ماشین لباسشویی پیشرو جنرال الکتریک (GE) از جمله Hotpoint، JC Penney و RCAدر سال 1995، جنرال الکتریک (GE) شروع به تولید یک ماشین لباسشویی جدید کرد. آنها معمولا به عنوان یک شرکت “پیشرو” و یا “در دسترس” شناخته می شوند و یا به عبارت ساده تر ماشین لباسشویی جدید جنرال الکتریک (GE) ، در مقایسه با ماشین “قدیمی”. جنرال الکتریک آنها را تحت عنوان چند نام تجاری و مدل های مختلف، از جمله “Profile” و “Maxus” به بازار عرضه می کند.
برای تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک بجز شلنگ تخلیه، همه چیز به راحتی از قسمت جلوی دستگاه قابل تعمیر است. در داخل کنسول، یک “راهنمای کوچک” حاوی دستورالعمل های جداسازی متراکم کننده و یک نمودار سیم کشی وجود دارد. در صورت داشتن سوال با خدمات پس از فروش جنرال الکتریک تماس بگیرید.

نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک


سیستم عامل ماشین لباسشویی جدید جنرال الکتریک

این نوع ماشین لباسشویی جنرال الکتریک به طور مستقیم معکوس می شوند. موتور پیشران انتقال را از طریق یک کلاچ و یک کمربند انجام می هد. کمربند مشابه همانی است که در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک قدیمی استفاده شده بود. سبد به طور مستقیم به تسمه انتقال دهنده متصل می شود، که در طول چرخه، چرخش می یابد. هنگامیکه موتور متوقف می شود یا برعکس می چرخد، یک ترمز متصل به پایین وارد عمل شده و باعث می شود انتقال در حین تلاطم دستگاه ماشین لباسشویی، از چرخش بایستد.

سیستم عامل ماشین لباسشویی جدید جنرال الکتریک

هیچ تجمع آبی در پمپ وجود ندارد. فین های انعطاف پذیر مخلوط کننده آب را در داخل وان و از طریق فیلتر تمیز کننده خود در حال تمیز کردن سبد لباس قرار می دهد. یکی از ویژگی ها این است که موتور درایو ، پمپ را به حرکت در نمی آورد. پمپ تخلیه در این نوع ماشین لباسشویی ها واحد جداگانه ای با موتور سرخود است. سیستم تعلیق در این دستگاه ها بسیار خوب است. در یک آزمایش ساده، هشت پوند از کتابچه های تلفن همراه را بر روی دستگاه در طول چرخش قرار دادند که به ندرت با لرزشی مواجه شدند.

بیشتر بخوانید:  راهنمایی برای عیب یابی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

در حقیقت، اگر ماشین لباسشویی در حین چرخش، حرکت می کند، فردی که دستگاه را نصب کرده، احتمالا فراموش کرده است که میله آویزان را جدا کند که برای نگهداری واحدهای متحرک در حین حمل و نقل، مورد استفاده قرار می گیرد. (این یک میله طولانی است، تقریبا برابر با عرض دستگاه، که شما از یک سوراخ در سمت راست پایین کابین می توانید آن را خارج کنید.) سیستم تعلیق توسط یک حلقه تعادل پر شده از مایع که در بالای سبد نگه داشته می شود.

برخی از مشتریان در مورد صدای بیش از حد بلند پمپ شکایت کرده اند. در مدل های بالاتر، جنرال الکتریک با قرار دادن برخی از عایق های صوتی در کابین این مشکل را حل کرده است، اما اگر شما یکی از این ماشین لباسشویی ها را ندارید، یک کیت عایق با پانل هایی که به داخل کابین می چسبند، می توانید استفاده کنید.

چند نکته کوچک در مورد این ماشین لباسشویی ها:

  • تمام قطعات از طریق سوپاپ درب به جز چرخه پر کننده به یکدیگر متصل می شوند. ماشین لباسشویی در صورت باز بودن درب شروع به چرخش، دوران و تخلیه آب نخواهد کرد.
  • یک عملگر پمپ متصل به سوئیچ سطح آب وجود دارد. سطح آب باید قبل از اینکه سوئیچ سطح آب به سبد اجازه چرخش دهد بسیار پایین باشد.
  • اکثر قطعات این نوع از ماشین لباسشویی جنرال الکتریک طراحی شده اند تا دور انداخته شوند. به عنوان مثال، انتقال یک چیز کوچک است که در قسمت های زیادی از نیازهای EPA طراحی شده است (تقریبا کمتر از 3 اونس روغن.) این طراحی با ذهنیت بازسازی طراحی نشده است.
بیشتر بخوانید:  خروج آب از جاپودری لباسشویی - علت ماندن آب در جا پودری چیست؟

تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک


شماره تلفن های نمایندگی در غرب تهران:

 021-44449690

 021-44768306

 021-44768325


 شماره تلفن های نمایندگی شمال تهران:

 021-22225007

 021-88770355

 021-26153912


 شماره تلفن های نمایندگی شرق تهران:

 021-77725710

 021-33324070

 021-77725711


 شماره تلفن های نمایندگی جنوب تهران:

  021-55186843

 

به این صفحه امتیاز دهید