نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک


جهت درخواست تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود با نمایندگی تماس بگیرید. تماس با ما : ۸۸۷۷۰۳۵۵ - ۰۲۱

یخچال ها یکی از مهمترین ها در زندگی ما

یخچال ها یکی از مهمترین وسایل خانه شما هستند که بدون آنها شما مجبور هستید غذاهای کنسرو شده یا غذاهای رستوران را بخورید.

در نتیجه اگر تنها برای مدت کوتاهی برای شما کار کند نیازمند یک یخچال جدید و کارآمد خواهید بود. تعمير این اقلام علی الخصوص در مواردی که نمی توانید جای آنها را تغییر دهید و آن را جابجا بکنید، کاری بسیار دشوار است.

تضمین این امر که یخچال شما برای چندین سال توانایی خنک کردن داشته باشد به عهده ما است و فارغ از نوع مشکل ما می توانیم سرویس مورد نیاز برای کارکرد مناسب آن را برای شما ارائه دهیم.

فلاسک های دما مهمترین بخش و بزرگترین مشکل یخچال ها می باشند علی الخصوص اگر مشکل در فلاسک آب گرم آن باشد. در حقیقت نوسان دما بسیار خطرناک تر و مشکل سازتر از یخچالی است که به طور کلی توانایی خنک کردن ندارد.

فقط تصور کنید که یک لیوان شیر خنک را از یخچال بیرون می آورید و تنها پس از یک شب دمای آن به 75 درجه می رسد. تصویر جالبی نخواهد بود. به همین دلیل کارشناسان قابل اعتماد ما تمریناتی دیده اند که قادر هستند به سرعت به تعمير یخچال جنرال الکتریک شما بپردازند.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک شما زیر نظر این نمایندگی

نه تنها یخچال، بلکه ما قادر به تعمير فریزر و یخ ساز یخچال جنرال الکتریک شما نیز می باشیم. تعمیر فریزر شما می تواند هزینه ی بالایی برایتان داشته باشد اما نمايندگي يخچال جنرال الكتريك با حداقل هزینه سعی می کند آن را برایتان تعمیر کند.

فارغ از بوی بدی که ممکن است در فضای آشپزخانه شما ایجاد کند که در صورتی رخ می دهد که فریزر شما حاوی هر گونه گوشت باشد. در این بین برخی روش های تعمیری موقت وجود دارد که ممکن است در برخی موارد توصیه شود چرا که هدف اصلی جلوگیری از فاسد شدن اقلام درون یخچال فریزر شما می باشد.

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک

ما به عنوان نمایندگی یخچال جنرال الکتریک نه تنها تعمیر يخچال جنرال الكتريك شما را انجام می دهیم بلکه یک گارانتی سرویس نیز به شما ارائه می دهیم که دستگاه شما درست به کار خود ادامه خواهد داد.

یخ سازها نیز گاهی مشکلاتی را در خانه ایجاد می کنند علی الخصوص اگر عمر آنها به پایان رسیده باشد و مدام خراب شوند. اگر با چنین وضعی مواجه شده اید باید بدانید که تنها با یک ساعت عمل تعمیر بر روی آن می تواند دوباره تولید یخ کند و به طور مناسب ادامه دهد.

این می تواند تسکینی برای درد شما باشد و انجام امور را برایتان کمی آسان تر کند. بنابراین اگر یخچال یا فریزر یا یخ ساز جنرال الكتریك شما نیاز به تعمیر دارد با ما که نمایندگی جنرال الکتریک هستیم تماس بگیرید. ما بسیار خوشحال خواهیم شد که یک کارشناس و تکنسین به درب منزل شما بفرستیم تا کمکتان کند آشپزخانه و مواد غذایی خود را نجات دهید.

ما در شرکت خود مکانیک هایی داریم که تمایل و پشتکار و استحقاق کافی در جهت بهترین تعمیرکاران یخچال در تهران را دارا می باشند.

در تمامی مناطق تهران نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید جنرال الكتریك، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک و نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الكتریك را دارا می باشیم.

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک آماده ی ارائه ی خدمات تعمیر با سرعت بالا در سراسر تهران می باشد. این سرعت بالا به دلیل وجود نمایندگی های مختلف در سراسر تهران است.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شمال تهران، تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شرق تهران، تعمیر یخچال جنرال الکتریک در غرب تهران، تعمیر یخچال جنرال الکتریک در جنوب تهران و اطراف تهران انجام می گیرد.

این نمایندگی از قطعات اورجینال و مرغوب برای خدمات تعمیر یخچال استفاده می کند. همچنین جهت جلب رضایت مشتریان و اثبات حسن نیت مان تمامی تعمیرات همراه با 6 ماه گارانتی (ضمانتنامه) ارائه می گردد.

الان که وارد این صفحه شده اید به احتمال زیاد یخچال جنرال الکتریک شما، دچار خرابی و مشکل شده است. اما این اطمینان را به شما می دهیم که ما جزء بهترین ها در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک هستیم.

پس نباید نگرانی بابت این موضوع داشته باشید. یخچال جنرال الکتریک شما هر مدلی که باشد تعمیرکاران ما قادر به تعمیر آن هستند.

خراب شدن یخچال اتفاق ناخوشایندی است که هر فردی را ممکن است با استرس مواجه کند چرا که مواد غذایی داخل یخچال در معرض فاسد شدن هستند و هر چه سریعتر باید یخچال مورد نظر تعمیر شود.

این خرابی ممکن است در ساعات شبانه رخ دهد. اما نگران این موضوع نباشید چرا که ما به صورت شبانه روزی (24 ساعته) حتی در روزهای تعطیل آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان هستیم.

اگر یخچال جنرال الکتریک شما نیاز به تعمیر پیدا کرد حتما با ما تماس بگیرید چرا که تماس با ما شامل مزایای زیادی می شود، شما می توانید در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی کنید.

این نمایندگی همانطور که گفته شد دارای شعبات زیادی در تهران است پس ازگر شما در غرب تهران ساکن هستید ما قادر می باشیم یک نیرو از شعبه ی سمت غرب برایتان اعزام کنید که امور تعمیر با سرعت بالاتر و در کمتر 2 ساعت توسط کارشناسان انجام می گیرد.و مزیت دیگر نمایندگی ما دریافت هزینه ی مناسب از مشتری بر اساس نرخ اتحادیه است.

خدمات پس از فروش تعمیر یخچال وایت هاوس

اگر شما دارای برگه ی گارانتی می باشید و تاریخ آن هنوز اعتبار دارد ما به عنوان نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک خدمات پس از فروش (ضمانتنامه) ارائه می دهیم اما اگر تاریخ گارانتی وسیله ی شما به اتمام رسیده است نگران نباشید با ما تماس بگیرید تا وسیله ی شما را بهتر از روز اول تعمیر کنیم.

اگر یخچال شما کار نمی کند و یاد دارای خطا و ارور است ما سریع ترین گزینه برای انتخاب شما هستیم. لازم به ذکر است تمامی تعمیرکاران ما حرفه ای و دارای تجربه ی بالایی در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی هستند. همچنین ما برای آسوده شدن و اعتماد مشتریان در قبال لوازم تعمیر شده 6 ماه ضمانت ارائه می دهیم.

دوستانی که مارک یخچالشان بوش می باشد می توانند به سایت تعمیر یخچال بوش و مارک وستینگهاوس به سایت تعمیر یخچال وستینگهاوس و مارک ویرپول به تعمیر یخچال ویرپول مراجعه نمایند.

نمايندگي يخچال جنرال الكتريك

چرا نمایندگی جنرال الکتریک ؟

  • اعزام کارشناسان و تعمیرکارانی با ۱۵ سال سابقه
  • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل
  • اولین نمایندگی معتبر تعمیر یخچال جنرال الکتریک
  • انجام تعمیر یخچال شما در محل
  • داشتن شعبات و نمایندگی های متعدد در تهران
  • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب
  • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

موارد رایجی که یخچال جنرال الكتریك شما نیاز به تعمیر پیدا می کند

اگر یخ ساز شما دیگر یخ نمی ساز احتمال دارد موتور یخ ساز شما خراب شده باشد ممکن است که شیر ورودی آب شما گرفته باشد ممکن است که صفحه ی نمایش یا فیلتر خراب شده باشد اگر مشکل از این ها نبود باید با یک تعمیر کار یخچال که حتما نمایندگی باشد تماس بگیرید.
احتمالا جعبه کنترل به دلیل قطعی مکرر برق، فرسودگی و یا مدارهای باز آسیب دیده و ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد.برای تعمیریخچال جنرال الکتریک خود باید از تعمیرکاران نمایندگی ها کمک بگیرید.
باید به طور منظم فیلتر را تعویض کنید. در بسیاری از یخچال‌های جدیدتر، یک حسگر در داخل درب وجود دارد که به شما می‌گوید چه زمانی باید فیلتر را تعویض کنید.توصیه می شود تعویض آن را یه یک تعمیر کار مجاز نمایندگی بسپارید.
اگر دمای یخچال سرد نمی شود حتما مشکل از ترموستات است و باید عوض شود . ابتدا یخچال را از برق بکشید و کویل‌های کندانسور را با یک برس یا جاروبرقی تمیز کنید. اگر مشکل برطرف نشد با نمایندگی تعمیر یخچال خود تماس بگیرید.

نمایندگی جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز و مرکزی جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال جنرال الکتریک با ارائه خدمات خود ۲۴ ساعت شبانه روز و روزهای تعطیل در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات یخچال جنرال الکتریک کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز نمایندگی جنرال الکتریک انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

مقالات تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک

ژوئن 23, 2018
نکاتی مهم درباره تعمیر ماشین لباسشویی جنرال

نکاتی مهم درباره ماشین لباسشویی جنرال

تصور کنید که در یک روز پایان هفته، وقتی می‌خواهید از شر سبد انبوه لباس چرک‌ها به کمک ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خود راحت شوید؛ متوجه […]
می 14, 2018
تعویض فیلتر آب یخچال جنرال الکتریک

تعویض فیلتر آب در یخچال جنرال الکتریک

همان طور که میدانید، فیلتر آب یخچال ساید بای ساید باید هر شش ماه یا بعد از هر ۲۰۰ گالن آب خروجی عوض شود. اگر جریان […]
می 7, 2018
رفع مشکل تجمع آب داخل ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

رفع مشکل تجمع آب داخل ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

چگونگی برطرف کردن مشکل تجمع آب داخل ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک جمع شدن آب داخل ماشین ظرفشویی، یکی از مشکلات رایجی است که در رابطه با […]
???????