تعمیر یخچال پروفایل


جهت درخواست تعمیر یخچال پروفایل خود با نمایندگی تماس بگیرید. تماس با ما : ۸۸۷۷۰۳۵۵ - ۰۲۱

تعمیر یخچال پروفایل

یخچال یکی از مهمترین وسیله ها در زندگی روزمره ی تمامی انسان هاست چه در منزل و چه در محل کار، هر کجا که هستید به طور مداوم با آن سر و کار دارید. وجود یخچال به معنای زندگی و زندگانی است. پیشنهاد می گردد هنگام خریدن یخچال جنس مرغوب آن را انتخاب کنید که کمتر دچر دردسر شوید.

چرا که یخچال از جمله وسیله هایی است که در طول عمر ممکن است فقط چندین بار عوض شود اما حقیقتا مرغوب ترین برندها هم ممکن است دچار مشکل شوند به طور مثال یخچال پروفایل برندی مرغوب است اما دچار مشکل و خرابی نیز می شود که در این صورت باید با نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل تماس بگیرید.

نمایندگی مجاز و تعمیرات یخچال پروفایل (profile)

کاربر گرامی اگر شما هم اکنون در حال مشاهده ی این صفحه هستیداین بدان معناست که یخچال پروفایل شما دچار مشکل شده است اما نگران این موضوع نباشید چرا که کارشناسان فنی ما در این پروسه ی تعمیرات بسیار حرفه ای و قادر هستند یخچال پروفایل شما را بهتر از قبل تعمیر کنند.

یکی از بهترین محصولات برند پروفایل، یخچال پروفایل می باشد چون دارای کیفیت بالایی است و طرفداران و هواداران خود را دارد و جزو پر فروش ترین محصولات گردیده است.

خراب شدن و کار نکردن یخچال اتفاق بسیار پر تنش و استرس زائی است مخصوصا اگر در ساعات شامگاه اتفاق بیفتد اما نگران نباشید چرا که ما به صورت شبانه روزی آماده ی ارائه ی خدمات هستیم.

تعمیرات یخچال پروفایل امری تخصصی و بسیار حساس است و نیازمند دقت و تخصص بالایی است بنابراین باید از افراد متخصص و تعمیرکاران حرفه ای جهت تعمیرات یخچال پروفایل استفاده گردد. در غیر این صورت ممکن است متحمل هزینه های زیادی شوید.

ما به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل دارای شعبات زیادی در تهران هستیم از این رو تعمیرات یخچال پروفایل در شمال تهران، تعمیر یخچال پروفایل در شرق تهران، تعمیر یخچال پروفایل در غرب تهران، تعمیر یخچال پروفایل در جنوب تهران و همچنین حومه و اطراف تهران انجام می گیرد.

حمل و نقل یخچال به نمایندگی کار بسیار دشواری است از این رو همکاران ما به صورت 24 ساعته و شبانه روزی در محل حاضر می شوند تا نیازی به جابه جایی وسایل شما نباشد.

خدمات تعمیر در این نمایندگی به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته قابل انجام است. جهت کسب رضایت مشتریان محترم خدمات با کیفیت بالا و قطعات به صورت کاملا اورجینال ارائه می گردد.

تعمیرکاران ما قادر هستند با سرعت بالا و کاملا دقیق یخچال پروفایل شما را تعمیر کنند. همچنین با اولین بررسی قادر به شناسایی و عیب یابی هستند.

نکته ای که بسیار مهم است مراجعه نکردن به تعمیرگاه های غیر مجاز است. چون احتمال استفاده از قطعات غیر اورجینال و تعمیرات غیر اصولی و غیر حرفه ای بسیار بالاست و ممکن است صدمه های غیر قابل جبران پذیری به دستگاه شما وارد کنند.

یخچال پروفایل شما هر مدلی که باشد ما قادر به تعمیر آن هستیم پس نگرانی بایت قدیمی بودن یا جدید بودن یخچال خود نداشته باشید هر مدلی که باشد قادر به تعمیر آن می باشیم.

ما بهترین گزینه و بهترین انتخاب برای تعیمر یخچال پروفایل شما هستیم. معطل نکنید و اگر به دنبال نمایندگی مجاز و کار بلد با قیمت منطقی و مورد اعتماد می گردید همین حالا با ما تماس بگیرید.

اگر یخچال پروفایل شما نیاز به تعمیر پیدا کرد حتما با ما تماس بگیرید چرا که تماس با ما مزایای زیادی از جمله صرفه جویی در وقت و هزینه را شامل می شود. همچنین متخصصین ما قادر به تعمیر در کمتر از 2 ساعت هستند دلیل این سرعت بالا داشتن شعبات متعدد در سراسر تهران است افرادی که در شمال تهران، در شرق تهران، در غرب تهران و در جنوب تهران هستند نگرانی از این بابت نداشته باشند.

هزینه کمتر یخچال پروفایل

با مراجعه به نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیرات پروفایل و سپردن یخچال پروفایل خود به افراد خبره می توانید از خسارات و هزینه های بیخود جلوگیری کنید. افراد ناوارد ممکن است موجب وارد شدن خسارات و هزینه های اضافی گردند.

