تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

تعمیر ظرفشویی جنرال الکتریک

ماشین ظرفشویی جنرال یکی از محصولات های با کیفیت این شرکت است، و هر خانه ای نیاز به یکی از این ظرفشویی ها دارد تا به آسانی و بدون دردسر کار های آشپزخانه تان را پیش ببرید. حال تصور کنید به هر دلیلی ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک شما دچار اختلال شده و به درستی کار نمیکند میتوانید با شماره تلفن تعمیرات ظرفشویی جنرال الکتریک تماس بگیرید. و با اطمینان  کامل ظرفشویی خود را به شرکت ما بسپارید.

شرکت نمایندگی جنرال الکترنیک دارای 15 سال سابقه در تهران با بهترین تعمیرکاران و تیم پشتیبانی همیشه در دسترس، توانایی جلب اطمینان شما را دارد.

تعمیر ماشین ظرفشویی یک دغدغه و نگرانی بزرگ برای هر خانواده است. کارهای خانه امروزه به قدری زیاد شده است که زمانی که برای شستن دستی ظروف خود صرف می کنید را می توانید صرف خوش گذرانی در کنار اعضای خانواده خود کنید.

اگر ظروف شما به خوبی تمیز نمی شوند، خراش هایی بر روی آنها ایجاد شده است، آب از آنها چکه می کند یا هر مشکل دیگری، زمان آن رسیده است که ماشین ظرفشویی خود را تعمیر کنید.

یک مشکل کوچک در ماشین ظرفشویی شما می تواند بهشت خانه شما را به یک کابوس شبانه تبدیل کند و طبق قانون مورفی این مشکلات همیشه در نامناسب ترین زمان ها برای افراد رخ می دهد (مثلا دقیقا قبل از یک مهمانی!!).

نمایندگی مجاز تعمیرات ظرفشویی جنرال الکتریک

تکنسین ها و کارشناسان ما مستقیما تحت نظر تولیدکنندگان این اقلام آموزش دیده اند و به طور منظم تحت تمرین جهت تعمیر و به روز رسانی اطلاعات خود در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک شما هستند که به آنها کمک می کند به راحتی مشکل ماشین ظرفشویی شما را تشخیص داده و مهارت کافی برای تعمیر آن را داشته باشند.

اگر شما به دنبال تعمیر، نگهداری و تعویض قطعه ی آن هستید، نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک می تواند به شما کمک کند. ما بهترین، سریع ترین، قابل اطمینان ترین شرکت ارائه خدمات برای تعمیر ماشین ظرفشویی شما هستیم. اگر این ماشین شما دارای نشتی اب از جداره ها می باشد یا ظروف شما به طور کامل و مناسبی تمیز نمی شود، ما شما را با بهترین تکنسین و کارشناس ها در این عرصه آشنا خواهیم کرد. کارشناسانی که دارای مدرک معتبر، تجربه و مهارت بوده و تضمین می کنند که قادر به رفع مشکل ماشین ظرفشویی شما خواهند بود.

تعمیر ظرفشویی جنرال الکتریک در تهران

آیا ظرفشویی جنرال الکتریک شما در تهران نیاز به تعمیر دارد؟ نمایندگی مجاز تعمیرات ظرفشویی جنرال الکتریک در تمام نقاط تهران اعمم از شمال، شرق، غرب و جنوب شعبه دارد.  برای دریافت خدمات تعمیرات، می‌توانید از طریق شماره های موجود در سایت با نزدیک ترین شعبه به محل زندگی خود تماس بگیرید و جزئیات مشکل را با کارشناسان مجموعه در میان بگذارید. آنها به شما راهنمایی لازم را خواهند کرد و زمان مناسبی برای تعمیر را برای شما تعیین می کندد. نمایندگی‌ تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک مجهز به تعمیرکاران ماهر و متخصص هستند که می‌توانند مشکلات لباسشویی جنرال الکتریک شما را در سریع ترین زمان تشخیص داده و تعمیر کنند. همچنین، ما به مشتریان خدمات پس از فروش نیز ارائه می‌دهیم. اگر پس از تعمیر برای دستگاه شما هرگونه مشکلی پیش آید، ما آماده هستیم تا دستگاه را به صورت رایگان تعمیر کنیم و اطمینان حاصل کنیم که دستگاه شما به طور کامل و درست عمل کند.

