تصور کنید که در یک روز پایان هفته، وقتی می‌خواهید از شر سبد انبوه لباس چرک‌ها به کمک ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خود راحت شوید؛ متوجه می‌شوید که ماشین لباسشویی شما قرار نیست درست کار کند. اینکه در این لحظات پایان هفته و منتهی به تعطیلات چقدر حال شما دگرگون می‌شود مهم است؛ اما اینکه راه‌حل نهایی برای تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شما چیست، موضوع مهم‌تری است.

در این مطلب می‌خواهیم به مهم‌ترین نکاتی که در این شرایط باید در نظر داشته باشید بپردازیم:

آرامش خود را حفظ کنید

اتفاقی است که افتاده و در حال حاضر بهترین کار حفظ آرامش برای بهبود اوضاع است. پس ابتدا خود را آرام کرده و بعد سعی کنید دور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک نازنین خود را خلوت کنید.

اقدامات اولیه قبل از تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

شاید باور نکنید؛ ولی موارد زیادی از خرابی‌های اعلام شده به مرکز تعمیر جنرال الکتریک ما در واقع ناشی از مشکلات ساده و بی ارتباط به خرابی دستگاه بوده است. پس در قدم اول موارد اساسی را یکبار بررسی کنید. اگر ماشین به طور کلی روشن نمی‌شود، بررسی اینکه آیا ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شما به درستی به جریان برق متصل است یا خیر، اولین قدم است.

اگر ماشین روشن می‌شود ولی برنامه انتخابی به درستی انجام نمی‌شود؛ بررسی اینکه آیا شیر آب ورودی و شیر تخلیه، کار خود را به درستی انجام می‌دهند یا خیر بسیار مهم است.

کد خطاهای ماشین لباسشویی جنرال الکتریک را بشناسید

تا همین مرحله هم ممکن است مشکل شما برطرف شده باشد. اما در غیر این صورت بد نیست سری به کد خطاهای ماشین لباسشویی جنرال الکتریک بزنید. (طبیعتا این کدها تنها در صورت روشن شدن صفحه نمایش ماشین لباسشویی قابل بررسی است.) البته این کد خطاها شما را در تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک کمک نمی‌کند؛ اما حداقل کمک می‌کند تا درباره ایراد وارده بر ماشین لباسشویی خود آگاهی بیشتری داشته باشید.

بیشتر بخوانید:  علت نوسان دما یخچال مابه

در ادامه جدولی از این کد خطاها ارائه شده است:

شماره خطامفهوم خطا
E71عیب در برد کنترل اصلی
E70مشکل در کلید کنترل پنل
E66 , E67خرابی سنسور دمای آب
E65ایراد در سنسور سطح آب
E60 , E61 , E63 , E64مشکل در قفل درب ماشین
E57 , E58خطا در برد کنترل اصلی
E49بار زیاد وارده به موتور
E48مشکل در سیم‌پیچی موتور
E47داغ کردن کنترل اینورتر
E46داغ کردن موتور
E43مشکل در برد کنترل اینورتر
E42 , E45جریان زیاد در موتور
E39حرکت نکردن دیسپنسر
E38وجود خطا در دیسپنسر
E31تمام شدن زمان تخلیه
E30عدم تخلیه آب
E23ورود بیش از حد آب
E22پر نشدن آب یا کند پر شدن آب

البته به هیچ وجه توصیه نمی‌کنیم که با توجه به این کد خطاها، شخصا اقدام به دستکاری و سعی در تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خود کنید. شناخت این خطاها تنها جهت آگاهی شما از وضعیت موجود مناسب است و بدون تخصص و تجربه و قطعات یدکی و ابزارهای لازم نمی‌توانید کاری از پیش ببرید.

تعمیرگاه تخصصی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک را در جریان بگذارید

یک تعمیرگاه معتبر دارای ویژگی‌های مشخصی است. از جمله دانش و تجربه بالا، سابقه درخشان، توانایی خدمات رسانی در تمام طول شبانه روز و ایام تعطیل، داشتن مجوز نمایندگی و عاملیت مجاز، دارا بودن شعب متعدد در سطح شهر و در نهایت شفافیت در عیب‌یابی و تخمین درست و صادقانه زمان و هزینه رفع مشکل.

ما در مجموعه تعمیرگاه تخصصی و نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک کوشیده‌ایم تمام این ویژگی‌ها را با قیمت مناسب و در اسرع وقت در اختیار مشتریان خود بگذاریم. همچنین برای آشنایی بیشتر با مشکلات رایج ماشین لباسشویی جنرال الکتریک و خدمات تعمیرات ما، به صفحه تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک مراجعه کنید.

به این صفحه امتیاز دهید