خدمات پس از فروش تعمیر یخچال پروفایل

در هنگام خرید یخچال پروفایل از سمت مراکز فروش یک برگه ضمانت به شما تعلق می گیرد که تا چند سال پس از خرید شما تحت شرایطی که در آن ضمانت نامه درج شده می توانید از خدمات ضمانت نامه بهره بگیرید.

اگر ضمانت نامه ی شما همچنان اعتبار دارد و از تاریخ آن نگذشته است می توانید با در دست داشتن آن برگه از خدمات پس از فروش یخچال پروفایل استفاده کنید اما اگر تاریخ آن گذشته، نگران این موضوع نباشید فقط کافی است با ما تماس بگیرید ما بهترین انتخاب برای تعمیر یخچال پروفایل شما هستیم و آن را بهتر از قبل برای شما تعمیر خواهیم کرد.

همچنین جهت آسوده خاطر شدن مشتریان و اثبات حسن نیت مان برای تمامی وسایل تعمیری از سوی این مرکز 6 ماه گارانتی در نظر گرفته شده است.

هزینه تعمیرات یخچال پروفایل

برای مشخص شدن هزینه ی تعمیر یخچال پروفایل شما، می توانید در هنگام تماس با کارشناسان، مشکل یخچال خود را مطرح کنید و از هزینه ی حدودی مطلع شوید اما جهت اطلاع از هزینه ی دقیق باید تعمیرکاران و تکنسین های ما لوازم شما را بررسی کنند.

این نمایندگی در راستای خدمات تعمیرات تمامی هزینه را با توجه به نرخ های مصوب اتحادیه اعلام می نماید و به هیچ وجه قیمت دلخواه به مشتریان اعلام نمی کند.

نمايندگي يخچال پروفایل

چرا نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل؟

 • اعزام کارشناسان و تعمیرکارانی با ۱۵ سال سابقه
 • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل
 • اولین نمایندگی معتبر تعمیر یخچال پروفایل
 • انجام تعمیر یخچال شما در محل
 • داشتن شعبات و نمایندگی های متعدد در تهران
 • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب
 • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

موارد رایجی که یخچال پروفایل شما نیاز به تعمیر پیدا می کند

ممکن است با شل شدن و از فریز خارج شدن مواد غذایی مواجه شوید بدین معناست که دیگر یخچال پروفابل شما قادر به خنک کردن و فریز کردن مواد غذایی نیست در مواجه شدن با این مشکل بررسی نمائید که یخچال کاملا به برق متصل باشد و یا سه راهی و دو شاخه خراب نشده باشد، اگر از این موضوع اطمینان حاصل کردید حتما باید با نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل تماس بگیرید.
اگر لامپ داخل یخچال روشن باشد و بر روی صفحه ی نمایشگر پیغام خطا را مشاهده کنید باید با نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس تماس بگیرید اگر اینگونه نباشد پریز برق را بررسی کنید و جهت مطمئن شدن از پریز برق می توانید یک سشوار را به برق متص کنید تا مشخص گردد برق دارد یا نه مورد بعدی کنترل کنید از سه راهی جهت رساندن برق استفاده نشده باشد چون ممکن است چون ممکن است سه راهی مشکل داشته باشد و یا دوشاخه دفرمه شده باشد.
برخی از یخ زدگی ها کاملا عادی هستند اما اگر یخ زدگی به صورت یک تیکه و بیش از نیم الی یک سانتی متر باشد باید با تعمیرات مجاز و مرکزی یخچال پروفایل تماس بگیرید. اگر یخ زدگی به صورت قطرات آب روی در و دیوار ه ها مشاهده گردد مشکلی ندارد وجود این پدیده به دلیل باز شدن درب یخچال است که رطوبت موجود در هوا جذب می شود. همچنین اگر داخل مواد غذایی برفک مشاهده گردید طبیعی است و مشکلی ندارد اما در غیر این صورت باید با تعمیرگاه مجاز و مرکزی یخچال پروفایل تماس بگیرید. اگر یخ زدگی نازک باشد و به حالت پوسته باشد و بتوان با دستمال آن را پاک کرد مشکلی ندارد این مورد اغلب در تابستان رخ می دهد.
اگر گرما مربوط به بدنه، کنار، درب، پشت یخچال و ستون میانی می باشد کاملا طبیعی است و مشکلی ندارد اما کناره ها و پشت یخچال را از دیوار و اطراف فاصله دهید. کناره ها 5 سانتی متر و از پشت 10 سانتی متر و از سقف 30 سانتی متر فاصله داشته باشد. در غیر این صورت با نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل تماس بگیرید. مواد غذایی در داخل یخچال پروفایل یخ می زند. ابتدا بررسی گردد که تنظیم دما به صورت صحیح انجام گرفته است. جهت راهنمایی به قسمت تنظیم دما به صورت صحیح انجام گرفته است. خنک ترین بخش یخچال در قسمت بالای یخچال می باشد. پس میوه و سبزیجات و لبنیات را در قسمت بالای یخچال می باشد. پس میوه و سبزیجات و لبنیات را در قسمت بالای یخچال قرار دهید هر چه از درب یخچال به سمت بخش های عقب تر یخچال نزدیک می شوید خنکی بیشتری دارد. میوه جات و سبزیجات را حتما در کشوی جا میوه ای قرار دهید چنانچه با انجام دادن موارد فوق همچنان مواد غذایی یخ می زنند با نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس تماس بگیرید.