تعمیر ظرفشویی جنرال الکتریک در محل

آیا دستگاه ظرفشویی جنرال الکتریک شما مشکل دارد و نیاز به تعمیر در محل دارید؟ آیا به دنبال یک نمایندگی تعمیرات معتبر و قابل اعتماد برای دستگاه خود هستید؟ ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. به عنوان یک نمایندگی مرکزی تعمیرات ظرفشویی جنرال الکتریک، ما خدمات تعمیر و نگهداری حرفه‌ای را در محل شما ارائه می‌دهیم. تعمیرات در محل به شما این امکان را می‌دهد تا دستگاه خود را بدون نیاز به حمل و نقل به تعمیرگاه، در محل تعمیرکنید. همچنین، با انتخاب نمایندگی تعمیرات ظرفشویی جنرال الکتریک در محل ، شما از مزایای زیر نیز بهره‌مند خواهید شد:

1. صرفه‌جویی در زمان و هزینه: با انتخاب تعمیر در محل، نیازی به حمل و نقل دستگاه خود به تعمیرگاه ندارید. این به شما کمک می‌کند تا زمان و هزینه‌های مربوط به حمل و نقل را صرفه‌جویی کنید.

2. راحتی و سهولت: با تعمیر در محل، شما نیازی به جابجایی دستگاه خود ندارید و می‌توانید به راحتی در محیط خانه یا محل کار خود تعمیرات را انجام دهید. این به شما امکان می‌دهد تا به فعالیت‌های روزمره خود ادامه دهید و نیازی به تغییر برنامه‌ها نداشته باشید.

3. نظارت بر فرایند تعمیرات: با خدمات تعمیر در محل شما به صورت کامل بر روند تعمیرات ناظر هستید.

4. جلوگیری از آسیب به دستگاه: خدمات تعمیر در محل سبب می شود تا دستگاه شما از هرگونه آسیبی که ممکن است در حین جابه جایی و حمل و نقل به آن وارد شود، سالم بماند.

پس اگر دستگاه ظرفشویی جنرال الکتریک شما نیاز به تعمیر در محل دارد، با ما تماس بگیرید و به نمایندگی مجاز تعمیرات ظرفشویی جنرال الکتریکاعتماد کنید. ما آماده هستیم تا به شما کمک کنیم و مشکلات دستگاه شما را به طور کامل برطرف کنیم. با انتخاب نمایندگی تعمیرات ظرفشویی جنرال الکتریک در محل، شما می‌توانید به آرامش و اطمینان دست یابید. ما به کیفیت کارمان افتخار می‌کنیم و هدفمان این است که دستگاه ظرفشویی جنرال الکتریک شما به بهترین حالت ممکن برگردد.

 فیلم تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

ما چندین شعبه و چندین تعمیر کار ماهر در نزدیکی محل سکونت افراد در محله های مختلف داریم که در مواقع ضروری در محل حاضر شده و به رفع مشکل مشتریان می پردازند. ما در خصوص اقلام خانگی جنرال الکتریک، توصیه ها و کمک هایی برای ماشین ظرفشویی شما در طول عمر مفید آن ارائه می دهیم.

اگر شما قصد تعمیر و حل مشکل را به طور شخصی دارید یا می خواهید یک برنامه ریزی منظم برای بازدید و تعمیر آن توسط کارشناسان معتبر پارسا سرویس ایجاد کنید یا یک قطعه جهت تعویض سفارش دهید ما می توانیم مسیر درست را به شما نشان دهیم. در این ویدیو شما نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک را مشاهده می کنید.

مراحل تعمیر ماشین ظرفشویی توسط تیم جنرال الکترنیک

در اولین گام، شما با نمایندگی تعمیرات جنرال الکترنیک تماس گرفته و با مشاورین ما راجع به مشکل دستگاه خود صحبت میکنید.
سپس، مشاورین ما اسم و ادرس و مشخصات مربوطه را از شما میگیرند و در اولین فرصت با هماهنگی که از قبل شده است، تعمیرکاران خود را به محل مورد نظر اعزام می کنند.
تکنسین های جنرال، بعد از بررسی و چک کردن دستگاه، مشکل آن را همراه با هزینه تعمیر اعلام میکنند و در صورتی که شما با تمام موارد موافق بودید؛ تکنسین های ما شروع به کار میکنند.
در صورتی که دستگاه شما نیاز به قطعه داشته باشد تعمیرکاران ما، آن را با ضمانت روی دستگاه شما نصب میکنند و این اطمینان را به شما میدهند که در صورت بروز هرگونه مشکل، آن قطعه را به صورت رایگان تعویض میکنند.

نمایندگی ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی جنرال الکترنیک بیشتر مناطق تهران را تحت پوشش قرار داده و قابلیت خدمات رسانی به بیش از 85 منطقه در تهران را دارا می باشد. از ویژگی های نمایندگی جنرال الکترنیک که باعث محبوبیت و همه گیر شدن آن در میان مردم شده است، استفاده از قطعات اصلی و اورجینال، تعمیرات توسط تکنسین های مجرب، دسترسی 24 ساعته برای تعمیرات، سرعت در تعمیرات و همچنین تعمیر در محل بوده است.

تعمیرات شبانه روزی ظرفشویی جنرال الکتریک

چرا نمایندگی جنرال الکتریک ؟

 • اعزام کارشناسان و تعمیرکارانی با ۱۵ سال سابقه
 • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل (تعمیرات شبانه روزی ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک )
 • اولین نمایندگی معتبر تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک
 • انجام تعمیر ماشین ظرفشویی شما در محل
 • داشتن شعبات متعدد در تهران
 • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب
 • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی
هزینه کمتر

هزینه کمتر تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

برای تعمیر هر وسیله ای نیاز به متخصص حرفه ای همان وسیله می باشد. هنگامی که افراد بی تجربه و نا وارد اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی شما می کنند، ممکن است موجب وارد شدن خسارات و بالا رفتن هزینه شود. با استفاده از مراکز معتبر و افراد آموزش دیده، کمک به صرف هزینه های کمتر و انجام بهتر تعمیرات خواهید شد.
گارانتی خدمات پس از فروش

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اصلی وگارانتی که نمایندگی جنرال الکترنیک به مشتریان خود ارائه میدهد، ثابت میکند که این شرکت از قطعات اصلی و ارجینال استفاده کرده است. نمایندگی general، با ضمانت تعمیرات و داشتن قطعات اصل و ارجینال، خیال شما را برای استفاده از محصولات راحت تر می کند. در صورت هرگونه مشکل میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت آن را حل نمایند.

خدمات سریع

خدمات سریع ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

وقتی وسیله ای احتیاج به تعمیر پیدا می کند چند روز بعد به شما وقت تعمیر داده می شود اما کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان به محل شما آمده و اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک شما خواهند کرد. دلیل این سرعت داشتن شعبات نمایندگی جنرال الکتریک در سراسر تهران است.
تعمیر در محل

تعمیر در محل

اگر ماشین ظرفشویی شماهم با مشکل رو به رو شده و به درستی کار نمیکند و قصد دارید آن را تعمیر کنید. اما جابه جایی و بردن ظرفشویی پیش تعمیرکار برای تعمیر آن با مشکلاتی مانند: وسیله حمل و نقل، هزینه رفت و آمد، زمان بر بودن تعمیر و ترافیک سر سام آور تهران، باعث شده تعمیر ماشین ظرفشویی خود را پشت گوش بی اندازید. در این شرایط شما میتوانید با شماره تلفن تعمیرات ظرفشویی جنرال الکترنیک تماس بگیرید تا در اولین فرصت تعمیر کاران ما در محل مورد نظر شما حاضر شوند و به راحتی ماشین ظرفشویی شما را تعمیر کند.

