جهت درخواست تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود با نمایندگی تماس بگیرید.

تماس با ما: 02122225007

تعمیر ماکروفر جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر جنرال الکتریک

ماکروفر یکی از وسایل پرکاربرد و پرطرفدار خانواده هاست. در بعضی موارد بدلیل استفاده مکررو نادرست، ماکروفر سریع تر از زمانی که باید فرسوده شود، از کار می افتد. هیچ فرقی هم ندارد از چه برند و کاخانه ای باشد. لوازم برقی، طول عمرهای متفاوتی دارند و برحسب تعداد دفعاتی که مورد استفاده قرار می گیرند، فرسدوگی و خراب شدن آنها نیز متفاوت از یکدیگر است. ما به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر جنرال الکتریک، عهده دار هر نوع تعمیر و سوریس مایکروفرهای جنرال الکتریک هستیم. تعمیرات ماکروویو جنرال الکتریک، یا هر نوع ماکروفر دیگری نیاز به دانش و تجربه کافی دارد. زیرا این دستگاه بسیار حساس است و با یک اشتباه کوچک در تعمیر ممکن ماکروفر شما کاملا خراب شود. بنابراین ما با بکارگیری بهترین و با تجربه ترین تعمیرکاران ماکروفر، از هرگونه عیب و ایراد در تعمیر ماکروفر جلوگیری می کنیم. کافی ست با ما تماس بگیرید

تعمیر تخصصی ماکروفر جنرال الکتریک

ما در نمایندگی جنرال الکتریک، با آموزش به تعمیرکاران حرفه ای خود، یک کادر حرفه ای تشکیل داده ایم که تعمیر تخصصی ماکروفر جنرال الکتریک را انجام می دهند. این تعمیرکاران علاوه بر سوابق و تجربه چند ساله خود، توسط بهترین اساتید تعمیرکار ما نیز دوره های آموزشی حرفه ای را می گذرانند. به این ترتیب جای نگرانی وجود ندارد. چراکه شما کار را به کاردان می سپارید.

تعمیر ماکروفر جنرال الکتریک در محل

تعمیر لوازم برقی دردسرهای خاص خودش را دارد. برای مثال یکی از مشکلات، حمل وسیله تا تعمیرگاه است. ممکن است شما در حین حمل دستگاه خراب تا تعمیرگاه، ناخودآگاه صدمه بیشتری به دستگاه وارد کنید. به همین دلیل ما این دغدغه شما را حل کرده ایم. با تعمیر ماکروفر در محل، دیگر نیازی به جابجایی دستگاه خود تا تعمیرگاه را ندارید. کافی ست با ما تماس بگیرید، تعمیرکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به شما می رسانند و تعمیرات ماکروفر جنرال الکتریک شما را به سرعت و با دقت کافی انجام می دهند.

تعمیر با ضمانت

لازم به ذکر است تمامی خدمات تعمیر در نمایندگی ما، دارای ضمانت هستند. به این صورت که شما بعد از هر تعمیر، یک گارانتی تعمیر شش ماهه به شما تعلق می گیرد. و بعد از اتمام تعمیرات شما، تا شش ماه بعد، هر گونه تعمیر و سرویس ماکروفر جنرال الکتریک شما به عهده ما می باشد.

نمايندگي مایکروفر جنرال الکتریک

قیمت تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک

هزینه کمتر تعمیر مایکروفر جنرال

برای تعمیر هر وسیله ای نیازمند متخصص حرفه ای همان وسیله می باشیم. هنگامی که افراد بی تجربه و نا وارد یخچال شما را تعمیر می کنند، ممکن است موجب وارد شدن خسارات و بالا رفتن هزینه شود. با استفاده از مراکز معتبر و نمایندگی ها و افراد آموزش دیده، کمک به صرف هزینه های کمتر و انجام بهتر تعمیرات خواهید شد.

تعمیر فوری لوازم خانگی جنرال الکتریک

خدمات سریع تعمیر مایکروفر

وقتی وسیله ای احتیاج به تعمیر پیدا می کند چند روز بعد به شما وقت تعمیر داده می شود اما کارشناسان نمایندگی جنرال الکتریک در کوتاه ترین زمان به محل شما آمده و اقدام به تعمير مایکروفرجنرال الکتريك شما خواهند کرد. دلیل این سرعت داشتن شعبات نمایندگی جنرال الکتریک در سراسر تهران است.

