" />تعمیر ساید بای ساید مابه | نمایندگی مجاز تعمیرات ساید مابه در تهران

جهت درخواست تعمیر ساید مابه خود با نمایندگی تماس بگیرید. تماس با ما : ۸۸۷۷۰۳۵۵ - ۰۲۱

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه

در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید با ما به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال ساید مابه تماس بگیرید ، مشاوران ما شما را راهنمایی می کنند و در صورت حل نشدن مشکل، فردی متخصص در زمینه تعمیر ساید بای ساید مابه به منزل شما مراجعه می کند و در جهت رفع مشکل دستگاه به شما کمک می کند. در ضمن در نظر داشته باشید اگر لازم شود تا قطعه ای تعویض گردد، تعمیرکاران ارسالی از طرف نمایندگی ما، تمام قطعات را تضمین شده برای شما عوض می کنند.

تعمیر ساید بای ساید مابه

محصولات شرکت مابه به بسیاری از کشور های جهان صادر می شوند، این شرکت در زمینه طراحی و ساخت لوازم خانگی فعالیت می کند. شرکت مابه در سال 1946 ، در پایتخت کشور مکزیک ، شهر مکزیکو سیتی تاسیس شد، بزرگترین برند مکزیک ، برند مابه می باشد، این برند بیشتر از نیمی از بازار مکزیک را در دست دارد.

وظایف تعمیرکار ساید بای ساید مابه چیست ؟

وظیفه تعمیرکار ساید مابه انجام درست تعمیرات است و برای تعمیر وسایل موظف است از قطعات اورجینال استفاده کند. که باعث هزینه مجدد و اصطلاحا دوباره کاری نشود. همه تعمیرکاران اعزامی نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ما موظفند از گارانتی تعمیر یخچال استفاده کنند و در صورتی که گارانتی منقضی شده باشد و یا قطعه مورد نیاز جزو قطعات مذکور در گارانتی نباشد باید مشتری این هزینه را تقبل و پرداخت کند.

تنها نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ساید مابه در تهران

ما به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال ساید مابه با تجربه و سابقه طولانی مدت خود، همه سعی و تلاش مان این است که یک خدمات تعمیر و پشتیبانی بی نقصی را به مشتریان ارائه دهیم و به هیچ وجه از قطعات تقلبی برای تعمیرات یخچال یاید مابه استفاده نکنیم. از جمله مهم ترین اهداف نمایندگی ما موارد زیر هستند:

جلب رضایتمندی مشتری

• تعمیر با قطعات اصلی و درجه یک

تحویل سریع دستگاه و تعمیر در کوتاه ترین زمان ممکن

خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیرات یخچال مابه

تمامی محصولات برند مابه هنگام خرید، دارای برگه ی گارانتی هستند و زمانیکه دستگاه شما دچار خرابی می شود حتما از گارانتی خود استفاده کنید و هنگام اعزام تعمیرکار به سمت شما، با ارائه برگه ضمانت نامه دستگاه خود، از خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیرات یخچال ساید مابه (ضمانتنامه) استفاده کنید. اما درصورتیکه تاریخ گارانتی وسیله ی شما به اتمام رسیده است، نگران نباشید با ما تماس بگیرید تا وسیله ی شما را بهتر از روز اول تعمیر کنیم و بعد از اتمام تعمیر هم یک گارانتی تعمیر به شما می دهیم که اگر در 6 ماه پس از تعمیر یخچال ساید شما، مجدددا اتقاقی برای دستگاهتان افتاد، نیازی به هزینه مجدد تعمیر نداشته باشید.

هزینه تعمیرات یخچال مابه چقدر است؟

جهت اطلاع از هزینه ی تعمیر یخچال مابه شما می یایست با کارشناسان نمایندگی تماس گرفته و با ذکر مشکلات احتمالی دستگاه خود، رنج هرینه تقریبی تعمیر را سوال کنید و جهت اطلاع از قیمت دقیق باید صبر کنید تا تعمیرکار بعد از دیدن دستگاه و عیب یابی دقیق، قیمت تمام شده تعمیر را اعلام کند. ما به هیچ وجه قیمت دلخواه به مشتریان اعلام نمی کنیم. تمامی هزینه تعمیرات طبق نرخ های مصوب اتحادیه اعلام می شود.

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه

در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید با ما به عنوان نمایندگی تعمیرات وسایل مابه تماس بگیرید ، مشاوران ما شما را راهنمایی می کنند و در صورت حل نشدن مشکل ، فردی متخصص در زمینه تعمیر ساید بای ساید مابه به منزل شما مراجعه می کند و در جهت رفع مشکل ساید بای ساید به شما کمک می کند. در ضمن در نظر داشته باشید اگر لازم شود تا قطعه ای تعویض گردد، تعمیرکاران ارسالی از طرف نمایندگی ما، تمام قطعات را تضمین شده برای شما عوض می کنند.

توصیه های یک تعمیرکار ساید بای ساید مابه چیست

از مشکلاتی که ممکن از برای ساید مابه پیش بیاید می توان به مواردی مانند: خنک نشدن مواد داخل ساید و از کار افتادن ساید ، برفک زدن داخل فریزر ، گرم شدن بدنه ساید بای ساید ، یخ زدن موادی که در ساید بای ساید قرار دارند ، به هم خوردن تنظیمات دما ، بوی بد داخل ساید ، صدا های غیر معمول و ... اشاره کرد . با رعایت کردن یک سری نکات می توانید از ساید بای ساید خود محافظت کنید و بدین صورت ساید بای ساید شما کمتر دچار مشکل و آسیب می شود. مراقب باشید مواد های غذایی را که در یخچال ساید بای ساید مابه قرار می دهید، به بدنه آن نچسبد، اگر صدایی غیر طبیعی از ساید بای ساید شما شنیده شد، سعی کنید در اولین فرصت مشکل آن را حل کنید و مشکل را نادیده نگیرید ، فاصله ساید بای ساید مابه از دیوار پشت آن ، باید حداقل 8 سانتی متر باشد ، سرویس یخچال ساید بای ساید مابه را حتما هر یک سال یک بار انجام دهید و نادیده نگیرید ، با رعایت کردن این نکات می توانید از خراب شدن احتمالی ساید بای ساید خود جلوگیری کنید و از آن محافظت کنید.

نمايندگي تعمیرات ساید بای ساید مابه

چرا نمایندگی تعمیرات ساید مابه؟

 • اعزام کارشناسان و تعمیرکارانی با ۱۵ سال سابقه
 • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل
 • اولین نمایندگی معتبر تعمیر ساید مابه
 • انجام تعمیر ساید بای ساید شما در محل
 • داشتن شعبات و نمایندگی های متعدد در تهران
 • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب
 • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

موارد رایجی که ساید بای ساید مابه شما نیاز به تعمیر پیدا می کند

ممکن است لاستیک دور درب ساید بای ساید دچار پارگی و یا پوسیدگی شده باشد که این مورد باعث جلوگیری از بسته شدن درب ساید میشود همچنین ممکن است آهن ربای موجود در درب ساید دچار مشکل شده باشد که باعث بسته نشدن در ساید میشود
در صورتی که ساید اصلا روشن نشود این مورد میتواند بدلیل از کار افتادن موتور و یا برد ساید باشد. البته باید این مورد با استفاده از دستگاه مخصوص بررسی و تشخیص داده شود که این مورد توسط متخصصان ما برای شما بررسی و برطرف خواهد شد.
در صورتی که یخساز ساید دچار مشکل شده باشد این مورد میتواند مربوط به پمپ یخساز و یا برد یخساز ساید باشد البته باید با استفاده از دستگاه مخصوص این اشکال تشخیص داده شود و قطعه ای که دچار مشکل است نیز باید تعویض شود.
اگر گرما مربوط به بدنه، کنار، درب، پشت یخچال و ستون میانی می باشد کاملا طبیعی است و مشکلی ندارد اما کناره ها و پشت یخچال را از دیوار و اطراف فاصله دهید. کناره ها 5 سانتی متر و از پشت 10 سانتی متر و از سقف 30 سانتی متر فاصله داشته باشد. در غیر این صورت با نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه تماس بگیرید.

لوگو وایت هاوس

نمایندگی مجاز و مرکزی مابه

نمایندگی مجاز تعمیر ساید مابه با ارائه خدمات خود ۲۴ ساعت شبانه روز و روزهای تعطیل در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات یخچال ساید مابه کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز نمایندگی مابه انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

.