تعمیرکاران و کارشناسان

کارشناسان تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

ما به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک با اعزام کارشناسان متخصص و با تجربه و دانش مربوط به تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک، به بهترین نحو ممکن اقدام به تعمیر می نماییم. کمک گرفتن از افراد غیر متخصص در بعضی از مواقع باعث آسیب دیدن وسیله مورد تعمیر خواهد شد.
دسترسی 24 ساعته و شبانه روزی

دسترسی 24 ساعته

نمایندگی مجاز تعمیرات ظرفشویی جنرال الکترنیک با گذشت چندین سال، توانسته تیم خود را گسترش بدهد و کارمندان خود را به صورت شبانه روزی در اختیار مشتریان خود بگذارد؛ تا مشتریان در هر لحظه از شبانه روز بتوانند با شماره تلفن جنرال الکترنیک تماس بگیرند و مشکل خود را مطرح نمایند. مشتریان با مطرح کردن مشکلات خود به کارشناس مربوطه ، راه حل مشکل خود را پیدا می کنند یا با ثبت مشکلات آن ها، تکنسینهای ما جهت گرفتن آدرس و اعزام به محل با آن ها تماس می گیرند.

۳ مشکل رایج در تعمیر ماشین ظرفشویی

اینکه شما مشکلاتی که امکان دارد برای دستگاه پیش بیاید بشناسید و با آنها آشنا باشید؛ باعث میشود در تعمیر آن آسان تر و بهتر عمل کنید، و دیگر نیازی به اتلاف وقت و هزینه های بیشتر داشته باشید.شما با مشاهده مشکل پیش آمده متوجه اینکه در کدام قسمت دستگاه اختلال وجود دارد خواهید شد.

مشکلاتی که در ادامه به آن میپردازیم جزء عمده ترین اختلالات است که در میان تمامی ماشین ظرفشویی ها و برند ها و مدل ها فراگیر است.

نشستن ماشین ظرفشویی

از دلایل آن میتوان به گرفتن واشر آب توسط ذرات ریز غذا،چربی،رسوب آب اشاره کرد. البته میتوان به گرفتگی  فیلتر اشاره کرد که موجب اختلال در عملکرد درست دستگاه میشود. اصولا برای رفع این مشکل باید از تمیز بودن دستگاهتان در تمام قسمت ها اطمینان پیدا کنید. بهتره برای تعویض فیلتر از یک متخصص کمک بگیرید.

سرو صدای ماشین ظرفشویی

ایجاد سرو صدا در 70درصد حالات مشکل فیزیکی است و مشکل یکی از قطعات دستگاه است که عمدتا خرابی قطعاتی مانند: پمپ و بازو های آب پاش است. البته از اینکه درست چیده نشدن ظروف در دستگاه هم یکی از بزرگ ترین عوامل این مشکل است غافل نشوید. در صورت مواجه با این مشکل بهتر است آن را جدی بگیرید و از یک متخصص کمک بگیرید و در سریع ترین زمان ممکن، مشکل را حل کنید.

روشن نمیشود

این مشکل بیشتر در قسمت هایی اتفاق می افتد که با برق سر و کار دارند. مانند کابل برق دستگاه، دوشاخه دستگاه، خرابی مدار برق دستگاه، اختلال در فیوزو حتی خرابی پیریز برق، پس قبل از هرچیزی با راهنمایی از مشاورین نمایندگی جنرال الکترنیک قسمت ها را با ابزار های مختلف چک کنید.

