تعویض فیلتر ساید جنرال الکتریک جزو مهم ترین مسائل برای حفظ سلامتی شما به حسای می آید. فیلتر های یخچال ساید توانایی گرفتن رسوب و املاح آب را دارند و شما دیگر آب سالم تری را ینوشید. قیمت فیلتر ساید جنرال الکتریک یکی دیگر از موضوعاتی به حساب می‌آید که افراد به آن توجه ویژه‌ای دارند اما به علت گران بودن یا فیک بودن فیلتر های ساید در بعضی مراکز اصولا افراد آن را با دقت بیشتر انتخاب میکند. حتی در بعضی مواقع تا زمانی که بگردند و فیلتر مورد نظر خود را پیدا کنند و طول میکشد و در این مدت آن ها نمیتوانند از یخچال ساید خود در این حوزه استفاده کنند. در ادامه برای شما به صرت کامل آموزش هایی از جمله تعویض فیلتر ساید جنرال الکتری را همراه با لیستی از قیمت ها با توجه به نوع و مدل یخچال برای شما ذکر می شود اما قیمت ها دقیق و بروز نمی باشد و برای اطلاع از آخرین قیمت با شماره 26153912-021 تماس بگیرید.

نکته‌ای که باید در تهیه فیلتر به آن دقت داشته باشید، اصل و اورجینال بودن قطعه است، چرا که شما باید هزینه‌ی به نسبت بیشتری را برای تهیه فیلتر اصل در مقایسه با تهیه فیلتر فیک بپردازید. با توجه به این موضوع و قیمت فیلتر ساید جنرال الکتریک، تماس با نمایندگی‌های این شرکت را پیشنهاد می‌دهیم، چرا که نمایندگی‌ها علاوه بر استفاده از قطعات با کیفیت، قیمت مناسبی نیز برای آن‌ها در نظر گرفته اند که باعث می‌شود شما با هزینه‌ی کمتر به تعویض فیلتر یخچال جنرال الکتریک بپردازید.

قیمت فیلتر ساید جنرال الکتریک – قیمت جدید سال 1401

امروزه با توجه به نوساناتی که در رابطه با محصولات گوناگون وجود دارد، نمی‌توان قیمت فیلتر ساید جنرال الکتریک  را به طور دقیق بیان کرد و لازم است برای مطلع شدن از قیمت دقیق این قطعه، درست پیش از خرید، اقدامات لازم را انجام دهید تا قیمت دقیق و به روزی در اختیارتان قرار گیرد.

نمایندگی جنرال الکتریک برای یخچال های ساید بای ساید فیلترهای اورجینال را با بهترین قیمت را در نظر گرفته است، که میتوانید با اطمینان خاطر از سایت ما فیلتر مورد نیازتان را با توجه به مدل یخچال سفارش دهید.

 

قیمت فیلتر ساید جنرال الکتریک در صورت اورجینال بودن کمی بالاتر است. اما فرق ما با سایت های دیگر در خصوص قیمت فیلتر یخچال ساید جنرال الکتریک در اصل و اورجینال بودن فیلتر های ماست.

برای خرید فیلتر و آگاهی از قیمت فیلتر ساید جنرال الکتریک با ما تماس بگیرید.

021-26153912

در این مقاله به تعمیر و تعویض فیلتر ساید جنرال الکتریک  می پردازیم. امیدوار خواهیم بود که بهترین مطالب را در این باب در اختیار شما قرار دهیم.

ابتدا در خصوص تعمیر فیلتر صحبت می کنیم. تعمیر فیلتر یخچال جنرال الکتریک کاری تخصصی است و بهتر است در این خصوص با نمایندگی جنرال الکتریک تماس بگیرید. شرکت جنرال الکتریک متخصصان مجربی دارد، که می توانند در تعمیر فیلتر یخچال جنرال الکتریک به شما کمک کنند.

