" />تعمیر ماکروفر جنرال الکتریک | نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر جنرال الکتریک

جهت درخواست تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود با نمایندگی تماس بگیرید. تماس با ما : ۸۸۷۷۰۳۵۵ - ۰۲۱

نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر جنرال الکتریک

ماکروفر یکی از وسایل پرکاربرد و پرطرفدار خانواده هاست. در بعضی موارد بدلیل استفاده مکررو نادرست، ماکروفر سریع تر از زمانی که باید فرسوده شود، از کار می افتد. هیچ فرقی هم ندارد از چه برند و کاخانه ای باشد. لوازم برقی، طول عمرهای متفاوتی دارند و برحسب تعداد دفعاتی که مورد استفاده قرار می گیرند، فرسدوگی و خراب شدن آنها نیز متفاوت از یکدیگر است. ما به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر جنرال الکتریک، عهده دار هر نوع تعمیر و سوریس مایکروفرهای جنرال الکتریک هستیم. تعمیرات ماکروویو جنرال الکتریک، یا هر نوع ماکروفر دیگری نیاز به دانش و تجربه کافی دارد. زیرا این دستگاه بسیار حساس است و با یک اشتباه کوچک در تعمیر ممکن ماکروفر شما کاملا خراب شود. بنابراین ما با بکارگیری بهترین و با تجربه ترین تعمیرکاران ماکروفر، از هرگونه عیب و ایراد در تعمیر ماکروفر جلوگیری می کنیم. کافی ست با ما تماس بگیرید

تعمیر تخصصی ماکروفر جنرال الکتریک

ما در نمایندگی خود، با آموزش به تعمیرکاران حرفه ای خود، یک کادر حرفه ای تشکیل داده ایم که تعمیر تخصصی ماکروفر جنرال الکتریک را انجام می دهند. این تعمیرکاران علاوه بر سوابق و تجربه چند ساله خود، توسط بهترین اساتید تعمیرکار ما نیز دوره های آموزشی حرفه ای را می گذرانند. به این ترتیب جای نگرانی وجود ندارد. چراکه شما کار را به کاردان می سپارید.

تعمیر ماکروفر جنرال الکتریک در محل

تعمیر لوازم برقی دردسرهای خاص خودش را دارد. برای مثال یکی از مشکلات، حمل وسیله تا تعمیرگاه است. ممکن است شما در حین حمل دستگاه خراب تا تعمیرگاه، ناخودآگاه صدمه بیشتری به دستگاه وارد کنید. به همین دلیل ما این دغدغه شما را حل کرده ایم. با تعمیر ماکروفر در محل، دیگر نیازی به جابجایی دستگاه خود تا تعمیرگاه را ندارید. کافی ست با ما تماس بگیرید، تعمیرکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به شما می رسانند و تعمیرات ماکروفر جنرال الکتریک شما را به سرعت و با دقت کافی انجام می دهند.

تعمیر با ضمانت

لازم به ذکر است تمامی خدمات تعمیر در نمایندگی ما، دارای ضمانت هستند. به این صورت که شما بعد از هر تعمیر، یک گارانتی تعمیر شش ماهه به شما تعلق می گیرد. و بعد از اتمام تعمیرات شما، تا شش ماه بعد، هر گونه تعمیر و سرویس ماکروفر جنرال الکتریک شما به عهده ما می باشد.

نمايندگي مایکروفر جنرال الکتریک

چرا نمایندگی جنرال الکتریک ؟

  • اعزام کارشناسان و تعمیرکارانی با ۱۵ سال سابقه
  • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل
  • اولین نمایندگی معتبر تعمیر یخچال جنرال الکتریک
  • انجام تعمیر یخچال شما در محل
  • داشتن شعبات و نمایندگی های متعدد در تهران
  • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب
  • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

موارد رایجی که مایکروفر جنرال الكتریك شما نیاز به تعمیر پیدا می کند

سوختن دیود، مگنترون یا خازن و خرابی درب اتوماتیک از جمله دلایل گرم نکردن مایکروفر است و باعث می شود مایکروفر غذا را گرم نکند
دلیل کار نکردن مایکروفر یا خاموش شدن آن در بیشتر اوقات بدلیل خراب شدن برد تغذیه یا سیستم کنترل برق است و معمولا وقتی دستگاه مدا زیادی در برق می ماند دچار نوسانات برقی شده و روشن نمی شود.
علت این مشکل استفاده از طروف آهنی، فلزی یا آلومینیومی یکبار مصرف است و یا اینکه فیلتر (طلق میکا) کثیف شده است.
نچرخیدن سینی داخل مایکروفر عموما بدلیل خرابی، شکستگی موتور زیر سینی است یا اینکه دور موتور با مواد چربی یا مواد غذایی ریخته شده کیثف شده و جرم ایجاده شده مانع گردش آن می شود.

نمایندگی جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیر ماکروفر جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز تعمیرماکروفر جنرال الکتریک با ارائه خدمات خود ۲۴ ساعت شبانه روز و روزهای تعطیل در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات ماکروفر کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز نمایندگی جنرال الکتریک انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

شماره تلفن های نمایندگی تعمیرات ماکروفر جنرال الکتریک