انواع ارور های ماشین ظرفشویی

خطای ماشین ظرفشویی ها اصولا در قبل یا بعد از شستشو به وجود می آید که هشدار یک مشکل را به شما میدهد. قطعا به وجود آمدن آن برای شما آزار دهنده است. و اگر شما دلیل به وجود آمدن ارور ها را بدانید با خیالی راحت و با آرامش میتوانید این مشکل را حل کنید و بدانید هر خطا مربوط به کدام قسمت از ماشین ظرفشویی شماست.

C1

علت ارور: زمان تخلیه آب دستگاه بیشتر از 2 دقیقه طول میکشد.

C2

علت ارور:زمان تخلیه آب دستگاه بیشتر از 7 دقیقه طول میکشد.

C3

علت ارور: دستگاه ماشین ظرفشویی تخلیه نمیکند( در اینطور مواقع احتمالا مشکل از پمپ تخلیه است)

C4

علت ارور:ماشین ظرفشویی بیشتر از ظرفیتی که دارد پر شده( دستگاه را خاموش کنید و مقداری از ظروف را خارج کنید و دوباره شروع به کار کنید)

C5

علت ارور:مدت زمانی که برای تخلیه در نظر گرفته اید بسیار کم است( بهتره مدت زمان تخلیه را طولانی تر کنید)

C6

علت ارور:دما آب خیلی پایین است ( به کمک تنظیمات و دکمه های دستگاه دمای آب را گرم تر کنید)

C7

علت ارور: سنسور دمای آب دچار اختلال شده و توانایی تشخیص دما را ندارد( بهتر است از یک متخصص برای تعویض آن کمک بگیرید)

C8

علت ارور: دیسپنسر مواد شوینده دچار گرفتگی یا خرابی شده است( خودتان میتوانید این مورد را چک کنید و در صورت بروز هرگونه مشکل از تکنسین های مربوطه کمک بگیرید)

PF

علت ارور:در صورت بروز مشکل در برق مانند وجود اتصالی در کابل دستگاه، خرابی دوشاخه و یا حتی خرابی پریز امکان بروز این خطا است البته از خرابی برد و فیوز ها هم نباید غافل شد.

برای اطلاعات کامل تر میتوانید مقاله مهم ترین ارور های ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک را مطالعه کنید.

تعمیرکار تعمیرات ظرفشویی جنرال الکتریک

آیا دستگاه ظرفشویی جنرال الکتریک شما مشکل دارد؟ آیا به دنبال یک تعمیرکار حرفه‌ای و ماهر در این زمینه هستید؟ ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. تیم تعمیرات ما تخصص و تجربه لازم را در تعمیرات ظرفشویی جنرال الکتریک دارد. ما با مشکلات مختلفی که ممکن است در دستگاه شما پیش بیاید، آشنا هستیم و می‌توانیم آنها را به طور کامل برطرف کنیم.

از جمله خدماتی که نمایندگی مجاز تعمیرات ظرفشویی ارائه می‌دهد عبارتند از:

– تعمیر و سرویس دوره‌ای دستگاه ظرفشویی جنرال الکتریک

– رفع اشکالات مربوط به عملکرد دستگاه، مانند عدم شستشوی صحیح، نشت آب، عدم روشن شدن و…

– تعویض قطعات آسیب دیده و تعمیر قطعات خراب

– تنظیم و تعمیر سیستم برقی و الکترونیکی دستگاه

– مشاوره و راهنمایی در مورد نحوه استفاده صحیح از دستگاه

تیم ما از تجهیزات و ابزارهای پیشرفته برای تعمیرات استفاده می‌کند و با استفاده از قطعات اصلی و قابل اعتماد، اطمینان می‌دهیم که دستگاه شما به حالت اولیه خود بازگردد. اگر دستگاه ظرفشویی جنرال الکتریک شما نیاز به تعمیر دارد، با تلفن نمایندگی 22225007_021 تماس بگیرید. تیم ما آماده است تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل شما اعزام شود و مشکلات دستگاه شما را برطرف کند.

هزینه تعمیر ظرفشویی جنرال الکتریک

هنگامی که دستگاه ظرفشویی جنرال الکتریک شما مشکل داشته باشد و نیاز به تعمیر داشته باشید، ممکن است نگران هزینه تعمیرات باشید. در نمایندگی جنرال الکتریک، هزینه تعمیرات بستگی به نوع مشکل دستگاه شما دارد. در ادامه، به برخی از عواملی که می‌تواند هزینه تعمیر را تحت تأثیر قرار دهد، اشاره خواهیم کرد:

1. نوع مشکل: هزینه تعمیر بستگی به نوع مشکلی که در دستگاه شما وجود دارد، دارد. مشکلات ساده‌تر مانند تنظیمات نادرست یا خرابی کوچک ممکن است هزینه کمتری داشته باشند. اما مشکلات پیچیده‌تر مانند خرابی قطعات اصلی یا سیستم‌های الکترونیکی ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند.

2. قطعات یدکی: در صورتی که قطعاتی در دستگاه شما نیاز به تعویض داشته باشند، هزینه تعمیر بستگی به قیمت و قابلیت دسترسی به این قطعات دارد. قطعات اصلی و اورجینال ممکن است گرانتر باشند اما بهترین عملکرد را داشته باشند. در مقابل، قطعات مشابه و غیراصلی ممکن است ارزانتر باشند اما کیفیت و عمر مفید کمتری داشته باشند.

3. گارانتی: اگر دستگاه شما هنوز در دوره گارانتی قرار دارد، هزینه تعمیرات رایگان می باشد. و شما نیازی به پرداخت هزینه نخواهید داشت. در غیر این صورت، هزینه تعمیر بر عهده شما خواهد بود.

4. سن دستگاه: سن دستگاه نیز می‌تواند تأثیری در هزینه تعمیرات داشته باشد. در برخی موارد، دستگاه‌های قدیمی‌تر نیاز به قطعات یدکی خاص و کار متخصصانه‌تری دارند که ممکن است هزینه بیشتری را به همراه داشته باشد.

در نهایت، بهتر است با نمایندگی جنرال الکتریک تماس بگیرید و جزئیات مشکل و نیازهای خود را با آنها مطرح کنید. آنها می‌توانند به شما اطلاعات دقیق‌تری در مورد هزینه تعمیرات دستگاه ظرفشویی جنرال الکتریک ارائه دهند و شما را راهنمایی کنند.

سرویس دوره ای

سرویس دوره ای دستگاه برای جلوگیری از خرابی

با سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی خود دیگر نیازی به تعمیرات سنگین و هزینه های گزاف نیست و به راحتی به کمک تکنسین های نمایندگی تعمیرات جنرال الکترنیک و تعویض دوره ای میتوانید از دردسر دوری کنید.

 • دمای آب و گرمایش زیاد آن باعث آسیب دیدن دستگاه شما میشود و جهت کنترل آن باید از تنظمات مربوطه استفاده کنید.
 • به صورت فوری و سریع فطعات فرسوده یا شکسته را تعویض کنید تا به دیگر قطعات آسیبی نرسد.
 • از پر کردن بیش از ظرفیت ماشین ظرفشویی جد خود داری کنید.
 • فیلتر دستگاه را به صورت دوره ای تعویض کنید، نا دیده گرفتن آن میتواند باعث سرریز شدن آب و مشکلاتی از این قبیل بشود.
 • دریچه خروج آب را همیشه تمیز نگه دارید تا بدون دردسر آب به فاظلاب برود.
 • تعیین سختی آب و رفع آن به کمک مواردی مانند نمک ماشین ظرفشویی و نصب فیلتر آب.
 • تمیز کردن و پاکیزه نگه داشتن دائمی داخل ماشین ظرفشویی.
 • انتخاب برنامه مناسب، با توجه به نوع و جنس ظروف.
آشنایی با قطعات ماشین ظرفشویی