فیلتر یخچال یکی از بخش‌هایی به حساب می‌آید که شما باید هر 6 ماه یکبار یا بعد از تصفیه 200 گالن آب آن را تعویض کنید؛ البته گاهی اوقات شرایطی پیش می‌آید که شما باید زودتر از این زمان آن را تعویض کنید، برای مثال اگر جریان آبی که به قسمت یخ ساز یا قسمت آب سرد کن یخچال وارد می‌شود با کاهش روبرو شود، باید متوجه شوید که فیلتر یخچال مشکل دارد و به تعویض آن بپردازید. با گوش کردن به پادکست زیر اهمیت فیلتر و تعویض به موقع آن را به خوبی متوجه خواهید شد.

انواع فیلتر ساید جنرال الکتریک

در ابتدا باید به این موضوع اشاره کرد که تعویض فیلتر یخچال جنرال الکتریک یک کار تخصصی محسوب می‌شود و شما باید برای این موضوع تنها از نمایندگی این برند درخواست کمک داشته باشید، چرا که نمایندگی جنرال الکتریک از متخصصینی استفاده کرده است که در این زمینه مهارت کامل دارند و می‌توانند به خوبی این امور را انجام دهند.

از قابلیت بیشتر یخچال‌ ساید بای ساید جنرال الکتریک می‌توان به این موضوع اشاره کرد که این یخچال‌ها قابلیت اتصال به آب شهری را دارند، از همین جهت نصب فیلتر برای این یخچال‌ها یک امر ضروری به حساب می‌آید؛ همچنین توجه داشته باشید که اگر لوله کشی به درستی برای این یخچال انجام نشود، می‌تواند مشکلات بسیاری را در توزیع آب به وجود آورد.

 

عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت فیلتر ساید جنرال الکتریک

بسیاری از یخچال های ساید بای ساید جنرال الکتریک قابلیت این را دارند که مستقیم به آب شهری وصل شوند. این یخچال ها شیر برداشت آب دارند. در اغلب یخچال های جنرال الکتریک محلی برای برداشت یخ نیز تعبیه شده است. چون یخچال جنرال الکتریک می تواند به آب شهری وصل شود، باید فیلتر یخچال برای آن نصب شود. لوله کشی نامناسب می تواند موجب مشکل توزیع آب در یخچال ساید جنرال الکتریک شود.

به این دلیل که اکثر نقاط جهان آب لوله کشی همزمان برای مصارف شستشو، آبیاری، استحمام و… استفاده می شود، ممکن است دارای مشکلاتی چون وجود شن و ماسه، گل و لای، کلر، رنگ و…باشد. این مشکلات می تواند سیستم لوله کشی آب یخچال جنرال الکتریک را دچار مشکل کند. لوله های داخلی یخچال جنرال الکتریک اغلب آکنده از شن و ماسه و ذرات ریز می شوند، که مسیر عبور آب را مسدود می کنند.

عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت فیلتر جنرال الکتریک

این موضوع باعث می شود که فیلتر یخچال جنرال الکتریک به مرور زمان از بین برود و قابلیت تصفیه خود را از دست بدهد. به همین دلیل فیلتر آب یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک باید هر شش ماه یا بعد از هر 200 گالن آب خروجی عوض شود. اگر جریان آب ورودی به آب سردکن یخچال کم باشد، فیلتر را باید زودتر عوض کرد.

عوامل تاثیر گذار برای تعویض فیلتر ساید جنرال الکتریک

شاید برای شما این سوال پیش بی آید که چرا و به چه علت نیاز به تعویض فیلتر ساید است؟ قبل از هر چیزی باید به شما بگویم که به هیچ وجه فیلتر ها قابل تعمیر نیستد و باید تعویض شوند و به محض اینکه متوجه شدید فیلتر یخچال ساید جنرال الکتریک شما قابل استفاده نیست دست از استفاه آن بردارید و قیلتر جدیدی نصب کنید چون استفاده از فیلتری که عمر خود را کرده بیشتر از آبی که فیلتر نشده به شما آسیب میزند.

در ادامه به شما توضیح میدهیم که در صرت فیلتر شدن چه اتفاقی برای آب آشامیدنی شما می افتد.