مشکلات متداول تعمیر ساید بای ساید مابه

موارد زیر بیشترین دلیل مراجعه افراد به نمایندگی تعمیرات ما هستند.
 • بدنه ساید داغ شده است
 • چراغ داخل ساید روشن نمیشود
 • دمای ساید بای ساید بالا رفته است
 • فریزر برفک میزند
 • بدنه ی ساید برق دارد
 • ساید بای ساید کار نمیکند
 • یخساز ساید کار نمیکند
 • سرو صدای ساید بای ساید زیاد است
 • درب ساید بسته نمیشود
 • پمپ آب ساید بای ساید کار نمیکند

سوالات متداول

جهت تعمیر ساید مابه باید به کجا مراجعه کرد؟
جهت تعمیرات لوازم خانگی مابه باید با نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیرات مابه تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمائید. نمایندگی تعمیرات شرکت مابه در تهران می باشد که بر اساس خط مشی های بهترین خدمات را ارائه می دهد. جهت ارتباط با ما کافی است با شماره هایی که در سایت می بینید تماس بگیرید همچنین می توانید با شماره 22225007-021 که خط شبانه روزی این مجموعه است تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام کنید.
نحوه ی مراجعه ی متخصص (تعمیرکار) چگونه است؟
جهت مراجعه برای تعمیر لوازم مابه شما، از سوی مرکز زمان حدودی مراجعه با شما فیکس می گردد و همچنین علاوه بر مشخص شدن زمان حدودی، قبل از مراجعه مجددا تماس گرفته و از آمادگی و حضور شما در منزل مطمئن خواهیم شد.
اگر قطعه ی تعمیر شده مجددا دچار مشکل شود آیا باید هزینه ای بپردازم؟
خیر اگر مشکل همان بخش قبلی که باشد که به وسیله ی ما تعمیر شده بود، ما موظف هستیم تا مشکل را برطرف کنیم چون در قبال کارمان ضمانت داریم.
چه تضمینی برای حفاظت حریم خصوصی اشخاص وجود دارد؟
باید بگوئیم تکنسین ها و تعمیرکاران ما در این نمایندگی سالیان سال است که مشغول به کار هستند و از سوی مرکز آموزش های لازم برای برخورد و رعایت حفظ حریم خصوصی مشتریان را دیده اند، به علاوه تمامی افراد از سوی مراجع انتظامی دارای مدارک تائید شده می باشند.
چگونه و چطور باید هزینه را پرداخت کنیم؟
شما قادر هستید هزینه ی تعمیرات را به دو صورت پرداخت نمائید : زمانی که کار تعمیرات لوازم مابه شما به پایان رسید و مشکل برطرف شد می توانید هزینه را به حساب شرکت و یا به حسای خود شخص تعمیر کار پرداخت نمائید.
آیا شما قطعات را به صورت جداگانه هم می فروشید؟
خیر، این نمایندگی به هیچ عنوان قطعات یدکی را به صورت جداگانه نمی فروشد، فقط و فقط این قطعات جهت تعمیرات لوازم مابه شما به کار می رود.

مقالات تعمیرات لوازم خانگی مابه

فوریه 25, 2020
تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

راهنمای جامع تعمیر برد یخچال

برد الکتریکی یخچال یا “مادر برد”  بدلیل وظیفه سنگین خود، یکی از قطعات بسیار حساس و البته گران قیمت هر یخچالی است. این قطعه وظیفه کنترل […]
فوریه 16, 2020
خرابی برد یخچال پروفایل

درباره ارور hrs یخچال پروفایل چه می دانید؟

در یخچال های جنرال الکتریک  (برندهای زیر مجموعه جنرال : پروفایل، مابه و وایت هاوس ) کد “HRS” نشان می دهد که برد الکترونیکی اصلی ناقص […]
فوریه 15, 2020
علت ارور hrs یخچال مابه

علت ارور hrs یخچال مابه

علت بروز اروز hrs  یخچال مابه چیست؟ آیا تعمیر می شود؟ هزینه تعمیر این ارور چقدر است؟ چه زمانی اقدام به تعمیر این ارور کنیم؟ آیا […]