آشنایی با قطعات ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی هم مانند تمامی دستگاه ها، تشکیل شده از قطعاتی است که به کمک یکدیگر کار میکنند. در صورت خرابی هر قطعه میتواند باعث از کار افتادن دستگاه شود. حال شاید برایتان سوال شود که این قطعات چه وظیفه ای و چه اسمی دارند؟
بررسی قطعات ماشین لباسشویی باعث میشود شما در صورت نیاز با توجه به توانایی های خود اقدام به تعمیر دستگاه خود بکنید.

قسمت فرمان دهنده

ترمیستور، میکروسوییچ درب، ، سنسور آب شمار، سنسور مخزن مایع جلا، سنسور سر ریز آب، ، سنسور نشتی آب، سوییچ مقسم آب، سوییچ فشار بالا سنسور مخزن نمک، ، سنسور شفافیت، برد نمایشگر و برد اصلی.
تمامی قطعاتی که در بالا نام برده شد، در صورت بروز هرگونه ایراد، شستشو را قطع کرده و به شما اعلام میکند که درون دستگاه مشکلی پیش آمده است.

بازو های آب پاش

قططه که نام برده شد جزو قطعات اصلی هست، و وظیفه شستشو پاچیدن آب بر روی ظروف را دارد.

قسمت انتقال دهنده

کابل ها، سیم رابط و سوکت
این قسمت دستگاه رابط بین شما و دستگاه است و دستور صادر شده از سمت شما را به دستگاه انتقال میدهد اما در صورت هرگونه خرابی فرمان شما به دستگاه صادر نمیشود.

قسمت درب

درب، لاستیک آب بندی، لولا و میکروسوییچ
این قطعات به شما اطمینان خاطر را میدهند که درب دستگاه به صورت کامل بسته شده و نگرانی بابت سرریز شدن آب و … ندارید.

قسمت مصرف کننده

جت پمپ، پمپ تخلیه، ، المنت و موتور سنکرون شیر برقی ها
این قطعات مصرف کننده برق هستند و در صورت اتصال به برق و روشن شدن دستگاه فورا شروع به کار میکنند.

مخزن نمک و مخزن رزین

این بخش کنترل کننده سختی آب است.و از خط و خش افتادن ظروف به مدت طولانی جلوگیری میکند.

اگر ظرف ها خوب تمیز نمی شوند می تواند به عواملی مثل ضعیف شدن قدرت بازوی آبپاشی، آسیب دیدن فیلترهای تمیز کننده، اسپینر شستشو ممکن است شل یا ترک خورده باشد، شیر ورودی آب ممکن است مشکل داشته باشد که آب را پر نمی کند، قطعه ای که مواد غذایی را خورد می کند آسیب دیده، پخش کننده ی مواد شوینده یا مسدود و یا گرفته است.
اگر دستگاه ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک شما روشن نمی شود می تواند مربوط به بد کار کردن رله، خراب شدن فیوز حرارتی، مدارهای تایمر یا کنترل های الکترونیکی باشد و یا احتمال دارد که موتور تعویض شود اما قبل از همه ی این ها از این که برق وارد دستگاه می شود و دگمه های پاور روشن هستند مطمئن شوید و کاملا بررسی کنید.
اگر از ماشین ظرفشویی تان آب چکه می کند و کف زمین پر آب شده می تواند مربوط به ترک خوردن، پوسیده شدن واشر دور درب باشد که باید تعویض شود و یا ممکن است درب ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک خوب تنظیم نشده باشد ماشین ظرفشویی را روشن کنید درب را فشار دهید اگر از صدا کاسته شد درب سست است و باید تنظیم شود.

 

لوگو جنرال الکتریکنمایندگی مجاز و مرکزی ظرفشویی جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک با ارائه خدمات خود ۲۴ ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات ظرفشویی جنرال الکتریک کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز جنرال الکتریک انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

شماره تلفن های نمایندگی تعمیرات ظرفشویی جنرال الکتریک

  تلفن نمایندگی تعمیرات ظرفشویی جنرال الکتریک شمال تهران:

لواسانات، شمیرانات، نیاوران، ولنجک، الهیه، تجریش، شریعتی، فرمانیه، کامرانیه، چیذر، زعفرانیه، منظریه، ازگل، دربند، دزاشیب، محمودیه، پل رومی، پاسداران، ظفر، میرداماد، جردن، دروس، پارک وی، شهرک غرب، سعادت آباد، ملاصدرا

021-22225007 

021-88770355 

021-26153912

تلفن نمایندگی تعمیرات ظرفشویی جنرال الکتریک غرب تهران:

آیت الله کاشانی، باغ فیض، بلوار فردوس، آریا شهر، جنت آباد، پونک، صادقیه، اکباتان، شهرک آپادانا، شهرزیبا، شهرک آزادی، مرزداران، شهرآرا، پاتریس، جلال آل احمد، سردار جنگل، شهرک راه آهن، میدان المپیک

021-44449690  

021-44768306 

021-44768325

تلفن نمایندگی تعمیر ظرفشویی جنرال الکتریک شرق تهران:

تهرانپارس، پیروزی، رسالت، نارمک، امام حسین، دماوند، نیروهوایی، سید خندان، نظام آباد، مجدیه، سهروردی

021-77725710

021-33324070

021-77725711

تلفن نمایندگی تعمیر ظرفشویی جنرال الکتریک شمال شرق تهران:

گیشا، فاطمی، آرژانتین، عباس آباد، مطهری، فلسطین، توانیر، یوسف آباد، گاندی، امیرآباد

021-88779587

021-44768294

021-44768278

تلفن نمایندگی تعمیرات ظرفشویی جنرال الکتریک جنوب تهران:

راه آهن، مولوی، شوش، میدان قزوین، منیریه، حسن آباد، بعثت، افسریه، نازی آباد

 021-55186843

تلفن نمایندگی تعمیرات ظرفشویی جنرال الکتریک مرکز تهران:

ستارخان، توحید، جمهوری، رودکی، مرتضوی، جیحون، آذربایجان، انقلاب، مهرآباد، استاد معین، جمالزاده، کارگر

 021-66555774

سوالات متداول


هزینه تعمیرات چگونه محاسبه میشود؟

هزینه تعمیرات با توجه به نوع مشکل دستگاه شما متفاوت است. و باید در ابتدا تکنسین های ما دستگاه شما را مورد بررسی قرار دهند.

آیا خدمات شما دارای گارانتی است؟

بله، تمامی تعمیرات و قطعاتی که از سمت نمایندگی جنرال الکتریک است دارای ضمانت است و در صورت بروز هرگونه مشکل شرکت ما آن را به صورت رایگان به آن رسیدگی میکند.

چگونه با تعمیرکاران ارتباط بگیریم؟

شما پس از تماس با شماره تلفن 02122225007 و ثبت اطلاعات مشکل خود هماهنگی های لازمی توسط شما و تعمیرکاران ما انجام میشود.

Summary
فیلم تعمیر ظرفشوی جنرال الکتریک
Title
فیلم تعمیر ظرفشوی جنرال الکتریک
Description

در این ویدیو شما نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک را مشاهده می کنید.

Summary
فیلم تعمیر ظرفشوی جنرال الکتریک
Title
فیلم تعمیر ظرفشوی جنرال الکتریک
Description

در این ویدیو شما نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک را مشاهده می کنید.