 1. آب معدنی میشود
 2. آب آنتی باکتریال میشود
 3. بو و طعم بد آب را میگیرد
 4. از رسوب بستن یخچال جلوگیری میکند
 5. کلر آب را میگیرد
 6. مانع از خرابی آبسرد کن ساید جنرال الکتریک میشود
 7. و …

خدمات طلایی: قیمت موتور یخچال جنرال الکتریک

اهمیت استفاده از فیلتر برای یخچال ساید

فیلتر یخچال جنرال الکتریک از اهمیت بالایی برخوردار است، به طوری که توصیه می‌شود اگر یخچال شما فیلتر تصفیه ندارد، از آب و یخ سازش استفاده نکنید. فیلترهای استفاده شده در یخچال جنرال الکتریک از انواع گوناگونی برخوردار هستند که  وظیفه‌ی اصلی آن‌ها تصفیه آب موجود در لوله کشی یخچال که به مصرف می‌رسد است.

با توجه به اهمیت فیلتر یخچال، شما باید هر از چند گاهی این قسمت را بررسی کنید تا خرابی و مشکلی برای آن وجود نداشته باشد، حتی گاهی اوقات شما مشاهده می‌کنید که آلارم تعویض فیلتر روشن می‌شود؛ در چنین شرایطی شما باید در کوتاه ترین زمان به تعویض فیلتر ساید اقدام کنید. دقت داشته باشید که اگر تعویض فیلتر یخچال جنرال الکتریک به موقع و درستی انجام نشود مشکلات متفاوتی را ایجاد خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  تعمیر ساید پروفایل جنوب تهران

 اهمیت فیلتر تصفیه آب جنرال الکتریک به اندازه ایست که پیشنهاد می شود بدون فیلتر یخچال، از آب و یخ آن استفاده نکنید. فیلتر یخچال جنرال الکتریک یک فیلتر ساده یا ترکیبی است که وظیفه تصفیه آب را در یخچال به عهده دارد.

فیلتر یخچال جنرال الکتریک انواع مختلفی دارد. فیلتر  GSWF ، نمونه ای از فیلتر سرباریک یا موشکی است. فیلتر گروه MWF / MWFA ، که کوتاه و گرد بوده و با نام فیلتر لیوانی جنرال الکتریک شناخته می شوند.

اگر فیلتر یخچال جنرال الکتریک شما خراب شد یا آلارم تعویض فیلتر روشن شد، توصیه می کنیم اقدام به تعمیر فیلتر یخچال جنرال الکتریک کنید یا آن را تعویض کنید.

اهمیت استفاده از فیلتر برای یخچال ساید

مشکلات عدم تعویض فیلتر ساید جنرال الکتریک

در ادامه به کمک تعمیرکاران ساید جنرال الکتریک دلایلی که موجب تعویض فیلتر یخچال ساید جنرال الکتریک شوند را به شما به صورت کامل آموزش میدهیم:

آب، بو و مزه ای نامطبوع میگیرد

آب، به دلیل رشد باکتری های مضر، بو و مزه ای نامطبوع میگیرد. آبی که از فیلترخارج می شود، مانند روز اول پاکیزه نخواهد بود و املاح سفید رنگی دارد که در آن قابل مشاهده است.

کم شدن فشار آب سردکن جنرال الکتریک

هنگامی که آلارم تعویض فیلتر یخچال جنرال الکتریک روشن شد باید فیلتر را تعویض کرد. اگر به آن توجهی نشود، فشار آب سردکن 50% کم می شود. درنتیجه برای پر شدن یک لیوان آب زمان طولانی تری باید صرف کرد. این امر موجب می شود به دستگاه فشار بیشتری بیاید.

یخ ساز ساید بای ساید جنرال الکتریک به درستی کار نمی کند

به مرور زمان عدم توجه به تعویض فیلتر یخچال جنرال الکتریک باعث می شود مدت زمان یخ سازی به شدت افزایش پیدا کند و یخ ها کیفیت گذشته را نداشته باشند. اصلی ترین دلیل مشکل یخساز ساید بای ساید جنرال الکتریک، همین مورد می باشد.

به دلیل عدم تعویض فیلتر، آب به سختی وارد فیلتر شده و عمل یخ سازی به کندی صورت میگیرد. این امر باعث می شود فشار زیادی به موتور یخ ساز بیاید.

لوله کشی داخل یخچال جنرال الکتریک دچار پوسیدگی می شود

اگر تعویض فیلتر ساید جنرال الکتریک را طی یک مدت طولانی انجام ندهید موجب پوسیدگی شلنگ های داخلی آن می شود. با توجه به موارد بالا، اگر آلارم تعویض فیلتر یخچال جنرال الکتریک شما روشن شد، با توجه به دستور العمل زیر آن را تعویض کنید.

نحوه تعویض فیلتر ساید جنرال الکتریک

ابتدا با مشاهده ویدیو زیر با نحوه تعویض فیلتر یخچال آشنا شوید و سپس توضیحات لازم را در ادامه بخوانید.

موقعیت فیلتر آب یخچال، بر اساس نوع مدل یخچال تغییر می کند. فیلتر در گوشه بالا سمت چپ یا اگر مدل یخچال شما جنرال الکتریک مدل فیریز پایین بود، میتوانید فیلتر را در درب سمت چپ یخچال مشاهده کنید.

نحوه تعویض فیلتر ساید جنرال الکتریک

به آرامی در وسط درب دکمه مربوطه را فشار دهید، تا عایق فیلتر جدا گردد. برای تعویض فیلتر یخچال جنرال الکتریک نیازی به قطع کردن آب منزل نمی باشد. قبل از درآوردن فیلتر قدیمی، ابتدا یک دستمال یا پارچه زیر فیلتر بگذارید، تا جلوی قطرات آبی که ممکن است هنگام درآوردن فیلتر چکه کند را بگیرد.

 • فیلتر را در آورده و آن را به سمت چپ بچرخانید، تا زمانی که دیگر نچرخد. سپس به آرامی آن را از سری فیلتر بیرون آورید. سعی کنید فیلتر را زیاد تکان ندهید چرا که آب داخل آن میریزد.

توجه داشته باشید که اگر فیلتر به راحتی جدا نشود، ممکن است هوا داخل آن گیرکرده باشد. می توانید پد آب سردکن را کمی فشار داده تا فیلتر بیرون بیاید.

 • کلاهک پلاستیکی فیلتر جدید را بردارید. آن را با آب پر کنید، سپس فیلتر را در داخل نگهدارنده کارتریج قراردهید و به آرامی به سمت بالا فشار دهید تا بیرون بیاید.
 • فیلتر را به آرامی به سمت راست بچرخانید تا زمانی که دیگر نچرخد. هنگامی که دارید کارتریج را می چرخانید، فیلتر در جای خودش قرار می گیرد.
 • هنگامی که فیلتر را جایگزین کردید. باید هوای به دام افتاده از سیستم خارج شود، پس با فشار دادن پد آب سردکن و خارج شدن آب از آن هوا را از آن خارج می کنیم. ممکن است آب کمی در اطراف بپاشد چون هوا داخل آن بوده است. این کار را تا زمانی که هوا بطور کامل خارج شود انجام می دهیم.

پس از انجام موارد بالا، برای نصب و راه اندازی دستورالعمل های لازم تعویض فیلتر را که بر روی برچسب فیلتر نوشته شده است، مطالعه فرمایید.

برداشتن کارتریج فیلتر تصفیه آب یخچال

فیلتر جدید را می توانید از نمایندگی تعمیر جنرال الکتریک تهیه کنید. درب فیلتر را باز کنید و پایین کارتریج را بکشید، تا کارتریج قدیمی از گیره های فیلتر جدا شود وآن را بیرون بیاورید.

کارتریج را یک چهارم دور، برخلاف عقربه های ساعت بچرخانید. پس از چرخاندن، آن را بکشید تا از نگهدارنده کارتریج جدا شود. در زمان انجام این کار ممکن است مقدار کمی آب به بیرون بریزد.

