ماشین های لباسشویی جنرال الکتریک برای چندین دهه مورد استفاده قرار گرفته اند، اما مانند بسیاری از لوازم خانگی، ماشین لباسشویی جنرال الکتریک (GE) شما ممکن است در مواردی مشکلاتی داشته باشند و نیازمند تعمیرات باشند.
برای تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خود می توانید از تکنسین های با تجربه ما  کمک بگیرید.

شایع ترین مشکلات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

  • واشری که پر می شود اما شروع به کار نمی کند
  • واشری که پر نمی شود یا به آرامی پر می شود
  • واشری که نشت یا سرریز دارد

واشر پر می شود اما شروع به کار نمی کند

بررسی کنید که آهنربا سوئیچ درب در محل مناسب خود قرار داده شده است. اگر آهنربا در محل مناسب نباشد یا به درستی کار نکند، واشر در صورت بسته شدن درب، چرخش نخواهد داشت و شروع به کار نخواهد کرد.

سفارش یک آهنربا جدید از نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک ، و جایگزین کردن آن با توجه به دستورالعمل های همراه آهنربا می تواند مشکل شما را حل کند. همچنین مطمئن شوید که درب بسته شده است.
واشر با درب باز شروع به کار نخواهد کرد.

اطمینان حاصل کنید که چرخه شستشو را درست را انتخاب کرده اید. بعضی از مدل ها دارای چرخه “خیساندن” هستند که در آن لباس ها از 15 تا 30 دقیقه قبل از شستشو شروع به چرخش می کنند.

سوئیچ سرعت ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خود را چک کنید تا مطمئن شوید که آن را در سرعت صحیح تنظیم کرده اید. اگر پیچ تنظیم در بین سرعت ها قرار گرفته باشد، واشر شروع به کار نخواهد کرد.

لوله اتصال عمودی خود را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که 30 اینچ ارتفاع دارد. در غیراینصورت، واشر پر می شود، اما شروع به کار نمی کند و آب به خارج لوله وان سرازیر می شود. نصب ارتفاع مناسب لوله عمودی ، نیازمند به یک لوله کش می باشد.

سطح آب را در بالا یا پایین تنظیم کنید تا مطمئن شوید که سوئیچ کنترل سطح آب شما گیر نکرده است. شما لازم نیست که واشر را تخلیه کنید.

واشر پر نمی شود یا به آرامی پر می شود

بیشتر بخوانید:  پیشینۀ برند جنرال الکتریک در صنعت لوازم خانگی

اگر واشر به طور کامل پر نمی شود، مطمئن شوید انتقال دهنده آب به واشر روشن می باشد.
اگر آب در درون ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شما بیش از حد به آرامی پر شود، فشار آب خود را بررسی کنید. ممکن است لازم باشد با شرکت آب تماس بگیرید.

صفحه نمایش بر روی دریچه آب شستشو را بررسی کنید تا مطمئن شوید که متوقف نشده است. واشر را از برق جدا کنید. آب را از سوپاپ های ورودی خارج کنید . واشر را از دیوار بکشید.

با استفاده از انبردست اتصال شلنگ فلزی را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید. شلنگ ها را جدا کنید و آن ها را درون یک سطل قرار دهید تا جلوی جریان آب را بگیرد.

صفحه نمایش را با یک پیچ گوشتی جیبی باز کنید. اگر آنها در وضعیت خوبی هستند، آنها را در زیر آب در حین اجرا تمیز کنید. در غیر اینصورت، آن ها را تعویض کنید.

واشر نشت یا سرریز می کند

اگر با این مشکل مواجه هستید یا کف بیش از حد در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شما ایجاد می شود، مقدار مواد شوینده مورد استفاده را کاهش دهید.
طبق گفته نمایندگی جنرال الکتریک ، برخی از اقلام مانند ژاکت ، پتو  و  حوله ، باعث ایجاد کف اضافی می شوند. این شرکت همچنین توصیه می کند این موارد را بدون صابون شوینده بشویید تا مقدار کف ایجاد شده کاهش یابد.

اطمینان حاصل کنید که ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شما تعادل کافی را داشته و بیش از حد بارگذاری نمی شود. برای آزمایش، یک چرخه شستشو را بدون مواد شوینده اجرا کنید. اگر هنوز نشت می کند، ممکن است برای تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک نیاز به تعمیرکار داشته باشد.

برای جلوگیری از نشت آب، مهر و موم ورقه ای نازک درب را تمیز کنید. اکثر نشتی ها در مدل های بارگذاری از جلو ، توسط گرد و خاک و صابون جمع شده روی مهر و موم ایجاد می شوند که پس از هر مرحله شستشو ممکن است رخ دهد.

اطمینان حاصل کنید که شلنگ تخلیه شما به طور کامل به درون سیستم تخلیه ماشین جنرال الکتریک، قبل از متصل کردن گیره شلنگ تخلیه پلاستیکی ، متصل شده است.

به این صفحه امتیاز دهید