لوگو وایت هاوس

نمایندگی مجاز و مرکزی پروفایل

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال پروفایل با ارائه خدمات خود ۲۴ ساعت شبانه روز و روزهای تعطیل در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات یخچال پروفایل کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز نمایندگی پروفایل انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

.

مشکلات متداول یخچال پروفایل

بیشترین درصد مشکلاتی که مشتریان با آن روبه رو می شوند موارد زیر است که در صورت برخورد با هر کدام با تعمیرگاه مجاز، مرکزی و شبانه روزی تعمیر یخچال پروفایل تماس بگیرید.

 • یخچال پروفایل اصلا کار نمی کند
 • یخچال پروفایل خنک نمی کند.
 • یخچال برفک می زند
 • صدای یخچال پروفایل خیلی زیاد است.
 • صفحه ی دیجیتالی یخچال کار نمی کند.
 • آب سرد و یخساز یخچال کار نمی کند.
 • موتور یخچال کار نمی کند.
 • یخچال پروفایل عمل انجماد را انجام نمی دهد.
 • درب یخچال بسته نمی شود.
 • واشر دور یخچال خراب شده است.

سوالات متداول

1-جهت تعمیر یخچال پروفایل باید به کجا مراجعه کنیم؟
برای تعمیر لوازم خانگی پروفایل باید به نمایندگی تعمیرات پروفایل مراجعه نمائید و یا با مجموعه تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل واقع در تهران است که خدمات خود را در تهران و اطراف تهران ارائه می دهد. جهت ارتباط با این نمایندگی کافی است با شماره تلفن 22225007-021 تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمائید.
2- نحوه ی مراجعه ی متخصص (تعمیرکار) چگونه است؟
نحوه ی مراجعه تعمیر کار برای تعمیرات لوازم پروفایل از سوی مرکز به گونه ای است که ابتدا زمان حدودی مراجعه مشخص می گردد. همچنین قبل از مراجعه قطعی مجددا با تماس می گیریم و از حضور و آمادگی شما اطمینان حاصل می کنیم.
3-اگر قطعه ی تعمیر شده مجددا دچار مشکل شود آیا باید هزینه ای بپردازم؟
خیر اگر مشکل همان بخش قبلی که باشد که به وسیله ی ما تعمیر شده بود، ما موظف هستیم که مشکل را برطرف کنیم چون در قبال کارمان ضمانت داریم.
4-چه تضمینی برای حفاظت حریم خصوصی اشخاص وجود دارد؟
تعمیرکاران ما در این مجموعه دارای سوابق زیادی هستند و تجربه ی برخورد با مشتریان زیادی را داشته اند همچنین از سوی مراکز انتظامی دارای مدارک تائید شده هستند.
5-چگونه و چطور باید هزینه را پرداخت کنیم؟
شما قادر هستید هزینه ی تعمیرات را به دو صورت پرداخت نمائید : زمانی که کار تعمیرات لوازم پروفایل شما به پایان رسید و مشکل برطرف شد می توانید هزینه را به حساب شرکت و یا به حسای خود شخص تعمیر کار پرداخت نمائید.
6-آیا شما قطعات را به صورت جداگانه هم می فروشید؟
خیر، این نمایندگی به هیچ عنوان قطعات یدکی را به صورت جداگانه نمی فروشد، فقط و فقط این قطعات جهت تعمیرات لوازم پروفایل شما به کار می رود.

مقالات تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک

ژوئن 23, 2018
نکاتی مهم درباره تعمیر ماشین لباسشویی جنرال

نکاتی مهم درباره ماشین لباسشویی جنرال

تصور کنید که در یک روز پایان هفته، وقتی می‌خواهید از شر سبد انبوه لباس چرک‌ها به کمک ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خود راحت شوید؛ متوجه […]
می 14, 2018
تعویض فیلتر آب یخچال جنرال الکتریک

تعویض فیلتر آب در یخچال جنرال الکتریک

همان طور که میدانید، فیلتر آب یخچال ساید بای ساید باید هر شش ماه یا بعد از هر ۲۰۰ گالن آب خروجی عوض شود. اگر جریان […]
می 7, 2018
رفع مشکل تجمع آب داخل ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

رفع مشکل تجمع آب داخل ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

چگونگی برطرف کردن مشکل تجمع آب داخل ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک جمع شدن آب داخل ماشین ظرفشویی، یکی از مشکلات رایجی است که در رابطه با […]

???????