" />تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک - نمایندگی مجاز تعمیرات ظرفشویی جنرال الکتریک

جهت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک خود با نمایندگی تماس بگیرید. تماس با ما : ۸۸۷۷۰۳۵۵ - ۰۲۱


مشکلات حاصل از خرابی ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی یک دغدغه و نگرانی بزرگ برای هر خانواده است. کارهای خانه امروزه به قدری زیاد شده است که زمانی که برای شستن دستی ظروف خود صرف می کنید را می توانید صرف خوش گذرانی در کنار اعضای خانواده خود کنید.

اگر ظروف شما به خوبی تمیز نمی شوند، خراش هایی بر روی آنها ایجاد شده است، آب از آنها چکه می کند یا هر مشکل دیگری، زمان آن رسیده است که ماشین ظرفشویی خود را تعمیر کنید.

یک مشکل کوچک در ماشین ظرفشویی شما می تواند بهشت خانه شما را به یک کابوس شبانه تبدیل کند و طبق قانون مورفی این مشکلات همیشه در نامناسب ترین زمان ها برای افراد رخ می دهد (مثلا دقیقا قبل از یک مهمانی!!).

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

تکنسین ها و کارشناسان ما مستقیما تحت نظر تولیدکنندگان این اقلام آموزش دیده اند و به طور منظم تحت تمرین جهت تعمیر و به روز رسانی اطلاعات خود در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک شما هستند که به آنها کمک می کند به راحتی مشکل ماشین ظرفشویی شما را تشخیص داده و مهارت کافی برای تعمیر آن را داشته باشند.

اگر شما به دنبال تعمیر، نگهداری و تعویض قطعه ی آن هستید، نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک می تواند به شما کمک کند. ما بهترین، سریع ترین، قابل اطمینان ترین شرکت ارائه خدمات برای تعمیر ماشین ظرفشویی شما هستیم.

اگر این ماشین شما دارای نشتی اب از جداره ها می باشد یا ظروف شما به طور کامل و مناسبی تمیز نمی شود، ما شما را با بهترین تکنسین و کارشناس ها در این عرصه آشنا خواهیم کرد. کارشناسانی که دارای مدرک معتبر، تجربه و مهارت بوده و تضمین می کنند که قادر به رفع مشکل ماشین ظرفشویی شما خواهند بود.

ما چندین شعبه و چندین تعمیر کار ماهر در نزدیکی محل سکونت افراد در محله های مختلف داریم که در مواقع ضروری در محل حاضر شده و به رفع مشکل مشتریان می پردازند. ما در خصوص اقلام خانگی جنرال الکتریک، توصیه ها و کمک هایی برای ماشین ظرفشویی شما در طول عمر مفید آن ارائه می دهیم.

اگر شما قصد تعمیر و حل مشکل را به طور شخصی دارید یا می خواهید یک برنامه ریزی منظم برای بازدید و تعمیر آن توسط کارشناسان معتبر ما ایجاد کنید یا یک قطعه جهت تعویض سفارش دهید ما می توانیم مسیر درست را به شما نشان دهیم.

نمایندگی ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

چرا نمایندگی جنرال الکتریک ؟

  • اعزام کارشناسان و تعمیرکارانی با ۱۵ سال سابقه
  • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل
  • اولین نمایندگی معتبر تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک
  • انجام تعمیر ماشین ظرفشویی شما در محل
  • داشتن شعبات متعدد در تهران
  • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب
  • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

۳ مشکل رایج در تعمیر ماشین ظرفشویی

اگر ظرف ها خوب تمیز نمی شوند می تواند به عواملی مثل ضعیف شدن قدرت بازوی آبپاشی، آسیب دیدن فیلترهای تمیز کننده، اسپینر شستشو ممکن است شل یا ترک خورده باشد، شیر ورودی آب ممکن است مشکل داشته باشد که آب را پر نمی کند، قطعه ای که مواد غذایی را خورد می کند آسیب دیده، پخش کننده ی مواد شوینده یا مسدود و یا گرفته است.
اگر دستگاه ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک شما روشن نمی شود می تواند مربوط به بد کار کردن رله، خراب شدن فیوز حرارتی، مدارهای تایمر یا کنترل های الکترونیکی باشد و یا احتمال دارد که موتور تعویض شود اما قبل از همه ی این ها از این که برق وارد دستگاه می شود و دگمه های پاور روشن هستند مطمئن شوید و کاملا بررسی کنید.
اگر از ماشین ظرفشویی تان آب چکه می کند و کف زمین پر آب شده می تواند مربوط به ترک خوردن، پوسیده شدن واشر دور درب باشد که باید تعویض شود و یا ممکن است درب ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک خوب تنظیم نشده باشد ماشین ظرفشویی را روشن کنید درب را فشار دهید اگر از صدا کاسته شد درب سست است و باید تنظیم شود.


نمایندگی جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز و مرکزی جنرال الکتریک

،نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک با ارائه خدمات خود ۲۴ ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز جنرال الکتریک انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

شماره تلفن های نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک