" />تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک | نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک

جهت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خود با نمایندگی تماس بگیرید. تماس با ما : ۸۸۷۷۰۳۵۵ - ۰۲۱


تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

ما به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک سالیان سال است که در خصوص خدمات تعمیر لباسشویی جنرال فعالیت داریم و تمامی خدمات سرویس لباسشویی را به همشهریان عزیز ارائه می دهیم . شما کافی ست در هر زمان که نیاز به تعمیر لباس شویی جنرال الکتریک داشتید، با ما تماس بگیرید. تعمیرکاران حرفه ای ما در اسرع وقت خود را به محل شما رساند و در کمتر از 2 ساعت تعمیرات لباسشویی شما را انجام می دهند.در ضمن خدمات دهی در نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک و خدمات پس از فروش ما بدون تعطیلی و ۲۴ ساعته بوده و همیشه آماده سرویس دهی در کلیه نقاط شهر تهران به صورت شبانه روزی هستیم و در سریع ترین زمان ممکن تعمیرات شما را انجام می دهیم.

مزیت نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی General electric به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی، با سابقه و تجربه طولانی، همچنین دانش تخصصی در زمینه خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی جنرال الکتریک، افتخار این را دارد که سال ها تلاش و تجربه خود را در اختیار همشهریان عزیز تهرانی بگذارد و در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرات لباسشویی شما را انجام دهد. تمامی پرسنل های نمایندگی ما افراد تحصیل کرده و با تجربه هستند و امور خدمات رسانی، تمامی کارها را به موقع و درست انجام می دهند. در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک، تمامی تعمیرات به صورت ۱۰۰ درصد در منزل با 6 ماه ضمانت کتبی و انجام تعمیر کمتر از ۲ ساعت پس از تماس مشتری انجام می شود. همچنین تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک، شبانه روز در هفت روز هفته آماده خدمات رسانی به مشترکین محترم می باشد توصیه ما به شما این است که اگر مدت ضمانت ۱۸ و یا ۲۴ ماه دستگاه شما به پایان نرسیده حتماً با نمایندگی ما تماس حاصل فرمائید.

آیا دستگاه شستشو شما خشک نمی شود، چرخش ندارد و یا به سادگی روشن نمی شود، ما می توانیم خدماتی منظم یا تعمیراتی اورژانسی برای رسیدگی به هرگونه مساله ای که ممکن است رخ دهد، برایتان ارائه دهیم.

تکنسین های ما نیز تلاش می کنند تا از طریق مراقبت دقیق از مشکلات بالقوه ای که در حال پیشرفت هستند جلوگیری کنند.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

فن آوری های نو آورانه و عملکرد راحت : ماشین لباسشویی جنرال الکتریک حرفه ای برای تمیز کردن کامل و مراقبت کارآمد از لباس های شما، به طور هر روزه و فارغ از اینکه آیا لکه هایی که می خواهید حذف کنید بزرگ یا کوچک هستند و یا اینکه لباس های شستشو برای یک خانوار یک نفره یا یک خانواده بزرگ است.

آیا ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شما نیاز به تعمیر دارد؟ آیا شما به دنبال لوازم جانبی، مراقبت و تمیز کردن محصولات یا قطعات یدکی هستید؟ خدمات مشتری جنرال الکتریک برای شما وجود دارد که پاسخگوی سؤالات شما درباره قطعات شستشو و قطعات یدکی ماشین لباسشویی را به صورت تلفنی هستند. سرویس مشتریان جنرال الکتریک همچنین می تواند شما را در محل بازدید کند.

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال ااکتریک به طور مستقیم توسط تولید کننده. سریع و حرفه ای مهم نیست که آیا شما به دنبال لوازم یدکی برای ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خود هستید یا نیاز به تعمیر آن دارید، خدمات مشتریان جنرال الکتریک در خدمت شماست.

هیچ کس ماشین لباسشویی خود را بهتر از کارکنان خدمات مشتری جنرال الکتریک نمی شناسد که با تجربه و تخصص خود مشکلات فنی آن را حل می کنند، به عنوان مثال دستگاه شستشو نمی کند یا آب را پمپ نمی کند، یا اینکه درب را نمی توان باز کرد، یا دستگاه روشن نمی شود.تعمیر ماشین لباسشویی شما با ماست.

در تمامی مناطق تهران نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک، نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک و نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک را دارا می باشیم.

سرویس و تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

تمامی کارشناسان و تعمیرکاران ما دارای سابقه چندین ساله در تعمیرات لباسشویی هستند و علاوه بر این، در نمایندگی ما دوره های آموزش حرفه ای و تخصصی تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک را گذرانده اند. توصیه می کنیم هنگام خرابی لباسشویی خود، سراغ هر تعمیرگاه و تعمیرکاری نروید، چون تعمیرات لباسشویی امری حساس و دقیق هستند و ناز به تجربه و سابقه بلند مدت تعمیرکار دارد تا بتواند تعمیر و سرویس دستگاه شما را اصولی و درست انجام دهد.

نمایندگی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

چرا نمایندگی جنرال الکتریک ؟

  • اعزام کارشناسان و تعمیرکارانی با ۱۵ سال سابقه
  • خدمات رسانی ۲۴ ساعته در روزهای تعطیل
  • اولین نمایندگی معتبر تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک
  • انجام تعمیر ماشین لباسشویی شما در محل
  • داشتن شعبات متعدد در تهران
  • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب
  • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

مشکلات رایج ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

اگر که آب در بخش تخلیه، تخلیه نمی شود شلنگ را باز کنید و داخل آن را بررسی تا مانعی وجود نداشته باشد که جلوی تخلیه آب را بگیرد می توانید با یک سیخ یا میله اقدام به گرفتگی آن نمایید اما خیلی با دقت این کار را انجام دهید تا لوله آسیب نبیند و پاره شود جهت دریافت راهنمایی های بیشتر به دفترچه مربوطه مراجعه نمایید. و یا با یک تعمیر کار تماس بگیرید.
این بوی بد می تواند مربوط به رشد کپک ها در درز درب باشد برای برطرف شدن این مشکل باید درزگیر های درب را در آورده و با شوینده بشویید سپس داخل ماشین لباسشویی را از آب داغ پر کرده و با یک پاک کننده ی قوی اجازه دهید شروع به کار کند تا بوی بد رفع شود.
اگر جریان آب قطع نمی شود این مشکل به احتمال زیاد نشان می‌دهد که باید سوئیچ فشار یا شیر ورودی آب عوض شود و احتمالا گران است و به صرفه نیست ؛ پس خرید یک دستگاه ماشین لباسشویی جدید خیلی منطقی‌تر است.اما باز هم بهتر است که یک تعمیر کار ماهر بررسی نماید.
هنگامی که آب بر روی کف زمین جمع می شود می‌تواند به معنی نشتی شلنگ باشد. ابتدا تمامی اتصالات را چک کنید که محکم باشند. اگر که نشتی از پمپ تخلیه باشد، باید برای تعمیر ماشین لباسشویی با یک تعمیر کار تماس بگیرید.

نمایندگی جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز و مرکزی جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک با ارائه خدمات خود ، ۲۴ ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز جنرال الکتریک انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

شماره تلفن های نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک