تعمیر یخساز جنرال الکتریک > جدیدترین مشکل در یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک GE مشکل آب سردکن و یخ ساز می باشد. راه حل اصلی این بود که یک شب صبر کنیم و امیدوار باشیم مشکلات آب سردکن و یخ ساز یخچال ساید بای ساید حل شود. بعد از چند روز در یک زمان دوباره شروع به کار کرد. چند هفته بعد تنها چند ساعت در یک زمان کار می کرد. پس از 4 هفته از زمانی که کارکرد آن به طور کلی متوقف شد، دستگاه یخ ساز به کلی خاموش شد. آیا از این مشکل خسته شده اید ؟
می توانید از تعمیر کار ان با سابقه ما در نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک کمک بگیرید تا در اسرع وقت تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک و تعمیر یخساز جنرال الکتریک را انجام دهند.

 تعمیرات یخچال و فریزر وایت هاوس بصورت شبانه روزی در 4 نمایندگی در تهران

تعمیرات جنرال الکتریک


 شماره نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر جنرال الکتریک در تهران

021-26153912


علت روشن نشدن یخساز

دلایل مختلفی میتواند باعث افتادن این اتفاق باشد. در ادامه دلایل را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش داده ایم.

  1. مشکل میتواند مربوط به دکمه on/off باشد، چک کنید که دکمه سالم باشد.
  2. خرابی برد الکترونیکی و فرمان ندادن به یخساز.
  3. اقطع شدن سیم برد الکترونیکی با سوکت های یخساز.

علت هایی که یخ روشن نمیشود.

مشکلات بالقوه آب سردکن و یخ ساز جنرال الکتریک

در ادامه برای شما به صورت مرحله به مرحله دلایلی که باعث خرابی یخ ساز میشود را آموزش داده ایم.

آب بر خلاف یخ تولید نمی شود

ابتدا مشخص کنید دقیقا کدام قسمت کار نمی کند آیا هیچ کدام از بخش ها مانند آب، یخ، نور و غیره کار می کنند؟ اگر تنها جریان آب قطع شده است، ممکن است یک شیر آب نامناسب یا خراب در پشت دستگاه وجود داشته باشد.

یا احتمالا لوله آب، یخ زده یا مسدود شده است. اگر آب سردکن کار نمی کند، یک یا دو روز صبر کنید و ببینید آیا مشکل خودش رفع می شود. در برخی موارد، چرخه یخ زدایی می تواند موجب توقف یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک شود چرا که در داخل آن عایق کافی وجود ندارد.

اگر مشکل همچنان ادامه داشت، جریان آب مناسب را در خط بررسی کنید. شما می توانید صفحه ضربه را در پایین واحد خود باز کنید و کوپلر را در زیر دریچه ی فریزر که در آن لوله آب در پشت یخچال و فریزر قرار داده شده است، دنبال کنید.

بیشتر بخوانید:  انواع ارور های یخچال وایت هاوس

این اتصال دهنده را قطع کنید و ببینید آیا آب خارج می شود. شما فقط باید یک فریزر دریافت کنید سپس کلید سوپاپ آب خود را پایین بیاورید و ببینید آیا آب شروع به حرکت می کند. اگر آب شروع به جریان کرد، انسداد در قسمت لوله های موجود در درب فریزر شما است. شما باید سعی کنید تمام مواد غذایی خود را در قفسه یخچال قرار دهید تا ببینید آیا می توانید لوله را بکار بگیرید یا باید برای تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک لوله را تعویض کنید.

مشکلات یخساز

تعمیرات یخساز جنرال الکتریک

برای تعمیرات یخساز جنرال الکتریک در نمایندگی رسمی از طریق شماره های موجود  در سایت با ما تماس بگیرید. پس از تماس شکا، کارشناسان ما شما را راهنمایی و برای حل مشکل تعمیرکار به منزل سکونتتان اعزام می کنند.

آب و یخ کار نمی کنند

اگر هیچ یک از موارد یخ و آب در آب سردکن یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک شما کار نمی کنند، احتمالا یکی از مشکلات زیر را داشته باشید که برای تعمیرات ساید جنرال الکتریک می توانید به نمایندگی تعمیر جنرال الکتریک مراجعه کنید تا مشکل شما بررسی و انجام شود.

1. تعویض ضعیف توزیع

شما باید این را با حذف پانل دکمه و دسترسی به سوئیچ، بررسی کنید. معمولا می توانید به سادگی بفهمید که آیا این کلید در حال فعال شدن است یا خیر.

2. اتصال برق ضعیف به توزیع کننده

صفحه ضربه را در پایه ی دستگاه بردارید و اتصال برق را زیر یخچال ساید بای ساید مشاهده کنید. اتصال هایی وجود دارد که سیم های الکتریکی را به سوئیچ متصل می کند. در مورد یخچال ساید بای ساید دیده می شود که خوردگی روی سیم وجود داشت. من سوکت را قطع کردم و سیم را با استفاده از سیم کشی مناسب و نوار الکتریکی مجددا وصل کردم و مشکل حل شد.

تعمیرات یخساز

3. صفحه کنترل ضعیف

علت دیگر این مشکل است که صفحه اصلی کنترل در پشت یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک از کار می ایستد. این یک مشکل رایج است.
اگر شما موارد 1 و 2 در بالا را کنترل کرده اید، شما باید یک صفحه کنترل جدید را در (generalelectricrepairco.com) سفارش دهید در صورتی که مشکل شما را حل نکنند، آنها گارانتی تعویض دارند.

ویدیو تعمیر یخساز

فقط یخ تولید و توزیع نمی شود

فرض بر این است که جعبه یخ ساز از یخ پر نشده باشد، در این صورت می تواند یک مشکل در مکانیزم یخ شکن وجود داشته باشد

برای اینکه بدانید یخساز یخچال چگونه کار می کند می توانید مقاله مراحل ساخت یخ توسط یخساز را مطالعه نمایید.


 نمایندگی شبانه روزی تعمیرات یخچال و فریزر جنرال الکتریک غرب تهران

021-44449690 | 021-44768306 | 021-44768325


 نمایندگی شبانه روزی تعمیرات یخچال و فریزر جنرال الکتریک شرق تهران

021-77725710 | 021-33324070 | 021-77725711


 نمایندگی شبانه روزی تعمیرات یخچال و فریزر جنرال الکتریک مرکزی تهران

021-66555774


 نمایندگی شبانه روزی تعمیرات یخچال و فریزر جنرال الکتریک شمال تهران

021-22225007 | 021-88770355 | 021-26153912


 نمایندگی شبانه روزی تعمیرات یخچال و فریزر جنرال الکتریک جنوب تهران

 021-55186843


 نمایندگی شبانه روزی تعمیرات یخچال و فریزر جنرال الکتریک شمال شرق تهران

021-88779587 | 021-44768294 | 021-44768278