نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک


جهت درخواست تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود با نمایندگی تماس بگیرید. تماس با ما : ۸۸۷۷۰۳۵۵ - ۰۲۱

یخچال ها یکی از مهمترین ها در زندگی ما

یخچال ها یکی از مهمترین وسایل خانه شما هستند که بدون آنها شما مجبور هستید غذاهای کنسرو شده یا غذاهای رستوران را بخورید.

در نتیجه اگر تنها برای مدت کوتاهی برای شما کار کند نیازمند یک یخچال جدید و کارآمد خواهید بود. تعمیر این اقلام علی الخصوص در مواردی که نمی توانید جای آنها را تغییر دهید و آن را جابجا بکنید، کاری بسیار دشوار است.

تضمین این امر که یخچال شما برای چندین سال توانایی خنک کردن داشته باشد به عهده ما است و فارغ از نوع مشکل ما می توانیم سرویس مورد نیاز برای کارکرد مناسب آن را برای شما ارائه دهیم.

فلاسک های دما مهمترین بخش و بزرگترین مشکل یخچال ها می باشند علی الخصوص اگر مشکل در فلاسک آب گرم آن باشد. در حقیقت نوسان دما بسیار خطرناک تر و مشکل سازتر از یخچالی است که به طور کلی توانایی خنک کردن ندارد.

فقط تصور کنید که یک لیوان شیر خنک را از یخچال بیرون می آورید و تنها پس از یک شب دمای آن به 75 درجه می رسد. تصویر جالبی نخواهد بود. به همین دلیل کارشناسان قابل اعتماد ما تمریناتی دیده اند که قادر هستند به سرعت به تعمیر یخچال جنرال الکتریک شما بپردازند.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک شما زیر نظر این نمایندگی

نه تنها یخچال، بلکه ما قادر به تعمیر فریزر و یخ ساز یخچال جنرال الکتریک شما نیز می باشیم. تعمیر فریزر شما می تواند هزینه ی بالایی برایتان داشته باشد اما نمایندگی یخچال جنرال الکتریک با حداقل هزینه سعی می کند آن را برایتان تعمیر کند.

فارغ از بوی بدی که ممکن است در فضای آشپزخانه شما ایجاد کند که در صورتی رخ می دهد که فریزر شما حاوی هر گونه گوشت باشد. در این بین برخی روش های تعمیری موقت وجود دارد که ممکن است در برخی موارد توصیه شود چرا که هدف اصلی جلوگیری از فاسد شدن اقلام درون یخچال فریزر شما می باشد.

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک

ما به عنوان نمایندگی یخچال جنرال الکتریک نه تنها تعمیر یخچال جنرال الکتریک شما را انجام می دهیم بلکه یک گارانتی سرویس نیز به شما ارائه می دهیم که دستگاه شما درست به کار خود ادامه خواهد داد.

یخ سازها نیز گاهی مشکلاتی را در خانه ایجاد می کنند علی الخصوص اگر عمر آنها به پایان رسیده باشد و مدام خراب شوند. اگر با چنین وضعی مواجه شده اید باید بدانید که تنها با یک ساعت عمل تعمیر بر روی آن می تواند دوباره تولید یخ کند و به طور مناسب ادامه دهد.

این می تواند تسکینی برای درد شما باشد و انجام امور را برایتان کمی آسان تر کند. بنابراین اگر یخچال یا فریزر یا یخ ساز جنرال الكتریك شما نیاز به تعمیر دارد با ما که نمایندگی جنرال الکتریک هستیم تماس بگیرید. ما بسیار خوشحال خواهیم شد که یک کارشناس و تکنسین به درب منزل شما بفرستیم تا کمکتان کند آشپزخانه و مواد غذایی خود را نجات دهید.

ما در شرکت خود مکانیک هایی داریم که تمایل و پشتکار و استحقاق کافی در جهت بهترین تعمیرکاران یخچال در تهران را دارا می باشند.

در تمامی مناطق تهران نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید جنرال الكتریك، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک و نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الكتریك را دارا می باشیم.

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک

چرا نمایندگی جنرال الکتریک ؟

  • اعزام کارشناسان و تعمیرکارانی با ۱۵ سال سابقه
  • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و روزهای تعطیل
  • اولین نمایندگی معتبر تعمیر یخچال جنرال الکتریک
  • انجام تعمیر یخچال شما در محل
  • داشتن شعبات و نمایندگی های متعدد در تهران
  • عیب یابی با اولین دید و رفع عیب
  • نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

موارد رایجی که یخچال جنرال الكتریك شما نیاز به تعمیر پیدا می کند

اگر یخ ساز شما دیگر یخ نمی ساز احتمال دارد موتور یخ ساز شما خراب شده باشد ممکن است که شیر ورودی آب شما گرفته باشد ممکن است که صفحه ی نمایش یا فیلتر خراب شده باشد اگر مشکل از این ها نبود باید با یک تعمیر کار یخچال که حتما نمایندگی باشد تماس بگیرید.
احتمالا جعبه کنترل به دلیل قطعی مکرر برق، فرسودگی و یا مدارهای باز آسیب دیده و ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد.برای تعمیریخچال جنرال الکتریک خود باید از تعمیرکاران نمایندگی ها کمک بگیرید.
باید به طور منظم فیلتر را تعویض کنید. در بسیاری از یخچال‌های جدیدتر، یک حسگر در داخل درب وجود دارد که به شما می‌گوید چه زمانی باید فیلتر را تعویض کنید.توصیه می شود تعویض آن را یه یک تعمیر کار مجاز نمایندگی بسپارید.
اگر دمای یخچال سرد نمی شود حتما مشکل از ترموستات است و باید عوض شود . ابتدا یخچال را از برق بکشید و کویل‌های کندانسور را با یک برس یا جاروبرقی تمیز کنید. اگر مشکل برطرف نشد با نمایندگی تعمیر یخچال خود تماس بگیرید.

نمایندگی جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز و مرکزی جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال جنرال الکتریک با ارائه خدمات خود ۲۴ ساعت شبانه روز و روزهای تعطیل در خدمت مشتریان محترم می باشد. تمامی قطعات مصرفی در هنگام تعمیرات یخچال جنرال الکتریک کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط متخصصان مجاز نمایندگی جنرال الکتریک انجام می شود و مشکل لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

مقالات تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک

ژانویه 20, 2018
تعمیر ماشین-لباسشویی-جنرال-الکتریک

مشکلات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک (بخش سوم)

در ادامه مطالب گذشته در مورد مشکلات و تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در اینجا به موارد دیگر از این مشکلات و چگونگی تعمیر ماشین لباسشویی […]
ژانویه 15, 2018
مشکلات-ماشین-لباسشویی-جنرال-الکتریک

مشکلات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک (بخش دوم)

درمقاله قبل در مورد مشکلات و تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک مواردی گفته شد. در اینجا به مشکلات دیگر و نحوه تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک […]
ژانویه 8, 2018
مشکلات-ماشین-لباسشویی-جنرال-الکتریک

مشکلات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک (بخش اول)

این ماشین های شستشو ممکن است چه مشکلاتی برای شما بوجود بیاورند نشت آب در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک یک مشکل بسیار رایج در ماشین لباسشویی […]