تعمیر ساید بای ساید مابه


جهت درخواست تعمیر ساید مابه خود با نمایندگی تماس بگیرید. تماس با ما : ۸۸۷۷۰۳۵۵ - ۰۲۱

تعمیر ساید بای ساید مابه

در این مقاله برای شما مطالبی در مورد تعمیر ساید بای ساید مابه آماده کرده ایم. محصولات شرکت مابه به بسیاری از کشور های جهان صادر می شوند، این شرکت در زمینه طراحی و ساخت لوازم خانگی فعالیت می کند. شرکت مابه در سال 1946 ، در پایتخت کشور مکزیک ، شهر مکزیکو سیتی تاسیس شد، بزرگترین برند مکزیک ، برند مابه می باشد، این برند بیشتر از نیمی از بازار مکزیک را در دست دارد.

از برند مابه چه می دانید؟

برند مابه در اوایل شروع کار خود مبلمان آشپزخانه را تولید می کرد، و پس از گذشت چند سال به تولید اجاق گاز و ساید بای ساید پرداخت، با پیشرفتی که این برند در کار خود داشت مابه به بزرگترین برند مکزیک تبدیل شد، در سال 1986 ، محصولات مابه وارد بازار آمریکا شد ، بیشتر از 90 درصد از اجاق گاز و ساید هایی که در آن سال ها وارد ایالات متحده میشدند، توسط شرکت مابه طراحی و ساخته شده بودند. در حال حاضر محصولات شرکت مابه به بیشتر از 70 کشور صادر می شود. این مقاله حاوی مطالب زیر می باشد: نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه چگونه به شما کمک می کند؟ توصیه های یک تعمیرکار ساید بای ساید مابه چیست؟

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه

در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید با ما به عنوان نمایندگی تعمیرات وسایل مابه تماس بگیرید ، مشاوران ما شما را راهنمایی می کنند و در صورت حل نشدن مشکل ، فردی متخصص در زمینه تعمیر ساید بای ساید مابه به منزل شما مراجعه می کند و در جهت رفع مشکل ساید بای ساید به شما کمک می کند. در ضمن در نظر داشته باشید اگر لازم شود تا قطعه ای تعویض گردد، تعمیرکاران ارسالی از طرف نمایندگی ما، تمام قطعات را تضمین شده برای شما عوض می کنند.

توصیه های یک تعمیرکار ساید بای ساید مابه چیست

از مشکلاتی که ممکن از برای ساید مابه پیش بیاید می توان به مواردی مانند: خنک نشدن مواد داخل ساید و از کار افتادن ساید ، برفک زدن داخل فریزر ، گرم شدن بدنه ساید بای ساید ، یخ زدن موادی که در ساید بای ساید قرار دارند ، به هم خوردن تنظیمات دما ، بوی بد داخل ساید ، صدا های غیر معمول و ... اشاره کرد . با رعایت کردن یک سری نکات می توانید از ساید بای ساید خود محافظت کنید و بدین صورت ساید بای ساید شما کمتر دچار مشکل و آسیب می شود. مراقب باشید مواد های غذایی را که در یخچال ساید بای ساید مابه قرار می دهید، به بدنه آن نچسبد، اگر صدایی غیر طبیعی از ساید بای ساید شما شنیده شد، سعی کنید در اولین فرصت مشکل آن را حل کنید و مشکل را نادیده نگیرید ، فاصله ساید بای ساید مابه از دیوار پشت آن ، باید حداقل 8 سانتی متر باشد ، سرویس یخچال ساید بای ساید مابه را حتما هر یک سال یک بار انجام دهید و نادیده نگیرید ، با رعایت کردن این نکات می توانید از خراب شدن احتمالی ساید بای ساید خود جلوگیری کنید و از آن محافظت کنید.

نمايندگي تعمیرات ساید بای ساید مابه

چرا نمایندگی تعمیرات ساید مابه؟

 • اعزام کارشناسان و تعمیرکارانی با ۱۵ سال سابقه
 • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل
 • اولین نمایندگی معتبر تعمیر ساید مابه
 • انجام تعمیر ساید بای ساید شما در محل
 • داشتن شعبات و نمایندگی های متعدد در تهران
 • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب
 • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

موارد رایجی که ساید بای ساید مابه شما نیاز به تعمیر پیدا می کند

ممکن است لاستیک دور درب ساید بای ساید دچار پارگی و یا پوسیدگی شده باشد که این مورد باعث جلوگیری از بسته شدن درب ساید میشود همچنین ممکن است آهن ربای موجود در درب ساید دچار مشکل شده باشد که باعث بسته نشدن در ساید میشود
در صورتی که ساید اصلا روشن نشود این مورد میتواند بدلیل از کار افتادن موتور و یا برد ساید باشد. البته باید این مورد با استفاده از دستگاه مخصوص بررسی و تشخیص داده شود که این مورد توسط متخصصان ما برای شما بررسی و برطرف خواهد شد.
در صورتی که یخساز ساید دچار مشکل شده باشد این مورد میتواند مربوط به پمپ یخساز و یا برد یخساز ساید باشد البته باید با استفاده از دستگاه مخصوص این اشکال تشخیص داده شود و قطعه ای که دچار مشکل است نیز باید تعویض شود.
اگر گرما مربوط به بدنه، کنار، درب، پشت یخچال و ستون میانی می باشد کاملا طبیعی است و مشکلی ندارد اما کناره ها و پشت یخچال را از دیوار و اطراف فاصله دهید. کناره ها 5 سانتی متر و از پشت 10 سانتی متر و از سقف 30 سانتی متر فاصله داشته باشد. در غیر این صورت با نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه تماس بگیرید.

لوگو وایت هاوس

نمایندگی مجاز و مرکزی مابه

نمایندگی مجاز تعمیر ساید مابه با ارائه خدمات خود ۲۴ ساعت شبانه روز و روزهای تعطیل در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات یخچال ساید مابه کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز نمایندگی مابه انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

.

مشکلات متداول تعمیر ساید بای ساید مابه

موارد زیر بیشترین دلیل مراجعه افراد به نمایندگی تعمیرات ما هستند.
 • بدنه ساید داغ شده است
 • چراغ داخل ساید روشن نمیشود
 • دمای ساید بای ساید بالا رفته است
 • فریزر برفک میزند
 • بدنه ی ساید برق دارد
 • ساید بای ساید کار نمیکند
 • یخساز ساید کار نمیکند
 • سرو صدای ساید بای ساید زیاد است
 • درب ساید بسته نمیشود
 • پمپ آب ساید بای ساید کار نمیکند

سوالات متداول

جهت تعمیر ساید مابه باید به کجا مراجعه کرد؟
جهت تعمیرات لوازم خانگی مابه باید با نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیرات مابه تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمائید. نمایندگی تعمیرات شرکت مابه در تهران می باشد که بر اساس خط مشی های بهترین خدمات را ارائه می دهد. جهت ارتباط با ما کافی است با شماره هایی که در سایت می بینید تماس بگیرید همچنین می توانید با شماره 22225007-021 که خط شبانه روزی این مجموعه است تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام کنید.
نحوه ی مراجعه ی متخصص (تعمیرکار) چگونه است؟
جهت مراجعه برای تعمیر لوازم مابه شما، از سوی مرکز زمان حدودی مراجعه با شما فیکس می گردد و همچنین علاوه بر مشخص شدن زمان حدودی، قبل از مراجعه مجددا تماس گرفته و از آمادگی و حضور شما در منزل مطمئن خواهیم شد.
اگر قطعه ی تعمیر شده مجددا دچار مشکل شود آیا باید هزینه ای بپردازم؟
خیر اگر مشکل همان بخش قبلی که باشد که به وسیله ی ما تعمیر شده بود، ما موظف هستیم تا مشکل را برطرف کنیم چون در قبال کارمان ضمانت داریم.
چه تضمینی برای حفاظت حریم خصوصی اشخاص وجود دارد؟
باید بگوئیم تکنسین ها و تعمیرکاران ما در این نمایندگی سالیان سال است که مشغول به کار هستند و از سوی مرکز آموزش های لازم برای برخورد و رعایت حفظ حریم خصوصی مشتریان را دیده اند، به علاوه تمامی افراد از سوی مراجع انتظامی دارای مدارک تائید شده می باشند.
چگونه و چطور باید هزینه را پرداخت کنیم؟
شما قادر هستید هزینه ی تعمیرات را به دو صورت پرداخت نمائید : زمانی که کار تعمیرات لوازم مابه شما به پایان رسید و مشکل برطرف شد می توانید هزینه را به حساب شرکت و یا به حسای خود شخص تعمیر کار پرداخت نمائید.
آیا شما قطعات را به صورت جداگانه هم می فروشید؟
خیر، این نمایندگی به هیچ عنوان قطعات یدکی را به صورت جداگانه نمی فروشد، فقط و فقط این قطعات جهت تعمیرات لوازم مابه شما به کار می رود.

مقالات تعمیرات لوازم خانگی مابه

ژوئن 23, 2018
نکاتی مهم درباره تعمیر ماشین لباسشویی جنرال

نکاتی مهم درباره ماشین لباسشویی جنرال

تصور کنید که در یک روز پایان هفته، وقتی می‌خواهید از شر سبد انبوه لباس چرک‌ها به کمک ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خود راحت شوید؛ متوجه […]
می 14, 2018
تعویض فیلتر آب یخچال جنرال الکتریک

تعویض فیلتر آب در یخچال جنرال الکتریک

همان طور که میدانید، فیلتر آب یخچال ساید بای ساید باید هر شش ماه یا بعد از هر ۲۰۰ گالن آب خروجی عوض شود. اگر جریان […]
می 7, 2018
رفع مشکل تجمع آب داخل ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

رفع مشکل تجمع آب داخل ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

چگونگی برطرف کردن مشکل تجمع آب داخل ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک جمع شدن آب داخل ماشین ظرفشویی، یکی از مشکلات رایجی است که در رابطه با […]

???????