نصب کارتریج فیلتر تصفیه آب یخچال

 • کارتریج فیلتر را با نگهدارنده کارتریج در یک راستا قرار دهید، بصورتی که کلمه “FRONT” باید بالای دستگاه قرارگیرد. کارتریج را به سمت عقب دستگاه فشار دهید تا زمانی که کاملا جا بیفتد. فیلتر کارتریج را در جهت عقربه های ساعت یک چهارم دور بچرخانید تا کلمه ی”FRONT”به طرف بیرون قراربگیرد.
 • هنگامی که کارتریج را در جای خود می اندازید، به آرامی فیلتر را به سمت داخل بچرخانید. تا اطمینان حاصل کنید کارتریج کاملا در جای خود در نگهدارنده قرار می گیرد. اگر فیلتر به راحتی نچرخید، بررسی کنید که فیلتر به درستی همتراز شده و کامل در درون نگهدارنده کارتریج قرار گرفته است. توجه داشته باشد که چراغ قرمز نباید روشن شود.

اگر شما یک نگهدارنده فیلتر خاکستری داشته باشید:

درآوردن کارتریج فیلتر تصفیه آب

درب فیلتر را باز کنید و کارتریج قدیمی را  به سمت بیرون بچرخانید تا شل شود. هنگامی که کارتریج شل شد و دیگر نچرخید، به آرامی آن را بکشید تا از نگهدارنده جدا شود. ممکن است کمی آب به بیرون نشت کند.

نصب کارتریج فیلتر تصفیه آب

 • کارتریج فیلتر را با نگهدارنده کارتریج همتراز کنید، تا کلمه “FRONT” رو به بالا قرارگیرد. کارتریج را به سمت عقب فشار دهید تا کامل در جای خود قرارگیرد. برای نصب مناسب، کلمه   “FRONT”باید با نگهدارنده کاتریج در یک راستا باشد. توجه داشته باشد که چراغ قرمز نباید روشن شود.
 • درحالی که کارتریج را در جای خود می اندازید، به آرامی فیلتر آب را به سمت داخل بچرخانید تا در جای خود قرارگیرد. اما اگر فیلتر به راحتی نچرخید، بررسی کنید که فیلتر یخچال تنظیم شده و کامل درون نگهدارنده کارتریج قرارگرفته است.

توپی بای پس فیلتر آب

اگر فیلتر قابل تعویض نباید، باید از توپی بای پس فیلتر استفاده کنید. اگر فیلتر در جای خود قرار نگرفت و توپی بای پس نیز جا نیفتاده باشد، اب سردکن و یخساز کار نخواهد کرد. برای این کار از متخصصین با تجربه ما در جنرال الکتریک کمک بگیرید.

با روش بالا می توانید فیلتر یخچال خود را تعویض کنید. اما اگر با خواندن این مقاله قادر به تعویض فیلتر یخچال جنرال الکتریک نشدید و یا فیلتر یخچال نیاز به تعمیر داشت، می توانید برای تعویض و تعمیر فیلتر یخچال جنرال الکتریک نیز از متخصصان ما کمک بگیرید. توجه داشته باشید که تعمیر فیلتر یخچال جنرال الکتریک کار فردی است که در این زمینه تخصص دارد.

فیلتر ساید جنرال الکتریک را از کجا بخریم؟

اگر خود شما موفق به عیب یابی یخچال خود شدید و به این پی بردید که فیلتر یخچال باید تعویض گردد، و یا از تعمیرکاران متفرقه کمک گرفتید و آن ها از شما درخواست خرید فیلتر یخچال جنرال الکتریک کردند، حتما این قطعه را از نمایندگی رسمی جنرال الکتریک در شهر خودتان خریداری نمایید.

در صورتی که در تعویض فیلتر یخچال از قطعات اورجینال استفاده نشود، ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به دستگاه شما وارد شود.

از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید و مشکلات خود را در مورد فیلتر یخچال جنرال الکتریک مطرح نمایید تا در اسرع وقت توسط کارشناسان ما بررسی و پاسخ داده شود.

به این صفحه امتیاز دهید