال الکتریک نیازی به قطع کردن آب منزل نمی باشد. قبل از درآوردن فیلتر قدیمی، ابتدا یک دستمال یا پارچه زیر فیلتر بگذارید، تا جلوی قطرات آبی که ممکن است هنگام درآوردن فیلتر چکه کند را بگیرید.

 • فیلتر را در آورده و آن را به سمت چپ بچرخانید، تا زمانی که دیگر نچرخد. سپس به آرامی آن را از سری فیلتر بیرون آورید. سعی کنید فیلتر را زیاد تکان ندهید چرا که آب داخل آن می ریزد.

توجه داشته باشید که اگر فیلتر به راحتی جدا نشود، ممکن است هوا داخل آن گیر کرده باشد. می توانید پد آب سردکن را کمی فشار داده تا فیلتر بیرون بیاید.

 • کلاهک پلاستیکی فیلتر جدید را بردارید. آن را با آب پر کنید، سپس فیلتر را در داخل نگهدارنده کارتریج قرار دهید و به آرامی به سمت بالا فشار دهید تا بیرون بیاید.
 • فیلتر را به آرامی به سمت راست بچرخانید تا زمانی که دیگر نچرخد. هنگامی که دارید کارتریج را می چرخانید، فیلتر در جای خودش قرار می گیرد.
 • هنگامی که فیلتر را جایگزین کردید. باید هوای به دام افتاده از سیستم خارج شود، پس با فشار دادن پد آبسردکن و خارج شدن آب از آن هوا را از آن خارج می کنیم. ممکن است آب کمی در اطراف بپاشد چون هوا داخل آن بوده است. این کار را تا زمانی که هوا بطور کامل خارج شود انجام می دهیم.

پس از انجام موارد بالا، برای نصب و راه اندازی دستورالعمل های لازم تعویض فیلتر را که بر روی برچسب فیلتر نوشته شده است، مطالعه فرمایید.

نحوه تعویض فیلتر ساید جنرال الکتریکسوالت متدوال

درصورت خرابی فیلتر یخچال بهتر است آن را تعمیر کنیم یا تعویض؟

پیشنهاد ما به شما، تعویض فیلتر یخچال است. زیرا زمانی که فیلتر دچار خرابی می شود احتمالا دیگر عمر مفید خود را کرده است و باید تعویض گردد؛ تعمیر فیلتر، موقتی می باشد و پس از مدتی امکان خرابی مجدد آن وجود دارد می شود.

قیمت فیلتر یخچال جنرال الکتریک چند است؟

قیمت فیلتر به دلیل نوسانات ارزی متغیر می باشد. برای اطلاع از قیمت دقیق فیلتر ساید جنرال الکتریک با نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک 22225007_021 تماس بگیرید.

فیلتر ساید جنرال الکتریک را از کجا بخریم؟

برای خرید فیلتر یخچال جنرال الکتریک، حتما این قطعه را از نمایندگی رسمی جنرال الکتریک در شهر خودتان خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − یک =

من این متن را مطالعه کردم واقعا کاربردی بود ممنون از زحمات شما، برای تعمیر یخچال با شماره نمایندگی تماس میگیرم.
نام و نام خانوادگی
عنوان

جدول محتوا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سایر مقالات

ارور-یخچال-فریزر-جنرال-الکتریک-کد-خطای-FF-شاخص
ارور یخچال فریزر جنرال الکتریک کد خطای FF
تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی
علت تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی
ارور tc| tF یخچال جنرال الکتریک
ارور tc| tF یخچال جنرال الکتریک + و راهکاریی برای رفع آنها
آبگیری-نکردن-لباسشویی-مابه-شاخص
عیب یابی و رفع مشکل آبگیری نکردن لباسشویی
چرا-دور-تند-ماشین-لباسشویی-کار-نمی-کند-شاخص
چرا دور تند ماشین لباسشویی کار نمی کند؟
راهنمای فارسی لباسشویی جنرال الکتریک
راهنمای فارسی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک
علت بوی سوختگی از ماشین لباسشویی
علل بوی سوختگی از ماشین لباسشویی
ارور DF یخچال فریزر جنرال الکتریک
ارور DF یخچال فریزر جنرال الکتریک
سنسور دیفراست یخچال
خرابی سنسور دیفراست یخچال
خرابی رله اورلود یخچال؛ علت و راهکارهای رفع آن
علائم خرابی رله اورلود یخچال و راه های تعمیر آن