این ماشین های شستشو ممکن است چه مشکلاتی برای شما بوجود بیاورند

نشت آب در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

یک مشکل بسیار رایج در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در هنگام شستشو این است که آب از شلنگ تخلیه که ساخته شده از لاستیک و پلاستیک است، نشت داشته باشد. براکت مثلث که آن را نگه می دارد یک آیتم جداگانه است و به سختی می توان شلنگ تخلیه را از آن خارج کرد.
شلنگ و براکت مثلث را با هم تعویض کنید.

اگر شما فکر می کنید که آب از مهر و موم بین وان و تسمه انتقال نشت می کند، به یک تعمیرکار متخصص برای تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خود مراجعه کنید.

آن ها همچنین ممکن است دارای نشت از پمپ تخلیه باشند. در این صورت پمپ جدید را جایگزین کنید.
یکی دیگر از شکایات رایج این است که آب در زمان چرخه به طور مرموزی نشت می کند. اتفاقی که می افتد این است که سطح یاطاقان ساییده و صاف شده است که باعث می شود ترمز به طور کامل درگیر نباشد.

سبد تحتانی در طول زمان چرخش آب را از لبه وان وارد سیستم می کند. بدیهی است که سبد چرخان نیز در پایان چرخه به طور مناسبی قادر نخواهد بود ترمز کند. کیت تحمل تحتانی برای بازسازی مونتاژ تحمل کننده در پایین (توپ) در دسترس است.

عدم تخلیه ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

تیغه فن در جلو پمپ باید با دست به راحتی بچرخد. وگرنه ، به دنبال چیزی باشید که پمپ را از حرکت نگه دارد.
اگر به راحتی با دست بچرخد اما آب محفظه را تخلیه نکند، کل مجموعه پمپ و موتور را تعویض کنید. می توانید این قطعات را از نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تهیه کنید.

مشكلات روشن شدن موتور يا نشت مواد شوینده ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

یکی دیگر از مشکلاتی که در ماشین های لباسشویی جنرال الکتریک مشاهده شده است، شلنگ توزیع کننده مواد شوینده است که تنها بر روی ماشین لباسشویی های دو سرعته نصب شده است.

بیشتر بخوانید:  نمایندگی جنرال الکتریک در شرق تهران

علاوه بر این واقعیت که مواد شوینده بر قطعات پلاستیکی و لاستیکی بسیار محکم می چسبند، مانند خود شلنگ، شلنگ بر روی یکی از میله های تعلیق تا زمانی که سوراخ تخلیه ایجاد شود قرار می گیرد.

سفید کننده پس از استفاده به طور مستقیم بر روی اتصالات موتور درایو قرار می گیرد. نشانه آن این است که درایو محرک موتور شروع به کار نمی کند. یک سیم کشی جایگزین در دسترس وجود دارد.
ابتدا بهتر است از آن استفاده کنید. اگر موتور درایو باز هم شروع به کار نکند، ممکن است لازم باشد برای تعمیر ماشین لباسشویی آن را تعویض کنید. در ضمن شما این مشکل را اغلب در مدل های اولیه خواهید دید. هنگامی که این مشکل شروع به ظهور کرد، جنرال الکتریک مسیر شیلنگ توزیع سفید کننده را مجدداً طراحی کرد.

عدم چرخش و ایجاد سیکل ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

کلاچ ها برخی از خرابی ها را تجربه کرده اند. مشکل در اینجا این است که گیره کلاچ با هم فشار داده می شود و نیمه بالای آن بیرون می زند. شما کمربند و نیمه بالایی آن را خواهید دید که در آنجا قرار گرفته است. در اینصورت بدیهی است که دستگاه چرخش نخواهد داشت.

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است با آن روبرو شوید ، البته هنوز به نظر نمی رسد یک مشکل گسترده باشد، این است که برخی نارسایی هایی در انتقال وجود دارد. علامت این است که شما سعی می کنید چرخنده دستگاه را خارج کنید، و کل شفت چرخنده به همراه آن خارج می شود. این به معنای گشاد شدن محفظه فنر داخلی آن است. در اینجا برای رفع این مشکل و تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک کل مدارهای انتقال و ترمز را باید تعویض کنید.