تعمیرکار جنرال الکتریک

تعمیرکار تخصصی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک

ما به عنوان نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک با اعزام کارشناسان متخصص و با تجربه و دانش مربوط به تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک، به بهترین نحو ممکن اقدام به تعمیر می نماییم. کمک گرفتن از افراد غیر متخصص در بعضی از مواقع باعث آسیب دیدن وسیله مورد تعمیر خواهد شد.

تعمیرات ماکروفر جنرال الکتریک

چرا نمایندگی جنرال الکتریک ؟

  • اعزام کارشناسان و تعمیرکارانی با ۱۵ سال سابقه
  • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل
  • اولین نمایندگی معتبر تعمیر یخچال جنرال الکتریک
  • انجام تعمیر یخچال شما در محل
  • داشتن شعبات و نمایندگی های متعدد در تهران
  • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب
  • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

موارد رایجی که مایکروفر جنرال الكتریك شما نیاز به تعمیر پیدا می کند

سوختن دیود، مگنترون یا خازن و خرابی درب اتوماتیک از جمله دلایل گرم نکردن مایکروفر است و باعث می شود مایکروفر غذا را گرم نکند
دلیل کار نکردن مایکروفر یا خاموش شدن آن در بیشتر اوقات بدلیل خراب شدن برد تغذیه یا سیستم کنترل برق است و معمولا وقتی دستگاه مدا زیادی در برق می ماند دچار نوسانات برقی شده و روشن نمی شود.
علت این مشکل استفاده از طروف آهنی، فلزی یا آلومینیومی یکبار مصرف است و یا اینکه فیلتر (طلق میکا) کثیف شده است.
نچرخیدن سینی داخل مایکروفر عموما بدلیل خرابی، شکستگی موتور زیر سینی است یا اینکه دور موتور با مواد چربی یا مواد غذایی ریخته شده کیثف شده و جرم ایجاده شده مانع گردش آن می شود.

لوگو جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیر ماکروفر جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز تعمیرماکروفر جنرال الکتریک با ارائه خدمات خود ۲۴ ساعت شبانه روز و روزهای تعطیل در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات ماکروفر کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز نمایندگی پارسا سرویس انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

شماره تلفن های نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

تلفن نمایندگی تعمیرات مایکروفر جنرال الکتریک غرب تهران:

آیت الله کاشانی، باغ فیض، بلوار فردوس، آریا شهر، جنت آباد، پونک، صادقیه، اکباتان، شهرک آپادانا، شهرزیبا، شهرک آزادی، مرزداران، شهرآرا، پاتریس، جلال آل احمد، سردار جنگل، شهرک راه آهن، میدان المپیک

021-44449690   021-44768306  021-44768325

  تلفن نمایندگی تعمیرات مایکروفر جنرال الکتریک شمال تهران:

لواسانات، نیاوران، ولنجک، الهیه، تجریش، شریعتی، فرمانیه، کامرانیه، چیذر، زعفرانیه، منظریه، ازگل، دربند، دزاشیب، محمودیه، پل رومی، پاسداران، ظفر، میرداماد، جردن، شمیرانات، دروس، پارک وی، شهرک غرب، سعادت آباد، ملاصدرا

021-22225007  021-88770355  021-26153912

تلفن نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک شرق تهران:

تهرانپارس، پیروزی، رسالت، نارمک، امام حسین، دماوند، نیروهوایی، سید خندان، نظام آباد، مجدیه، سهروردی

021-77725710   021-33324070   021-77725711

تلفن نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک شمال شرق تهران:

گیشا، فاطمی، آرژانتین، عباس آباد، مطهری، فلسطین، توانیر، یوسف آباد، گاندی، امیرآباد

021-88779587   021-44768294  021-44768278

تلفن نمایندگی تعمیرات مایکروفر جنرال الکتریک جنوب تهران:

راه آهن، مولوی، شوش، میدان قزوین، منیریه، حسن آباد، بعثت، افسریه، نازی آباد

 021-55186843

تلفن نمایندگی تعمیرات مایکروفر جنرال الکتریک مرکز تهران:

ستارخان، توحید، جمهوری، رودکی، مرتضوی، جیحون، آذربایجان، انقلاب، مهرآباد، استاد معین، جمالزاده، کارگر

 021-66555774

Summary
تعمیر ماکروفر جنرال الکتریک
Service Type
تعمیر ماکروفر جنرال الکتریک
Provider Name
generalelectricrepairco,
نیاوران، خیابان جبلی، کوچه شهاب، ساختمان یاس, Telephone No.00982188779587
Area
منطقه 9 تهران
Description
تعمیر ماکروفر جنرال الکتریک | نمایندگی رسمی تعمیرات انواع مایکروفر جنرال الکتریک در تهران